- x
Samsung Galaxy SIII Mini(i8190) Kullanicilari Kulübü [379 Üye!!]
18659 Cevap1201804 Görüntüleme284 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: <<     114 [116] 118 119 120 121 122 123      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

1278 Mesaj
18 Mart 2013; 23:20:47 
Bu mesajla ilgili şikayetinizi bu icon a tıklayarak yapabilirsiniz. Şikayet PM

quote:

Orijinalden alıntı: Nikosoft

Merhaba ben wipe data yapamıyorum SesYükseltme+Geri Tuşu +Güç Tuşu yapyorum ama telefon titriyor samsung galaxy yazısı geliyor sonra tekrar kapanıyor ve yine aynı yazı geliyor

Konunun ilk mesajında ve imzamda bulunan Rom ve Root konusuna gidiniz. Orada kırmızı yazı ile Wipe'nin nasıl yapılabildiğini göreceksiniz

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

38 Mesaj
18 Mart 2013; 23:23:24 

Arkadaşlar bu s3 mini'yi nasıl modem olarak kullana bilirim telimde net paketi var yolda bi yere giderken teli modem olarak kullanıp laptopdan int. nasıl girebilirim bugün bi arkadaş öyle bi özellik olduğunu söyledi ama detaya inemedim...

Şimdiden Teşekkürler...

146 Mesaj
18 Mart 2013; 23:27:01 

quote:

Orijinalden alıntı: DarKKnigh[TR]

Konunun ilk mesajında ve imzamda bulunan Rom ve Root konusuna gidiniz. Orada kırmızı yazı ile Wipe'nin nasıl yapılabildiğini göreceksiniz

Eğer telefonunuz Samsung logosunda takılıyorsa ve devamlı kendi kendine o ekran tekrarlıyorsa, devamlı yeniden başlatıyorsa; telefonunuz Boot Loop'da kalmış demektir. Ve bunu çözmek için vereceğim linkteki Wipe dosyasını indirin. Odin programına girip bu dosyayı PDA kısmından telefona Flashlayın. Sonrasında sorununuz çözülecektir. ''wacd'' nickli emektar kardeşimiz sayesinde bu sorunu bende bu şekilde çözdüm.

dediğiniz burası sanırım... peki bu garantiyi bozarmı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nikosoft -- 18 Mart 2013; 23:27:15 >

76 Mesaj
18 Mart 2013; 23:43:06 

quote:

besiktaslı800
tabiki verilir bu fiyata alınacak en iyi telefon galaxy serisinde s3 miniden almamak lazım ne ace 2 ne başkası en az bu telefon herşey var.

HEDEF BÜYÜK VE ZOR AMA İMKANSIZ DEĞİL !!!

MARMARA ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ
2015 YGS/LYS

127 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
priestess
18 Mart 2013; 23:43:31 

Beyler s3 mini de flash player apk dosyasını kurduğumuzda sitelerden video seğretme sorunu çözülüyormu bilen varmı

1278 Mesaj
18 Mart 2013; 23:49:33 

quote:

Eğer telefonunuz Samsung logosunda takılıyorsa ve devamlı kendi kendine o ekran tekrarlıyorsa, devamlı yeniden başlatıyorsa; telefonunuz Boot Loop'da kalmış demektir. Ve bunu çözmek için vereceğim linkteki Wipe dosyasını indirin. Odin programına girip bu dosyayı PDA kısmından telefona Flashlayın. Sonrasında sorununuz çözülecektir. ''wacd'' nickli emektar kardeşimiz sayesinde bu sorunu bende bu şekilde çözdüm.

dediğiniz burası sanırım... peki bu garantiyi bozarmı?

Hayır garantiyi etkilemez. Sadece Wipe yapıyorsun ama Flashlayarak. Telefona herhangi bir getiri veya götürüsü yok. Sadece Wipe yapıyor o kadar.

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

2943 Mesaj
18 Mart 2013; 23:49:34 

quote:

Orijinalden alıntı: Full#Throttle

Google Play Store'a girdiğimde Google Play Store çalışmayı durdurdu hatası alıyorum. Nasıl düzeltebilirim bunu?

Soruma cevap alamadım arkadaşlar.

