- x
Samsung Galaxy SIII Mini(i8190) Kullanicilari Kulübü [379 Üye!!]
18604 Cevap1197206 Görüntüleme285 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: <<     12 [14] 16 17 18 19 20 21      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

487 Mesaj
2 Ocak 2013; 19:01:36 

Şu an s3 mini ile yazıyorum demin aldım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Drink,Drive go to hell. Existence Rulez.

111 Mesaj
2 Ocak 2013; 19:09:35 

quote:

Orijinalden alıntı: Existence.

Hayırlı olsun.

iPhone 5S 16 GB Beyaz

45 Mesaj
2 Ocak 2013; 19:20:40 

quote:

hayırlı olsun.güzel günlerde kullan.

45 Mesaj
2 Ocak 2013; 19:50:39 

rom yükleme

İşleme başlamadan önce data kablosunu pc’nizin usb girişine takın. Telefona ise takmayın. Onu az sonra yapacağız.
1-Öncelikle cihazı kapatın
2-Telefonu download mode dediğimiz mod’da açmak için: Power (açma kapama tuşu) + Home (telefonunuzun önündeki diktörtgen tuş) + Ses kısma tuşuna aynı anda basın ve download mode ekranı gelene dek basılı tutun.
3-Download mod’a ekranı geldikten sonra ses yükseltme tuşuna basarak işlemin devam etmesini sağlayın
4- Telefonunuzun data kablosunu artık takabilirsiniz.
5- Bilgisayarınıza indirdiğiniz Odin programını açın ve programın PDA kısmını işaretleyin.
6- İndirdiğiniz tar.md5 uzantılı dosyayı odin programından seçin. Sol altta Added yazısının çıkıp çıkmadığını kontrol edin.
7-Odin programındaki start buttonuna basın
8-Yeşil çubuk ilerleyecek ve rom yükleme işlemini gerçekleştirecektir. Yeşil çubuğun üstündeki kısımda PASS yazısını gördüğünüzde işlem bitmiştir.

odin3 buradan indir http://www.sendspace.com/file/y2msfo
firmware buradan indir http://sourceforge.net/...by_avicohh.zip/download

0

local://upfiles/1313759/6EE13F17ED074F5E9D1FD0F7F2E560AE.jpg

Ekteki dosya (1)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi converter01 -- 2 Ocak 2013; 20:03:34 >

825 Mesaj
2 Ocak 2013; 19:57:28 

bende az önce mini s3 alarak aranıza katıldım inş. pişman olmam

45 Mesaj
2 Ocak 2013; 20:06:34 

quote:

Orijinalden alıntı: crazy_dance

bende az önce mini s3 alarak aranıza katıldım inş. pişman olmam

hayırlı olsun

607 Mesaj
2 Ocak 2013; 20:12:25 

quote:

Orijinalden alıntı: converter01

rom yükleme

İşleme başlamadan önce data kablosunu pc’nizin usb girişine takın. Telefona ise takmayın. Onu az sonra yapacağız.
2-Telefonu download mode dediğimiz mod’da açmak için: Power (açma kapama tuşu) + Home (telefonunuzun önündeki diktörtgen tuş) + Ses kısma tuşuna aynı anda basın ve download mode ekranı gelene dek basılı tutun.
3-Download mod’a ekranı geldikten sonra ses yükseltme tuşuna basarak işlemin devam etmesini sağlayın
5- Bilgisayarınıza indirdiğiniz Odin programını açın ve programın PDA kısmını işaretleyin.
6- İndirdiğiniz tar.md5 uzantılı dosyayı odin programından seçin. Sol altta Added yazısının çıkıp çıkmadığını kontrol edin.
8-Yeşil çubuk ilerleyecek ve rom yükleme işlemini gerçekleştirecektir. Yeşil çubuğun üstündeki kısımda PASS yazısını gördüğünüzde işlem bitmiştir.

0

local://upfiles/1313759/6EE13F17ED074F5E9D1FD0F7F2E560AE.jpg

Tesellurler eline saglik

1278 Mesaj
2 Ocak 2013; 20:17:14 

@converter01 arkadaşım peki bunu yaptıktan sonra sayaç artıyor mu? Artıyorsa kesin olarak garanti dışıdır. Arttıktan sonra sıfırlayamayacaksak hiç root etmeye filan gerek yok yani. Sonuçta garanti devre dışı kalıyor Programın kesin işe yaradığına emin misin? Kendi S3 Mini'nde hiç garantiden çıkarıp tekrar garantiye soktun mu telefonu? Root işlemini yaparken bir hatayla bir şeyle karşılaşırsak ne yaparız? Ayrıca bu S3 Mini'de Recovery Modu yok? Ses artırma+home+power tuşuna basınca download mod açılıyor fakat ses kısma+home+power tuşuna basınca recovery mod denilen mod açılmıyor.

