- x
    Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ Twitter DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
Samsung Galaxy SIII Mini(i8190) Kullanicilari Kulübü [379 Üye!!]
18755 Cevap1221088 Görüntüleme281 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Linkli Mesajlar Yazdır
Sayfa: <<     9 [11] 13 14 15 16 17 18      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

231 Mesaj
31 Aralık 2012; 18:30:51 

cihazı bugün aveadan satın aldım 950 tlye. ilk gözlemlerimden bahsetmek istersem pixel sorunu denen birşey telefonda kesinlikle yok. sadece simgeler yakından bakıldığında biraz renkleniyor gibi olduğu için öyle gözüküyor ve bu da hiçde göze batan bir durum değil inanın.
cihazda flash desteği var kendim bizzat test ettim dizimagtan video bile izledim.
menü geçişleri yağ gibi artı telefon çok hızlı.
ilk olarak birkaç oyun yükledim ve performans ve optimizasyonunun mükemmel ötesi olduğunu gördüm.
kısacası düşünmeden alabileceğiniz bir telefon galaxy s3 mini.
herkese öneririrm.

Jay Turser JT-220 Gold Top
Barcelona LC 3900 Sunburst
Roland Micro Cube

774 Mesaj
31 Aralık 2012; 18:36:09 

quote:

Orijinalden alıntı: DarKKnigh[TR]

Arkadaşlar telefon için telefonun dahilinde olanlardan farklı olarak canlı ekranlar var mıdır? Duvar kağıdı gibi olanlar.

Duvar kağıdı olarak buraya bakabilirsin, tema demek istediysen eğer ben bulamadım.

http://www.seizedesign....samsung-galaxy-s3-mini/

◘◘FEM ve UĞUR YGS-LYS Kitapları Satılık◘◘

http://forum.donanimhaber.com/m_96436535/f_//tm.htm#96436535

◘◘SATILIK Masaüstü Bilgisayarım◘◘

http://forum.donanimhaber.com/m_95659710/f_//tm.htm#95659710

5017 Mesaj
31 Aralık 2012; 19:03:55 

Galaxy W ile S3 Mini kıyaslaması yapabilecek biri var mı ? W kullanıcısıyım, s3 mini almayı düşünüyorum.

885 Mesaj
31 Aralık 2012; 19:21:40 

quote:

Orijinalden alıntı: NidderuN

Galaxy W ile S3 Mini kıyaslaması yapabilecek biri var mı ? W kullanıcısıyım, s3 mini almayı düşünüyorum.

tabiki alttaki linke tıklayın.

s3 mini ile galaxy W kıyaslaması

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi karakabus_ -- 31 Aralık 2012; 19:23:39 >

Seçilmişlerle seçkinler arasındaki savaşı hazmedemeyen seçkinler, yeryüzündeki kaosun ana sebebi olabilirler mi?

1280 Mesaj
31 Aralık 2012; 19:23:27 

quote:

Orijinalden alıntı: mert_yldz_

Duvar kağıdı olarak buraya bakabilirsin, tema demek istediysen eğer ben bulamadım.

http://www.seizedesign....samsung-galaxy-s3-mini/

Arka planda mesela rüzgar türbini benzeri canlı olan tema mıdır nedir onlardan daha değişik olanlar var mı? Telefona özel yüklenen filan?

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

8 Mesaj
31 Aralık 2012; 19:27:13 

quote:

Arkadaşlar telefon için telefonun dahilinde olanlardan farklı olarak canlı ekranlar var mıdır? Duvar kağıdı gibi olanlar.

ben bu https://play.google.com/store/apps/details?id=net.longearth.particlelivewallpaper&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwxLDEsIm5ldC5sb25nZWFydGgucGFydGljbGVsaXZld2FsbHBhcGVyIl0. uygulamayı beğendim (kurulum aşamasında reklam felan içermiyor) ama google playde daha bunun gibi free uygulama çok.

Google Playde "livewall" diye arama yaparsanız istediğinizi tam olarak bulursunuz.

Lütfen bu forum başlığındaki konun dışına çıkmayalım ve konu ile ilgisi olmayan bütün mesajların kaldırılmasını (silinmesini) rica ediyorum, sayın adminler.

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
31 Aralık 2012; 19:44:36 

quote:

Tabii ki mini, kıyas kabul etmez.

5017 Mesaj
31 Aralık 2012; 19:49:10 

quote:

Orijinalden alıntı: karakabus_

Teşekkürler, flash desteği dışında her konuda üstün. Peki ama nedir bu flash olayı, çok mu gerekli aydınlatabilecek varmı?