1278 Mesaj
18 Mart 2013; 23:51:57 

quote:

Orijinalden alıntı: a.ercelik

Arkadaşlar bu s3 mini'yi nasıl modem olarak kullana bilirim telimde net paketi var yolda bi yere giderken teli modem olarak kullanıp laptopdan int. nasıl girebilirim bugün bi arkadaş öyle bi özellik olduğunu söyledi ama detaya inemedim...

Şimdiden Teşekkürler...

Menü>Ayarlar>Diğer Ayarlar>Bağ. ve taşınabilir Wi-Fi al..>Taşınabilir Wi-Fi.. => Bunu aktif hale getirerek laptoptan internete girebilirsiniz. İsterseniz bu seçeneğe girerek ve sağ alttan Yapılandır'a tıklayarak bu Wi-Fi Hotspot'un ayarlarını düzenleyebilirsiniz.

1278 Mesaj
18 Mart 2013; 23:53:59 

quote:

Orijinalden alıntı: priestess

Beyler s3 mini de flash player apk dosyasını kurduğumuzda sitelerden video seğretme sorunu çözülüyormu bilen varmı

Adobe Flash Player destekli video ve flash içerikli reklamlar için geçerlidir. Yani her videoyu açacak diye bir kural yoktur. Mesela kimi videolar media player destekli veya değişik programlarla desteklenmiştir. Bunlar için flash player fayda etmeyecektir. Ama internet ortamının geneli Adobe Flash üzerine tasarlanmıştır.

146 Mesaj
18 Mart 2013; 23:56:15 

quote:

Hayır garantiyi etkilemez. Sadece Wipe yapıyorsun ama Flashlayarak. Telefona herhangi bir getiri veya götürüsü yok. Sadece Wipe yapıyor o kadar.

yaptım ama yine aynı yine wipe data bölümüne giremedim

1278 Mesaj
18 Mart 2013; 23:57:57 

quote:

Orijinalden alıntı: Full#Throttle

Soruma cevap alamadım arkadaşlar.

Eğer telefonunda önemli bir şeylerin yoksa, fabrika ayarlarına döndürmeyi dener misin?

1278 Mesaj
18 Mart 2013; 23:59:22 

quote:

Wipe yapılmış demektir. Wipe data bölümü diye bir şey yoktur S3 Mini'lerde. Sanırım güvenlik açısından fabrika çıkışında telefondan Recovery Menü'yü kaldırmışlar. Oralara girilmiyor herhangi bir Rom veya çeşitli şeyler yüklemedikçe.

127 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
priestess
19 Mart 2013; 0:02:29 

quote:

ızledıgım sıteler flash player dızı ızleme sıtesı vs ozaman buradan her videoyu site üzerinden açar değilmi

s3 de bunu yükledikten sonra açmayan biri yazmışta o yüzden sordum

146 Mesaj
19 Mart 2013; 0:02:36 

quote:

Wipe yapılmış demektir. Wipe data bölümü diye bir şey yoktur S3 Mini'lerde. Sanırım güvenlik açısından fabrika çıkışında telefondan Recovery Menü'yü kaldırmışlar. Oralara girilmiyor herhangi bir Rom veya çeşitli şeyler yüklemedikçe.

dediğiniz gibi olabilir güvenlik açışından kapatmış olabilirler wipe data yaptım cihaz fabrika ayarlarına döndü peki Sizin telefonlarda giriyormu?

38 Mesaj
19 Mart 2013; 0:03:13 

quote:

Menü>Ayarlar>Diğer Ayarlar>Bağ. ve taşınabilir Wi-Fi al..>Taşınabilir Wi-Fi.. => Bunu aktif hale getirerek laptoptan internete girebilirsiniz. İsterseniz bu seçeneğe girerek ve sağ alttan Yapılandır'a tıklayarak bu Wi-Fi Hotspot'un ayarlarını düzenleyebilirsiniz.

o düzenleme ne işime yarar?

1278 Mesaj
19 Mart 2013; 0:23:38 

quote:

dediğiniz gibi olabilir güvenlik açışından kapatmış olabilirler wipe data yaptım cihaz fabrika ayarlarına döndü peki Sizin telefonlarda giriyormu?

