- x
Samsung Galaxy SIII Mini(i8190) Kullanicilari Kulübü [379 Üye!!]
18659 Cevap1201536 Görüntüleme284 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: legolasdeaf,
1 kayıtlı üye, pek çok misafir, 1 mobil kullanıcı
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: <<     16 [18] 20 21 22 23 24 25      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

1278 Mesaj
5 Ocak 2013; 16:22:03 
Bu mesajla ilgili şikayetinizi bu icon a tıklayarak yapabilirsiniz. Şikayet PM

quote:

Orijinalden alıntı: limak07

Tesekkurler hocam bu yontem hic aklima gelmemisti bunun sayesinde MC3 ude yukledim gram kasma yok oyunda

MC3'de nasıl gram kasma yok yahu? Ben yükleyince neden kasıyor bu MC3.

Telefona ne yaptınız da MC3 kasmıyor? Ben yükledim mesela tam çatışmaya giriyorum telefon iyice kasılıyor. Mesela ilk başlarda bir bilgisayara kadar gidiyorduk, hani bilgisayardan USB bellek filan çıkarıyorduk mesela orada bilgisayarı koruyorduk. Orada kasıyor MC3 bende. Sizde nasıl kasmıyor?

Arkadaşlar kasmadığını iddia ediyorsunuz. Bunun için video çekebilir misiniz? MC3 Adreno 205 GPU'da kasmıyor. Mali 400 için optimizasyonu yok. Ama siz MC3'ün kasmadığını iddia ediyorsunuz. Lütfen videolu olarak kanıtlayabilir misiniz?

Teşekkürler.

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

688 Mesaj
5 Ocak 2013; 16:48:57 

BU telefonu alabileceğin en uygun yer neresi arkadaşlar yardımcı olursanız sevinirim

1090 Mesaj
5 Ocak 2013; 17:12:03 

Arkadaslar bu telefonu onerirmisiniz?
Aldiktan sonra pisman da olmak istemiyorum , s3 cok buyuk geliyor bana.
Kullanim amacim oyun ve internet.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

PSN:BelieveMe0

1278 Mesaj
5 Ocak 2013; 17:19:39 

quote:

Orijinalden alıntı: BelieveMe0

Arkadaslar bu telefonu onerirmisiniz?
Aldiktan sonra pisman da olmak istemiyorum , s3 cok buyuk geliyor bana.
Kullanim amacim oyun ve internet.

İnternet ihtiyacınızı çok rahat karşılar. Oyun ihtiyacınızı da karşılar fakat çok üst seviye telefon beklemiyorsanız.

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

1090 Mesaj
5 Ocak 2013; 17:22:41 

quote:

Orijinalden alıntı: DarKKnigh[TR]

İnternet ihtiyacınızı çok rahat karşılar. Oyun ihtiyacınızı da karşılar fakat çok üst seviye telefon beklemiyorsanız.

Aynen bu hocam.
Ust seviyeden kastiniz nedir?
Ust seviye telefonlar ile ne yapilabilir ki ?
s3 mini ile yapilmayan.

PSN:BelieveMe0

607 Mesaj
5 Ocak 2013; 17:34:11 

quote:

MC3'de nasıl gram kasma yok yahu? Ben yükleyince neden kasıyor bu MC3.

Telefona ne yaptınız da MC3 kasmıyor? Ben yükledim mesela tam çatışmaya giriyorum telefon iyice kasılıyor. Mesela ilk başlarda bir bilgisayara kadar gidiyorduk, hani bilgisayardan USB bellek filan çıkarıyorduk mesela orada bilgisayarı koruyorduk. Orada kasıyor MC3 bende. Sizde nasıl kasmıyor?

Arkadaşlar kasmadığını iddia ediyorsunuz. Bunun için video çekebilir misiniz? MC3 Adreno 205 GPU'da kasmıyor. Mali 400 için optimizasyonu yok. Ama siz MC3'ün kasmadığını iddia ediyorsunuz. Lütfen videolu olarak kanıtlayabilir misiniz?

Teşekkürler.

Ben oyunu yeni yukledim bilgisayarli kisma kadar geldim daha oraya kadar hic bir sikinti yok biraz daha oyniyim dedigin gibi dikkat edicem oralara kasma olucakmi diye hafiza karti olayni kismen cozmus sayilinca ne var ne yok yukluyorumda telefona yuzden fazla oynayamadim oyunu

2730 Mesaj
5 Ocak 2013; 17:34:35 

quote:

Aynen bu hocam.
s3 mini ile yapilmayan.

orasını daha çözmüş değilim,nfs most wanted oynuyorum gram kasma yok,daha üst seviye oyunlar hangileri acaba

Çok yakan araba yoktur.Benzinin pahalı olduğu ülke vardır.

