Samsung Galaxy SIII Mini(i8190) Kullanıcıları Kulübü [370 Üye!!]
16906 Cevap1010185 Görüntüleme289 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Yazdır
Sayfa: <<     51 [53] 55 56 57 58 59 60      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

1672 Mesaj
26 Ocak 2013; 9:02:39 

quote:

Orijinalden alıntı: ruicosta

merhaba arkadaşlar. Xperia arc s sahibiyim, kardeşim askerden dönünce telefonu ona vereceğim için benzer fiyatlarda bir telefon arıyordum ve bu telefonu gördüm. Birçok özelliği ile arc s ten üstün duruyor . İnternetten arastırmama rağmen bu soruya net bir cevap bulamadım , bu telefonda hd ses ile görüşme denen hadise gerçekleştirilebiliyor mu? Turkcell kullanıyorum ve arc s -neo v arası çok kaliteli telefon görüsmeleri yapabiliyorum. Aynı sekilde bu telefonda da yapabilir miyim. BEnim için bu önemli bir durum. Bilgilendirebilecek arkadas var mı acaba?

Sanırım kastettiğiniz 3D ses ise evet, S3 mini de 3D ses özelliği mevcuttur..

FİZİKSEL
Genel Yapı
Tasarım: Bar Tipi
Boyutlar: 63 x 121,6 x 9,9 mm
Ağırlık: 112 gram
Yuvalar: Micro USB
Pil: Li-Ion, 1500 mAh
Renkler: Beyaz, Mavi

Ekran ve Tuşlar
Teknoloji: Super AMOLED, 16 mil. renk
Boyutlar: 480 x 800 px / 4" (10,16 cm)
Kontrol: Dokunmatik (Multitouch)
Kolaylık: Dokunmatik Tuşlar
Gelişmiş: Dinamik Parlaklık

Kutu İçeriği
Kılavuz: Türkçe Kullanma Kılavuzu
Şarj Cihazı: 220V Şarj Adaptörü
PC Kablosu: PC Bağlantı Kablosu

TEMEL
Donanım ve Altyapı
Sistem: Android İşletim Sistemi (4.1)
İşlemci: 1,0 GHz (Çift Çekirdekli)
Bellek: 1 GB RAM
Gelişmiş: Hareket Sensörü (G-sensor)

Telefon İşlevleri
Bildirim: Titreşimli Uyarı, Arayan Numara Gösterimi
Özel Bildirim: Arayan kişiye özel Resim gösterimi
İşlemler: Çağrı yönlendirme, durdurma, bekletme
Çağrı Listesi: Gelen, giden ve kayıp çağrı listesi
Bellek Kapasitesi
Depolama: 8 GB Dahili Hafıza
Genişletme: MicroSD Kart Yuvası (32 GB'a kadar destekli)
Rehber: Hafıza ile sınırlı telefon rehberi

Kişisel Bilgi Yönetimi
Zaman: Saat, Alarm, Kronometre, Geri Sayım
Yönetim: Takvim, Ajanda, Kişisel Notlar, Hesap Makinesi
Eşitleme: Gmail, Exchange Server ile rehber senkronizasyonu

EĞLENCE
Fotoğraf
Kamera 2: 5 Megapiksel, LED Flaşlı
Çözünürlük 2: 2592 x 1944 px'e kadar
Yakın Çekim: Macro, AutoFocus
Gelişmiş: Panoramik Çekim, GeoTag
Çekim Modu: Gece, Gündüz, Parti
Efektler: Normal, Gri tonlama, Sepya, Negatif, Parlak
Kalite: Orta, İyi, Çok İyi

Video
Kamera: HD Video Oynatıcı HD Video Kaydedici
Oynatıcı: MP4/DivX/XviD/WMV/H.264/H.263
Kaydedici: MP4
Internet: YouTube Video, Facebook Video
Ses ve Müzik
Radyo: Stereo FM Radyo (RDS Destekli)
Bağlantı: 3,5 mm Kulaklık Girişi
Oynatıcı: MP3/WAV/eAAC+/AC3/FLAC
Kaydedici: AMR
Ses Gücü: Eller Serbest, 3D Ses, Çift Hoparlör, Polifonik 64 Zil Sesleri
Gelişmiş: Müzik Kütüphanesi

Uygulamalar
Yükleme: Uygulama Yükleme, Google Play Store
Doküman: Görüntüleme (PDF, Powerpoint,Excel,Word)

BAĞLANTI
Mobil Şebeke
Wap, GPRS: GPRS , EDGE
3G İletişim: 3G Hızında Internet, Görüntülü İletişim
3G Standart: HSDPA 14.4 Mbps / HSUPA 5.76 Mbps
Uçuş Modu: Şebeke Sinyalini Kapatabilme

Kablosuz Bağlantılar
Bluetooth: Bluetooth 4.0, A2DP (Çoklu bağlantı)
GPS Uydu: GPS Uydu Bağlantısı (A-GPS ve GLONASS)
Wireless: Kablosuz Ağ Bağlantısı (802.11 a/b/g/n, DLNA, Wi-Fi Direct)
Paylaşım: Kablosuz Bağlantı Paylaşımı
Mesajlaşma
Kısa Mesaj: SMS Kısa Mesaj
Geniş Mesaj: MMS Multimedia Mesaj
Engelleme: Mesaj göndereni engelleme
E-Posta:
Push Mail: Anlık E-posta
Google Mail: Gmail Bağlantısı
Exchange: Microsoft Exchange Server

Bilgisayar Bağlantısı
Kablolu: USB(v20) Kablo ile bilgisayar bağlantısı
Bağlantı Tipi: Yığın Bellek, PC Yazılım

47 Mesaj
26 Ocak 2013; 10:11:11 

quote:

Orijinalden alıntı: DarKKnigh[TR]

quote:

Orijinalden alıntı: orucreis13

quote:

quote:

Çok teşekkür ederim fakat aşağıdaki resim olarak kastedilen resim çıkmamış hocam. Ama yaklaşık olarak anladım.
Saygılarımla

Hocam bir siteden alıntı yaptım ondandır büyük ihtimalle. Anladıysanız sorun yok demektir

Tam komutu yazabilirseniz çok sevineceğim. Saygılarımla.

İlk önce nokia telefonunuzdan rehberinize giriyorsunuz. Seçenekler>işaretle>tümünü işaretle diyerek bütün rehberdeki kişileri işaretliyorsunuz. Sonra tekrarseçenekler>elektronik kartvizit kopyala diğer hafızaya diyerek hafıza kartınıza yedeğini alıyorsunuz. Eğer daha önceden bi yedekleme yapmışsanız size sorar...daha önceden yaptığınız yedekleme silinecek ve yerine şuan ki rehberiniz eklenecek der(türkçesi) sizde evet deyip yedekleme işlemini bitirdikten sonra telefonu depolama modunda pc ye bağlıyorsunuz. Other>contacts yada diğer>rehber dizinine giderek oradaki contacts yada rehber yazan klasörü bilgisayarınızın C: dizinine kopyalıyorsunuz.

Daha sonra başlat>çalıştır>cmd yazarak ms-dos penceremizi açıyoruz. Aşağıdaki resimdekileri aynen yazıyoruz.

ve sonra enter'a basıyoruz. Aşağıdaki gibi rehber.vcf şeklinde dosya oluşması lazım.

Gmail imize girerek sol üst tarafta posta nın hemen altında rehber yazana tıklıyoruz. ve açılan sayfanın orta kısmından diğer>içe aktar ı seçiyoruz. ve oluşturduğumuz rehber.vcf isimli dosyayı gösteriyoruz...Böylelikle bütün rehberiniz gmaile aktarılmış oluyor. Android telefonunuzdada gmail ile sekronizasyon yaparak rehberi telefonunuza çekebilirsiniz. Ayrıca telefonunuza bişey olsada rehberiniz her zaman gmail de saklı duracak ve bi daha rehber sıkıntınız olmayacak Eğer takıldığınız yer olursa sorabilirsiniz. Saygılar.

Cok tesekkur ederim.
Saygılarımla

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

1268 Mesaj
26 Ocak 2013; 10:31:20 

quote:

quote:

quote:

quote:

Hocam bir siteden alıntı yaptım ondandır büyük ihtimalle. Anladıysanız sorun yok demektir

Tam komutu yazabilirseniz çok sevineceğim. Saygılarımla.

İlk önce nokia telefonunuzdan rehberinize giriyorsunuz. Seçenekler>işaretle>tümünü işaretle diyerek bütün rehberdeki kişileri işaretliyorsunuz. Sonra tekrarseçenekler>elektronik kartvizit kopyala diğer hafızaya diyerek hafıza kartınıza yedeğini alıyorsunuz. Eğer daha önceden bi yedekleme yapmışsanız size sorar...daha önceden yaptığınız yedekleme silinecek ve yerine şuan ki rehberiniz eklenecek der(türkçesi) sizde evet deyip yedekleme işlemini bitirdikten sonra telefonu depolama modunda pc ye bağlıyorsunuz. Other>contacts yada diğer>rehber dizinine giderek oradaki contacts yada rehber yazan klasörü bilgisayarınızın C: dizinine kopyalıyorsunuz.

Daha sonra başlat>çalıştır>cmd yazarak ms-dos penceremizi açıyoruz. Aşağıdaki resimdekileri aynen yazıyoruz.

ve sonra enter'a basıyoruz. Aşağıdaki gibi rehber.vcf şeklinde dosya oluşması lazım.

Gmail imize girerek sol üst tarafta posta nın hemen altında rehber yazana tıklıyoruz. ve açılan sayfanın orta kısmından diğer>içe aktar ı seçiyoruz. ve oluşturduğumuz rehber.vcf isimli dosyayı gösteriyoruz...Böylelikle bütün rehberiniz gmaile aktarılmış oluyor. Android telefonunuzdada gmail ile sekronizasyon yaparak rehberi telefonunuza çekebilirsiniz. Ayrıca telefonunuza bişey olsada rehberiniz her zaman gmail de saklı duracak ve bi daha rehber sıkıntınız olmayacak Eğer takıldığınız yer olursa sorabilirsiniz. Saygılar.

Cok tesekkur ederim.
Saygılarımla

Önemli değil arkadaşım

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

1268 Mesaj
26 Ocak 2013; 10:46:04 

Arkadaşlar Sömestr tatili boyunca site ve konuya sadece mobilden ulaşım sağlayacağım bu yüzden konuya kullanıcı eklemek dışında pek bir destek veya yardımda bulunamayabilrim. Anlayışla karşılamanızı bekliyorum. Teşekkür ederim, iyi günler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DarKKnigh[TR] -- 26 Ocak 2013; 10:46:19 >

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

15 Mesaj
26 Ocak 2013; 10:52:24 

bende de var bu alet müzik çalarda müziklerin resmi nasıl değişiyor koymuş kafasına göre galeriden bir foto her müzikte o var silemiyorum yardım lütfennnnn..?

İTÜ-2012UCKE

1672 Mesaj
26 Ocak 2013; 11:42:02 

quote:

Orijinalden alıntı: 54fb

bende de var bu alet müzik çalarda müziklerin resmi nasıl değişiyor koymuş kafasına göre galeriden bir foto her müzikte o var silemiyorum yardım lütfennnnn..?

Mp3 ve Mp4 lerdeki format içeriği yani TAG dediğimiz liste rasgele hazırlandığı için bu sorunu yaşıyorsun. Bilgisayarında bir tag düzenleyici ile bu sorununu halledebilirsin. Ben şahsen kendi mp3 lerimin kapak resimlerini bile kendim hazırlıyorum.

Bilgisayarınızda istediğiniz gibi bir mp3 ve benzeri bir formattaki müzik doosyasına A'dan, Z'ye eklemeler ve ayarlar yapabileceğiniz ÜCRETSİZ bir yazılımdır. MP3 ve benzeri formattaki dosyaların tüm detaylarını işleyebilir ve arşivinizi size özel hazırlayabilirsiniz.

Programı aşağıda verdiğim linkten indirip, bilgisayarınıza kurunuz. Gerisi çok kolay ve anlaşılır bir arayüze sahiptir. Program tamamen türkçedir..

http://adf.ly/Hwuiq --->>> (m.p.3 kelimesini sansürledği için forum, bu şekilde link vermek zorunda kaldım. Link açılınca sağ üstten süreyi bekleyiniz ve reklamı geç tıklayınız.)

Ekran görüntüsü..

257 Mesaj
26 Ocak 2013; 12:06:13 

Arkadaşlar bu "home" tuşunun üstündeki küçük alanda 5 kısayol var, telefon, mesaj falan, bunları nasıl değiştiriyoruz, eklemeyi nasıl yapıyoruz.

155 Mesaj
26 Ocak 2013; 12:16:20 

quote:

Orijinalden alıntı: mucahid01

quote:

Orijinalden alıntı: fossadellione

evet s3 ümü aldım benide yazın listeye..:D

Hayırlı olsun.. Hoş geldiniz..

sağol dostum..

8 Mesaj
26 Ocak 2013; 12:18:35 

artık bende bir Samsung Galaxy S3 Mini Kullanıcısı oldum hayrılısıyla alalı 2 gün oldu g ayet başarılı hakkında yazdığınız konuyu ve yorumları sürekli takip ediyorum... öğrenecek çok şeyimiz var!

1672 Mesaj
26 Ocak 2013; 12:19:37 

quote:

Orijinalden alıntı: ejderkan13

artık bende bir Samsung Galaxy S3 Mini Kullanıcısı oldum hayrılısıyla alalı 2 gün oldu g ayet başarılı hakkında yazdığınız konuyu ve yorumları sürekli takip ediyorum... öğrenecek çok şeyimiz var!

Hayırlı olsun.. Hoş geldiniz..

52 Mesaj
26 Ocak 2013; 13:00:00 

http://www.kliksa.com/u...153?ref=akakce&v=1.29.5

Beyler ben de s3 mini almayı düşünüyorum kliksadan bu ürün acaba paralel ithalat falan mı burdan alıpta ekranda
pikselleri sayıldığını gören oldu mu? garantisi falan nasıldır bilgi verecek olan var mı acaba ?

Hiroşima 1945.
Çernobil 1986.
Windows 1995.

397 Mesaj
26 Ocak 2013; 13:10:12 

Beyler bu juggernaut revenge of sovering oyunun hilesi varmi ya :D

8 Mesaj
26 Ocak 2013; 13:32:36 

Arkadaşlar merhaba size bir kaç sorum olacak.Ekranda parmak izinden nefret ediyorum.S3 minimde ekran koruyucu bulunmakta.Acaba bu ekran koruyucundan mı kaynaklanıyor ekran koruyucuyu çıkarsam fayda eder mi? Ekran Gorilla glass olmadığından kolay mı çizilir ?Birde kasa kalitesi nasıl acaba? arka kapak sanki bir masaya koyunca çizilecekmiş gibi hissediyorum.

erzurummuhendislik.wordpress.com

1672 Mesaj
26 Ocak 2013; 14:18:13 

quote:

Orijinalden alıntı: mustafadeliceous1

Arkadaşlar merhaba size bir kaç sorum olacak.Ekranda parmak izinden nefret ediyorum.S3 minimde ekran koruyucu bulunmakta.Acaba bu ekran koruyucundan mı kaynaklanıyor ekran koruyucuyu çıkarsam fayda eder mi? Ekran Gorilla glass olmadığından kolay mı çizilir ?Birde kasa kalitesi nasıl acaba? arka kapak sanki bir masaya koyunca çizilecekmiş gibi hissediyorum.

Samsung Galaxy S3 mini (i8190) ön camı gorilla glassdır.. Rahatlıkla kullanabilirsiniz. Lakin jelatin(şeffaf) ekran koruyucuları tercih ederseniz parmak izi bırakmıyor ekranda. Kullanıyorum ve gayet memnunum..

1977 Mesaj
26 Ocak 2013; 14:19:35 

quote:

Orijinalden alıntı: gunrey

Arkadaşlar bu "home" tuşunun üstündeki küçük alanda 5 kısayol var, telefon, mesaj falan, bunları nasıl değiştiriyoruz, eklemeyi nasıl yapıyoruz.

Simgenin üzerine basılı tut istediğin yere sürükle ...

quote:

Mat mı yoksa şeffaf mı ekran koruyucu kullanıyorsunuz ? Ona göre yönlendirme yapabilirim ve kaliteli ekran koruyucu tavsiye edebilirim size . Ekran koruyucusundan kaynaklanıyor dediğiniz . Artı olarak özel temizleme bezi de tavsiye edeceğim ... Ekran öyle kolay kolay çizilmez ama yinede ekran koruyucu kullanmakta çok fayda var . Kapak seramik beyazı olduğu için o his verebilir . Dilerseniz aşağıdaki linkten, yedek kapak siparişi verebilirsiniz, fiyatı 6 TL :

http://resim.donanimhab..._/key_//tm.htm#70408592

1977 Mesaj
26 Ocak 2013; 14:21:05 

quote:

Orijinalden alıntı: narkozcu8523

Beyler ben de s3 mini almayı düşünüyorum kliksadan bu ürün acaba paralel ithalat falan mı burdan alıpta ekranda
pikselleri sayıldığını gören oldu mu? garantisi falan nasıldır bilgi verecek olan var mı acaba ?

Paralel ithalat değil, garantisi de SAMSUNG TÜRKİYE RESMİ GARANTİSİ . Sorun olmaz ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ystipi -- 26 Ocak 2013; 14:21:16 >

1672 Mesaj
26 Ocak 2013; 14:32:14 

quote:

Orijinalden alıntı: ancdodo

Beyler bu juggernaut revenge of sovering oyunun hilesi varmi ya :D

İnternette karşılaşmıştım ama oynamadığım için gerek duymadım, hangi site diye sorma hiç aklımda değil. Googleden bir araştır çıkar sanırım..

73 Mesaj
26 Ocak 2013; 14:49:40 

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ruicosta

merhaba arkadaşlar. Xperia arc s sahibiyim, kardeşim askerden dönünce telefonu ona vereceğim için benzer fiyatlarda bir telefon arıyordum ve bu telefonu gördüm. Birçok özelliği ile arc s ten üstün duruyor . İnternetten arastırmama rağmen bu soruya net bir cevap bulamadım , bu telefonda hd ses ile görüşme denen hadise gerçekleştirilebiliyor mu? Turkcell kullanıyorum ve arc s -neo v arası çok kaliteli telefon görüsmeleri yapabiliyorum. Aynı sekilde bu telefonda da yapabilir miyim. BEnim için bu önemli bir durum. Bilgilendirebilecek arkadas var mı acaba?

Sanırım kastettiğiniz 3D ses ise evet, S3 mini de 3D ses özelliği mevcuttur..

FİZİKSEL
Genel Yapı
Tasarım: Bar Tipi
Boyutlar: 63 x 121,6 x 9,9 mm
Ağırlık: 112 gram
Yuvalar: Micro USB
Pil: Li-Ion, 1500 mAh
Renkler: Beyaz, Mavi

Ekran ve Tuşlar
Teknoloji: Super AMOLED, 16 mil. renk
Boyutlar: 480 x 800 px / 4" (10,16 cm)
Kontrol: Dokunmatik (Multitouch)
Kolaylık: Dokunmatik Tuşlar
Gelişmiş: Dinamik Parlaklık

Kutu İçeriği
Kılavuz: Türkçe Kullanma Kılavuzu
Şarj Cihazı: 220V Şarj Adaptörü
PC Kablosu: PC Bağlantı Kablosu

TEMEL
Donanım ve Altyapı
Sistem: Android İşletim Sistemi (4.1)
İşlemci: 1,0 GHz (Çift Çekirdekli)
Bellek: 1 GB RAM
Gelişmiş: Hareket Sensörü (G-sensor)

Telefon İşlevleri
Bildirim: Titreşimli Uyarı, Arayan Numara Gösterimi
Özel Bildirim: Arayan kişiye özel Resim gösterimi
İşlemler: Çağrı yönlendirme, durdurma, bekletme
Çağrı Listesi: Gelen, giden ve kayıp çağrı listesi
Bellek Kapasitesi
Depolama: 8 GB Dahili Hafıza
Genişletme: MicroSD Kart Yuvası (32 GB'a kadar destekli)
Rehber: Hafıza ile sınırlı telefon rehberi

Kişisel Bilgi Yönetimi
Zaman: Saat, Alarm, Kronometre, Geri Sayım
Yönetim: Takvim, Ajanda, Kişisel Notlar, Hesap Makinesi
Eşitleme: Gmail, Exchange Server ile rehber senkronizasyonu

EĞLENCE
Fotoğraf
Kamera 2: 5 Megapiksel, LED Flaşlı
Çözünürlük 2: 2592 x 1944 px'e kadar
Yakın Çekim: Macro, AutoFocus
Gelişmiş: Panoramik Çekim, GeoTag
Çekim Modu: Gece, Gündüz, Parti
Efektler: Normal, Gri tonlama, Sepya, Negatif, Parlak
Kalite: Orta, İyi, Çok İyi

Video
Kamera: HD Video Oynatıcı HD Video Kaydedici
Oynatıcı: MP4/DivX/XviD/WMV/H.264/H.263
Kaydedici: MP4
Internet: YouTube Video, Facebook Video
Ses ve Müzik
Radyo: Stereo FM Radyo (RDS Destekli)
Bağlantı: 3,5 mm Kulaklık Girişi
Oynatıcı: MP3/WAV/eAAC+/AC3/FLAC
Kaydedici: AMR
Ses Gücü: Eller Serbest, 3D Ses, Çift Hoparlör, Polifonik 64 Zil Sesleri
Gelişmiş: Müzik Kütüphanesi

Uygulamalar
Yükleme: Uygulama Yükleme, Google Play Store
Doküman: Görüntüleme (PDF, Powerpoint,Excel,Word)

BAĞLANTI
Mobil Şebeke
Wap, GPRS: GPRS , EDGE
3G İletişim: 3G Hızında Internet, Görüntülü İletişim
3G Standart: HSDPA 14.4 Mbps / HSUPA 5.76 Mbps
Uçuş Modu: Şebeke Sinyalini Kapatabilme

Kablosuz Bağlantılar
Bluetooth: Bluetooth 4.0, A2DP (Çoklu bağlantı)
GPS Uydu: GPS Uydu Bağlantısı (A-GPS ve GLONASS)
Wireless: Kablosuz Ağ Bağlantısı (802.11 a/b/g/n, DLNA, Wi-Fi Direct)
Paylaşım: Kablosuz Bağlantı Paylaşımı
Mesajlaşma
Kısa Mesaj: SMS Kısa Mesaj
Geniş Mesaj: MMS Multimedia Mesaj
Engelleme: Mesaj göndereni engelleme
E-Posta:
Push Mail: Anlık E-posta
Google Mail: Gmail Bağlantısı
Exchange: Microsoft Exchange Server

Bilgisayar Bağlantısı
Kablolu: USB(v20) Kablo ile bilgisayar bağlantısı
Bağlantı Tipi: Yığın Bellek, PC Yazılım

3d olarak geçmiyor sanırım benim dediğim teknoloj. telefonda konuşurken gelen ve giden ses mp3 kalitesi gibi oluyor o olaydan bahsettim. bu turkcell ın sertab erenerli reklamlarındakı mevzu

8 Mesaj
26 Ocak 2013; 15:18:36 

quote:

quote:

Samsung Galaxy S3 mini (i8190) ön camı gorilla glassdır.. Rahatlıkla kullanabilirsiniz. Lakin jelatin(şeffaf) ekran koruyucuları tercih ederseniz parmak izi bırakmıyor ekranda. Kullanıyorum ve gayet memnunum..

ama alırken ekranda super amoled yazıyor ben ondan gorilla değil sandım.Birde arka kapağı çıkartılarak takılan kılıflar nasıldır? çok mu kaba durur.

erzurummuhendislik.wordpress.com

52 Mesaj
26 Ocak 2013; 15:28:52 

quote:

Orijinalden alıntı: Ystipi

quote:

Paralel ithalat değil, garantisi de SAMSUNG TÜRKİYE RESMİ GARANTİSİ . Sorun olmaz ...

Çok teşekkür ederim cevap için sanırım alacağım

Hiroşima 1945.
Çernobil 1986.
Windows 1995.

1672 Mesaj
26 Ocak 2013; 15:29:22 

quote:

quote:

quote:

ama alırken ekranda super amoled yazıyor ben ondan gorilla değil sandım.Birde arka kapağı çıkartılarak takılan kılıflar nasıldır? çok mu kaba durur.

Gayet şık duruyor ben fazlasıyla memnunum..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mucahid01 -- 26 Ocak 2013; 15:29:39 >

1977 Mesaj
26 Ocak 2013; 15:29:42 

quote:

quote:

quote:

Çok teşekkür ederim cevap için sanırım alacağım

O zaman şimdiden hayırlı olsun arkadaşım ...

530 Mesaj
26 Ocak 2013; 15:31:01 

quote:

@etemqaya dediğin gibi olsun. 1.500 TL verirsen kamerası tabii ki iyi olur ama o paraya da S3'ün yanına bile yaklaşamaz iPhone 4S. O kadar para veriyorsun olsun o kadar. Böyle gereksizlikler için seninle tartışmaya girmeyeceğim.

Benim amacım s3 miniyi ve s3ü kötülemek değil sadece İphone 4s in daha iyi olduğunu söylemek ki zaten aralarında baya fark war S3 mini 999 İphone 4s 1800 ha unutmadan Samsungun yeni telleri alınmaz samsung canı sıkılınca bile telefon çıkarıyor

Ayrıca Samsung un kamera arayüzü iphoneden kopya

Ekteki dosya (1)

DH Bisiklet Severler Grubu[/center]

1977 Mesaj
26 Ocak 2013; 15:31:37 

Arkadaşlar bir soru soracağım . Bu flip cover meselesine bir türlü içim ısınmadı . O kılıfla telefonu nasıl kullanıyorsunuz ? Yani kılıfın ön kapağını açınca yana gidiyor kapak ve o şekilde mi kullanıyorsunuz ? Telefonu kullanırken o kapağın orda olması rahatsız etmiyor mu ? Çünkü telefonu tam kavrama olmuyor diye biliyorum o şekilde ...

530 Mesaj
26 Ocak 2013; 15:32:03 

S3 Mini Kamera Arayüzü

Yukardada iphonenin kamera arayüzü war.

Ufaltılmış ön izleme resmi

Ekteki dosya (1)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi etemqaya -- 26 Ocak 2013; 15:33:57 >

1977 Mesaj
26 Ocak 2013; 15:33:13 

quote:

Orijinalden alıntı: etemqaya

quote:

@etemqaya dediğin gibi olsun. 1.500 TL verirsen kamerası tabii ki iyi olur ama o paraya da S3'ün yanına bile yaklaşamaz iPhone 4S. O kadar para veriyorsun olsun o kadar. Böyle gereksizlikler için seninle tartışmaya girmeyeceğim.

Benim amacım s3 miniyi ve s3ü kötülemek değil sadece İphone 4s in daha iyi olduğunu söylemek ki zaten aralarında baya fark war S3 mini 999 İphone 4s 1800 ha unutmadan Samsungun yeni telleri alınmaz samsung canı sıkılınca bile telefon çıkarıyor

Nerden biliyorsun peki, ıphone'nun o resmi başka yerden almadığını ? Elbet aldı o zaman ıphone'nın ki de kopya . Geçin böyle basit ayrıntıları . Çok komik görünüyor çünkü ...

Edit : Eğer işletim sistemindeki arayüzü diyorsan, android telefonların arayüzü zaten genelde o şekilde veya benzeri . Bunu gidip s3 yada s3 mini'ye maal ederseniz de komik duruma düşersiniz ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ystipi -- 26 Ocak 2013; 15:34:46 >

856 Mesaj
26 Ocak 2013; 15:34:15 

quote:

Arkadaşlar bir soru soracağım . Bu flip cover meselesine bir türlü içim ısınmadı . O kılıfla telefonu nasıl kullanıyorsunuz ? Yani kılıfın ön kapağını açınca yana gidiyor kapak ve o şekilde mi kullanıyorsunuz ? Telefonu kullanırken o kapağın orda olması rahatsız etmiyor mu ? Çünkü telefonu tam kavrama olmuyor diye biliyorum o şekilde ...

ister arkaya katlıyorsun ister yan tarafta duruyor hiç dokunmuyorsun.ama hiç tavsiye etmem.20 tl verdim pişman oldum :( telefon elinde pek rahat durmuyor.ayrıca telefonu düşürsen hiç bir şekilde koruyamıyor

530 Mesaj
26 Ocak 2013; 15:34:59 

quote:

quote:

quote:

Nerden biliyorsun peki, ıphone'nun o resmi başka yerden almadığını ? Elbet aldı o zaman ıphone'nın ki de kopya . Geçin böyle basit ayrıntıları . Çok komik görünüyor çünkü ...

Link Wer iphonenin nerden çaldığını

1672 Mesaj
26 Ocak 2013; 15:36:31 

quote:

Kapağı açıyorum ve aramayı cevaplıyor daha sonra kulağıma götürmeden kapağı geri kapatıyorum. Daha sonra kulağıma götürüyorum. Dikkat ettiyseniz ön kapakta ses çıkış yeri açık..

530 Mesaj
26 Ocak 2013; 15:37:03 

quote:

quote:

quote:

Edit : Eğer işletim sistemindeki arayüzü diyorsan, android telefonların arayüzü zaten genelde o şekilde veya benzeri . Bunu gidip s3 yada s3 mini'ye maal ederseniz de komik duruma düşersiniz ...

KAMERANIN Arayüzünü diyorum

1977 Mesaj
26 Ocak 2013; 15:37:22 

quote:

Orijinalden alıntı: by__onder

quote:

ister arkaya katlıyorsun ister yan tarafta duruyor hiç dokunmuyorsun.ama hiç tavsiye etmem.20 tl verdim pişman oldum :( telefon elinde pek rahat durmuyor.ayrıca telefonu düşürsen hiç bir şekilde koruyamıyor

İşte bende bu yüzden almıyorum hocam . Bu cevabı daha önce bir yerde duymadım ama böyle diye düşünüyordum . Teşekkürler ...

quote:

Ne olacak o zaman inanacak mısın yoksa kendini tatmin mi etmiş olacaksın . Komiksin

1977 Mesaj
26 Ocak 2013; 15:39:01 

quote:

quote:

quote:

quote:

KAMERANIN Arayüzünü diyorum

Edit var orda iyi bak ...

530 Mesaj
26 Ocak 2013; 15:41:52 

quote:

quote:

quote:

İşte bende bu yüzden almıyorum hocam . Bu cevabı daha önce bir yerde duymadım ama böyle diye düşünüyordum . Teşekkürler ...

quote:

Ne olacak o zaman inanacak mısın yoksa kendini tatmin mi etmiş olacaksın . Komiksin

Link yokki veresin

1672 Mesaj
26 Ocak 2013; 15:49:58 

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Link yokki veresin

Amacın ne ? Birde yaşını söyleyecek kadar cesurmusun ? Bak forumdaki tüm bilgilerim gerçek. Ya sen tüm bilgilerini söyleyecek kadar cesurmusun ? Dalga geçecek veya kendini küçük ve komik duruma düşürecek başka konulara gitsen iyi olur. Rezil oldun iyice batma..
Gölge etme başka ihsan istemnem..

821 Mesaj
26 Ocak 2013; 15:52:38 

Sa. Beyler ben s3 miniyi yeni aldim telefon yazilimlarlada pek aram yoktur ama ben film izlemek istiyorum sitelerden fln mesala animeizle diye siteden videonun oldugu yer soru isaretli bi yer olarak cikiyor karsima ne yapmaliyim? Izlemek icin ?

Tanrı adına, canlı ölülerin saf ruhları sonsuz lanet içine sürgün edilir.

1672 Mesaj
26 Ocak 2013; 15:54:49 

quote:

Orijinalden alıntı: Ronan.

Sa. Beyler ben s3 miniyi yeni aldim telefon yazilimlarlada pek aram yoktur ama ben film izlemek istiyorum sitelerden fln mesala animeizle diye siteden videonun oldugu yer soru isaretli bi yer olarak cikiyor karsima ne yapmaliyim? Izlemek icin ?

Smart SWF Player- Flash Viewer

Flash formatındaki dosyaları oynatabilen son derece yararlı bir uygulama.
Android cihazınızda yer alan flash dosyalarını (.swf uzantılı) oynatabilen bu başarılı player uygulaması ile flash formatında oyun, animasyon veya uygulamaları kolayca çalıştırabilirsiniz.

Uygulama Özellikleri:

- Flash animasyonları oynatabilir
- Flash oyunları çalıştırabilir
- Flash uygulamaları çalıştırabilir
- Tam ekran modunu destekler

Adobe Flash Player 11.1.for Android 4.0 (11.1.115.36)

Adobe Flash Player, Android işletim sistemini kullanan mobil cihazların flash içerikleri oynatmasını sağlayan bir mobil uygulamadır.
Adobe Flash Player ile internet adreslerinde kullanılan zengin görselleri görüntüleyebilir ve video oynatıcılarını çalıştırabilirsiniz. Son dönemlerde internet sitelerinde bolca kullanılan flash içeriklerin tarayıcı üzerinde görüntülenmesini sağlayan Adobe Flash Player, hemen her mobil cihazda yer alması gereken ilk uygulamalardan biridir.
Not: Uygulama Google Play üzerinde artık yayınlanmamaktadır. Adobe'un Android Flash Player uygulamasını geliştirmeyi durdurması nedeniyle Google Play'den de kaldırılan uygulama sayfası sadece daha önce Adobe Flash Player uygulamasını indiren kullanıcılara açılmaktadır. Bu nedenle size doğrudan uygulamanın APK kurulum dosyasını sunuyor. APK dosyasını Android cihazınızın SD kartına atmanız ve "Ayarlar / Güvenlik / Bilinmeyen Kaynaklar" kısmını seçili yapmanız yeterli olacaktır.

Diğer android uygulamalar, oyunlar ve daha fazlası için lütfen bu başlığa bir göz atın derim.. Saygılarımla..

ANDROID OYUN ve UYGULAMALARI (ANA KONU)

530 Mesaj
26 Ocak 2013; 15:55:39 

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Link yokki veresin

Amacın ne ? Birde yaşını söyleyecek kadar cesurmusun ? Bak forumdaki tüm bilgilerim gerçek. Ya sen tüm bilgilerini söyleyecek kadar cesurmusun ? Dalga geçecek veya kendini küçük ve komik duruma düşürecek başka konulara gitsen iyi olur. Rezil oldun iyice batma..
Gölge etme başka ihsan istemnem..

Siz Gidin kendinizi kandırın.Sizinle uraşana kadar s3 mini kullanıcılarının pişmanlıklarını okurum

Edit:Akıl yaşta değil baştadır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi etemqaya -- 26 Ocak 2013; 15:57:14 >

177 Mesaj
26 Ocak 2013; 15:55:58 

Arkadaşlar bende eski Gio'm dan s3 miniye terfi ettim.Hayırlısı ile bugün almış bulunmaktayım telefonu.Batarya %50 dolu geldi , şarj için kaç saat beklemek lazım yoksa doldu uyarısı gelince çıkarayımmı şarjdan ? Teşekkür ederim şimdiden.

581 Mesaj
26 Ocak 2013; 15:59:49 

Arkadaşlar 25 tlye satılan flip coverlar ile turkcell bayilerinde 55-60tlye satılan flip coverlar arasındaki fark nedir? Lütfen ikisinide birebir karşılaştıran arkadaşlar yorum yazsın, sadece 1ini görerek fikir yürütenler değil.

1672 Mesaj
26 Ocak 2013; 16:00:18 

quote:

Siz Gidin kendinizi kandırın.Sizinle uraşana kadar s3 mini kullanıcılarının pişmanlıklarını okurum

Neden suallerime cevap veremedin ? Hani o kadar şeffafsın ya link felan istiyorsun. Ben senden sadece yaş ve bilgi istedim.. Daha yaşını ispatlıyamıyorsun burda gelip abidik gubidik konuşuyorsun.
Bizim herkese verilecek cevabımız var ama önce lafa bakarız lafmı diye sonra lafı diyene bakarız adammı diye..

Nekadar zamandır şu forumdayım senin kadar lakayıt ve egosunu tatmin etmeye çalışan birini görmedim. Liseli talebeler gibi üslubundan vazgeç bence. Buradan bakınca çok çirkin gözüküyorsun..

821 Mesaj
26 Ocak 2013; 16:01:02 

quote:

quote:

Android cihazınızda yer alan flash dosyalarını (.swf uzantılı) oynatabilen bu başarılı player uygulaması ile flash formatında oyun, animasyon veya uygulamaları kolayca çalıştırabilirsiniz.

Uygulama Özellikleri:

Adobe Flash Player, Android işletim sistemini kullanan mobil cihazların flash içerikleri oynatmasını sağlayan bir mobil uygulamadır.
Adobe Flash Player ile internet adreslerinde kullanılan zengin görselleri görüntüleyebilir ve video oynatıcılarını çalıştırabilirsiniz. Son dönemlerde internet sitelerinde bolca kullanılan flash içeriklerin tarayıcı üzerinde görüntülenmesini sağlayan Adobe Flash Player, hemen her mobil cihazda yer alması gereken ilk uygulamalardan biridir.
Not: Uygulama Google Play üzerinde artık yayınlanmamaktadır. Adobe'un Android Flash Player uygulamasını geliştirmeyi durdurması nedeniyle Google Play'den de kaldırılan uygulama sayfası sadece daha önce Adobe Flash Player uygulamasını indiren kullanıcılara açılmaktadır. Bu nedenle size doğrudan uygulamanın APK kurulum dosyasını sunuyor. APK dosyasını Android cihazınızın SD kartına atmanız ve "Ayarlar / Güvenlik / Bilinmeyen Kaynaklar" kısmını seçili yapmanız yeterli olacaktır.

Diğer android uygulamalar, oyunlar ve daha fazlası için lütfen bu başlığa bir göz atın derim.. Saygılarımla..

Tesekkurler usta bi deniyim olmasza tkrar atrm

821 Mesaj
26 Ocak 2013; 16:02:22 

quote:

quote:

Uygulama Özellikleri:

Tesekkurler usta bi deniyim olmasza tkrar atrm

1672 Mesaj
26 Ocak 2013; 16:02:28 

quote:

Orijinalden alıntı: kimano

Arkadaşlar 25 tlye satılan flip coverlar ile turkcell bayilerinde 55-60tlye satılan flip coverlar arasındaki fark nedir? Lütfen ikisinide birebir karşılaştıran arkadaşlar yorum yazsın, sadece 1ini görerek fikir yürütenler değil.

Eğer yan sanayi değilde birebir muadilini bulursan hiç bir fark yok. Ben şahsen muadili aldım ama inan orjinali satan adam bile bana orjinal olduğunu söyledi.. Halbuki değildi. O kadar benzer yani.. Ama piyasada dandikleride yok değil..

1672 Mesaj
26 Ocak 2013; 16:04:20 

quote:

Orijinalden alıntı: Wallcroft

Arkadaşlar bende eski Gio'm dan s3 miniye terfi ettim.Hayırlısı ile bugün almış bulunmaktayım telefonu.Batarya %50 dolu geldi , şarj için kaç saat beklemek lazım yoksa doldu uyarısı gelince çıkarayımmı şarjdan ? Teşekkür ederim şimdiden.

Doldu uyarısı ile çıkartabilirsin. Eskide kaldı artık öyle 10 saat şarja takma işi.. Ayrıca Tam bitirmeyin şarjı.. %10 larda felan mutlaka şarja takın..

530 Mesaj
26 Ocak 2013; 16:06:34 

quote:

quote:

Neden suallerime cevap veremedin ? Hani o kadar şeffafsın ya link felan istiyorsun. Ben senden sadece yaş ve bilgi istedim.. Daha yaşını ispatlıyamıyorsun burda gelip abidik gubidik konuşuyorsun.
Bizim herkese verilecek cevabımız var ama önce lafa bakarız lafmı diye sonra lafı diyene bakarız adammı diye..

Nekadar zamandır şu forumdayım senin kadar lakayıt ve egosunu tatmin etmeye çalışan birini görmedim. Liseli talebeler gibi üslubundan vazgeç bence. Buradan bakınca çok çirkin gözüküyorsun..

Yaşım seni o kadar ilgilendiriyorsa 19 rahat ettinmi

1672 Mesaj
26 Ocak 2013; 16:08:21 

quote:

quote:

quote:

Yaşım seni o kadar ilgilendiriyorsa 19 rahat ettinmi

Nerden bilelim; ispatla.. LİNK VER BİZE YAŞINI İSPATLA.

18 Mesaj
26 Ocak 2013; 16:34:20 

galaxy s3 mini mavi aldım benide ekleyin

cimbom

1672 Mesaj
26 Ocak 2013; 16:40:01 

quote:

quote:

quote:

quote:

Şikâyetiniz başarıyla iletildi

Bu mesajın devamındaki url'yi kullanarak şikayetinizin durumunu kontrol edebilirsiniz.

Pardon Ama SANANE

Ne var burası özgür bir paylaşım platformu.. Yorum yapamazmı ? Sen istediğin yere saçmalamaca yapıyorsun ya.. Sen daha portakalda meyvayken biz bu forumlarda dolaşıyorduk bebişim..
Hadi hadi yürüde ense traşını görelim..

3 yaşında forumdaydın öle mi (ben 1 yaşındayken sen 3 yaşındaydın)

Mesaj sayını iyi artırdın ha aferin güzel taktik..
Birazda akıl katsayını artırsan iyi olacak..

1672 Mesaj
26 Ocak 2013; 16:45:28 

quote:

Orijinalden alıntı: 39Anelka

bende kullanıyorum 15 gündür

çok ciks telefon

Hayırlı olsun.. Forum imzamdaki 2 linki incelerseniz sizin için yararlı olacaktır.. iyi forumlar..

3882 Mesaj
26 Ocak 2013; 16:48:11 

s advance kendime almıştım ama kardeşim istiyor ona vereceğim kendime bu sefer s3 mini alacağım ama kafam karışık yine s advance mi alsam acaba diyorum. yurt dışı s3 mini 680 tl diyor satıcı aynı satıcıdan s advance 16 gb olanını 580 tl ye almıştım.sizce 100 tl farka değer mi s 3 mini almak yoksa 2. bir s advance mi alsam.birde s advance 16 gb dahili hafızası var s3 mininin 8 gb.

Türklük bir gemi gibidir....rotamiz islam...hedefimiz Turan...

NE MUTLU TÜRK'ÜM DIYENE....!

"Kismet ederse Mevlâ; el getirir, yel getirir, sel getirir.. Kismet etmezse Mevlâ; el götürür, yel götürür, sel götürür.."
(Hz. Mevlana)

Üzülme der Mevlana... Istedigin birsey olmuyorsa ya daha iyisi olacagi için ya da olmamasi gerektigi için olmuyordur...

1977 Mesaj
26 Ocak 2013; 16:50:44 

quote:

Arkadaşlar Samsung s3 mini telefonum için aşağıdaki sarj aletini almayı düşünüyorum . Sarj aletinin sayfasında s3 mini için uyumlu yazıyor fakat benim aklım yinede karıştı . Çünkü ürün note 2'nin kutusundan çıkan sarj cihazıymış . Satıcı firmayla iletişime geçtim problem olmaz dediler ama biraz hızlı sarj eder cihazınızı dediler . Sizin görüşlerinizi merak ettim . Sizce problem olur mu ve olursa ne olur ona göre sipariş vereceğim . Mesela elektrik akım farkı falan var mıdır ? Yardımcı olur musunuz ?

http://www.mobilcadde.c...eyaz-ev-sarj-aleti-6799

quote:

Orijinalden alıntı: wacd

şarj cihazları hakkında soru soranlar olmuş, 5v 700mah micro usb bütün şarj aletlerini kullanabilirsiniz,akım değeri fazla da olsa hızlı şarj diye bir durum olmaz, çünkü telefonun anakartında gerekli akım sınırlama ve gerilim bölücü devre yani kısaca şarj devresi mevcut, bilgisayar usb portunda 5v gerilim ve port başına 500mah akım mevcuttur ona rağmen sorun oluşturmuyorsa anladınız ne demek istediğimi

Ürünü alacağım yerden gelen cevap :

Samsung'tan Gelen cevap :

Kafam karıştı kardeş yaa ?

530 Mesaj