- x
Samsung Galaxy SIII Mini(i8190) Kullanicilari Kulübü [379 Üye!!]
18412 Cevap1165740 Görüntüleme287 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: <<     31 [33] 35 36 37 38 39 40      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

6 Mesaj
19 Ocak 2013; 0:01:43 

aranıza yeni katıldım s3 mini yi bugun aldım. ama bir türlü titreşimini kapatamıyorum birde led ışığı var mı bende yanmıyor goremedim? ama titreşim kapatma benim için daha onemli yardımcı olursanız sevinirim..

593 Mesaj
19 Ocak 2013; 0:02:41 

quote:

Orijinalden alıntı: furuko1231

Kesinlikle iftira piksel sayılma olayı yok.

Bende tam alacakken vazgeçtim bu telefondan bugün inceledim ekranını ama öyle piksel sayılma olayı yoktu. Ekranı ile iddialı telefon değil ama gayette iyiydi ekran. Tekrar aklım takıldı s3 miniye, xperia p veya bu bakalım.

"357.Dönem (Kasım 2014) Kısa Dönem - Yedek Subay Adayları"
357. Dönem Liste Kayıt - 357. Dönem Liste Görüntüle
_

965 Mesaj
19 Ocak 2013; 0:04:47 

Arkadaşlar ana ekrandaki saat hava durumu ve konumun olduğu yer kayboldu nasıl geri gelir varmı bilgisi olan. resimde görülen yer

Ekteki dosya (1)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tugayadıgüzel -- 19 Ocak 2013; 0:09:21 >

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
19 Ocak 2013; 0:24:28 

quote:

Orijinalden alıntı: daredevil55

aranıza yeni katıldım s3 mini yi bugun aldım. ama bir türlü titreşimini kapatamıyorum birde led ışığı var mı bende yanmıyor goremedim? ama titreşim kapatma benim için daha onemli yardımcı olursanız sevinirim..

bendede aynı sorun titreşim illa bi yerde titriyo çok gıcık bir şey.yokmu çözümü.

607 Mesaj
19 Ocak 2013; 0:57:29 

quote:

Orijinalden alıntı: tugayadıgüzel

Arkadaşlar ana ekrandaki saat hava durumu ve konumun olduğu yer kayboldu nasıl geri gelir varmı bilgisi olan. resimde görülen yer

Menuye girdigin zaman sag ust kosede Widgetler yaziyor ona tikla ordan hava durumu widget ini bulup tutup istedigin ekrana birakbilirsin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

55 Mesaj
19 Ocak 2013; 0:58:43 

titreşimi cihaz titreşiminden oluşturu tıklayın. sonra kaydet deyın ama ekrana dokunmadan. siz ekrana dokundukca titresim veriyor

55 Mesaj
19 Ocak 2013; 1:00:45 

ses-cihaz titreşimi- olustur-ortaya dokun-yuvarlak bıtene kadar ekrana dokunma-kaydet de ve bunu titresim olarak sec
eğer yuvarlak donerken ekrana dokunursan o noktalarda titreşim olur

1674 Mesaj
19 Ocak 2013; 1:06:01 

quote:

Orijinalden alıntı: ancdodo

Arkadaşlar birsey soracaktım. Mesela ben telefona most wanted yükledim onu sd karta yükleyemiyormuyum ? Yani telefon hafızasınamı kaydoluyor.

Custom rom yani cihazı ilk aldığın yazılımında taşıma seçeneği mevcut değil. Root işlemi yaparsan olur. Ama root işlemi cihazını garanti dışı yapacaktır unutma !!..

288 Mesaj
19 Ocak 2013; 1:09:40 

quote:

Orijinalden alıntı: limak07

Ben aldim kardesim flip cover + 3 adet ekran koruyucu hediye idi cok memnunum seffaf olanlardan

Kaç tlye aldınız acaba? Nerden aldınız linkini verebilir misiniz? Kapak çıkartıp da takilanlardan herhalde değil mi? Bir de ekran koruyucuyu takınca dokunmatik kayganlığında bir azalmadı oluyor mu? Ince mi koruyucu çok belli oluyor mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erdalkesgin -- 19 Ocak 2013; 1:11:56 >

607 Mesaj
19 Ocak 2013; 1:27:16 

quote:

Orijinalden alıntı: erdalkesgin

Kaç tlye aldınız acaba? Nerden aldınız linkini verebilir misiniz? Kapak çıkartıp da takilanlardan herhalde değil mi? Bir de ekran koruyucuyu takınca dokunmatik kayganlığında bir azalmadı oluyor mu? Ince mi koruyucu çok belli oluyor mu?