Hayır hiçbir S3 Mini'de girmiyor. Ancak xda'da bunla ilgili çalışmalar görmüştüm.

1278 Mesaj
19 Mart 2013; 0:24:39 

quote:

Orijinalden alıntı: a.ercelik

o düzenleme ne işime yarar?

Çoğaltacağınız Wi-Fi ağınıza parola filan belirleyebilirsiniz.

146 Mesaj
19 Mart 2013; 0:30:05 

quote:

Hayır hiçbir S3 Mini'de girmiyor. Ancak xda'da bunla ilgili çalışmalar görmüştüm.

ben bilmiyordum bunu , ilglendiğiniz için çok tüşekkürler

1278 Mesaj
19 Mart 2013; 0:32:48 

quote:

ben bilmiyordum bunu , ilglendiğiniz için çok tüşekkürler

Önemli değil

38 Mesaj
19 Mart 2013; 0:42:48 

quote:

Çoğaltacağınız Wi-Fi ağınıza parola filan belirleyebilirsiniz.

Anladım çok teşekkürler patron...

29 Mesaj
19 Mart 2013; 0:43:20 

telefonda hava durumunu güncellemeye basıyorum ama güncellemiyo bunun sebebi nedir bilen var mı acaba...

5068 Mesaj
19 Mart 2013; 0:45:37 

quote:

Orijinalden alıntı: HolyShock

telefonda hava durumunu güncellemeye basıyorum ama güncellemiyo bunun sebebi nedir bilen var mı acaba...

wifi açık mı?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

5005 Mesaj
19 Mart 2013; 0:49:27 

Beni de kulübe ekleyiniz ekran piksel eleştirisine de katılmıyorum. Bu boyutta böyle bir Cihaz daha varsa söyleyin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Apple iMac 27" Mid 2011
Apple iPhone 5s 64 GB Silver (Turkcell) * Samsung Galaxy S4 32 GB White (Avea) * Apple iPad Retina 16 GB
Fenerbahçe since 1907 DSGNRY™ since 2003

127 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
priestess
19 Mart 2013; 0:53:04 

s3 mini de adobe flash player çalışıyor yani ???

108 Mesaj
19 Mart 2013; 2:40:37 

quote:

Orijinalden alıntı: priestess

s3 mini de adobe flash player çalışıyor yani ???

evet çalışıyor sıkıntı yok o konuda :D

7 Mesaj
19 Mart 2013; 2:46:26 

slm arkadaşlar s3 minimi yeni aldım bi sorum olcak uygulamalar menüsündeki simgelerin yerlerını nasıl degıstırebılırım acıklarsanız sevınırım

akopkop

591 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
FarFara06
19 Mart 2013; 8:36:11 

I8190DXAMB1 bu romu yükleyen var mı aranızda ? varsa ne gibi yenilikler geldi acaba

İşlemci: İntel i5 4690K @ 4.6 Ghz (1.265V) Ekran Kartı: Ati Hd 4850 :D // MSI GTX 970 GAMING 4G (Bekleniyor) Ram: Kingston HyperX 2x4gb 1600Mhz Cl9 Anakart: Msi Z97 Gaming 7 Monitör: Asus VS239HR 23" Ssd: SanDisk 120 Gb Extreme II
Hdd: Seagate 2 TB 7200 Rpm Psu: Aopen Z550 12ae3 550watt Kasa: Cooler Master CM 690 III Cpu Soğutucusu: Cooler Master Seidon 120V Sıvı Soğutma Ses Sistemi: Logitech Z-623 2+1 Thx Mouse: SteelSeries Kinzu v2

114 Mesaj
19 Mart 2013; 8:56:06 

quote:

Orijinalden alıntı: aykan1992

slm arkadaşlar s3 minimi yeni aldım bi sorum olcak uygulamalar menüsündeki simgelerin yerlerını nasıl degıstırebılırım acıklarsanız sevınırım

Ortadaki ana tuşun solundaki ışıklı seçenek tuşuna basarsanız düzenle seçeneği gelecek. Gelince tutup sürükleyerek değiştirebilirsiniz.

