Samsung Galaxy SIII Mini(i8190) Kullanicilari Kulübü [379 Üye!!]
18075 Cevap1118372 Görüntüleme286 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: <<     68 [70] 72 73 74 75 76 77      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

76 Mesaj
6 Şubat 2013; 14:55:09 

arkadaşlar bu hafta sonu xperia p yada s3 mini almayı düşünüyorum.. eski telefonum huawei ideos x5 ti.. reset, takılma, donma, wifi seçme sorunlara bana çok çektirdi. bu cihazı kullanan arkadaşlardan tavsiye bekliyorum. S3 MİNİ de kronik sorunlar var mıdır? varsa nedir?

örneğin tus kilidini açınca donuyor, yada wifi ağa bağlanmaya calışınca reset atıyor ve benzeri sorunları var mıdır!

Not: konu içinde arama yaptım ama belki gözden kaçmıstır diye sormak istedim.

Uludağ Üniversitesi

Uzaklaştırılmış
7 gün cezanın,
3 gün 7 sa. 52 dk. kadarı kaldı.
6 Şubat 2013; 15:17:45 

quote:

Orijinalden alıntı: ugurgrbz

arkadaşlar bu hafta sonu xperia p yada s3 mini almayı düşünüyorum.. eski telefonum huawei ideos x5 ti.. reset, takılma, donma, wifi seçme sorunlara bana çok çektirdi. bu cihazı kullanan arkadaşlardan tavsiye bekliyorum. S3 MİNİ de kronik sorunlar var mıdır? varsa nedir?

örneğin tus kilidini açınca donuyor, yada wifi ağa bağlanmaya calışınca reset atıyor ve benzeri sorunları var mıdır!

Kronik sorunu yoktur hocam. Içiniz rahat olsun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

150 Mesaj
6 Şubat 2013; 15:18:09 

quote:

Samsung Galaxy S3 "Mini" de hiç bir kronik problem yok. Gayet akıcı, hızlı, stabil ve kararlı çalışan bir cihaz...

Uzaklaştırılmış
7 gün cezanın,
6 Şubat 2013; 15:19:58 

quote:

Orijinalden alıntı: rakipsiz89

görüşme kaydı varmı hepsiburadada yok görünüyor programla filan hallediliyormu ?

Denedim şuan olmadı.

789 Mesaj
6 Şubat 2013; 15:39:16 

ace2 kullanıcısı olarak size çatmaya geldim arkadaslar.karşılaştıracak olursak ne dersiniz iki telefona

257 Mesaj
6 Şubat 2013; 15:40:31 

arkadaşlar gamyunu açabilirmiyin telefonumda?

242 Mesaj
6 Şubat 2013; 15:43:37 

quote:

Orijinalden alıntı: hüşke

Arkadaşlar uzantısı mp4 olan videoları açamıyorum,"video yüklenemiyor" hatası alıyorum sadece ses geliyor ,"yalnızca ses verilerini oynat" yazıyor,mx player falan yükledim olmadı yine

video izlerken ekrana dokunun yukarda donanım veya yazılım yazar, çözücüyü değiştirip deneyin.

176 Mesaj
6 Şubat 2013; 15:53:48 

arkadaslar daha yenı farkettım benım s3 mini telefonumun dahılı hafızası 4 gb. vatandan almıstım. bıraz once vatan bılgısayarda ozellıklerıne baktım 8 gb dahılı yazıyor. bende nasıl 4 oluyor. 4 gb hafızalı olan s3 mını uretıldımı. gidipvatanı şikayet edicem suan cok sınırlendım...

606 Mesaj
6 Şubat 2013; 16:02:30 

quote:

Orijinalden alıntı: cglrkznr

arkadaslar daha yenı farkettım benım s3 mini telefonumun dahılı hafızası 4 gb. vatandan almıstım. bıraz once vatan bılgısayarda ozellıklerıne baktım 8 gb dahılı yazıyor. bende nasıl 4 oluyor. 4 gb hafızalı olan s3 mını uretıldımı. gidipvatanı şikayet edicem suan cok sınırlendım...