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

487 Mesaj
2 Ocak 2013; 20:20:51 

Arkadaşlar internetten apk yı indiriyorum,tıklıyorum dosya açılamıyor diyor neden ? astro da yükledim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Existence. -- 2 Ocak 2013; 20:21:42 >

1278 Mesaj
2 Ocak 2013; 20:24:23 

quote:

Arkadaşlar internetten apk yı indiriyorum,tıklıyorum dosya açılamıyor diyor neden ? astro da yükledim

Dosya yöneticisine gir oradan Download klasörünü bul. Muhtemelen o klasörün içindedir. Oradan açabilirsin.

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

326 Mesaj
2 Ocak 2013; 20:25:37 

quote:

Orijinalden alıntı: DarKKnigh[TR]

@converter01 arkadaşım peki bunu yaptıktan sonra sayaç artıyor mu? Artıyorsa kesin olarak garanti dışıdır. Arttıktan sonra sıfırlayamayacaksak hiç root etmeye filan gerek yok yani. Sonuçta garanti devre dışı kalıyor Programın kesin işe yaradığına emin misin? Kendi S3 Mini'nde hiç garantiden çıkarıp tekrar garantiye soktun mu telefonu? Root işlemini yaparken bir hatayla bir şeyle karşılaşırsak ne yaparız? Ayrıca bu S3 Mini'de Recovery Modu yok? Ses artırma+home+power tuşuna basınca download mod açılıyor fakat ses kısma+home+power tuşuna basınca recovery mod denilen mod açılmıyor.

isine karistmak olmazsa arc s, optimus black,gio,s2,en son s3 full brick edip anakarti yaktim garanti disi falan kalmadi degistirip gonderdiler keza rootlu unutup arc s gonderdim bak geride almadim gene garanti disi kalmadi tecrube var burda bise disi kaldigi yok ama yinede isine karismim karar senin.

recovery mod icin home + power tusu yeserli kismaya basmana gerek yok niyr basiyosun ki ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi elmatadori -- 2 Ocak 2013; 20:32:40 >

4067 Mesaj
2 Ocak 2013; 20:30:06 

Stock ROM

Bunu atınca ne oluyor acaba, uygulamaları hafıza kartına taşıma oluyormu.
Başka neler oluyor yapmasak ne olur yapsak bize katkısı ne olur bilgilendirirseniz.

487 Mesaj
2 Ocak 2013; 20:35:11 

quote:

Dosya yöneticisine gir oradan Download klasörünü bul. Muhtemelen o klasörün içindedir. Oradan açabilirsin.

Olmuyor...sadece minecraftta oldu apk bozuk ta değil

1278 Mesaj
2 Ocak 2013; 20:40:12 

quote:

Orijinalden alıntı: elmatadori

isine karistmak olmazsa arc s, optimus black,gio,s2,en son s3 full brick edip anakarti yaktim garanti disi falan kalmadi degistirip gonderdiler keza rootlu unutup arc s gonderdim bak geride almadim gene garanti disi kalmadi tecrube var burda bise disi kaldigi yok ama yinede isine karismim karar senin.

recovery mod icin home + power tusu yeserli kismaya basmana gerek yok niyr basiyosun ki ?

Home+Power tuşu da geçersiz. Herhangi bir yer açılmıyor. Samsung sitesinden canlı destekte sordum ilgili kişiye garantiden çıkar telefonunuz dedi. Bize getirdiğinizde biz bunu anlarız ve garanti dışı bırakırız dedi. Ayrıca full brick olma gibi bir ihtimali varsa neden root yapıyoruz ki? Bir çok telefon bozmuşsun bu yöntemle demek ki bozulma ihtimali var. Hiç dokunmayalım en iyisi telefona.