Uzaklaştırılmış
31 Aralık 2012; 19:50:23 

4.1.2 güncellemesi haberi ocakta geliyormuş. haber linki:http://www.max icep.com/portal/samsung-galaxy-s-iii-mini-icin-android-412-guncellemesi.html

Uzaklaştırılmış
31 Aralık 2012; 19:51:51 

4.1.2 güncellemesi haberi ocakta geliyormuş. haber linki:http://www.max icep.com/portal/samsung-galaxy-s-iii-mini-icin-android-412-guncellemesi.html

114 Mesaj
31 Aralık 2012; 19:52:39 

quote:

S3 Mini almadan önceki telefonum Wonder idi. 7 ay boyunca kullandım. Yaşadığım en büyük problem ram, telefondaki kasılmalardı. Galaxy W kullananlar bilir menüleri gezerken bile ara sıra takılmalar oluyordu. Bana göre Galaxy W den bir an önce kurtulmaya bak. S3 Minin şarj süresi Wondere göre sanki biraz daha iyi. Karar sizin.

iPhone 5S 16 GB Beyaz

1280 Mesaj
31 Aralık 2012; 20:01:55 

Eklerim tabii ki ama konunun ilk mesajını tamamiyle alıntı yapmana gerek yoktu

cucukx arkadaşım dediğin gibi Google Playde Livewall diye bir araştırma yaptım. Bir çok program çıktı fakat içlerinden kullanışlıları seçmek güç olacak

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

1280 Mesaj
31 Aralık 2012; 20:12:51 

quote:

Teşekkürler, flash desteği dışında her konuda üstün. Peki ama nedir bu flash olayı, çok mu gerekli aydınlatabilecek varmı?

Konunun ilk mesajını tamamen okursan eğer flash desteğinin çözüldüğünü göreceksin. Flash için konumda özel yer ayırdım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

4 Mesaj
31 Aralık 2012; 20:24:33 

telefon bugün elime geçti pixel sorunu zart zurt diye telefonu kötülemeye çalışanların tek amacı telefona çamur atmaktır telefonun hiç bir sıkıntısı yok dört dörtlük telefon elime ilk aldıgım andan itibaren rahatlıgı zerafeti ve dış görünüşüyle çok ilgimi çekti fiyatıda gayet uygun tavsiye ederim imkanınız varsa alın.

Tek sorunum bu uygulama yöneticisindeki uygulamaları nasıl kapatıyoruz?

774 Mesaj
31 Aralık 2012; 20:31:32 

quote:

Arka planda mesela rüzgar türbini benzeri canlı olan tema mıdır nedir onlardan daha değişik olanlar var mı? Telefona özel yüklenen filan?

He onlar tema oluyor :) Googleden yazıp bulabilirsin belki ben birkaç android forumunu yokladım bulamadım.

◘◘FEM ve UĞUR YGS-LYS Kitapları Satılık◘◘

http://forum.donanimhaber.com/m_96436535/f_//tm.htm#96436535

◘◘SATILIK Masaüstü Bilgisayarım◘◘

http://forum.donanimhaber.com/m_95659710/f_//tm.htm#95659710

1280 Mesaj
31 Aralık 2012; 21:11:19 

Telefona gelecek olan 4.1.2 güncellemesi ile ilgili konuyu güncelledim. Güncellemeyi ve özellikleri, videolarla birlikte anlattim arkadaşlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DarKKnigh[TR] -- 31 Aralık 2012; 21:12:23 >

Uzaklaştırılmış
31 Aralık 2012; 21:33:04 

http://urun.gittigidiyo...xid=14489-146659-2357-0 burdaki kılıfı alıcaz ama telefona zarar verirmi magnetik alan

1786 Mesaj
31 Aralık 2012; 21:43:36 

0
0

1280 Mesaj
31 Aralık 2012; 21:54:53 

Konuya mobil dışında bilgisayardan giremiyodum.Ekran bemveyaz olarak kalıyor. Chrome ve internet explorerda denedim.. Yardım?

1786 Mesaj
31 Aralık 2012; 22:00:29 

quote:

Orijinalden alıntı: har3

http://urun.gittigidiyo...xid=14489-146659-2357-0 burdaki kılıfı alıcaz ama telefona zarar verirmi magnetik alan

Çok hoş görünüyor fakat biraz kaba gibi sanki.
Manyetik alan kapasitif ekranın çalışmasını bozabilir, bir de nfc var, bazı yazılarda mıknatıslı kılıfların şarjın bitmesine sebep olabildiği yazılmış.