Hocam o herkezde ayni telefonun hafizasi 8 gb yarisini android sistemi kullaniyo geriye kalan 4.5 gb sistemi biz kullanabiliyoruz sadece

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi limak07 -- 6 Şubat 2013; 16:03:06 >

42 Mesaj
6 Şubat 2013; 16:07:25 

quote:

Orijinalden alıntı: busuzima

video izlerken ekrana dokunun yukarda donanım veya yazılım yazar, çözücüyü değiştirip deneyin.

olmuyor hocam
telefonun kendisi de .mp4 görüntü kaydediyor onu oynatıyor acaba 1920*1080 yazıyor çözünürlüklerinde ondan mı açmıyor ne yapmak lazım?

398 Mesaj
6 Şubat 2013; 16:09:19 

Bu hafıza kartını takiyorum ama görmüyor telefon neden ?

398 Mesaj
6 Şubat 2013; 16:10:27 

quote:

Orijinalden alıntı: zeko22

ace2 kullanıcısı olarak size çatmaya geldim arkadaslar.karşılaştıracak olursak ne dersiniz iki telefona

Sence ne diyebiliriz ?

176 Mesaj
6 Şubat 2013; 16:22:15 

quote:

Orijinalden alıntı: limak07

Hocam o herkezde ayni telefonun hafizasi 8 gb yarisini android sistemi kullaniyo geriye kalan 4.5 gb sistemi biz kullanabiliyoruz sadece

ha öylemi. bi sıkıntı yok yani. :) rahat bi nefes aldım. saolasın hocam...

176 Mesaj
6 Şubat 2013; 16:25:13 

quote:

Orijinalden alıntı: ancdodo

tekrar kontrol ettinmi tam takabilmiş misin. ben ilk takarken tam oturmamıstı yuvasına. görmüyordu telefon . nekadar emin olsanda birkaç kere dene bence...

115 Mesaj
6 Şubat 2013; 16:38:12 

arkadaşlar samsung destek hattıyla yaptığım yazışma sonucunda birazda risk alarak linkteki mhl adaptörü sipariş verdim.ürün geldiğinde gerekli bilgilendirmeyi sizlere yapacağım çalışıp çalışmaması hakkında.eğer çalışırsa bluetooth klavye ve bluetooth mouse alarak güzel bir tesisat kurmak istiyorum tv ye

http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-pda/samsung-i9300-galaxy-s3-hdmi-hdtv-mhl-adaptor-73915221

0

606 Mesaj
6 Şubat 2013; 16:49:04 

quote:

Orijinalden alıntı: cglrkznr

ha öylemi. bi sıkıntı yok yani. :) rahat bi nefes aldım. saolasın hocam...

Evet hic bi sıkınti yok rahat rahat kullanabilirsiniz

606 Mesaj
6 Şubat 2013; 16:50:55 

quote:

Orijinalden alıntı: bubora

arkadaşlar samsung destek hattıyla yaptığım yazışma sonucunda birazda risk alarak linkteki mhl adaptörü sipariş verdim.ürün geldiğinde gerekli bilgilendirmeyi sizlere yapacağım çalışıp çalışmaması hakkında.eğer çalışırsa bluetooth klavye ve bluetooth mouse alarak güzel bir tesisat kurmak istiyorum tv ye

http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-pda/samsung-i9300-galaxy-s3-hdmi-hdtv-mhl-adaptor-73915221

0

Cok iyi olur ya sonunda su mhl adabtoru isine bi aciklik gelmis olur calisiyormu calismiyormu ogrenmis oluruz

165 Mesaj
6 Şubat 2013; 17:22:06 

şerefsiz hepsiburadadan aldığım mavi renkli telefon titanium gri çıktı kesinlikte berbat bir renk ayrıca yanında gönderdikleri flip cover da tam kapanmıyor arka kapağı çok kalın geliyor ön tarafa gelen şey kapanmadan askıda kalıyor oda ayrı bir dert bi işi düzgün yapamamışlar çok sinir oldum sitede gri seçeneği olmadan bana nasıl oluyor da gri gönderiyorlar anlamıyorum

29 Mesaj
6 Şubat 2013; 18:32:34 

hafıza kartına uygulama atma ve önceden sorduum flash sorununu bi açıklık gettrseniz mutlu olurum.. acil lütfen yarın telefonu alıcam galiba alamdan önce bari bilgim olsun...