45 Mesaj
2 Ocak 2013; 20:46:38 

quote:

hayır sayaç a baktım artmamış.sayaca nasıl bakılıyor peki ; power tuşu+ses kısma tuşu+home tuşuna aynı anda basarsak gelen ekrandada ses açma düğmesine basarsak ulaşabiliriz.yani download moduna alacaksınız. custom binary download: NO yazıyorsa herşey yolunda ama NO yazacağına 1-2-3 yazıyorsa o zaman sayaç artmış demektir. ben rom u yükledim ama sayaç artmadı.ayrıca recovery modu bu telefon için yok. eğer wipe cache ve factory reset yapmak istiyorsanız ekteki dosyası indirip aynı rom yükeleme işi gibi; pda kısmına bu dosyayı koyacaksınız.bu kadar.benim önceki telefonlarıma galaxy ace ,ace plus ,wonder a devamlı rom atardım.genelde rusya romlarını yüklerdim.garanti ile ilgili bir sorunum olmadı.deneyimli arkadaşlar bu işin altından kalkar ama diğer arkadaşları uyarmak istiyorum.sorumluluk kabul etmiyorum.telefon brick filan olur karışmam.

http://dl.xda-developer.../0/0/5/1/WIPE_I8190.zip wipe cache factory reset dosyası.

0

local://upfiles/1313759/B68E5788C41D4E3EBB70E479823EABB6.jpg

Ekteki dosya (1)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi converter01 -- 2 Ocak 2013; 21:13:30 >

45 Mesaj
2 Ocak 2013; 20:52:45 

''Arkadaşlar ben illa yapın demiyorum, yapmaya niyetli olup, bu işin üstadı olup,garantiden çıkarmı çıkmazmı durumunu da kafaya takmayan arkadaşlara dosyaları gönderiyorum. sonra bana demeyin telefonum bozuldu diye.

1278 Mesaj
2 Ocak 2013; 20:59:03 

Adam haklı beyler. Affedersiniz ama bir tarafına güvenen yapsın demek oluyor bu Root işlemi. Umarım yapacak arkadaşlar da işlemlerinde başarılı olurlar

487 Mesaj
2 Ocak 2013; 21:07:02 

telefon süper incelemesini yapacağım bu fiyata daha iyisini bulamazsınız o kadar net

45 Mesaj
2 Ocak 2013; 21:29:56 

quote:

Orijinalden alıntı: Mat35

Stock ROM

Bunu atınca ne oluyor acaba, uygulamaları hafıza kartına taşıma oluyormu.
Başka neler oluyor yapmasak ne olur yapsak bize katkısı ne olur bilgilendirirseniz.

aslında basit bir root yapma tekniği çıksaydı, farklı rom yüklemeye gerek kalmazdı. bu rom kendinden rootlu olduğu için yüklüyoruz. telefonunuza root yükledikten sonra root yetkisi isteyen ve bize kolaylık sağlayan uygulamaları yükleyebiliriz.mesela gl to sd yi yükleyip oyunlarımızın,uygulamalarımızın sd dosyalarını sd karta taşıyıp çalıştırabiliriz.titanium backup ile uygulamalarımızın, telefonun kendi ayarlarının sistem verilerinin yedeğini alabiliriz.root explorer ile gizli sistem dosyalarına erişip, gerekli kopyala yapıştır işlerini yapabiliriz.yani anlayacağın bazı uygulamalar root yetkisi istiyor,bu yüzden.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi converter01 -- 2 Ocak 2013; 21:35:03 >

4067 Mesaj
2 Ocak 2013; 21:55:38 

quote:

aslında basit bir root yapma tekniği çıksaydı, farklı rom yüklemeye gerek kalmazdı. bu rom kendinden rootlu olduğu için yüklüyoruz. telefonunuza root yükledikten sonra root yetkisi isteyen ve bize kolaylık sağlayan uygulamaları yükleyebiliriz.mesela gl to sd yi yükleyip oyunlarımızın,uygulamalarımızın sd dosyalarını sd karta taşıyıp çalıştırabiliriz.titanium backup ile uygulamalarımızın, telefonun kendi ayarlarının sistem verilerinin yedeğini alabiliriz.root explorer ile gizli sistem dosyalarına erişip, gerekli kopyala yapıştır işlerini yapabiliriz.yani anlayacağın bazı uygulamalar root yetkisi istiyor,bu yüzden.

Şimdi tam anlamadım, bunu telefonumuza atınca uygulamaları hafıza kartına taşıyabilecekmiyiz..

Benim derdim o, oyun falan oynamam.