607 Mesaj
19 Mart 2013; 9:05:54 

quote:

Biraz Android Programlarını araştırsaydın daha iyi olurdu. Bir sürü müzik çalar programı bulacaksın emin ol.

Arastirmadigimi nerden biliyosunuz ? İstedigim gibi bir sey bulamadigim icin burada sorma geregi duydum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi limak07 -- 19 Mart 2013; 9:07:52 >

257 Mesaj
19 Mart 2013; 9:17:23 

Arkadaşlar internetteki videolarda, Androidin internette sörfününü çok hızlı olduğunu gösteriyorlar.
Ben wireless le adsl ye bağlanıp, bilgisayarla kıyasladığımda bilgisayar nerdeyse 3 kat daha hızlı.
Mesela facebook sayfasının açılması nerdeyse bir dakika sürüyor. Haber siteleri öylesine.
acaba kullandığım browsermi yavaş. Opera kullanıyorum. Var mı bir öneriniz?

3 Mesaj
19 Mart 2013; 10:04:19 

Uzun uzun inceledikten sonra bende 2 gün önce s3 mini aldım.Yalnız karşıdan arandığımda telefonu kapatamıyorum? ekran kilitleniyor sanki.Ne yapabilirim sizce?

86 Mesaj
19 Mart 2013; 10:12:34 

quote:

Ekledim hocam, telefonunuz hayırlı olsun. İyi kullanımlar

Beni de eklerseniz sevinirim

86 Mesaj
19 Mart 2013; 10:22:31 

quote:

Orijinalden alıntı: gunrey

Arkadaşlar internetteki videolarda, Androidin internette sörfününü çok hızlı olduğunu gösteriyorlar.
Ben wireless le adsl ye bağlanıp, bilgisayarla kıyasladığımda bilgisayar nerdeyse 3 kat daha hızlı.
Mesela facebook sayfasının açılması nerdeyse bir dakika sürüyor. Haber siteleri öylesine.
acaba kullandığım browsermi yavaş. Opera kullanıyorum. Var mı bir öneriniz?

Ayarlar>Diğer Ayarlar>Mobil Ağlar>Şebeke Modunda hangi mod seçili acaba otomatikte mi?

86 Mesaj
19 Mart 2013; 10:27:07 

quote:

Orijinalden alıntı: assoslu

Uzun uzun inceledikten sonra bende 2 gün önce s3 mini aldım.Yalnız karşıdan arandığımda telefonu kapatamıyorum? ekran kilitleniyor sanki.Ne yapabilirim sizce?

Ayarlar>Erişebilirlik>Arama Yanıtlama/Bitirme>Güç Tuşu Çağrıyı Bitirir seçeneğini işaretlerseniz güç tuşuna basarak aramayı bitirebilirsiniz

257 Mesaj
19 Mart 2013; 10:54:28 

quote:

Orijinalden alıntı: Beyza Erdogmus

Ayarlar>Diğer Ayarlar>Mobil Ağlar>Şebeke Modunda hangi mod seçili acaba otomatikte mi?

Wirelass tan yaşıyorum bu sorunu, şebeke modu otomatikte.

458 Mesaj
19 Mart 2013; 11:49:30 

S3 mini kullanicisiyim
S3 miniden s4 e gecmeyi dusunen var mi beyler?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

... fenerbahçe ...

87 Mesaj
19 Mart 2013; 12:00:34 

Arkadaşlar bende 5 gündür s3 mini kullanıcısıyım süper telefon
Fakat bir sorunum var telefon arasıra (5 günde 3 kez oldu ) telefon kendi kendine aranamaz yada arama yapılamaz oluyor Yani operatörün isminin yerine sadece acil aramalar yazıyor
Arama yaptığımda da Ekrana '' Arama Kaydı Bulunamadı'' yazısı geliyor , arayanda ulaşamıyor. Ancak telefonu kapatıp açınca Normal haline geliyor. Yanlışlıkla bir tuşa filan mı basıyorum . Yoksa programsal yazılamsal bir ayar mı gerekiyor. Acil yardım ederseniz sevinirim Şimdiden teşekkürler

ilkarabam

5206 Mesaj
19 Mart 2013; 12:04:59 

merhaba arkadaşlar s3 miniyi bugün alacağım inşallah.işlerimden dolayı vakit bulup alamadım.s3 mini beyaz rengi nasıl çabuk kir kapar mı ?yada kararma türü bir şey olur mu?ben 2 ren arasında kaldım gri ve mavi ama beyazında albenisi var.size sormak istedim.cevap veren arkadaşlara teşekkür ederim şimdiden

