Şimdi Ara

The Walking Dead, Appstore'da kısa bir süreliğine ücretsiz olarak yayında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
55
Cevap
0
Favori
1.820
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

•  

2012 yılının en başarılı yapımları arasında yer almayı başaran ve iOS platformunda da aynı başarıyı göstermeye devam eden "The Walking Dead" kısa bir süreliğine ücretsiz olarak mobil oyuncuların beğenisine sunuldu.

Çizgi roman havasındaki grafikleri, point and click türündeki oynanışı ile macera türüne yeni bir soluk getiren yapım; toplamda beş hikayeden oluşurken, şu an için sadece ilk bölümü ücretsiz olarak sunulmakta. Her biri 8.99 TL'den alınabilen kalan dört hikayeye ise, oyun içerisinde yer alan "Episodes" menüsü altından erişmek mümkünken, alınabilir tüm hikayeleri içeren 26.99 TL'lik bir "Multi-Pack" seçeneğinin de bulunduğunu hatırlatalım.

Zombiler ile dolu bir dünyada yok olmakta olan insanlığın korku ve çaresizlikle harmanlanmış hikayesine ortak olmak istiyorsanız, kısa bir süreliğine ücretsiz olarak sunulan The Walking Dead'e Appstore üzerinden buradan ulaşabilirsiniz. 

• sağol şekerim , indirdim
  • Tesekurler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • zaten ücretsiz

• yani biraz tattirip oyunu bitirebilmemiz icin yine parayla almamizi sagliycaklar
  • sağol tatlım , indirdim
  • Teşekkürler **** bakalım normalde bunun fiyetı nedir.
  • Pc'deki oyunun aynısı mı bu?
  • **** bakalım

Edit: İ.n.d.i.r.e.l.i.m yazınca sansürlüyor ya la

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NedenAllahım -- 18 Aralık 2012; 15:11:23 >
  • yüklemedim ama itunesde dursun sonradan oynarım belki
  • Sağol balım

Noluyor lan millete
  • Bu oyunu pc de oynayan var mı ? Win 8 işletim sisteminde kurdum ama açılmıyor...
  • Merhaba arkadaşlar, yapım PC platformunun birebir aynısıdır ve normal ücreti 8.99 TL'dir.

• hemen indireyim ozman zaten güzel bi oyuna ihtiyacım vardı:)
  • Sağol balım indirdim ....

• tavsiye ederim pcde Türkçe altyazılı oynadım.oyun yaptığımız seçimlere göre ilerliyor o yüzden iyi bir ingilizce bilgisi istiyor.
  • Haberi yapıyorsunuz da, iTunes linklerini koyar insan. Hem içerik, hemde yardımcı olmak yönünden.
  • Mükemmel bir oyun pc de ilk 4 bölümü bitirmiştim silip 5 bölümü arka arkaya bitirdim
  • Beyler bende de 2. nesil İpod var. Fakat oyunu yüklemeye çalıştığım zaman, 0xE8008001 hatası alıyorum. Bunun sebebi nedir? Bu arada yazılım güncel 4.2.1
  • Google play da var mı ?

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.