1278 Mesaj
2 Ocak 2013; 22:04:41 

quote:

Şimdi tam anlamadım, bunu telefonumuza atınca uygulamaları hafıza kartına taşıyabilecekmiyiz..

Benim derdim o, oyun falan oynamam.

Evet root yaparsan eğer bazı programlar aracılığıyla uygulama ve oyunlarını hafıza kartına taşıyabileceksin.

4067 Mesaj
2 Ocak 2013; 22:08:48 

quote:

Evet root yaparsan eğer bazı programlar aracılığıyla uygulama ve oyunlarını hafıza kartına taşıyabileceksin.

Sayın arkadaşiım ben root yapmam sorum şu bu sizin verdiginizi telefonuma yaparsam uygulamaları taşıyabilirmiyim, asla root yapmam.

Anlatamadım sanırım suç bende; Sizin yukardaki verdiğiniz odin ve sonu md5 ile biteni telefonuma atınca benim telefonumdaki uygulamaları 32 GB aldıgım hafıza kartına taşınacakmı sadece bunu soruyorum root yapmam, ben korkarım, garantili olan hiçbir şeyi kurcalamam.

105 Mesaj
2 Ocak 2013; 22:16:17 

Galaxy S'den S3 mini'ye bugün geçtim. Yukarıdaki Flash apk sını root olmadan yüklesem çalışırmı mı?

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
2 Ocak 2013; 22:25:54 

Benide ekle

1278 Mesaj
2 Ocak 2013; 22:26:54 

quote:

Orijinalden alıntı: basist1

Galaxy S'den S3 mini'ye bugün geçtim. Yukarıdaki Flash apk sını root olmadan yüklesem çalışırmı mı?

Konuda mevcut olanı yükle Root gerektirmeden çalıştırabilirsin. (Konunun ilk mesajı)

1278 Mesaj
2 Ocak 2013; 22:32:46 

quote:

Sayın arkadaşiım ben root yapmam sorum şu bu sizin verdiginizi telefonuma yaparsam uygulamaları taşıyabilirmiyim, asla root yapmam.

Anlatamadım sanırım suç bende; Sizin yukardaki verdiğiniz odin ve sonu md5 ile biteni telefonuma atınca benim telefonumdaki uygulamaları 32 GB aldıgım hafıza kartına taşınacakmı sadece bunu soruyorum root yapmam, ben korkarım, garantili olan hiçbir şeyi kurcalamam.

Şuanlık hafıza kartına uygulama ve oyun taşımanın tek yolu Root'dur. Bende daha root yapmadım, senin yapmadığın gibi bende garantili bir şeyi kurcalamam. Garantiden çıkar felan

En iyisi daha basit yöntemler çıkana kadar beklemek. Belkide Android 4.1.2 ile Samsung bu sorunu halleder? Neden olmasın?

Yukarıda verilen odin bir programdır onu kurup converter01 isimli arkadaşımızın anlattığı şeyleri uygulayacaksın. Yani o odin ile md5'i direk olarak telefona atma

4067 Mesaj
2 Ocak 2013; 22:36:25 

quote:

Şuanlık hafıza kartına uygulama ve oyun taşımanın tek yolu Root'dur. Bende daha root yapmadım, senin yapmadığın gibi bende garantili bir şeyi kurcalamam. Garantiden çıkar felan

En iyisi daha basit yöntemler çıkana kadar beklemek. Belkide Android 4.1.2 ile Samsung bu sorunu halleder? Neden olmasın?

Yukarıda verilen odin bir programdır onu kurup converter01 isimli arkadaşımızın anlattığı şeyleri uygulayacaksın. Yani o odin ile md5'i direk olarak telefona atma

Anladım,
Bende kör talih var bu kurcalama konusunda hiç kimsede bir şey olmaz tutar bende olur uğraş dur zaten ithalatçı ürünü alacağım birde bununla uğraşırsam yanarım.

Eğer alırsam içindeki 8 GB ile idare edeceğizki yeterlide olur bana.

45 Mesaj
2 Ocak 2013; 22:39:20 

quote:

o zaman kesinlikle yükleme. çünkü bu romun içinde root var.yani içine root özelliği eklenmiş rom. yüklersen eğer telefonun rootlu olur.biraz bekle bence ilerde belki alternatif bir yol bulunur.

2948 Mesaj
2 Ocak 2013; 22:43:00 

quote:

Anladım,
Bende kör talih var bu kurcalama konusunda hiç kimsede bir şey olmaz tutar bende olur uğraş dur zaten ithalatçı ürünü alacağım birde bununla uğraşırsam yanarım.

Eğer alırsam içindeki 8 GB ile idare edeceğizki yeterlide olur bana.

içindeki 8 gb da da 4.5gb lık yer var haberiniz olsun

2267 Mesaj
2 Ocak 2013; 22:45:20 

quote:

Orijinalden alıntı: NidderuN

arkada kalmasın...

Kalmaz Kalmaz Cevapsız Birşey Merak Etme Kardeşim Kamerası için şunu diyebilirim, bu telefonun kamerasından profesyonel bir çekim beklememiz zaten abes kaçar . Dediğiniz durum kadar sıkıntılı bir kamerası yok . Acaba incelediğiniz telefon aşırı teşhirlikten mi o duruma geldi acaba ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ystipi -- 2 Ocak 2013; 22:46:26 >

1278 Mesaj
2 Ocak 2013; 22:50:38 

quote:

Orijinalden alıntı: Ystipi

Kalmaz Kalmaz Cevapsız Birşey Merak Etme Kardeşim Kamerası için şunu diyebilirim, bu telefonun kamerasından profesyonel bir çekim beklememiz zaten abes kaçar . Dediğiniz durum kadar sıkıntılı bir kamerası yok . Acaba incelediğiniz telefon aşırı teşhirlikten mi o duruma geldi acaba ...

Katılıyorum. Teşhir ürününün de teşhir ürünü olmuştur o telefon

4067 Mesaj
2 Ocak 2013; 22:51:35 

quote:

Orijinalden alıntı: necroph

içindeki 8 gb da da 4.5gb lık yer var haberiniz olsun

Tamam.

Uzaklaştırılmış
2 Ocak 2013; 22:56:01 

quote:

hiç katılmıyorum.Yakın çekimlerde çok çok iiyi bence

774 Mesaj
2 Ocak 2013; 23:27:27 

quote:

rom yükleme

Dostum eğer yanlış bilmiyorsam bu işlemde yanlış birşey yapılırsa telefon brick oluyor, yani bir daha açılamıyor öyle değil mi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mert_yldz_ -- 2 Ocak 2013; 23:29:52 >

◘◘FEM ve UĞUR YGS-LYS Kitapları Satılık◘◘

http://forum.donanimhaber.com/m_96436535/f_//tm.htm#96436535

◘◘SATILIK Masaüstü Bilgisayarım◘◘

http://forum.donanimhaber.com/m_95659710/f_//tm.htm#95659710

45 Mesaj
2 Ocak 2013; 23:29:15 

geçen gün media markt ta teşhir ürünün tuşunu sökmüşler ya yurdum insanı ne yapacaksa tuşu.eve götürdü herhalde.

45 Mesaj
2 Ocak 2013; 23:34:13 

quote:

Orijinalden alıntı: mert_yldz_

Dostum eğer yanlış bilmiyorsam bu işlemde yanlış birşey yapılırsa telefon brick oluyor, yani bir daha açılamıyor öyle değil mi ?

evet kardeş brick olur,anakart yanabilir dikkat etmek lazım.Permanent brick olursa telefonu kaldır at

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi converter01 -- 2 Ocak 2013; 23:36:44 >

141 Mesaj
2 Ocak 2013; 23:35:16 

quote:

Selamlar . Eğer bulunduğunuz yerde SAMSUNG RESMİ BAYİ'Sİ varsa gidin ordan alın . Ben öyle yaptım, stoklarında kalmamış getirtecekler . Hem garanti hususunda problem yaşamazsın hemde yerinden almış olursun . 16 gb'lık versiyonunun gelmesi konusudna kesin tarih kimse veremez şu sıralar ama bana göre şubat sonu yada martta gelir gibime geliyor ...

ya gidin ucuz yerlerden alın, geçen hafta 810dan almayanı dövüyorlardı şimdi 950 veriyorsunuz stokta olmayan telefona.
azıcık bekleyin hafta sonu yine heryerde kampanya olur en kötü ihtimal vatanda 874 lira olur.