1213 Mesaj
6 Şubat 2013; 18:37:46 

quote:

Orijinalden alıntı: bbb77

hafıza kartına uygulama atma ve önceden sorduum flash sorununu bi açıklık gettrseniz mutlu olurum.. acil lütfen yarın telefonu alıcam galiba alamdan önce bari bilgim olsun...

Ben okuduğum yorumlara dayanarak yardımcı olmaya çalışayım.

Hafıza kartından oyun ve uygulama çalıştırmak için root etmek gerekiyor.
Flash sadece gömülü gelmiyor.Siz ufak boyutlu bir dosyayı kurup aktif ediyorsunuz.

Umarım yardımcı olabilmişimdir

29 Mesaj
6 Şubat 2013; 18:44:21 

quote:

Orijinalden alıntı: ByProdigy

Ben okuduğum yorumlara dayanarak yardımcı olmaya çalışayım.

Hafıza kartından oyun ve uygulama çalıştırmak için root etmek gerekiyor.
Flash sadece gömülü gelmiyor.Siz ufak boyutlu bir dosyayı kurup aktif ediyorsunuz.

Umarım yardımcı olabilmişimdir

root işlemi galiba garantiyi öldürüomuş diye okudum doğrumudur...

1213 Mesaj
6 Şubat 2013; 18:48:40 

quote:

root işlemi galiba garantiyi öldürüomuş diye okudum doğrumudur...

Garanti dışı bırakıyor evet ama isterseniz unroot yaparak tekrar orjinal garantili haline dönebilirsiniz.

29 Mesaj
6 Şubat 2013; 18:51:45 

hafıza 4 gb kaldığı için oyun yüklenmiomuş diyo biri acaba doğrumudur. oyuna yer kalmıomuş...

21 Mesaj
6 Şubat 2013; 18:57:12 

benide eklermisin listeye bende bu kervana katıldım

3535 Mesaj
6 Şubat 2013; 19:25:48 

quote:

Orijinalden alıntı: Dext3r

şerefsiz hepsiburadadan aldığım mavi renkli telefon titanium gri çıktı kesinlikte berbat bir renk ayrıca yanında gönderdikleri flip cover da tam kapanmıyor arka kapağı çok kalın geliyor ön tarafa gelen şey kapanmadan askıda kalıyor oda ayrı bir dert bi işi düzgün yapamamışlar çok sinir oldum sitede gri seçeneği olmadan bana nasıl oluyor da gri gönderiyorlar anlamıyorum

bende hepsi buradadan mavi renk sipariş vermiştim banada gri gönderdiler hem aciliyetim olduğu için hemde ben beğendiğim için geri iade etmedim ama arayıp durumu kendilerine iletmiştim, demekki yanlışlıkla değil bilerek gönderiyorlar.

979 Mesaj
6 Şubat 2013; 19:35:47 

Arkadaşlar bu telefonu almayı düşünüyorum ama baya bi şikayet okudum şimdi genel olarak kullanıcılar memnun mu değil mi? Almalı mıyım başka telefonlara mı bakmalıyım?

İntel i7 2700k // Asus P8Z68 Deluxe Gen3 // Gskill Ripjawsx 2x4 gb cl9 2133 mhz // MSI GTX 770 Twin Frozr // 120 gb Agility 3 // 500 gb 7200 Rpm Samsung // Cooler Master Haf 942 // Noctua NH-D14 // Samsung Writemaster Dwd-Rw // Asus 23" VX238T

114 Mesaj
6 Şubat 2013; 19:38:09 

quote:

hafıza 4 gb kaldığı için oyun yüklenmiomuş diyo biri acaba doğrumudur. oyuna yer kalmıomuş...