"Kismet ederse Mevlâ; el getirir, yel getirir, sel getirir.. Kismet etmezse Mevlâ; el götürür, yel götürür, sel götürür.."
(Hz. Mevlana)

Üzülme der Mevlana... ''İstediğin birsey olmuyorsa ya daha iyisi olacağı için ya da olmamasi gerektiği için olmuyordur''...

HTC Windows Phone 8X Siyah

5206 Mesaj
19 Mart 2013; 12:07:20 

quote:

Orijinalden alıntı: kardeşen

Arkadaşlar bende 5 gündür s3 mini kullanıcısıyım süper telefon
Fakat bir sorunum var telefon arasıra (5 günde 3 kez oldu ) telefon kendi kendine aranamaz yada arama yapılamaz oluyor Yani operatörün isminin yerine sadece acil aramalar yazıyor
Arama yaptığımda da Ekrana '' Arama Kaydı Bulunamadı'' yazısı geliyor , arayanda ulaşamıyor. Ancak telefonu kapatıp açınca Normal haline geliyor. Yanlışlıkla bir tuşa filan mı basıyorum . Yoksa programsal yazılamsal bir ayar mı gerekiyor. Acil yardım ederseniz sevinirim Şimdiden teşekkürler

herhangi bir programsal sorun değil şebeke kopması olamması gerek.garantili ise servisten yazılım attırın yeniden.sorun devam ederse değişim isteyin.5 gün olmuş daha ayıplı ürün kapsamında iade edebilir yada değişim yapabilirsiniz.

"Kismet ederse Mevlâ; el getirir, yel getirir, sel getirir.. Kismet etmezse Mevlâ; el götürür, yel götürür, sel götürür.."
(Hz. Mevlana)

Üzülme der Mevlana... ''İstediğin birsey olmuyorsa ya daha iyisi olacağı için ya da olmamasi gerektiği için olmuyordur''...

HTC Windows Phone 8X Siyah

158 Mesaj
19 Mart 2013; 12:24:07 

quote:

Orijinalden alıntı: uğur4105

herhangi bir programsal sorun değil şebeke kopması olamması gerek.garantili ise servisten yazılım attırın yeniden.sorun devam ederse değişim isteyin.5 gün olmuş daha ayıplı ürün kapsamında iade edebilir yada değişim yapabilirsiniz.

Aynı sorun benim başıma geldi.Servise bıraktım 8 gün filan kaldı sonra bir sorun bulunamadı deyip iade ettiler.Ondan sonra gerçekten çok nadiren yaptı aynı sorunu.Yani şimdi ayda 1 kez filan yapıyor.İstersen servise bırak ama büyük ihtimal sana da bir sorun bulunamadı deyip aynen iade edecekler.Benim tavsiyem telefonu günde veya 2-3 günde bir kapatıp aç.Bimeks'ten vermişlerdi bu tavsiyeyi gerçekten arada bir kapatıp açmak bence de performansını arttırıyor telefonun.

86 Mesaj
19 Mart 2013; 13:04:28 

quote:

Orijinalden alıntı: gunrey

Wirelass tan yaşıyorum bu sorunu, şebeke modu otomatikte.

O zaman browser ile ilgili bir sorun da olabilir. Başka browser denemeni öneririm.

86 Mesaj
19 Mart 2013; 13:06:12 

quote:

Orijinalden alıntı: uğur4105

merhaba arkadaşlar s3 miniyi bugün alacağım inşallah.işlerimden dolayı vakit bulup alamadım.s3 mini beyaz rengi nasıl çabuk kir kapar mı ?yada kararma türü bir şey olur mu?ben 2 ren arasında kaldım gri ve mavi ama beyazında albenisi var.size sormak istedim.cevap veren arkadaşlara teşekkür ederim şimdiden

Benimki beyaz gayet memnunum kararma kir vs. hiçbir sorun yok

1383 Mesaj
19 Mart 2013; 13:15:33 

An itibari ile telefonu almış bulumaktayım :)
Su efektini nasıl açıyoruz :D Güvenlik ve ekran ayarlarında bulamadım. Yoksa s3 mini'de yokmu?
Yazılım güncellemesi var dedi. Güncellemeden sonra mı çıkıyor acaba?