1675 Mesaj
5 Ocak 2013; 18:11:20 

quote:

Orijinalden alıntı: atom239

orasını daha çözmüş değilim,nfs most wanted oynuyorum gram kasma yok,daha üst seviye oyunlar hangileri acaba

Bunu denermisin bir. Bende sürekli oyun ortasında atıp durdu.
Hero of Sparta HD
0

Buda apk dosyası:
http://narod.ru/disk/11...rta_HD_320x480.apk.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mucahid01 -- 5 Ocak 2013; 18:14:00 >

1278 Mesaj
5 Ocak 2013; 18:21:39 

quote:

Aynen bu hocam.
s3 mini ile yapilmayan.

Üst seviyeden kastım şudur;
Şuan bu Android telefonlar için olan en iyi oyunlardan mesela Modern Combat 4, Gangstar Rio City of Saints oyunlarını S3 Mini'de kasarak oynayabilirsiniz.
Telefon bu oyunları hiç açmıyor demiyorum, açıyor oyunları fakat kasıyor oyun. Gangstar Rio az kasıyor fakat Modern Combat 4 rahatsız edecek kadar kasıyor.

Üst seviye olarak en çok beğendiğim GTA Vice City ve Real Racing 2'de hiç kasma yok! Gerçekten süper akıcı bir şekilde oynayabiliyorsunuz.

Orta seviye olarak mesela GTA 3, Need For Speed Most Wanted, Asphalt 7, Fifa 2012, Shadowgun gibi oyunları hiç kasmadan oynayabiliyorsunuz. Bu konuda bir sıkıntım yok.

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
5 Ocak 2013; 18:23:06 

S.a arkadaşlar ben s3 mini me flip cover aldım ama cılıf alete girmiyor yükselti kısmından dolayı herhalde acaba ne yapabilirim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

71 Mesaj
5 Ocak 2013; 18:32:56 

quote:

Orijinalden alıntı: altinmkaan

S.a arkadaşlar ben s3 mini me flip cover aldım ama cılıf alete girmiyor yükselti kısmından dolayı herhalde acaba ne yapabilirim

Arka kapağı çıkardınmı dostum arka kapağı çıkarıp takacaksın

SAMSUNG GALAXY S III

250 Mesaj
5 Ocak 2013; 18:41:02 

quote:

Avea'da H yazması HSPDA demek. HSPDA 3G'nin gelişmiş versiyonudur. 3G saniyede 300 KB demek. 3.5G saniyede 700 KB demek. HSPDA çok daha yüksek hızlara çıkabiliyor. S3 Mini'nin HSPDA 14MBps yani saniyede 1400 KB veri indirme hızı.

GSM=2G (9.6 KBps)
GPRS= 2.5G (Maksimum 115 KBps fakat pratikte 40-50 KBps)
EDGE=2.75G (130 KBps)
3G (UMTS)= (Maksimum 380 KBps, pratikte 300 KBps)
HSPDA= (S3 Mini'de kullanılan sistemdir. Maksimum 14.4 MBps fakat HSDPA, 1,8 / 3,6 / 7,2 / 14,4 Mbps indirme hızlarını sağlamaktadır.)
HSPDA+=(21 / 42 Mbps indirme hızı sağlar.)
LTE=(Geliştirilen teknolojiler sayesinde 172 / 326 Mbps indirme hızı sağlar.)
LTE+= (4G olarak da adlandırılmakta olan LTE+ ile 1 Gbps hızı hedeflemektedir. 4G Amerika'da kullanılmaktadır. Mesela Motorola Atrix Amerika'da 4G fakat Türkiye'de 4G özelliği kaldırılarak satılmaktadır.)

Turkcell reklamındaki 3G kandırmalarına inanmayın. 3G asla 4G'den hızlı olamaz. Gerçi youtube'de filan görüyoruz 4G testlerini Amerika'da. Geneli 10-20 MBps arası değişen hızlara sahip. Turkcell'in yaptığı şey; Türkiye'de en iyi çeken Baz istasyonunun altında durup 3G hızını ölçmek ve Amerika'ya gidip en köhne yerleri seçip oradaki 4G hızını ölçmektir...

Kendi Avea HSPDA'da çekerken yaptığım hız testi ve sonucu;
0

daha önce turkcell in ıpadla 3g li internetini kullandım..tabi cihazlar cok farklı amaclar farklı ama internet olarak turkcell daha hızlıydı..ama maalesef turkcell evimin bulundugu alanda cok kötü cekiyor vadofone de denedim oda kötü en iyi avea cektigi icin mecburum simdilik avea ya ama sartlar esit olsa evimde bütün operatörler iyi cekse avea kullanmam...
örnegin yaz tatilinde karadeniz yaylalarına cıktıgımda avea 0 ve hic cekmiyor..ama turkcell oraya özel baz koymus full cekiyor..bizde turkcell lilerin yanında rezil oluyoruz...(turkcell i falan savundugum yok kendileri yıllarca türkiye yi kazıkladı bu hizmetleri o kazıkladıgı paralarla sunuyor orası da ayrı:))

Dacia Lodgy 1.5 dci Laureate 7 Kişilik

2312 Mesaj
5 Ocak 2013; 18:50:32 

quote:

Orijinalden alıntı: Ystipi

Arkadaşlar o sitedede Resmi Distribütör garantisi olarak harbiden teleservice ibaresi varsa sıyırmış onlar . Teleserviceyle Samsung'un alakası yok . Samsung'un teleservideyle hiçbir anlaşması yoktur ...

bildiğim kadarıyla samsung kvk ilede anlaşmalı değil

BURSASPOR

1278 Mesaj
5 Ocak 2013; 19:09:44 

Ben yukarida Avea'yı savunmadım. Türk operatörlerinin genel halini söyledim. 3G'ye yatırım yapmaya çalışıyorlar hala, diğer ülkeler 4G'ye geçmişken. O kadar vergi kesiyorlar acaba paraları mı yok 4G yatırımına? Zaten Türkiye'ye girerken 200$'lık bir telefon 1.000TL'ye giriyor. Bu operatörler hiç müşteri memnuniyetine önem vermiyorlar.

688 Mesaj
5 Ocak 2013; 19:27:14 

arkadaşlar merhaba ben bu telefonu almaya kafayı koydum ancak yinede xperia sola y la ilgili gidip geliyorum bana yardımcı olurmusunuz birde bu telefonu kliksa.comda almayı düşünüyorum acaba ordaki kvk garantilimi bana yardımcı olursanız çok sevinirim teşşekkür ederim

250 Mesaj
5 Ocak 2013; 19:43:10 

quote:

Orijinalden alıntı: mmmashm

arkadaşlar merhaba ben bu telefonu almaya kafayı koydum ancak yinede xperia sola y la ilgili gidip geliyorum bana yardımcı olurmusunuz birde bu telefonu kliksa.comda almayı düşünüyorum acaba ordaki kvk garantilimi bana yardımcı olursanız çok sevinirim teşşekkür ederim

xperia sola y ile farkını bilemem ama kliksa.com dan ben aldım kvk genpa degil direkt samsung türkiye garantisi altında garanti yönünden sorun yok...

Dacia Lodgy 1.5 dci Laureate 7 Kişilik

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
5 Ocak 2013; 19:50:09 

quote:

Orijinalden alıntı: mgn3091

herkese selamlar öncelikle.telefon hafızasını yetersiz bulan arkadaşlar root gibi riskli işlemler yapmadan alternatif şeyler yapabilirler.biraz ilkel ve zaman alıcı olabilir ama kesinlikle etkili.nfs undergraund indirdim mesela 1.83 gb hafıza yer kapladı diğer uygulamalarda var tabi, bizim dahili hafıza doldu.diğer uygulamlarıda silmek istemiyoruz para verdik malum.telefonumuz uygulamaları hafıza kartına taşımıyor sanıyoruz ama taşıyor farklı bir yolla. o zaman sırasıyla napıyoruz;

uygulamalar-dosyalarım-sdcard0-androıd-data (burda taşımak istediğiniz klasörün yanındaki kutucuğu tikleyin)en sağda en yukarda bulunan ikona tıklayın taşı diyelim sonra harici sd kartta uygun bir klasöre kopyalayın.) (bu işlem data kablosuyla pc bağlanarakta yapabilir ama pc yanımızda olmuyor herzaman) artık nfs sd kartta ve dahili hafızanızda 2 gb yer açtınız.

tabi bir sorun var,bu durumda oyun oynanmıyor,oynamak için yaptığımız işleri tekrar ederek oyunu tekrar dahili hafızaya geri taşımak gerekiyor.bu işlem 2 gb lık bir veri için 7 dk civarında (hafıza kartım class 4 bu arada).bu yolla 32 gb uygulamayı sd karta tutup istediğimizde dahili hafızaya taşıyıp oynayabilir tekrar geri taşıyabiliriz.

ne uğraşalım tekrar google play den indiririz diyenler olabilir evet ama avantajları

*oyunlara kaldığınız yerden devam edebilirsiniz datalar etkilenmez
*paralı aldığınız uygulamalara tekrar para vermezsiniz
*kotalı internet kullananların kotaları etkilenmez

Sağolasın hemen arkadaşa söyleyim uygulasın.

915 Mesaj
5 Ocak 2013; 19:52:07 

bu telefon un gps i nasil uydulari cabuk bulabiliyor mu acik havada abim de varda

"Bisikletle her yere gidilir"

1786 Mesaj
5 Ocak 2013; 19:58:46 

quote:

Orijinalden alıntı: dostum kertenkele

bu telefon un gps i nasil uydulari cabuk bulabiliyor mu acik havada abim de varda

Gps olarak ciddi manada çok iyi.Bir kaç deneme yaptım resmen nokta atışı.
Açık alanda çemberi hemen küçültüyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wacd -- 5 Ocak 2013; 19:59:56 >

2730 Mesaj
5 Ocak 2013; 20:29:16 

quote:

Orijinalden alıntı: mucahid01

Bunu denermisin bir. Bende sürekli oyun ortasında atıp durdu.
Hero of Sparta HD
0

Buda apk dosyası:
http://narod.ru/disk/11...rta_HD_320x480.apk.html

Hocam telefonunuzun atmasi normal,oyun galaxy s3 mini icin degil cunku

Edit:hocam dedigim gibi onerdiginiz oyun calismadi ama az once guc tasarrufunda most wantedi calistirmayi denedim.

En ufak kasma dahi yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi atom239 -- 5 Ocak 2013; 20:37:35 >

Çok yakan araba yoktur.Benzinin pahalı olduğu ülke vardır.

1580 Mesaj
5 Ocak 2013; 20:32:39 

Telefonu kullanan arkadaşlar cevaplarsa sevinirim.

Android telefon arayışındayım.

Tavsiye eder misiniz ?

Artı eksi yönleri nelerdir ?

Teşekkürler.

8 Mesaj
5 Ocak 2013; 20:55:13 

bende wi-fi ile yaptığım hız testini yayınlayım

0

1675 Mesaj
5 Ocak 2013; 20:57:28 

quote:

Orijinalden alıntı: Amon Amarth

Tavsiye eder misiniz ?

Teşekkürler.

0

Samsung Galaxy S3 mini artıları eksileri

Samsung i8190 Galaxy S3 mini artıları:

●4 inç, 480 x 800 px, Super AMOLED kapasitif ekran, 1 inç başına 233 piksel
●Wi-Fi, Wi-Fi hotspot, Wifi Direct, DLNA, Bluetooth 4.0, GPS, FM Radyo, NFC
●8 GB / 16 GB dahili hafıza, 32 GB’a kadar hafıza kartı desteği
●5 MP kamera, Otomatik netleme, Flaş, HD video kaydı
●Görüntülü görüşmeler için 0.3 MP ön kamera
●Yer etiketleme, Yüz tanıma, Dokunarak odaklama ve pozlama
●Android 4.1 (Jelly Bean) işletim sistemi
●Çift çekirdekli 1 GHz işlemci, 1 GB RAM
●Ofis belgelerini görüntüleyebilme
●Dijital Pusula, Jiroskop
●Konuşma esnasında ortam gürültüsünü azaltan 2. mikrofon
●DivX / XviD desteği

Samsung i8190 Galaxy S3 mini eksileri:

●Özelliklerine göre fiyatı yüksek
●Pentile matris ekran kullanıyor
●Full HD video kaydı yok
●Fiziksel bir kamera tuşu yok

0

Samsung i8190 Galaxy S3 mini Detaylı İnceleme..

Samsung Galaxy S3 mini, büyük modeline göre daha düşük donanım özellikleri içeriyor. Fakat tasarım olarak aynı. Cihaz 4 inç ekran büyüklüğüne sahip. 5 MP kamerası ise rakiplerine göre düşük bir değer. Cihazın diğer özelliklerine kısaca bakalım:

Açılır pencere özelliği
Samsung Galaxy S3 mini, açılır pencere özelliği sayesinde mesaj yazarken tüm ekranların üstünde bir video penceresi açabilir. Tabi ki sadece mesaj yazarken değil. Herhangi bir uygulama ekranda açıkken, “Pop-up” düğmesini kullanarak uygulamayı tüm ekranların üstüne alabilir ve boyutunu ayarlayarak ekran üzerinde istediğiniz konuma yerleşirebilirsiniz. Bu özellik ile hem web tarayıcısında gezinti yapabilir hem de video izleyebilirsiniz.

Direkt Arama özelliği
Bir mesaja veya e-postaya cevap yazarken eğer yazmak uzun gelir de aramak isterseniz yapmanız gereken şey hiçbir tuşa basmadan elinizi kulağınıza götürmenizdir. Telefonu kulağınıza götürdüğünüz anda Galaxy S3 mini o kişiyi aramak istediğinizi anlar ve direkt olarak o kişinin numarasını çevirir ve çağrıyı başlatır.

S Voice: Sesli asistan
S Voice özelliği sayesinde Samsung Galaxy S3 mini ile konuşabilirsiniz. Henüz Türkçe dil desteği bulunmayan bu özellik ile cihaza bir komut vererek hava durumunu öğrenebilir, resim çekebilir, müzik dinleyebilir, rehberinizden numara bulabilir ya da size en yakın restoranın adresine ulaşabilirsiniz.

Samsung i8190 Galaxy S3 mini

Akıllı uyarı
Cihazın başından ayrıldınız ve o sırada çağrı veya SMS geldi. Telefonu elinize aldığınızda Galaxy S3 mini hafifçe titreyerek kontrol etmediğiniz çağrıların ve SMSlerin olduğunu size bildirir. Bu titreme siz yokken gerçekleşmez. Cihazın titremesi için elinize almanız gerekiyor. Böylece cihaz gereksiz yere enerji harcamamış olur.

Samsung i8190 Galaxy S3 mini özellikleri:
Genel Özellikler:

111,5 gram ağırlık, 121.6 x 63 x 9.9 mm boyutlarında
8 GB / 16 GB dahili hafıza, 32 GB’a kadar hafıza kartı desteği
Wi-Fi, Wi-Fi hotspot, Wifi Direct, DLNA, Bluetooth 4.0, GPS, FM Radyo, NFC

Ekran

4 inç, 480 x 800 px, Super AMOLED kapasitif ekran
1 inç başına 233 piksel

Kamera

5 MP kamera, Otomatik netleme, Flaş
HD video kaydı, 0.3 MP ön kamera

İşletim sistemi ve İşlemci

Android 4.1 (Jelly Bean) işletim sistemi
Çift çekirdekli NovaThor U8420 1 GHz işlemci, 1 GB RAM

Diğer özellikler:

Ofis belgelerini görüntüleyebilme
Yakınlık sensörü, Ortam ışığı sensörü, Dijital Pusula, Jiroskop
Tam dolu batarya ile 14 saat konuşma veya 450 saat bekleme
Konuşma esnasında ortam gürültüsünü azaltan 2. mikrofon

1786 Mesaj
5 Ocak 2013; 20:59:25 

quote:

Tavsiye eder misiniz ?

Teşekkürler.

Bütçeniz ne kadar ?

1580 Mesaj
5 Ocak 2013; 21:04:02 

@mucahid01
Teşekkürler, tavsiye eder misiniz peki ? Aynı fiyat aralığında daha iyi telefonlar var mı ?

quote:

Orijinalden alıntı: wacd

Bütçeniz ne kadar ?

Telefonu peşin değil taksitle alacağım, istersem gider galaxy s3 alırımda çok büyük olduğu için hiç ısınamadım.
Bu telefon boyut olarak iyi ama özellik bakımından bi video izledim eleman yerden yere vurmuş bundanda soğuttu.

3 Mesaj
5 Ocak 2013; 21:09:22 

quote:

Orijinalden alıntı: erdalkesgin

geldi mi telefonunuz

Daha gelmedi...Hafta sonuna denk geldiği için bekliyoruz

1675 Mesaj
5 Ocak 2013; 21:17:27 

quote:

@mucahid01
Teşekkürler, tavsiye eder misiniz peki ? Aynı fiyat aralığında daha iyi telefonlar var mı ?

Telefonu peşin değil taksitle alacağım, istersem gider galaxy s3 alırımda çok büyük olduğu için hiç ısınamadım.
Bu telefon boyut olarak iyi ama özellik bakımından bi video izledim eleman yerden yere vurmuş bundanda soğuttu.

Samimi bir yorum yapmak gerekirse;
Teknoloji ile fazlasıyla haşır neşirim.(esnafım-bilgisayarcı) Yaklaşık 2 yıldır bu cihazı takip ediyorum. Bir çok cihazı araştırdım ve deneme fırsatlarım oldu. Bir çok olumlu ve olumsuz yorumları dinledim. Ama şunu gördümki cihazı elime alınca iyiki doğru bir karar vermişim dedim s3 mini satın almakla. Adı üstünde telefon, ses sistemi değil çok mükemmel sese sahip olsun, fotoğraf makinesi değil çok yüksek çözünürlüğe sahip olsun, kamera değil çok yüksek kalitede çekim yapsın, tank değil savaşa gitmiyoruz okadar sağlam bir kasa olmak zorunda değil; yani kısacası ihtiyaçlarınızı fazlası ile karşılayacak bir telefon.

Benim yüzeysel olarak ifade ederek belirtmek istediği özellikleri şunlar. Hani biraz resmiyetten uzak bir yorum olsun istedim. Estetik(görünüş) yönü çok harika. Kibar ve ele tam oturuyor. Sesi gayet hoş. ekran görüntü kalitesi çok süper. kamera çekimi 5mp daha ne diyeyim. düne kadar 5mp mi vardıda biz almadık :))
Ama en çok beğendiğim yanı hızı. Süper etki ve tepkimeye sahip. Ekranın geçişleri, açılış kapanışı bile çok çok hızlı. İnternette gezinmek kayıt, kopyalama yani ram ve işlemcisine laf söyleyecek adamın anlını karışlarım.(mecazi)

Bataryası çok iyi full kullanımla 1.5-2gün gidiyor. sadece telefon olarak kullanırsanız 5-6 gün. Dokunmatiği, sensörleri, arka ışık(flash) vs vs sayamadığım bir çok özellik. inan sana şunu gönül rahatlığı ile söyleyim, satıcısı bu kadar övmez bu telefonu

Anlıyacağın verdiğin paraytı hak ediyor. (ben ilk çıktığında aldım-950tl)

1758 Mesaj
5 Ocak 2013; 21:20:43 

arkadaşlar bende 1 2 ay sonra almayı planlıyorum bazı sitelerde 800 bazılarında 900 fln ucuz olan siteler güvenilirmidir mesela istanbul bilişim diye bi sitede 872 lira alınırmı sizce bide 1 2 aya ucuzlarmı

GalataSaray - BostonCeltics

1580 Mesaj
5 Ocak 2013; 21:21:41 

quote:

Samimi bir yorum yapmak gerekirse;
Teknoloji ile fazlasıyla haşır neşirim.(esnafım-bilgisayarcı) Yaklaşık 2 yıldır bu cihazı takip ediyorum. Bir çok cihazı araştırdım ve deneme fırsatlarım oldu. Bir çok olumlu ve olumsuz yorumları dinledim. Ama şunu gördümki cihazı elime alınca iyiki doğru bir karar vermişim dedim s3 mini satın almakla. Adı üstünde telefon, ses sistemi değil çok mükemmel sese sahip olsun, fotoğraf makinesi değil çok yüksek çözünürlüğe sahip olsun, kamera değil çok yüksek kalitede çekim yapsın, tank değil savaşa gitmiyoruz okadar sağlam bir kasa olmak zorunda değil; yani kısacası ihtiyaçlarınızı fazlası ile karşılayacak bir telefon.

Benim yüzeysel olarak ifade ederek belirtmek istediği özellikleri şunlar. Hani biraz resmiyetten uzak bir yorum olsun istedim. Estetik(görünüş) yönü çok harika. Kibar ve ele tam oturuyor. Sesi gayet hoş. ekran görüntü kalitesi çok süper. kamera çekimi 5mp daha ne diyeyim. düne kadar 5mp mi vardıda biz almadık :))
Ama en çok beğendiğim yanı hızı. Süper etki ve tepkimeye sahip. Ekranın geçişleri, açılış kapanışı bile çok çok hızlı. İnternette gezinmek kayıt, kopyalama yani ram ve işlemcisine laf söyleyecek adamın anlını karışlarım.(mecazi)

Bataryası çok iyi full kullanımla 1.5-2gün gidiyor. sadece telefon olarak kullanırsanız 5-6 gün. Dokunmatiği, sensörleri, arka ışık(flash) vs vs sayamadığım bir çok özellik. inan sana şunu gönül rahatlığı ile söyleyim, satıcısı bu kadar övmez bu telefonu

Anlıyacağın verdiğin paraytı hak ediyor. (ben ilk çıktığında aldım-950tl)

Teşekkür ederim, altta vereceğim videoyu izledim 1 saat önce eleman yerden yere vurmuş cihazı yahu.

http://www.youtube.com/watch?v=xp3e5Zbhhpo

1675 Mesaj
5 Ocak 2013; 21:29:40 

quote:

Teşekkür ederim, altta vereceğim videoyu izledim 1 saat önce eleman yerden yere vurmuş cihazı yahu.

http://www.youtube.com/watch?v=xp3e5Zbhhpo

sana tek bişe söyliyeceğim gerisini kendin araştır gör. çünki insan kendi gözü ile görünce daha çok kalbi mutmain oluyor.

http://shiftdelete.net/ de çalışan bir dengesizin sırf asparagas haberi. emin olmamakla birlikte bu videodan haberim vardı ve söylenene göre http://shiftdelete.net/ bu video için farklı bir firmadan karalama kampanyası adı altında ücret almış. ama bu dedikodu.. sen kendin araştır. insanlar ne diyor daha sağlıklı olacaktır.

1580 Mesaj
5 Ocak 2013; 21:36:33 

quote:

sana tek bişe söyliyeceğim gerisini kendin araştır gör. çünki insan kendi gözü ile görünce daha çok kalbi mutmain oluyor.

http://shiftdelete.net/ de çalışan bir dengesizin sırf asparagas haberi. emin olmamakla birlikte bu videodan haberim vardı ve söylenene göre http://shiftdelete.net/ bu video için farklı bir firmadan karalama kampanyası adı altında ücret almış. ama bu dedikodu.. sen kendin araştır. insanlar ne diyor daha sağlıklı olacaktır.

Büyük ihtimalle alıcam bu telefonu, her yönüyle bana çok çekici geliyor

71 Mesaj
5 Ocak 2013; 21:41:37 

SAMSUNG GALAXY S III

106 Mesaj
5 Ocak 2013; 22:22:19 

S3 Mini düşünüyorum ama 999 TL bu telefona değer mi karar veremiyorum. Bu telefon daha ucuz nerede satılır?

1675 Mesaj
5 Ocak 2013; 22:29:09 

quote:

Orijinalden alıntı: sera!

S3 Mini düşünüyorum ama 999 TL bu telefona değer mi karar veremiyorum. Bu telefon daha ucuz nerede satılır?

Valla ben 950 tlye aldım. Tavsiyem şu durki... Siz siz olun ithalatcı firmaya bakmayı unutmayın. Orjinal olması gereken firma, garanti belgesinde yazan(gerçek garanti belgesi)

SAMSUNG ELECTRONICS ISTANBUL PAZARLAMA VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

Orjinal garanti belgesi görünüşü(bendeki)

0

396 Mesaj
5 Ocak 2013; 22:29:14 

Arkadaşlar Huawei ascend p1 ile samsung galaxy s3 mini arasında kaldım lütfen yardımcı olun 2 gündür düşünüyorum karar veremedim birini alıcam ama hangisini almalıyım?

"Türkçemiz Yok Olmasın"

1675 Mesaj
5 Ocak 2013; 22:34:37 

quote:

Orijinalden alıntı: KRALTARIK

Arkadaşlar Huawei ascend p1 ile samsung galaxy s3 mini arasında kaldım lütfen yardımcı olun 2 gündür düşünüyorum karar veremedim birini alıcam ama hangisini almalıyım?

Seçimini kendin yap :D Değerler-rakamlarla burada...

http://versusio.com/tr/...ini-vs-huawei-ascend-p1

106 Mesaj
5 Ocak 2013; 22:35:35 

quote:

Valla ben 950 tlye aldım. Tavsiyem şu durki... Siz siz olun ithalatcı firmaya bakmayı unutmayın. Orjinal olması gereken firma, garanti belgesinde yazan(gerçek garanti belgesi)

0

Teşekkürler.

Bu da önemli tabii. Ne yapacağıma karar veremiyorum.

8 Mesaj
5 Ocak 2013; 22:41:01 

quote:

arkadaşın dediğine katılmamak elde değil, asparagas bir inceleme bencede. Sırf bu yüzden "antutu benchmark" testini yaptım ve ekran görüntüsünü yayınlamak istedim

0

396 Mesaj
5 Ocak 2013; 22:41:32 

quote:

Seçimini kendin yap :D Değerler-rakamlarla burada...

http://versusio.com/tr/...ini-vs-huawei-ascend-p1

verdiğin site s3 mininin bilgilerini doğru vermiyor ama normal karşılaştırmada huawei in işlemcisi %50 daha iyi nova.3 kasmadanan oynanıyor ama s3 minide kasıyor. Telefonu alıcam almasınada huawei markasını pek duymadık sıkıntı olur diye korkuyorum. Benim için oyunlarda kasmaması lazım. Bu yüzden sizin yardımınıza ihtiyacım var. S3 mini çıkmadan önce ilk tanıtıldıgı anı bekledim. O günden beri almayı planlıyodum ama 2 gün önce karşıma huawei çıktı ikilemede kaldım işte. Sizlerden rica etsem Riptide GP isimli oyunu s3 minide denermisiniz? Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

"Türkçemiz Yok Olmasın"

106 Mesaj
5 Ocak 2013; 22:50:57 

S3 Mini'de standart sim mi yoksa micro sim mi kullanılıyor?