Bir çok sebep olabilir. 4 gb içine mesela 2 tane büyük oyun ( Gta Vice City, Nova3, MC4, Wild Blood, Most Wanted) üzerine de 10-15 civarı küçük oyun yükleybilirsin. 2 den fazla büyük oyun almıyor aynı anda malesef ( normal şartlarda, rootsuz stock olarak.)

1676 Mesaj
6 Şubat 2013; 19:56:11 

quote:

Orijinalden alıntı: hamdikoc88

peki bu değerleri 3g açık iken mi yoksa kapalı iken mi elde ettin?

3G herzaman açık..

762 Mesaj
6 Şubat 2013; 20:06:32 

Arkadaşlar NFS Most Wanted hafıza kartına kurulabiliyor, biraz önce denedim çalıştı.

106 Mesaj
6 Şubat 2013; 20:09:13 

quote:

Orijinalden alıntı: ercan_wrc

bende hepsi buradadan mavi renk sipariş vermiştim banada gri gönderdiler hem aciliyetim olduğu için hemde ben beğendiğim için geri iade etmedim ama arayıp durumu kendilerine iletmiştim, demekki yanlışlıkla değil bilerek gönderiyorlar.

bende bugün beyazını sipariş ettim altında vodafone kampanya yazısı filan vardı onda bi problem çıkmaz demi isteyen normal olarak alabiliyordu inşallah farklı renk göndermezler gelir gelmez geri yollarım nasıl olsa 50 tl maxipuan+100 tl hediye çeki veriyoruz işinize geliyorsa mı diyorlar acaba

114 Mesaj
6 Şubat 2013; 20:10:53 

quote:

Orijinalden alıntı: mert_yldz_

Arkadaşlar NFS Most Wanted hafıza kartına kurulabiliyor, biraz önce denedim çalıştı.

Tam ayrıntılı anlatır mısın neler yaptığını ve telefonunun durumunu. Data, Apk kurulum sırasını( Root var mı yok mu, rom nedir falan ? )

1676 Mesaj
6 Şubat 2013; 20:12:21 

quote:

Orijinalden alıntı: ancdodo

Tam oturmamış olabilir yada kart arızalı olabilir. Biçimlendirip deneyiniz..

1676 Mesaj
6 Şubat 2013; 20:16:20 

quote:

Orijinalden alıntı: gunrey

arkadaşlar gamyunu açabilirmiyin telefonumda?

Açabiliyor olmalısınız..

1676 Mesaj
6 Şubat 2013; 20:17:39 

quote:

Donma, çökme ve benzeri sorunlar ile karşılaşmazsınız. Gerek işlemci gerekse ram performansı ile gayet sorunsuz bir cihazdır..

1676 Mesaj
6 Şubat 2013; 20:19:43 

quote:

Orijinalden alıntı: Sfas

arkadaslar telefona dolphin browser yukledim birde yaninda dolphin jeypack diye bisey var onedir kaldirim mi?

Sözde browserinizi hızlandıran bir uygulama. Size kalmış..

1676 Mesaj
6 Şubat 2013; 20:23:17 

quote:

Orijinalden alıntı: donanim1

Arkadaşlar ücretli satılan uygulamaların cracklisini googleden bulup indiriyorum sonra google play store ye girdiğimde ücretli ücretsiz uygulamarı ayrı ayrı gösteriyorya işte ücretli uygulamarın olduğu kısmında benim daha önceden yüklediğim crackli uygulamayı görüp tanıyor ve uygulamanın köşesinde yüklendi yazıyor demek istediğim google play store crackli de olsa telefonda yüklü uygulamayı tanıyabiliyorya sonradan bunların parasını bizden isteyebilirlermi? :) sakata basmayalım :)

Bu güne kadar olmadı olamazda. Yasal bir dayanakları yok..