Ben 30 tlye aldim satici urunu kaldirmis yada kalmamis elinde buyuk ihtimal ama gitti gidiyor da var benzer urunlerden cok asiri belli olmuyor ama dikkatli bakinca anlasiliyor tabi ekran koruyucu oldugu hassasiyete gelince pek fazla degisiklik olmuyor alisincq gayet rahat ekran hala yeterince hassas bir problem yasatmiyor

194 Mesaj
19 Ocak 2013; 9:48:57 

quote:

Orijinalden alıntı: crazy_dance

dostu bu dedğin olayda tel kapanınca tekrar eski haline geliyor uygulamalar

Yok öyle birşey dostum bizzat test ettim

1217 Mesaj
19 Ocak 2013; 10:01:55 

sadece goldun internet sitesine ozel bir indirim var. Onun disinda vatanda falan indirim yok sanirim. Sanssizlik boyle bisey

TR: Rumbledor

1291 Mesaj
19 Ocak 2013; 10:19:20 

quote:

Orijinalden alıntı: posterx

telefon max. 32gb destekliyor. ama uhs-1 micro sd kart desteklemesi var mı öğrenemedim bir türlü. 70mb okuma 20mb yazma diyorlar ama uhs-1 desteklemeyen telefonlarda da çalışıyor ama daha yavaş veri hızı demekteler...

Kağıt üzerinden max. 32gb diyor ama ben şu anda sandisk 64gb ile kullanıyorum telefonu.

Edep, konuştuğun zaman dilini korumak, yalnız kaldığın zaman kalbini korumak, dışarıya çıktığın zaman gözünü korumaktır...

1757 Mesaj
19 Ocak 2013; 10:38:10 

quote:

Orijinalden alıntı: as66

Yok öyle birşey dostum bizzat test ettim

bende de devre disi birakmak icin guvenli moda gerek duymuyor. açılınca da eski haline dönmüyor.

8 Mesaj
19 Ocak 2013; 10:58:06 

Merhaba 1 haftadir keyifle s3 mini mi kullaniyorum.daha once hic samsung kullanmadigimdan bazen gicik oldogom oluyor. mesela mesaj geldiginde sesle birlikte titreşim oluyor.titresimi kaldiriyim sesli bir sekilde uyarsin mesaj geldiginde istiyorum.yardimci olursaniz sevinirim

erzurummuhendislik.wordpress.com

398 Mesaj
19 Ocak 2013; 11:21:49 

quote:

Orijinalden alıntı: mucahid01

Custom rom yani cihazı ilk aldığın yazılımında taşıma seçeneği mevcut değil. Root işlemi yaparsan olur. Ama root işlemi cihazını garanti dışı yapacaktır unutma !!..

O zaman ben sadece telefon hafızasını kullanır gibi olacağım öylemi. Rom root gibi şeylerle uğraşmak istemiyorum. Bunun başka bir yolu yokmu ? Çünkü hiçbirşeyin telefon hafızasında yer kaplasın istemiyorum. Hafıza kartına nasıl yüklerim bi fikri olan var mı ?

141 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
Malukah
19 Ocak 2013; 11:23:33 

Almış bulunuyorum . One V den iyi.

288 Mesaj
19 Ocak 2013; 11:39:28 

quote:

Orijinalden alıntı: hamkarpuz

Merhaba 1 haftadir keyifle s3 mini mi kullaniyorum.daha once hic samsung kullanmadigimdan bazen gicik oldogom oluyor. mesela mesaj geldiginde sesle birlikte titreşim oluyor.titresimi kaldiriyim sesli bir sekilde uyarsin mesaj geldiginde istiyorum.yardimci olursaniz sevinirim

Mesajlasmaya gir. Ana ekran tuşunun solundaki seçenekler tuşuna baş. Sonra ayarlara bas. Orada bildirim ayarları var. Titreşim işaretini kaldır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erdalkesgin -- 19 Ocak 2013; 11:39:57 >

8 Mesaj
19 Ocak 2013; 11:44:09 

quote:

Mesajlasmaya gir. Ana ekran tuşunun solundaki seçenekler tuşuna baş. Sonra ayarlara bas. Orada bildirim ayarları var. Titreşim işaretini kaldır.