1786 Mesaj
5 Ocak 2013; 22:56:29 

607 Mesaj
5 Ocak 2013; 23:01:43 

quote:

0

Bendede ayni garanti belgesi var hepsi burada.comdan almistim ilk gordugumde tirstim ithalatci firma garantisi yazinca heralde kacak yurt disi cihaz falan dedim ama megersem orjinali boyleymis :) ama bi sorun var telpa ya ime il sorgulatinca boyle bir imeil kayitlarimizda yoktur diyo anlamadim bu isi

607 Mesaj
5 Ocak 2013; 23:07:01 

quote:

Standart sim kullaniliyor

106 Mesaj
5 Ocak 2013; 23:09:09 

quote:

Standart sim kullaniliyor

Teşekkürler.

Bu telefon için kılıf almaya gerek var mı?

607 Mesaj
5 Ocak 2013; 23:10:55 

quote:

Teşekkürler.

Bu telefon için kılıf almaya gerek var mı?

Kesinlikle var kaygan bir yapisi var mecbur almak gerekiyor ben flip cover kullaniyorum gayet sik duruyor telefonu da guzel bir sekilde koruyor

1675 Mesaj
5 Ocak 2013; 23:11:41 

quote:

Standart sim kart...

0

106 Mesaj
5 Ocak 2013; 23:12:28 

quote:

Kesinlikle var kaygan bir yapisi var mecbur almak gerekiyor ben flip cover kullaniyorum gayet sik duruyor telefonu da guzel bir sekilde koruyor

Teşekkürler.

Ürünün bağlantısı varsa alabilir miyim?

Ek: mucahid01, aslında fotoğrafa gerek yoktu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sera! -- 5 Ocak 2013; 23:14:01 >

1675 Mesaj
5 Ocak 2013; 23:14:50 

quote:

Teşekkürler.

Burada fazlasıyla seçenek mevcut. aşağılardaki paylaşımlarada bir bak derim.

http://forum.donanimhab..._/key_//tm.htm#69962963

607 Mesaj
5 Ocak 2013; 23:14:52 

quote:

Teşekkürler.

Urun bu:urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-pda/samsung-galaxy-s-3-mini-i8190-flip-cover-kilif-72760304

1675 Mesaj
5 Ocak 2013; 23:18:29 

quote:

Orijinalden alıntı: KRALTARIK

verdiğin site s3 mininin bilgilerini doğru vermiyor ama normal karşılaştırmada huawei in işlemcisi %50 daha iyi nova.3 kasmadanan oynanıyor ama s3 minide kasıyor. Telefonu alıcam almasınada huawei markasını pek duymadık sıkıntı olur diye korkuyorum. Benim için oyunlarda kasmaması lazım. Bu yüzden sizin yardımınıza ihtiyacım var. S3 mini çıkmadan önce ilk tanıtıldıgı anı bekledim. O günden beri almayı planlıyodum ama 2 gün önce karşıma huawei çıktı ikilemede kaldım işte. Sizlerden rica etsem Riptide GP isimli oyunu s3 minide denermisiniz? Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

eğer doğru oyunsa deniyorum şimdi. yorum yazarım.
https://play.google.com...WN0b3J1bml0LmJsdWUiXQ..

607 Mesaj
5 Ocak 2013; 23:18:42 

Arkadaslar bu linke telofonunuzun imeilini sorgulatirmisinz ben sorgulattim garanti kapsaminda degildir diyor imeili ama hepsiburada.comdan aldim ve garanti belgesi de var cozemedim bu isi link: https://www.telpabayi.com/imei/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi limak07 -- 5 Ocak 2013; 23:19:21 >

106 Mesaj
5 Ocak 2013; 23:21:24 

quote:

Burada fazlasıyla seçenek mevcut. aşağılardaki paylaşımlarada bir bak derim.

http://forum.donanimhab..._/key_//tm.htm#69962963

Teşekkürler. Konuyu inceliyorum.

quote:

Urun bu:urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-pda/samsung-galaxy-s-3-mini-i8190-flip-cover-kilif-72760304

Teşekkürler ama bu pek tarzım değil.

Aslında kılıfı telefon çizilmesin diye alacağım. Şeffaf, yokmuş gibi olanları arıyorum.

1675 Mesaj
5 Ocak 2013; 23:23:21 

quote:

Arkadaslar bu linke telofonunuzun imeilini sorgulatirmisinz ben sorgulattim garanti kapsaminda degildir diyor imeili ama hepsiburada.comdan aldim ve garanti belgesi de var cozemedim bu isi link: https://www.telpabayi.com/imei/

Sorun yok telaşlanma.. Sadece telefonun Telpadan garantili değil.

0