774 Mesaj
2 Ocak 2013; 23:43:59 

Öff :) Zorunlu olmadıkca rom yüklenmez o zmn

◘◘FEM ve UĞUR YGS-LYS Kitapları Satılık◘◘

http://forum.donanimhaber.com/m_96436535/f_//tm.htm#96436535

◘◘SATILIK Masaüstü Bilgisayarım◘◘

http://forum.donanimhaber.com/m_95659710/f_//tm.htm#95659710

1786 Mesaj
2 Ocak 2013; 23:50:08 

quote:

Orijinalden alıntı: as66
Go Sms Pro yu deneyin bence hem ücretsiz hem çok özellikli hemde akıcı :) Link
Gerçekten çok yumuşak ve akıcıymış teşekkür ederim :) daha rahat kullanılabiliyor.

194 Mesaj
2 Ocak 2013; 23:59:05 

quote:

Orijinalden alıntı: wacd

erçekten çok yumuşak ve akıcıymış teşekkür ederim :) daha rahat kullanılabiliyor.

Bayadır kullandığım bir program Stock mesajlaşma düzelene kadar bunla devam

71 Mesaj
3 Ocak 2013; 0:09:13 

Arkadaşlar bir s3 mini kullanıcısı olarak bir şey sormak istiyorum telefonun girmediğim yerini bırakmadığım halde nfc bulamadım.Sanırımda yok ama hala bir çok karşılaştırma sitelerinde nfc olduğu yazıyor bilen biri bilgi verebilirmi

SAMSUNG GALAXY S III

45 Mesaj
3 Ocak 2013; 0:12:15 

quote:

Orijinalden alıntı: mert_yldz_

Öff :) Zorunlu olmadıkca rom yüklenmez o zmn

evet gerekmedikçe root ve rom yüklemeyin.benim oyunlarımın sd dosyalarının boyutu 12gb olduğu için root yapmak zorundaydım.

Uzaklaştırılmış
3 Ocak 2013; 0:35:13 

arkadaşlar bence #*0#* yapınca sensöre basıyorum proximity senser çalışmıyor n/a yazıyor.sizded böylemi??? telefon 1.5metreden sert laminanta düştü

0

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi har3 -- 3 Ocak 2013; 0:41:03 >

204 Mesaj
3 Ocak 2013; 1:18:12 

800 tlye düşerse alacağım
Düşene kadar da 5800'a devam :)

MTOKSOY

607 Mesaj
3 Ocak 2013; 1:29:12 

Arkadaslar ben rami Es task maneger programi ile telefonu kullanmadigim zamanlar yani tus kiline almadan once ekrana koydugum widget ile rami bosaltiyorum yani bu refleks gibi birsey oldu benim icin hem telefon daha rahat calissn diye hemde sarj performansini arttirmak icin ama tereddutlerim var telefona zarari olurmu ramda calisan uygulamalari surekli kapatmamin

294 Mesaj
3 Ocak 2013; 1:45:16 

quote:

Selamlar . Eğer bulunduğunuz yerde SAMSUNG RESMİ BAYİ'Sİ varsa gidin ordan alın . Ben öyle yaptım, stoklarında kalmamış getirtecekler . Hem garanti hususunda problem yaşamazsın hemde yerinden almış olursun . 16 gb'lık versiyonunun gelmesi konusudna kesin tarih kimse veremez şu sıralar ama bana göre şubat sonu yada martta gelir gibime geliyor ...

sağolun. acaba samsung bayisinden kaç tl'ye aldınız telefonu?

45 Mesaj
3 Ocak 2013; 3:15:14 

arkadaşlar bildiğiniz üzere telefonuma custom rom yüklemiştim, telefonu download moduna aldığımda, yani sayacında göründüğü kısma geldiğimde sayaç sıfır ama system status : custom rom olarak gözüktü. işte garantiye giderken bunun olmaması lazım custom rom yazan yerde mutlaka official yazması lazım aynı şekilde current binary in karşısında da; samsung official yazması lazım.bende sonra googleplay den triangel away uygulamasını indirdim çalıştırdım root yetkisi istedi verdim daha sonra kısa bir süre detecting state yazıp bekledikten sonra durdu. bende acaba custom yazan yer düzeldi mi diye baktığımda evet düzelmişti :)) artık current binary samsung official ve system status official yazıyor sayaç NO yani sıfır :)) biran başarısız oldu gibime gelmişti ama demekki düzeltmiş.ilgilenenlere duyurulur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi converter01 -- 3 Ocak 2013; 3:38:27 >

4067 Mesaj
3 Ocak 2013; 4:01:34 

quote:

arkadaşlar bildiğiniz üzere telefonuma custom rom yüklemiştim, telefonu download moduna aldığımda, yani sayacında göründüğü kısma geldiğimde sayaç sıfır ama system status : custom rom olarak gözüktü. işte garantiye giderken bunun olmaması lazım custom rom yazan yerde mutlaka official yazması lazım aynı şekilde current binary in karşısında da; samsung official yazması lazım.bende sonra googleplay den triangel away uygulamasını indirdim çalıştırdım root yetkisi istedi verdim daha sonra kısa bir süre detecting state yazıp bekledikten sonra durdu. bende acaba custom yazan yer düzeldi mi diye baktığımda evet düzelmişti :)) artık current binary samsung official ve system status official yazıyor sayaç NO yani sıfır :)) biran başarısız oldu gibime gelmişti ama demekki düzeltmiş.ilgilenenlere duyurulur.

https://play.google.com...fire.triangleaway&hl=tr

Bunumu indirdiniz, merak ettim ücretini nasıl ödediniz.
Kredi kartı soruyor orada biz korkuyoruz numara vermeye.

1278 Mesaj
3 Ocak 2013; 7:52:26 

quote:

Orijinalden alıntı: har3

arkadaşlar bence #*0#* yapınca sensöre basıyorum proximity senser çalışmıyor n/a yazıyor.sizded böylemi??? telefon 1.5metreden sert laminanta düştü

0

Bizde de öyle. N/A yazıyor. Proximity yakınlık sensörüdür. Telefon ile arama yap, arama yaparken kulağına yakınlaştırdığında ekran kararıyorsa çalışıyordur. Veya kulağına koymadan telefonun üstteki kamera yerini elinle kapat.

71 Mesaj
3 Ocak 2013; 8:45:58 

quote:

Orijinalden alıntı: immortallord

Arkadaşlar bir s3 mini kullanıcısı olarak bir şey sormak istiyorum telefonun girmediğim yerini bırakmadığım halde nfc bulamadım.Sanırımda yok ama hala bir çok karşılaştırma sitelerinde nfc olduğu yazıyor bilen biri bilgi verebilirmi

Kimsenin bilgisi yok mu beyler şu konuya biri açıklık getirse de

SAMSUNG GALAXY S III

1786 Mesaj
3 Ocak 2013; 9:39:49 

quote:

Orijinalden alıntı: as66

Bayadır kullandığım bir program Stock mesajlaşma düzelene kadar bunla devam

Chomp sms diye birşey buldum şimdi çok daha sade, bir de S2 inspired diye bi teması var samsungun kendi mesaj arayüzü gibi oluyor aynen ama akıcılık çok çok iyi tavsiye ederim full sürümü 3.14$

157 Mesaj
3 Ocak 2013; 9:45:50 

quote:

Bizde de öyle. N/A yazıyor. Proximity yakınlık sensörüdür. Telefon ile arama yap, arama yaparken kulağına yakınlaştırdığında ekran kararıyorsa çalışıyordur. Veya kulağına koymadan telefonun üstteki kamera yerini elinle kapat.

O en alttaki Magnetic Sensör kısmında gösterge gibi bir daire varya arkadaşın resimde 3 görünüyor bende 0.Bu neyi ölçüyor peki.Sıfır çıkması kötü birşey mi?

Birde o Proximity Sensörde parmağınızı sensörün üstünde tutunca Proximity :0,0 yazan yer 1,0 oluyor ama ADC hep sıfırda kalıyor.Bu arada ekran yeşil renge dönüyor.Bence düzgün çalışıp çalışmadığı oradan belli oluyor.

1537 Mesaj
3 Ocak 2013; 9:45:53 

Arkadaşlar kullananlar ekranın çizilmeye karşı dayanıklılığı ne derecedir yorum yapabilir misiniz?

"it is the knowledge that precedes man"

194 Mesaj
3 Ocak 2013; 10:26:52 

quote:

Orijinalden alıntı: wacd
Chomp sms diye birşey buldum şimdi çok daha sade, bir de S2 inspired diye bi teması var samsungun kendi mesaj arayüzü gibi oluyor aynen ama akıcılık çok çok iyi tavsiye ederim full sürümü 3.14$

Bi bakayım kardeş sağolasın

607 Mesaj
3 Ocak 2013; 11:45:51