114 Mesaj
31 Aralık 2012; 22:06:28 

Bende konuya ancak mobilden girebiliyorum. Masaüstünden son sayfa açılmıyor. Dün akşamda aynı sorun vardı. Problem ne olabilir acaba?

iPhone 5S 16 GB Beyaz

1280 Mesaj
31 Aralık 2012; 22:08:04 

Konuya bilgisayar ortamindan girilmiyor. Fakat mobil ortamdan giriliyor. Bilgisayardan girdiğimde ekran bembeyaz oluyor arkadaşlar. Internet Explorer ve Chrome da denedim...

1280 Mesaj
31 Aralık 2012; 22:11:59 

quote:

Orijinalden alıntı: o.sahin

Bende konuya ancak mobilden girebiliyorum. Masaüstünden son sayfa açılmıyor. Dün akşamda aynı sorun vardı. Problem ne olabilir acaba?

Ayni sorun bende de var

1280 Mesaj
31 Aralık 2012; 22:27:00 

Forumda olan genel bir sorun bu. Tüm konular şuan için bilgisayar ortamıbdan görüntülenemiyor.

2950 Mesaj
31 Aralık 2012; 23:37:58 

Ya ben store da gt 3 ve gta vice cityi bulamiyorum bulabilen var mi?

1280 Mesaj
31 Aralık 2012; 23:42:34 

quote:

Orijinalden alıntı: necroph

Ya ben store da gt 3 ve gta vice cityi bulamiyorum bulabilen var mi?

Konunun ilk mesajinda linkler var

Uzaklaştırılmış
31 Aralık 2012; 23:58:40 

quote:

Orijinalden alıntı: wacd

Çok hoş görünüyor fakat biraz kaba gibi sanki.
Manyetik alan kapasitif ekranın çalışmasını bozabilir, bir de nfc var, bazı yazılarda mıknatıslı kılıfların şarjın bitmesine sebep olabildiği yazılmış.

anladım fakat diğer kılıflar kapağı açılıyor hangisini alalım???

1280 Mesaj
1 Ocak 2013; 0:11:46 

Mutlu yıllar S3 Mini kullanıcıları ve tüm Donanımhaber sakinleri...

Uzaklaştırılmış
1 Ocak 2013; 0:27:44 

polonyodaki 4.1.2 yi yükleme imkanımız varmı ?

1786 Mesaj
1 Ocak 2013; 0:35:29 

quote:

anladım fakat diğer kılıflar kapağı açılıyor hangisini alalım???

Hocam tam olarak bilemiyorum yani ben mıknatıslı bi kılıf kullanmadım ve bu yazılanlardan emin de değilim, ama mıknatısın kapasitif ekrana zarar vermesi ya da nfc özelliğine zarar vermesi çok olası.
O yüzden ben tercihimi bu yana kullanmazdım.

http://urun.gittigidiyo...-rubber-kilifi-69820343

ben bu ürünü kullanıyorum çok başarılı ve %100 telefonla uyumlu, hiçbir yeri yamuk yumuk durmuyor taktığınızda.
Bir de sıradan şeffaf ekran koruyuculardan uyguladım ekrana.Zaten nazik kullanan biri olduğumdan problem olmuyor.

Ayrıca bu verdiğim linkteki kılıf telefonu çok kalınlaştırmıyor aksine elinize çok daha rahat oturmasını sağlıyor.
Kesinlikle tavsiye ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wacd -- 1 Ocak 2013; 0:37:37 >

Uzaklaştırılmış
1 Ocak 2013; 0:50:41 

quote:

Orijinalden alıntı: wacd

Hocam tam olarak bilemiyorum yani ben mıknatıslı bi kılıf kullanmadım ve bu yazılanlardan emin de değilim, ama mıknatısın kapasitif ekrana zarar vermesi ya da nfc özelliğine zarar vermesi çok olası.
O yüzden ben tercihimi bu yana kullanmazdım.

http://urun.gittigidiyo...-rubber-kilifi-69820343

ben bu ürünü kullanıyorum çok başarılı ve %100 telefonla uyumlu, hiçbir yeri yamuk yumuk durmuyor taktığınızda.
Bir de sıradan şeffaf ekran koruyuculardan uyguladım ekrana.Zaten nazik kullanan biri olduğumdan problem olmuyor.

Ayrıca bu verdiğim linkteki kılıf telefonu çok kalınlaştırmıyor aksine elinize çok daha rahat oturmasını sağlıyor.
Kesinlikle tavsiye ederim.

rubber kılıf sadece arkasını koruyor ekranı korumadıktan sonra ne işe yararki.arka kapağı değiştirirsin bişi olursa.

1786 Mesaj
1 Ocak 2013; 0:57:47 

quote:

rubber kılıf sadece arkasını koruyor ekranı korumadıktan sonra ne işe yararki.arka kapağı değiştirirsin bişi olursa.

Düşürme ihtimalim yok gibi şimdiye kadar hiçbir telefonumu düşürmedim yani bir de yandan kapaklı kılıfları kullanamıyorum.
Benim çabucak telefon ekranına erişebilmem gerektiği için en azından çizilmelere karşı biraz dayanıklı olması açısından bunu ve sıradan bi ekran koruyucu tercih ettim.

2282 Mesaj
1 Ocak 2013; 1:00:26 

quote:

Orijinalden alıntı: 35@35

== Root yapıp sd karta da program taşınabildikten sonra gerisi hikaye ==

Kusura bakmada bu bile sorun, neden desire X de rootsuz uygulamalar taşınıyorda bunda taşınmıyor.

saçmalıktan öte bir olay,

yarın bir gün bir yazılım verirler sorun çözülür (aslında olması gereken o) bizde bak bak samsung olayı çözdü deriz,

cidden samsung çok azçıkgöz

hiçbir cihaz kulanmıyorum hepsine aynı uzaklıktayım

Resmen tahrik ediyorsun konuşmalarınla . S3 mini için root yapımcıları daha piyasaya tamamen çıkmış değil ama o htc midir nedir o telefona root yapımcıları çıktıda ondan böyle . Saçmalık dediğin senin ettiğin sözlerdir ...

2282 Mesaj
1 Ocak 2013; 1:05:43 

quote:

Orijinalden alıntı: mert_yldz_

Arkadaşlar telefonu bugün aldım, ilk şarjı kaç saat olmalı, net bir bilgi bulamadım.

Aşağıdaki konuda 2inci mesajıma yazmıştım kardeşim ...

http://tablet.donanimha...howTopic.asp?m=69579337

2282 Mesaj
1 Ocak 2013; 1:11:44 

quote:

Orijinalden alıntı: Angel Girl

Arkadaşım her konuda, her olayda Türk milleti olarak dandik malda alsak onu baştacı yaparız öve öve bitiremeyiz.
Heleki ben aldım yandım sende al yan demek gelenek göreneklerimiz arasındadır.

Kötü yanları:

1 Ekranı çok soluk
2 uygulamalar asla hafıza kartına taşınamıyor bu ilerde hafıza sıkıntısı doğuracak (root at derler ama herkes uzaman değil ve garanti gidiyor)
3 Çözünürlük 800 x 480 piksel bana göre çok düşük
4 233 PPI çok düşük benbce experia P alın.

http://kiyas.la/cep-tel...I8190-Galaxy-S-III-mini

Bende ikiside yok, fanatik değilim, tarafsızım.

Allah için doğruyu söyledim, lafta müslüman değilim, oruç tutup iki arada bin yalan söylemem.

Şaka mısın sen vallaha güldüm helal olsun . Birde üstüne xperia p al diyor . Sanki xperia p'nin patenti babasına aitte cebine birşey girecek sanki . S3 Mini telefon sahibi misin bilmiyorum ama ben Xperia p'yi 500 tl'ye verseler bile vallahi almıyorum billahi almıyorum gidecem yarın s3 mini alacam . Haberin olsun ...

2282 Mesaj
1 Ocak 2013; 2:06:31 

quote:

Orijinalden alıntı: Angel Girl

bırak bı işleri htc telefonu sıfır aldık ne root atması bilmedigin konuda sus.

sıfır aldım evde duruyor ve istedigim uygulamarı taşıyorum ne rootu sen daha ön kameranın sagdamı soldamı psikolojisindesin ilk ondan çık sonra gel.

wacd
sen bak dalgana klima forumuna gel sor diyorum yemiyormu.

bilmedien oka karışma

yurdum insanı

Bu bölümdeki tüm yazılarını okudum . Pes doğrusu . Özelden ikamegah ettiğin adresini verir misin adamsan ? Konuşmaların bunu gerektirdi ...

349 Mesaj
1 Ocak 2013; 2:39:27 

s3 mini bimekste 825 tl almak isteyenler kaçırmasın

███████████████

-Doğum Tarihi: 25 Kasım 1989
-Katılım zamanı: 18 Mart 2007

Uzaklaştırılmış
1 Ocak 2013; 9:54:31 

S.A.

Bütün gereksiz mesajalarımı sildim, gereksizce forumu meşgul edip gereksiz mesajlar yazıp arkadaşın konusunu doldurduğum ve okuyucuları meşgul ettiğim için özür dilerim.