O şimdi asker..

86 Mesaj
19 Mart 2013; 13:20:28 

quote:

Orijinalden alıntı: Sarıaslan

An itibari ile telefonu almış bulumaktayım :)
Su efektini nasıl açıyoruz :D Güvenlik ve ekran ayarlarında bulamadım. Yoksa s3 mini'de yokmu?
Yazılım güncellemesi var dedi. Güncellemeden sonra mı çıkıyor acaba?

Hayırlı olsun öncelikle Ayarlar>Ekranı Kilitle>Kaydırma Kilidini işaretle

1383 Mesaj
19 Mart 2013; 13:25:07 

quote:

Hayırlı olsun öncelikle Ayarlar>Ekranı Kilitle>Kaydırma Kilidini işaretle

Teşekkürler ama dediğinizi bulamıyorum ya :/

O şimdi asker..

21 Mesaj
19 Mart 2013; 13:29:55 

bende artık s3 mini 1 aydan fazladır kullanıyorum benide eklerseniz sevinirim
s3 mini ye 4.1.2 güncellemesi türkiye için geldimi acaba

29 Mesaj
19 Mart 2013; 13:34:47 

quote:

Orijinalden alıntı: antonidas

wifi açık mı?

Açık ama güncellemiyor

86 Mesaj
19 Mart 2013; 13:41:09 

quote:

Teşekkürler ama dediğinizi bulamıyorum ya :/

Ayarlarda kişisel bölümünde konum servislerinin altında ekranı kilitle seçeneği bulunmakta :/ dikkatli bakın eğer hala yoksa yazılım güncellemesini yapın tabi wifi veya internet paketiniz varsa

1383 Mesaj
19 Mart 2013; 13:45:59 

quote:

Ayarlarda kişisel bölümünde konum servislerinin altında ekranı kilitle seçeneği bulunmakta :/ dikkatli bakın eğer hala yoksa yazılım güncellemesini yapın tabi wifi veya internet paketiniz varsa

Kişisel ayarların altında konum servislerinin altında dediğiniz gibi " kilit ekranı " seçeneği mevcut.
Bu menü altında ise ekran kilidi seçeneği var burdada kaydır seçeneği seçili. Başka bir seçenekde yok. Altında hareket yüz kilidi vs var.

O şimdi asker..

29 Mesaj
19 Mart 2013; 13:46:03 

Arkadaşlar 4.1.2 güncellemesini telefondan yapamıyorum başka türlü nasıl güncelleyebilirim yardımcı olurmusunuz

86 Mesaj
19 Mart 2013; 13:47:34 

quote:

Kişisel ayarların altında konum servislerinin altında dediğiniz gibi " kilit ekranı " seçeneği mevcut.
Bu menü altında ise ekran kilidi seçeneği var burdada kaydır seçeneği seçili. Başka bir seçenekde yok. Altında hareket yüz kilidi vs var.

Kaydır seçeneği seçiliyse olması lazım çünkü bende de öyle :/

1383 Mesaj
19 Mart 2013; 13:51:06 

quote:

Kaydır seçeneği seçiliyse olması lazım çünkü bende de öyle :/

Ama değil :/ güncelleştirmede yaptım :/ başka bir espirisi var ama bulamadım :)

O şimdi asker..

86 Mesaj
19 Mart 2013; 13:53:31 

quote:

Orijinalden alıntı: HolyShock

Arkadaşlar 4.1.2 güncellemesini telefondan yapamıyorum başka türlü nasıl güncelleyebilirim yardımcı olurmusunuz

Kies ile yükleyebilirsiniz linki inceleyin http://www.teknolojided...uncelleme-sorunu-cozum/

86 Mesaj
19 Mart 2013; 13:55:04 

quote: