- x
Samsung Galaxy SIII Mini(i8190) Kullanicilari Kulübü [379 Üye!!]
18437 Cevap1169081 Görüntüleme285 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: <<     34 [36] 38 39 40 41 42 43      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

458 Mesaj
20 Ocak 2013; 10:56:43 

arkadaşlar google playden alının bir oyunu telefona a yükledim. aynı oyunu arkadaşın telefona da yüklenebilir mi kendi hesabımdan girip.

yoksa oyun için verdiğimiz para sadece indirilen telefon için mi oluyor ???

... fenerbahçe ...

607 Mesaj
20 Ocak 2013; 11:08:10 

quote:

Orijinalden alıntı: DarKKnigh[TR]

Şuan Android 4.1.2 sürümünü başarıyla yüklemiş bulunmaktayım. Ve şuan telefonu sıfırlamış bulunmaktayım. İnceliyorum an itibariyle

Hayirli olsun Android 4.1.2 - 2 tane sorum olucak 1- bu flashlama islemi nedir nasil yapiliyor 2- bu rom u yuklerken odin ile rar dosyasindan cikaripda yukluyoruz romu dimi biraz sacma oldu farkindayim ama hic bir yerde yazmamislar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

728 Mesaj
20 Ocak 2013; 11:18:34 

quote:

Orijinalden alıntı: basist1

4.1.2 Almanya sürümünden, tekrar 4.1.1 Türkçe Rom'a dönemiyorum. ''android.process.media'' ve birkaç hata daha veriyor. Bir kaç kez flashladım ama olmuyor. Acaba Romun tek dosyalı olmasından mıdır? Ayrıca Pit dosyası falan gerekiyor mudur ki Downgrade için?

Eger aldigin diger hatalar dosyalar durduruldu cesidindense bendensin Ben etc klasorunu silmisim yanlislikla galiba hafiza diye bisey kalmadi telefonda.Ne dahili hafizayi ne de sd karti gorebiliyorum.Bilgisayar teli gorse tekrar rom aticam ama gormuyo.Mecburen ota bekliyorum.

[link=http://forum.donanimhaber.com/m_96491296/tm.htm][color=

1786 Mesaj
20 Ocak 2013; 11:52:46 

Telefonun GPS'i vasat mıymış? Komik genç.
iosu övmek için yanlış konuya geldin Maxib0sS seni şu konuya alalım buraları kirletme. http://forum.donanimhab..._/key_//tm.htm#69736433
Bana bu telefonun kamerasını açarken donduğunu batarya söküp takmak gerektiğini kanıtla sana telefonumu hediye edicem.
yok yok sana bi tane iphone hediye edicem

quote:

Orijinalden alıntı: tugrul4545
arkadaşlar google playden alının bir oyunu telefona a yükledim. aynı oyunu arkadaşın telefona da yüklenebilir mi kendi hesabımdan girip.
yoksa oyun için verdiğimiz para sadece indirilen telefon için mi oluyor ???

Satınaldığın oyun ya da uygulama sana ait oluyor telefona ait değil ,istediğin cihaza yükleyebilirsin.

Bu arada DarKKnigh[TR] , 4.1.2 ile bahsedilen özelliklerin eklendiği doğru mu ?
Multiwindow filan bir sürü şey gelecekti?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wacd -- 20 Ocak 2013; 12:46:23 >

95 Mesaj
20 Ocak 2013; 12:53:45 

arkadaşlar bna bir yardım edersemiz sevinirim ben tam s33 mini alıyodum karşıma lg optimus l9 çıktı sizcee hangisini alıyım

8 Mesaj
20 Ocak 2013; 12:56:26 

merhaba arkadaşlar ben htc desire x ile s3 mini arasındayım benım ıcın onemlı olan internette gezinme hızı ve internette video izleyebilme sizce hangisi daha üstün bu anlamda

288 Mesaj
20 Ocak 2013; 13:03:43 

Tavsiye edebileceğiniz güzel ve ücretsiz bir virüs programı var mi acaba?

398 Mesaj
20 Ocak 2013; 13:09:01 

quote:

Orijinalden alıntı: kc61

merhaba arkadaşlar ben htc desire x ile s3 mini arasındayım benım ıcın onemlı olan internette gezinme hızı ve internette video izleyebilme sizce hangisi daha üstün bu anlamda

Bende bu ikisi arasında kalmıştım kardeşim :) kesinlikle s3 mini pişman olmazsın desire oyuncak gibi :)

1786 Mesaj
20 Ocak 2013; 13:16:49 

quote:

http://kiyas.la/cep-tel...I8190-Galaxy-S-III-mini

Internet performansı çok iyi bir telefon s3 mini. Sadece mobile versiyonda değil,diğer tarayıcılarla desktop görünümünde de çok akıcı ve hızlı çalışıyor.
imkanınız varsa test edin gidin görün öyle alın derim.

3941 Mesaj
20 Ocak 2013; 13:22:07 

quote:

- Bazı arkadaşlarında dediği gibi gidip görüp inceleyip alın.
- Kıyasla sitesinde S3mini için 16 GB diyor değil.
- Mesela ben IPS ekran daha çok severim.
- Bunun gibi gidip görerek kurcalayarak, konuyu tamamen okuyarak daha doğru karara varırsınız.

1278 Mesaj
20 Ocak 2013; 13:24:58 

AnTuTu Benchmark'ta 6940 olan skorum, 7150 oldu. (Android 4.1.2 ile)

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

95 Mesaj
20 Ocak 2013; 13:27:45 

beyler lg optimus l9 mi yok sa s3 minimi

8 Mesaj
20 Ocak 2013; 13:43:32 

quote:

Orijinalden alıntı: ancdodo

Bende bu ikisi arasında kalmıştım kardeşim :) kesinlikle s3 mini pişman olmazsın desire oyuncak gibi :)

bu gdişle mini ye tamamen odaklanacam gibi sağolun:)

8 Mesaj
20 Ocak 2013; 13:47:30 

quote:

Orijinalden alıntı: Mat35

- Bazı arkadaşlarında dediği gibi gidip görüp inceleyip alın.
- Kıyasla sitesinde S3mini için 16 GB diyor değil.
- Mesela ben IPS ekran daha çok severim.
- Bunun gibi gidip görerek kurcalayarak, konuyu tamamen okuyarak daha doğru karara varırsınız.

baya uzun bi süredir araştırıyorum konularla ilgili çoğu yorumları da okudum ikisinde inceledim ama cihazları uzun süre kullanamadığım için kullananlara danışmak istiyorum. htc nin malzeme kalıtesı benı bıraz cezbdıyordu ama özellik ve servis bakımından samsung daha onde gıbı. ilginiz için teşekkürler

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
20 Ocak 2013; 13:58:10 

Telefonu az önce aldım. Gayet hoş bi telefon ancak şöyle bi sıkıntım var. Telefonun toplam hafıza 4,64 GB olarak gözüküyor. Nedeni nedir? 8GB değilmi bu?

398 Mesaj
20 Ocak 2013; 14:02:04 

quote:

bu gdişle mini ye tamamen odaklanacam gibi sağolun:)

Ben 10 gündür bu telefonla yatıp bununla kalkıyorum artık bilgisayara bile hiç oturmuyorum neredeyse :D Birde şu oyunları falan hafıza kartına taşıma problemi giderilse kardeşimede alacağım :D

1278 Mesaj
20 Ocak 2013; 14:05:36 

Almanya 4.1.2 Rom'u Yükleme İşlemi

İşleme başlamadan önce telefonla beraber gelen USB kablosunu bilgisayarınızın USB girişine takın. Telefona ise takmayın. Onu az sonra yapacağız.
1-Öncelikle cihazı kapatın.
2-Telefonu Download Mode dediğimiz mod’da açın, bunu yapmak için ''Ses Kısma Tuşu, Home tuşu (telefonun ekranının aşağısındaki yatay dikdörtgen beyaz tuş), Power tuşu(telefonu kapatıp açmaya yarayan tuş) 'na basılı tutarak cihazı Download Modda açın.
3-İlk karşımıza gelen ekranda ''Ses açma tuşuna basarak işlemi onaylayın ve Download Mod'a girin.
4-Eğer buradan sonra işlemi iptal etmek ve download moddan çıkmak istiyorsanız Güç Tuşuna 7-8 saniye basılı tutun ve telefon kapanıp normal modda açılacaktır.
5-Şimdi Download Mode ekranına girdiyseniz orada Odin Mode yazacak ve Downloading... gibi şeyler yazacak. Eğer bunlar yazıyorsa ve büyük Android ikonu varsa doğru yerdesiniz.
6-Şimdi USB kablonuzu cihaza takınız.
7-Odin isimli aşağıda linkini vereceğim programı açın ve sol üst köşede kutucukta sarı bir şekilde COM noktası yazarak telefonunuzun takıldığı belli olacaktır. PDA kısmına tıklayın.
8-İndirdiğiniz tar.md5 uzantılı dosyayı Odin programından seçin. Sol altta Added yazısının çıkıp çıkmadığını kontrol edin.
9-Odin programında Auto Reboot ve F. Reset Time zaten kendiliğinden seçili olacaktır. Fakat ASLA RE-PARTITION SEÇİLİ OL-MA-SIN!
10-Buraya kadar her şey hazırsa artık Start butonuna tıklayın. Ve yüklenmeye başlansın. İlk başta program donar gibi yapacaktır fakat programa veya hiçbir şeye tıklamayın. Program biraz donuk gibi 'Yanıt Vermiyor' şeklinde bekledikten sonra normal haline dönecek ve yüklemeyi başlatacaktır. Biraz zaman alabilir. Belki 3 belki 5 dakika sürebilir.
11-Yeşil çubuk ilerlemeye başladığında Rom yükleniyor demektir. Bu tamamlanınca yeşil çubuğun üstünde PASS yazısı çıkacaktır. Bunu gördüğünüzde işlem bitmiş demektir. Rom'unuz başarılı bir şekilde yüklenmiştir. Telefon kapanıp açılacak ve gerekli ayarlamalar yapılacaktır.
12-Telefonunuza Rom attıktan sonra Mutlaka Fabrika Ayarlarına sıfırlamanızı öneririm. Stabilite için bunu yapmalısınız.

0

Almanya 4.1.2 Rom'unu İndirmek İçin; Buraya Tıkla!

Odin v1.8.5 Programını İndirmek İçin; Buraya Tıkla!

KONUNUN İLK MESAJINA EKLENDİ!

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

Uzaklaştırılmış
20 Ocak 2013; 14:06:30 

quote:

Orijinalden alıntı: Dragão

Telefonu az önce aldım. Gayet hoş bi telefon ancak şöyle bi sıkıntım var. Telefonun toplam hafıza 4,64 GB olarak gözüküyor. Nedeni nedir? 8GB değilmi bu?

Soruma cevap lütfen...

1278 Mesaj
20 Ocak 2013; 14:08:40 

quote:

8 GB fakat Android belli bir kısmını kendine ayırıyor. Bu yüzden 4.5 GB civarında bir rakam kalıyor bize.

9619 Mesaj
20 Ocak 2013; 14:10:54 

quote:

Soruma cevap lütfen...

android işletim sistemi yüzünden oluyor, ben 2 gün önce 32gb class10 microsd aldım, 16 da alabilir keyfinize bakabilirsiniz.

| Chevrolet Cruze HB White || Sony PlayStation 4 Black 500gb || Pioneer DTS-HD 5.1 || Apple Iphone 5S 16gb SpaceGray |
Konuyorsa dala bölücü leş kargaları dal kesilsin!
Bölücüler şehre kadar iniyorsa dağdan, yol kesilsin!
Eğer ki askerime kurşun sıkıyorsa, kol kesilsin!
Bu vatana ihanet eden baş ise, baş kesilsin!
Türk Allah-u Teala’nın kılıcıdır boyun eğmeyen taş kesilsin”

Uzaklaştırılmış
20 Ocak 2013; 14:11:15 

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: wacd

quote:

quote:

Soruma cevap lütfen...

Konu içi arama özelliğini kullanırsanız sorunuza cevap alırsınız, 3küsür Gb android sistemi yüklü olduğu için gözükmüyor.

Sagolun dostlarım anladım. Ben simdi cihaza 2gb sd kart taktım. Sonra 16GB kart alıp takıcam. Ben simdi bi oyunun sd dosyasını sd karta atsam oynayabilir miyim? sd karta oyun yükleyemiyomuyuz? anlamadım orayı.

9619 Mesaj
20 Ocak 2013; 14:14:26 

http://img521.imageshac...enshot2013012014110.png

bu ekran görüntüsüde benden olsun, spoiler içerir.

| Chevrolet Cruze HB White || Sony PlayStation 4 Black 500gb || Pioneer DTS-HD 5.1 || Apple Iphone 5S 16gb SpaceGray |

1278 Mesaj
20 Ocak 2013; 14:16:03 

quote:

Orijinalden alıntı: M`Shinoda

http://img521.imageshac...enshot2013012014110.png

bu ekran görüntüsüde benden olsun, spoiler içerir.

+1

1278 Mesaj
20 Ocak 2013; 14:17:18 

quote:

Sagolun dostlarım anladım. Ben simdi cihaza 2gb sd kart taktım. Sonra 16GB kart alıp takıcam. Ben simdi bi oyunun sd dosyasını sd karta atsam oynayabilir miyim? sd karta oyun yükleyemiyomuyuz? anlamadım orayı.

Şimdilik yüklenemiyor. Tüm Samsunglarda böyle bu. SD karta oyunu anca telefona Root yaparak yükleyebiliyoruz. Tabi garanti olayını risk edebileceksek.

9619 Mesaj
20 Ocak 2013; 14:24:14 

8 Mesaj
20 Ocak 2013; 14:41:53 

quote:

Orijinalden alıntı: ancdodo

Ben 10 gündür bu telefonla yatıp bununla kalkıyorum artık bilgisayara bile hiç oturmuyorum neredeyse :D Birde şu oyunları falan hafıza kartına taşıma problemi giderilse kardeşimede alacağım :D

alırsam şubatın ilk haftasında alacağım umarım aynı hazı alırım:)

1278 Mesaj
20 Ocak 2013; 14:43:16 

Telefonu Orjinal 4.1.1 olanlar Ana bant sürümü, Kernel Sürümü, Yapım Numarası vs. paylaşabilirler mi?

95 Mesaj
20 Ocak 2013; 14:47:26 

bu 3. soruşum bir bilgiiniz varssa lütfen cvp verin lg optmus l9 mu s3 minimi

4976 Mesaj
20 Ocak 2013; 14:48:21 

quote:

Orijinalden alıntı: Deimos123456

bu 3. soruşum bir bilgiiniz varssa lütfen cvp verin lg optmus l9 mu s3 minimi

s3 mini tabiki ama s advance de bak derim fiyat performans ve sağlamlık için

"Kismet ederse Mevlâ; el getirir, yel getirir, sel getirir.. Kismet etmezse Mevlâ; el götürür, yel götürür, sel götürür.."
(Hz. Mevlana)

Üzülme der Mevlana... ''İstediğin birsey olmuyorsa ya daha iyisi olacağı için ya da olmamasi gerektiği için olmuyordur''...

HTC Windows Phone 8X Siyah

Uzaklaştırılmış
20 Ocak 2013; 14:49:47 

Arkadaslar telefon sd karti gormuyor. Nedendir? Halbuki eski telefonum nokia 5130xm sd karti goruyor. Defalarca karti cikarip taktim duzelmedi. Sebebini bilen var mi? Bu arada klavyeye alismak zaman alacak gibi harfler birbirine cok yakin

95 Mesaj
20 Ocak 2013; 14:50:28 

teşekkürler

1786 Mesaj
20 Ocak 2013; 14:50:35 

quote:

Telefonu Orjinal 4.1.1 olanlar Ana bant sürümü, Kernel Sürümü, Yapım Numarası vs. paylaşabilirler mi?

0

Uzaklaştırılmış
20 Ocak 2013; 14:53:48 

quote:

0

Yukarida sarj yuzdesini gorebilecegimiz program var mi? Sizin kullandiginizin adi nedir?

1278 Mesaj
20 Ocak 2013; 14:55:20 

quote:

Yukarida sarj yuzdesini gorebilecegimiz program var mi? Sizin kullandiginizin adi nedir?

Ayarlar>Ekran>Pil Yüzdesini göster'i işaretleyin. Bu şekilde gözükebilir.

1278 Mesaj
20 Ocak 2013; 14:58:37 

quote:

0

Teşekkürler. 4.1.1'e dönmeyi deneyeceğim de. Umarım sorun çıkmaz. Downgrade için başka bir şeyler gerekmiyordur umarım.

1786 Mesaj
20 Ocak 2013; 15:01:44 

şimdi bu Page Buddy Paper Artist Group Cast Multi Window filan hiçbir özellik gelmemiş mi 4.1.2 ile yani?

1278 Mesaj
20 Ocak 2013; 15:15:15 

quote:

şimdi bu Page Buddy Paper Artist Group Cast Multi Window filan hiçbir özellik gelmemiş mi 4.1.2 ile yani?

Hayır gelmemiş Lanet olsun böyle işe. Hafıza kartına yükleme de gelmemiş. Samsung'un yapacağı iş bu kadar olur.

1786 Mesaj
20 Ocak 2013; 15:20:14 

Peki bildirim çubuğundaki simgelerin özelleştirilmesi filan ?
Rezillik resmen Demek ki 4 gözle beklemeye gerek yok bu güncellemeyi

18 Mesaj
20 Ocak 2013; 15:20:41 

Arkadaşlar dün itibariyle s3 mini almaya karar verdim. forumda 4 sayfa okudum sonra yoruldum temel tartışmalar vs . s3 miniden vazgeçemedim .

araştırdım gold'da şuan 849 TL 2-3 saat sonra alıcam inş. telefonla ilgili olarak bir kaç sorum olacak .

Root olayını anlamadım .4.sayfadan sonra forumu okumadım hafıza kartına atma sorununa benzer bir şey çarptı gözüme .tam olarak nedir bilen varsa anlatabilirmi?

yani içine indirdiğim dosyaları hafızaya atma yada depolamada için farklı bir uygulama brişeyler yapmam gerekirmi

1278 Mesaj
20 Ocak 2013; 15:24:56 

quote:

Orijinalden alıntı: yusuffffff

Arkadaşlar dün itibariyle s3 mini almaya karar verdim. forumda 4 sayfa okudum sonra yoruldum temel tartışmalar vs . s3 miniden vazgeçemedim .

araştırdım gold'da şuan 849 TL 2-3 saat sonra alıcam inş. telefonla ilgili olarak bir kaç sorum olacak .

Root olayını anlamadım .4.sayfadan sonra forumu okumadım hafıza kartına atma sorununa benzer bir şey çarptı gözüme .tam olarak nedir bilen varsa anlatabilirmi?

yani içine indirdiğim dosyaları hafızaya atma yada depolamada için farklı bir uygulama brişeyler yapmam gerekirmi

Hayır gerekmez. İndirdiğin dosyaları müzikleri videoları vs çok rahat taşıyabilirsin hafıza kartına fakat bizim bahsettiğimiz mesela bir oyunu hafıza kartına kuramama. Tek sorunumuz bu. Bir programı veya oyunu hafıza kartına kuramıyoruz. Ancak root yaparsak kurabiliyoruz.

1278 Mesaj
20 Ocak 2013; 15:26:14 

quote:

Peki bildirim çubuğundaki simgelerin özelleştirilmesi filan ?
Rezillik resmen Demek ki 4 gözle beklemeye gerek yok bu güncellemeyi

Hala bir umut var. Belki Türkiye için başka bir sürüm tasarlarlar. Bir çok hatta nerdeyse her teknoloji ile ilgili sitede S3 Mini'ye gelecek 4.1.2 versiyonunu yazdılar. Ve hepsi de aynı özelliklerden bahsetti. Hala bir umut

Uzaklaştırılmış
20 Ocak 2013; 15:35:28 

quote:

Arkadaslar telefon sd karti gormuyor. Nedendir? Halbuki eski telefonum nokia 5130xm sd karti goruyor. Defalarca karti cikarip taktim duzelmedi. Sebebini bilen var mi? Bu arada klavyeye alismak zaman alacak gibi harfler birbirine cok yakin

Cevap lutfen

1278 Mesaj
20 Ocak 2013; 15:38:59 

quote:

Cevap lutfen

Düzgün takamamışsındır. Bende de öyle olmuştu. Düzgün takamamışım hafıza kartını sonra arızalı filan sanmıştım ama açık tekrar takınca düzelmişti bende. Belki yerine oturtamamışındır. Büyük ihtimal böyledir. Başka bir hafıza kartı takıp tekrar dene istersen.

Bu arada; Swiftkey 3 gibi programlar kullanarak daha çeşitli ve özelleştirilebilir klavyelere sahip olabilirsin. mucahid01 arkadaşımızın düzenlediği uygulamalar konusuna bir bakmanı öneririm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DarKKnigh[TR] -- 20 Ocak 2013; 15:40:32 >

1278 Mesaj
20 Ocak 2013; 16:24:05 

Downgrade yaptım ama değişik bir şeyler oluyor şuan. Samsung giriş ekranı tekrarlayıp duruyor arkadaşlar. O logo dönüp duruyor. Sonra ekran açılıyor. Cihaz kilidini açmak için kaydırın gibi bir şeyler çıkıyor. Tamam'a tıklamadan tekrar dönüyor o samsung ekranı. Ne yapabilirim acil yardım !!!

1786 Mesaj
20 Ocak 2013; 16:29:13 

Boot loop olmuş malesef, http://forum.xda-develo...=boot+loop#post35037079
Bu başlığı incele,
quote:

If you want to do wipe data doing it from the settings menu (factory reset) or if you have a boot loop problem, flash the attached file WIPE_I8190.zip (the tar file inside zip) via odin in pda, it will do wipe data automaticly.

http://forum.xda-develo...id=1540051&d=1354753346 şu dosyayla çözülür sanıyorum ki.

1278 Mesaj
20 Ocak 2013; 16:29:56 

Şuan baştan yüklüyorum Türkiye 4.1.1 Rom'unu. Acaba nerede hata var arkadaşlar? Samsung logosu dönüyor. Tam telefon açılmışken tekrar samsung logosu dönüyor. Tam ekran gelmişken şebeke geliyor ondan sonra tekrar samsung logosu dönüyor. Lütfen acil yardım.

1278 Mesaj
20 Ocak 2013; 16:33:19 

quote:

Boot loop olmuş malesef, http://forum.xda-develo...=boot+loop#post35037079
Bu başlığı incele,

http://forum.xda-develo...id=1540051&d=1354753346 şu dosyayla çözülür sanıyorum ki.

O Wipe dosyası zarar verir mi? Veya telefonu garanti dışı bırakır mı?

Lütfen yardım
Şuan baştan yüklüyorum Rom'u.

1786 Mesaj
20 Ocak 2013; 16:37:04 

Eğer yine boot loop takılırsa kaybedecek pek bişeyin kalmamış demektir gönderdiğimi denersin

1278 Mesaj
20 Ocak 2013; 16:38:59 

quote:

Eğer yine boot loop takılırsa kaybedecek pek bişeyin kalmamış demektir gönderdiğimi denersin

Yine takıldı boot loop'da. Şimdi Wipe'yi deneyeceğim. Sağol yardımın için. Sonucu bildiririm.

1786 Mesaj
20 Ocak 2013; 16:43:48 

Üzülme düzelecek

1278 Mesaj
20 Ocak 2013; 16:50:10 

quote:

Kardeşim Allah sana dert vermesin. Çok sağolasın ki sorunumu hallettim. Gerçekten çok yardıma muhtaçtım ve şuan Wipe yaptıktan sonra hemen düzeldi telefonum.

Uzaklaştırılmış
20 Ocak 2013; 17:01:17 

quote:

Düzgün takamamışsındır. Bende de öyle olmuştu. Düzgün takamamışım hafıza kartını sonra arızalı filan sanmıştım ama açık tekrar takınca düzelmişti bende. Belki yerine oturtamamışındır. Büyük ihtimal böyledir. Başka bir hafıza kartı takıp tekrar dene istersen.

Bu arada; Swiftkey 3 gibi programlar kullanarak daha çeşitli ve özelleştirilebilir klavyelere sahip olabilirsin. mucahid01 arkadaşımızın düzenlediği uygulamalar konusuna bir bakmanı öneririm.

1000 Kere takip cikardim hala ne bi gelen
var ne bi giden anlamiyorum ya sorun nerde muzikleri falan atacaktim bide bu klavye tam bi iskence ozellikle yatay modda

56 Mesaj
20 Ocak 2013; 17:03:28 

Arkadaşlar hayırlısıyla telefonu dün aldım. Bugüne kadar bütün telefonlarım Nokia olmuştu. Elbette şu an farklı bir deneyim yaşıyorum o yüzden. Aklıma takılan ufak bir soruyu sormamın umarım sakıncası yoktur. Konu içi arama yaptım fakat bulamadım.
İletim raporu istedim ve geldi. Fakat iletim raporundan sonra mesajda olduğu gibi ses tonu gelsin istemiyorum. Bunu nasıl halledebiliriz acaba. Bununla beraber iletim raporları bir yerde saklanıyor mu Nokia'da olduğu gibi yoksa sadece uyarı mı veriyor. Bununlar beraber bana ufak tiyolar verirseniz ve program önerirseniz müteşekkir olurum. Şimdiden teşekkür ederim yardımlar için.

Kies'i yükledim fakat bir türlü bağlayamıyorum. Şöyle bir ekran görüntüsü oluyor neden sizce ?

0

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deep_blue54 -- 20 Ocak 2013; 17:29:10 >

1278 Mesaj
20 Ocak 2013; 17:12:29 

Arkadaşlar sorunum çözüldü. Ve sizinde sorununuz varsa çözülmesi için konunun ilk mesajının en altına Boot Loop ile ilgili açıklamayı ve nasıl düzeltebileceğinizi ekledim. ''wacd'' isimli arkadaşımızın sayesinde sorunumuz çözüldü. Android 4.1.2'ye geçenler orjinal Rom'a gönül rahatlığıyla dönebilirler. Android 4.1.2'den Flipboard adında kullanışlı bir program kaldı o kadar. O da 4.1.2'nin hediyesi olsun

Ayrıca Sayaç filan artmadı. Cihaz resmi gözüküyor! Samsung Offical

Wipe yaptıktan sonra Recovery Mode filan da kalmadı. Yani şuanlık tertemiz bir sistemim var. Samsung düzgün bir şekilde açılıyor. Artık logo dönüp durmuyor. Artık orjinal Samsung'umla 4.1.1'deyim.

1278 Mesaj
20 Ocak 2013; 17:35:16 

quote:

1000 Kere takip cikardim hala ne bi gelen
var ne bi giden anlamiyorum ya sorun nerde muzikleri falan atacaktim bide bu klavye tam bi iskence ozellikle yatay modda

Bence siz Swiftkey 3 veya diğer klavye programlarını deneyin. Klavyenizi özelleştirin. Bence klavye dikey modda güzel ama gerçekten yatay modda güzel değil. Başka bir hafıza kartı takın öyle deneyin. Gerçekten neden çalıştırmadığını anlayamadım. Belki fiziksel bir arıza vardır. Hafıza kartının giriş yerindeki tellerden kaynaklanıyor olabilir. Onlar veriyi iletiyor sonuçta. Siz başka kart deneyin olmazsa servise verin.

1786 Mesaj
20 Ocak 2013; 17:36:26 

Geçen xdayı okurken gözüme takılmştı bu boot loop eski gio'mda da başıma gelmişti, belki bi gün işe yarar diye yerimlerine eklemiştim, yaradı da
Hallettiğine sevindim