Harikasiniz teşekkürler

erzurummuhendislik.wordpress.com

607 Mesaj
19 Ocak 2013; 12:01:36 

quote:

Orijinalden alıntı: MasteR

Kağıt üzerinden max. 32gb diyor ama ben şu anda sandisk 64gb ile kullanıyorum telefonu.

Peki herhangi bir kasma takilma varmi dostum alsak rahat kullanirmiyiz ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi limak07 -- 19 Ocak 2013; 12:02:11 >

288 Mesaj
19 Ocak 2013; 12:20:04 

quote:

Ben 30 tlye aldim satici urunu kaldirmis yada kalmamis elinde buyuk ihtimal ama gitti gidiyor da var benzer urunlerden cok asiri belli olmuyor ama dikkatli bakinca anlasiliyor tabi ekran koruyucu oldugu hassasiyete gelince pek fazla degisiklik olmuyor alisincq gayet rahat ekran hala yeterince hassas bir problem yasatmiyor

Orijinal samsung olan kılıflardan mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erdalkesgin -- 19 Ocak 2013; 12:20:37 >

1291 Mesaj
19 Ocak 2013; 12:31:27 

quote:

Peki herhangi bir kasma takilma varmi dostum alsak rahat kullanirmiyiz ?

Ben ilk 32mb lık hafıza kartı kullandığım günden bu güne şu anda 64gb kullanıyorum. Şimdiye kadar hiçbir hafıza kartında kasma sorunu yaşamadım. Tabi full hiç yer kalmayacak şekilde doldurulursa hafıza kartı bilemem.

S3 i9300 kullanırken hafıza kartına çok yüklenince büyük dosya atınca hafıza kartı duruyordu sanki yokmuş gibi oluyordu sonra telefonu açıp kapatınca düzeliyordu format vs. fayda etmiyordu sanırım o zamanlar kullandığım rom ve kernellerden kaynaklanıyordu. Şimdi s3mini i8190 da kullanıyorum aynı sandisk 64gb yi hiç o sorunla karşılaşmadım düzgün bir şekilde çalışıyor.

Edep, konuştuğun zaman dilini korumak, yalnız kaldığın zaman kalbini korumak, dışarıya çıktığın zaman gözünü korumaktır...

1278 Mesaj
19 Ocak 2013; 12:38:51 

Almanya için GT-8190 4.1.2 çıkmış durumda. Fakat onu yüklesek olur mu?

Şu şekilde sorayım; Başka ülkelerin firmwarelerini yüklemek zararlı mıdır? Yüklersek ''güncellemelerde, telefon şebeke çekiminde, Wi-Fi vs.'' şeylerde sorun yaşar mıyız? Veya başka sorunlar oluşturur mu? Bu Firmwareyi Kies ile yüklesek veya Odin ile flashlasak telefonun Download mode sayacı artar mı? Veya Almanya 4.1.2 Rom'unu indirdik flashladık. Sonra oldu ki bir sorun oluştu telefonda sonrasında Türkiye'nin 4.1.1'ine dönüş mümkün mü? Döndükten sonra veya 4.1.2'ye geçtikten sonra sorunlar baş gösterir mi? Birde laptop türü bir bilgisayarda Odin ile veya Kies ile Rom yüklerken Brick olma ihtimali nedir?

Sorularımı yanıtlayacak arkadaşlara teşekkürler

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

1674 Mesaj
19 Ocak 2013; 13:00:13 

quote:

O zaman ben sadece telefon hafızasını kullanır gibi olacağım öylemi. Rom root gibi şeylerle uğraşmak istemiyorum. Bunun başka bir yolu yokmu ? Çünkü hiçbirşeyin telefon hafızasında yer kaplasın istemiyorum. Hafıza kartına nasıl yüklerim bi fikri olan var mı ?

Fotoğraflarını ve videolarını hafıza kartına yükle. Uygulama ve oyunlardanda sık kullandıklarını cihaz hafızasında tut diğer kullandıklarını apk olarak hafıza kartına at. kullanacan zaman yükle işin bitince sil. zaten apk hafıza kartında olacağı için sorun teşkil etmez. ben öyle yapıyorum. misal resim düzenleme uygulaması, office görüntüleme uygulaması, adobe reader pdf gösterici gibi uygulamaların apksı hafıza kartımda. lazım oldukca yüklüyor ve işim bitince siliyorum. Günlük full kullanımlarımla dahil 2 gün en az gidiyor şarjım ve ram kullanım miktarım 300 'ü hiç geçmiyor.

792 Mesaj
19 Ocak 2013; 13:04:39 

Aranıza bende katıldım dostlar :)

◄★ IPhone 5★◄

@@@ Pentax K-r || Pentax-DA 18-55 || Pentax-A 50 mm f/1,7 @@@

817 Mesaj
19 Ocak 2013; 13:05:41 

quote:

dostum rootsuz uygulamaları karta yüklemen mümkün değil

1278 Mesaj
19 Ocak 2013; 13:09:50 

quote:

Orijinalden alıntı: OFLu06161

Aranıza bende katıldım dostlar :)

Ekledim senide :)

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

607 Mesaj
19 Ocak 2013; 13:26:49 

quote:

Orijinal samsung olan kılıflardan mi?

Evet

398 Mesaj
19 Ocak 2013; 13:36:49 

quote:

Fotoğraflarını ve videolarını hafıza kartına yükle. Uygulama ve oyunlardanda sık kullandıklarını cihaz hafızasında tut diğer kullandıklarını apk olarak hafıza kartına at. kullanacan zaman yükle işin bitince sil. zaten apk hafıza kartında olacağı için sorun teşkil etmez. ben öyle yapıyorum. misal resim düzenleme uygulaması, office görüntüleme uygulaması, adobe reader pdf gösterici gibi uygulamaların apksı hafıza kartımda. lazım oldukca yüklüyor ve işim bitince siliyorum. Günlük full kullanımlarımla dahil 2 gün en az gidiyor şarjım ve ram kullanım miktarım 300 'ü hiç geçmiyor.

Teşekkürler bi deneyeyim ilk android telefonum olduğu için :D

1278 Mesaj
19 Ocak 2013; 14:34:59 

quote:

Öyle olmaz ki devamlı yükle kaldır yükle kaldır. Ayrıca mantıklı değil. Diğer markalar veya telefonlar boşuna mı hafıza kartına uygulama taşıma seçenekleri sunuyorlar?

Ram miktarın 300'ü geçmiyor ama bir çok uygulamayı devre dışı bırakmışsın. Mesela benim gibi telefonu aktif olarak kullananlar için Ram genelde 400-450 arası değişecektir. Aynı anda Facebook, Twitter, Hotmail, Yandex, Google Play, Samsung Account gibi bir çok şeyin Senkronizasyonu açık durumda. Ve diğer uygulamalarında arka planda çalışması cabası. WhatsApp gibi uygulamalar da devamlı senkronizasyon sağlıyorlar, Gmail gibi. Bu halde 400-450 arasında değişen bir Ram miktarı var. Ayrıca ekranda bir çok Widget'de kullanıyorum. Wi-Fi açık, Mobil şebeke'yi Wi-Fi olmadığı zaman açıyorum. Güç tasarrufunu kullanmıyorum hiç.

Şu uygulamaların ve oyunların hafıza kartına yüklenmesi konusuna umarım bir çözüm getirirler biran önce.

49 Mesaj
19 Ocak 2013; 14:36:32 

telefon media markta 879 tl ilgilenenlere duyrulur. ama ben antalya mediamarkt ta gördüm indirimi başka illerdede varmıdır bilmem saygılar

141 Mesaj
19 Ocak 2013; 14:58:59 

pdastore'den orjinal flip cover aldım. Orjinal flipcover'da mıknatıs yok bilgilerinize.Bir adet araç çakmaklık şarjı da aldım kargo dahil 50 tl. Bir de ekran koruyucu hediye göndermişler.Bir de gittigidiyor'da % 10 maxipuan kampanyası var.Paraleller 720 tl civarında bir fiyata geliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aristotheles -- 19 Ocak 2013; 15:01:54 >

Uzaklaştırılmış
19 Ocak 2013; 15:08:37 

ayarlar--->veri kullanımı-->home tuşunun soluna dokun>ayarlar resimdeki gibi olduğu zaman hiç bir şekilde internete girmiyor arka planda konunun 1.sayfasına eklenmeli.

0

[font="Microsoft Sans Serif"]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi har3 -- 19 Ocak 2013; 15:15:42 >

883 Mesaj
19 Ocak 2013; 15:34:29 

Recovery modu açabilen varmı (güvenli mod değil recovery menüsü)

1278 Mesaj
19 Ocak 2013; 16:02:09 

quote:

Orijinalden alıntı: furuko1231

Recovery modu açabilen varmı (güvenli mod değil recovery menüsü)

Recovery mod bu telefonun fabrika çıkışı halinde yoktur.

530 Mesaj
19 Ocak 2013; 16:06:23 

Arkadaşlar bugün electro worlde gittim baktım epey s3 miniye çok hoş bir telefon ana ekran geçişleri yağ gibi
hatta xperia p de vardı ama p den hoşlanmadım donup duruyordu menü geçişlerinde zırt bırt
Bide s duos vardı aynı arayüzdü s3 miniyle ama s duosda donuyordu

DH Bisiklet Severler Grubu[/center]

1278 Mesaj
19 Ocak 2013; 16:07:17 

quote:

Orijinalden alıntı: har3

ayarlar--->veri kullanımı-->home tuşunun soluna dokun>ayarlar resimdeki gibi olduğu zaman hiç bir şekilde internete girmiyor arka planda konunun 1.sayfasına eklenmeli.

0

[font="Microsoft Sans Serif"]

Dediğin mantıklı da ne gerek var bu kadar uğraşa? Yukarıdaki bar'ı aşağı çektiğin zaman oradaki kısayollardan ''Mobil Verisi''ni kapat olsun bitsin. Hiç bir türlü internete girmez bunu kapatınca. Açınca da aktif oluyor yani internet bağlantın açılıyor, bağlantı sağlayabiliyorsun.

Senin dediğin yöntemde kısıtlama var. Mesela Mobil Verisi'ni açtın fakat bu yöntemle arka plandaki uygulamalar internete giremiyor. Mesela WhatsApp, Facebook gibi çeşitli uygulamalarla olan iletişimini kısıtlıyor. Ama gıcık edici bir yönü var. Yukarıda ünlem işareti çıkıyor ve kısıtlandığı hakkında bilgi veriyor. Sanki biz bilmiyormuşuz gibi.

592 Mesaj
19 Ocak 2013; 16:31:46 

quote:

Orijinalden alıntı: DarKKnigh[TR]

Almanya için GT-8190 4.1.2 çıkmış durumda. Fakat onu yüklesek olur mu?

Şu şekilde sorayım; Başka ülkelerin firmwarelerini yüklemek zararlı mıdır? Yüklersek ''güncellemelerde, telefon şebeke çekiminde, Wi-Fi vs.'' şeylerde sorun yaşar mıyız? Veya başka sorunlar oluşturur mu? Bu Firmwareyi Kies ile yüklesek veya Odin ile flashlasak telefonun Download mode sayacı artar mı? Veya Almanya 4.1.2 Rom'unu indirdik flashladık. Sonra oldu ki bir sorun oluştu telefonda sonrasında Türkiye'nin 4.1.1'ine dönüş mümkün mü? Döndükten sonra veya 4.1.2'ye geçtikten sonra sorunlar baş gösterir mi? Birde laptop türü bir bilgisayarda Odin ile veya Kies ile Rom yüklerken Brick olma ihtimali nedir?