1676 Mesaj
6 Şubat 2013; 20:24:38 

quote:

Orijinalden alıntı: hüşke

Arkadaşlar uzantısı mp4 olan videoları açamıyorum,"video yüklenemiyor" hatası alıyorum sadece ses geliyor ,"yalnızca ses verilerini oynat" yazıyor,mx player falan yükledim olmadı yine

Kullandığınız uygulamayı değiştirebilirsiniz. Profil imzamdan oyunlar ve uygulamalar linkine tıklayarak gerekli uygulamalara ulaşabilirsiniz.

1676 Mesaj
6 Şubat 2013; 20:26:46 

quote:

Orijinalden alıntı: albaywolf

Arkadaşlar bu telefonu almayı düşünüyorum ama baya bi şikayet okudum şimdi genel olarak kullanıcılar memnun mu değil mi? Almalı mıyım başka telefonlara mı bakmalıyım?

Bir teknoloji markete gidip kendiniz incelemeniz yerinde olacaktır.. Biz almanızı öneriyoruz, takdir sizin..

1676 Mesaj
6 Şubat 2013; 20:27:48 

quote:

Orijinalden alıntı: CanOsman

Galaxy S (i9000) kullanıcısıyım.Sizce S3 mini almalımıyım.Telefondan biraz sıkıldım 2 yıldan fazla oldu kullanmaktayım..Diğer bir yandan windows phone 8 işletim tabanlı bir telefon mu alsam diyorum.Kararsısızım arkadaşlar.Görüşü olan varmı?

Tercih size kalmış ama android işletim sistemi kullanan birisi olarak alışık olduğunuz bir sistemi bırakmak bence yersiz olur. S3 mini almanızı öneririm.

1676 Mesaj
6 Şubat 2013; 20:29:38 

quote:

Şuan en kaliteli oyunların boyutu bile 1.5gb tan fazla değil. Yani yüklenemiyor diye birşey yok. Her cihazın kendine göre kapasitesi vardır.O zaman 50gb yapsalardı hafızasını siz 100gb lık bir oyun yükleseydiniz yinede yüklenemiyormu diyecektiniz.. Biraz mantıklı düşünmek gerek..

33 Mesaj
6 Şubat 2013; 20:32:30 

arkadaşım s3 minisine root yetkisi vermek isterken odinde hata oluşmuş başarız diyomuş. Sürekli samsung yazısında takılıyor diyor. Recovery menüye de girmiyor telefon konuda verilen boot loop için wipe yükledi ama gene olmamış stock rom yüklemiş gene olmamış bi yardım edermisiniz. ?

2848 Mesaj
6 Şubat 2013; 20:48:40 

quote:

Orijinalden alıntı: ZiyaAygun

Belki de S2, S3, Nexus gibi cihazlara olan rağbeti S3 Mini'ye çekmemek içindir bu karar. Sonuçta onlar daha çok kazandırıyor.

Dijital fotoğraf makinesi dünyasındaki firmalar da çok yapıyor bunu! Hepsine

Fotoğrafçı değilim, profesyonel hiç değilim; ileri seviye çaylağım.
I'm not a photographer, or professional either; I'm an advanced rookie.

2951 Mesaj
6 Şubat 2013; 20:55:46 

Boş klasör açtım. Sonra silmek istediğimde çöp kutusuna doğru sürükledim. Silinmedi. Nerede hata yapıyorum?

PS4 - PS3: mertvontrier

1213 Mesaj
6 Şubat 2013; 21:10:41 

16 Gb modeli gelmiyorsa 8Gb model + 32 GB hafıza kartı şart oldu

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
6 Şubat 2013; 21:12:43 

Kenya 4.1.2 yuklesek sorun olurmu tr icin ne zaman cikcak ya?

762 Mesaj
6 Şubat 2013; 21:15:20 

quote:

Orijinalden alıntı: ZiyaAygun

Tam ayrıntılı anlatır mısın neler yaptığını ve telefonunun durumunu. Data, Apk kurulum sırasını( Root var mı yok mu, rom nedir falan ? )

Root atmaya gerek yok.Oyunu sd kart/android/data içerisine atıyorsun, apk yide sd kartta istediğin yere at.Sonra telefondan apk yi açarak kur, çalıştır.Modern combat ve pes denedim onlar çalışmadı sd kartta.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mert_yldz_ -- 6 Şubat 2013; 21:16:04 >

Uzaklaştırılmış
7 gün cezanın,
6 Şubat 2013; 21:18:19 

quote:

Orijinalden alıntı: ByProdigy

16 Gb modeli gelmiyorsa 8Gb model + 32 GB hafıza kartı şart oldu

10 numara oluyor, bende kullanıyorum.

29 Mesaj
6 Şubat 2013; 21:20:20 

quote:

Orijinalden alıntı: mucahid01

Şuan en kaliteli oyunların boyutu bile 1.5gb tan fazla değil. Yani yüklenemiyor diye birşey yok. Her cihazın kendine göre kapasitesi vardır.O zaman 50gb yapsalardı hafızasını siz 100gb lık bir oyun yükleseydiniz yinede yüklenemiyormu diyecektiniz.. Biraz mantıklı düşünmek gerek..

saolsaın kardeşim :D

4680 Mesaj
6 Şubat 2013; 21:23:56 

quote:

Orijinalden alıntı: alikiziltoprak

Dijital fotoğraf makinesi dünyasındaki firmalar da çok yapıyor bunu! Hepsine

16 gb s advance de türkiyeye gelmemişti ama ben yurt dışı aldım ve baktım ki 16 gb :)spot olarak gelecektir ama distribütör garantili gelmeyebilir.

"Kismet ederse Mevlâ; el getirir, yel getirir, sel getirir.. Kismet etmezse Mevlâ; el götürür, yel götürür, sel götürür.."
(Hz. Mevlana)

Üzülme der Mevlana... ''İstediğin birsey olmuyorsa ya daha iyisi olacağı için ya da olmamasi gerektiği için olmuyordur''...

HTC Windows Phone 8X Siyah

2006 Mesaj
6 Şubat 2013; 21:29:01 

quote:

Orijinalden alıntı: crankestain

S3 mini 16gb bekleyen arkadaşlara kötü bir haberim var . Ülkemizde 16gb'lık S3 mini satışı olmayacakmış .

0

Bunun üzerine samsung merkez'le iletişime geçmek vacip oldu İletişime geçip son cevabı haber veririm burda ...

114 Mesaj
6 Şubat 2013; 21:35:05 

quote:

Orijinalden alıntı: mert_yldz_

Root atmaya gerek yok.Oyunu sd kart/android/data içerisine atıyorsun, apk yide sd kartta istediğin yere at.Sonra telefondan apk yi açarak kur, çalıştır.Modern combat ve pes denedim onlar çalışmadı sd kartta.

Tamamdır düşündüğüm gibi sağ ol :)

762 Mesaj
6 Şubat 2013; 21:38:57 

Rica ederim.

2006 Mesaj
6 Şubat 2013; 21:40:48 

quote:

Orijinalden alıntı: Dext3r

Bu hiç olmamış, hiç olmamışı bırakalım çok ayıp ediyorlar demekki renk takıntısı olanların bu siteye yanaşmamsı lazım . Alanlar ise kullanmak zorunda değil . Kutuya hiçbir zarar vermeden ve açmadan direkman ertesi günü göndersinler ...

18 Mesaj
6 Şubat 2013; 21:51:17 

Az önce gittigidiyordan 759 a aldım yüzde 10 word puanda verdi telefon geldi 675e 9 taksit yaptım birde 3 ay ertelemeli..inşallah güzel telefondur ilk akıllı telefonum olacak.
merak ettiğim birşey var direk kurulumlumu geliyor arkadaşlar bu telefon android 4.1 felan yazıyordu cunku birde bunun sim kartı normal sim kartmı yoksa işlemden geçirecekmiyiz ve yeni yapmamız gereken işlemler varmı