Sorularımı yanıtlayacak arkadaşlara teşekkürler

bende merak ediyorum bu soruların cevabını

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lostangel -- 19 Ocak 2013; 16:32:05 >

883 Mesaj
19 Ocak 2013; 16:39:59 

quote:

Orijinalden alıntı: lostangel

bende merak ediyorum bu soruların cevabını

Bildiğim kadarıyla cevaplamaya çalışayım telefon çekiminde wifide bişi olmaz şebeke üzerinden internete girmek için apn ayarları gerekebilir başka bir ülkenin romunu yüklediğinde birda Türkiyede yeni çıkanları telefon üzerinden güncelleyemezsiniz Download modda Custom yazabilir yada ayarlar telefon hakkında durum bölümünde en altta modifiyeli yazabilir onun dışında bende brick olma ihtimalini sormak istiyorum kalkışamıyorum böyle işlere

398 Mesaj
19 Ocak 2013; 16:55:28 

quote:

Öyle olmaz ki devamlı yükle kaldır yükle kaldır. Ayrıca mantıklı değil. Diğer markalar veya telefonlar boşuna mı hafıza kartına uygulama taşıma seçenekleri sunuyorlar?

Ram miktarın 300'ü geçmiyor ama bir çok uygulamayı devre dışı bırakmışsın. Mesela benim gibi telefonu aktif olarak kullananlar için Ram genelde 400-450 arası değişecektir. Aynı anda Facebook, Twitter, Hotmail, Yandex, Google Play, Samsung Account gibi bir çok şeyin Senkronizasyonu açık durumda. Ve diğer uygulamalarında arka planda çalışması cabası. WhatsApp gibi uygulamalar da devamlı senkronizasyon sağlıyorlar, Gmail gibi. Bu halde 400-450 arasında değişen bir Ram miktarı var. Ayrıca ekranda bir çok Widget'de kullanıyorum. Wi-Fi açık, Mobil şebeke'yi Wi-Fi olmadığı zaman açıyorum. Güç tasarrufunu kullanmıyorum hiç.

Şu uygulamaların ve oyunların hafıza kartına yüklenmesi konusuna umarım bir çözüm getirirler biran önce.

Inşallah yeni sürümle bu sorun gider :)

Uzaklaştırılmış
19 Ocak 2013; 17:37:07 

quote:

Dediğin mantıklı da ne gerek var bu kadar uğraşa? Yukarıdaki bar'ı aşağı çektiğin zaman oradaki kısayollardan ''Mobil Verisi''ni kapat olsun bitsin. Hiç bir türlü internete girmez bunu kapatınca. Açınca da aktif oluyor yani internet bağlantın açılıyor, bağlantı sağlayabiliyorsun.

Senin dediğin yöntemde kısıtlama var. Mesela Mobil Verisi'ni açtın fakat bu yöntemle arka plandaki uygulamalar internete giremiyor. Mesela WhatsApp, Facebook gibi çeşitli uygulamalarla olan iletişimini kısıtlıyor. Ama gıcık edici bir yönü var. Yukarıda ünlem işareti çıkıyor ve kısıtlandığı hakkında bilgi veriyor. Sanki biz bilmiyormuşuz gibi.

haklısın.Fakat sadece facebook paketi varsa adamın arkaplanda veri kullanımından dolayı ücretlere sebep olabililiyor.Bence yararlı.

769 Mesaj
19 Ocak 2013; 17:42:38 

Arkadaşlar apk olarak indirdiğimiz temaları nasıl yüklüyoruz bilen varmı?

◘◘FEM ve UĞUR YGS-LYS Kitapları Satılık◘◘

http://forum.donanimhaber.com/m_96436535/f_//tm.htm#96436535

◘◘SATILIK Masaüstü Bilgisayarım◘◘

http://forum.donanimhaber.com/m_95659710/f_//tm.htm#95659710

Uzaklaştırılmış
19 Ocak 2013; 17:46:43 

quote:

Orijinalden alıntı: mert_yldz_

Arkadaşlar apk olarak indirdiğimiz temaları nasıl yüklüyoruz bilen varmı?

tema derken resimmi arayüzmü?

769 Mesaj
19 Ocak 2013; 17:51:13 

quote:

tema derken resimmi arayüzmü?

Evet bunun gibi canlı duvar kağıtları, ama g.play üstünden yüklemicem apk olarak yüklücem.

https://play.google.com...G5vb2RsZS5zbm93ZmFsbCJd

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mert_yldz_ -- 19 Ocak 2013; 18:00:28 >

288 Mesaj
19 Ocak 2013; 18:01:04 

quote:

Teşekkürler. Uygulama çalışıyor. İstanbul.daki ama yolların trafik durumunu gösteriyor. Yollarda ortalama hızı da gösteriyor. Ayrıca trafik kameralarına da bağlanıyor. Kullanımına gelince, biraz yavaş bir uygulama gibi. Görünümü pek hoş değil. Zoom yapmak falan biraz zor. Ama yine de iş görüyor.

Google play storeda ibb cep trafik diye bir uygulama var. Çok daha iyi ve akıcı.

Uzaklaştırılmış
19 Ocak 2013; 18:05:33 

quote:

Evet bunun gibi canlı duvar kağıtları, ama g.play üstünden yüklemicem apk olarak yüklücem.

ana ekrandayken basılı tut ekrana duvar kağıdını ayarlara de anasayfa ekranı canlı duvar kağıdı ordan seç.veya apk yi yükleyince uygulama seni yönendirir.

769 Mesaj
19 Ocak 2013; 18:20:58 

quote:

ana ekrandayken basılı tut ekrana duvar kağıdını ayarlara de anasayfa ekranı canlı duvar kağıdı ordan seç.veya apk yi yükleyince uygulama seni yönendirir.

Tamamda apk yi sd kartta herhangi bir yere atınca görünüyormu?

12 Mesaj
19 Ocak 2013; 18:23:49 

merhaba beyler
bu s3 mini ye allshare play ve adobe flash player nasıl yüklenecek samsung apps ve google playstore de yok.

50 Mesaj
19 Ocak 2013; 18:33:23 

arkadaşlar bu telefonun 16 gb lık versiyonu birçok avrupa ülkesinde 8 gb ile birlikte satılıyor acaba bizde 16 gb lık versiyonu satışa çıkacak mi bilgisi olan var mi ?

Uzaklaştırılmış
19 Ocak 2013; 18:35:28 

quote:

kardeşim apk yi indir sonra o apk dosyasını açıp kuracaksın.

4949 Mesaj
19 Ocak 2013; 18:38:26 

quote:

hocam telefondan memnun musun bende sizden sonra s advance aldım.sizin konunuza yazmıştım hatırlarsanız

"Kismet ederse Mevlâ; el getirir, yel getirir, sel getirir.. Kismet etmezse Mevlâ; el götürür, yel götürür, sel götürür.."
(Hz. Mevlana)

Üzülme der Mevlana... ''İstediğin birsey olmuyorsa ya daha iyisi olacağı için ya da olmamasi gerektiği için olmuyordur''...

HTC Windows Phone 8X Siyah

49 Mesaj
19 Ocak 2013; 18:43:03 

uh sonunda bitti nasıl kullanıyorsunuz bu forumları en son xperia pro için okumuştum ordada aynıydı. havada kalmış sorular sorusu sorulmamış cevaplar tartışmalar bok atmalar bok kondurmamalar. neyse konudan bi kaç şey dışında hiç birşey anlamadım. xperia proyu alamadım zaten alana kadarda vazgeçtim. s3 minidende vaz geçmek üzereyim hadi beni kandırın :D

Uzaklaştırılmış
5 gün cezanın,
2 gün 5 sa. 55 dk. kadarı kaldı.
19 Ocak 2013; 18:43:17 

Vold.stab dosyasini degistirdim ama ne dosyalarima ne g.yoneticisine girebiliyorum.Imkani olan acaba kendi etc klasorunu uploadlayip bana pm atabilirmi lutfen.

Uzaklaştırılmış
19 Ocak 2013; 18:44:21 

isteyene skype tan yardım edebilriim. onr7474_fb@hotmail.com

Uzaklaştırılmış
19 Ocak 2013; 18:45:27 

quote:

Orijinalden alıntı: araci123

uh sonunda bitti nasıl kullanıyorsunuz bu forumları en son xperia pro için okumuştum ordada aynıydı. havada kalmış sorular sorusu sorulmamış cevaplar tartışmalar bok atmalar bok kondurmamalar. neyse konudan bi kaç şey dışında hiç birşey anlamadım. xperia proyu alamadım zaten alana kadarda vazgeçtim. s3 minidende vaz geçmek üzereyim hadi beni kandırın :D

bu telefonu sakın alma çok kötü