Herkesin yeni yılını kutlar, sıcacık, barış, sükunet, huzur dolu bir hayatları olmasını dilerim.

5017 Mesaj
1 Ocak 2013; 12:16:33 

quote:

S3 Mini almadan önceki telefonum Wonder idi. 7 ay boyunca kullandım. Yaşadığım en büyük problem ram, telefondaki kasılmalardı. Galaxy W kullananlar bilir menüleri gezerken bile ara sıra takılmalar oluyordu. Bana göre Galaxy W den bir an önce kurtulmaya bak. S3 Minin şarj süresi Wondere göre sanki biraz daha iyi. Karar sizin.

Wonder+ kaç tl ücret vermeye değer S3 mini ?

114 Mesaj
1 Ocak 2013; 12:51:40 

quote:

Wonder+ kaç tl ücret vermeye değer S3 mini ?

Ben +500 vermiştim.

iPhone 5S 16 GB Beyaz

5017 Mesaj
1 Ocak 2013; 13:26:15 

quote:

Ben +500 vermiştim.

yani verdiniz de değer mi o kadar fark vermeye ?

2950 Mesaj
1 Ocak 2013; 13:42:03 

Bu kilit ekranındaki uygulamaları nasıl değiştiricem bende başta olduğu gibi 3 tane var google search,chaton ve kamera.nasıl değiştirebilirim bunu

1280 Mesaj
1 Ocak 2013; 13:55:33 

quote:

Orijinalden alıntı: Tostmania

S.A.

Bütün gereksiz mesajalarımı sildim, gereksizce forumu meşgul edip gereksiz mesajlar yazıp arkadaşın konusunu doldurduğum ve okuyucuları meşgul ettiğim için özür dilerim.

Herkesin yeni yılını kutlar, sıcacık, barış, sükunet, huzur dolu bir hayatları olmasını dilerim.

Aleyküm selam öncelikle.

Bu aklı başında davranışın için ben teşekkür ederim. Seninde yeni yılın kutlu olsun.

1280 Mesaj
1 Ocak 2013; 13:57:03 

quote:

Orijinalden alıntı: necroph

Bu kilit ekranındaki uygulamaları nasıl değiştiricem bende başta olduğu gibi 3 tane var google search,chaton ve kamera.nasıl değiştirebilirim bunu

Ayarlar>Ekranı kilitle>Kilit Ekranı Seçenekleri>Kısayollar... Buradan aktifleştirip kapatabilirsin. Veya kısayolları değiştirebilirsin.

2950 Mesaj
1 Ocak 2013; 13:58:21 

quote:

Ayarlar>Ekranı kilitle>Kilit Ekranı Seçenekleri>Kısayollar... Buradan aktifleştirip kapatabilirsin. Veya kısayolları değiştirebilirsin.

çok teşekkürler

3943 Mesaj
1 Ocak 2013; 14:08:37 

4.1.2 guncellemesiyle hafıza taşıma olayı cozulecek mi bir bilgi varmı arkadaşlar yoksa rotmu son çare, eşim kullandığı için uğraşmak istemiyorum açıkçası yüzden soruyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cumur -- 1 Ocak 2013; 14:09:52 >

67 Mesaj
1 Ocak 2013; 14:18:06 

quote:

http://www.gsmarena.com...one1=4114&idPhone2=5033

Burası daha iyi olur kanımca. O site saçmalıyor biraz :)

quote:

Orijinalden alıntı: 35@35

1: Desire X ile karşılaştırıdığında arkada çalışan ve asla durdurulamayan proğramlar yüzünden aşırı rem yemesi.
2: Soluk ekranı (experia P de aynı)
3: İçindeki hafızadan telefona uygulama taşıyamama sorunu (experia P ve HTC telefonlarda taşınıyor)
4: Flash player olmaması (sizler için önemsiz olabilir sokaktaki %90 insan bilmiyor, satürn bir sürü uygulama yüklerim 19.90 tl alırım diyor), teknosa söylemiyor bile.
5: S3 mini beklediğimiz telefon değil diyor SDN
http://shiftdelete.net/...elefon-degil-40489.html
6. Tüketici olarak izlediğimiz videolardan etkilendik piksel sayılması olayı (dikkat edilince evet rahatsız diyor)
http://shiftdelete.net/...deo-inceleme-41297.html
Sonuç olarak bunları gözlemledim.
4.1 ile bütün telefonlar artık flash playersiz olacakmış
Uygulama taşıyamama ve remin aşıır kullanılması yeni yazılımla belki çözülürmüş.
Bunlarla ilgili ne düşünüyorsunuz.

http://www.gsmarena.com...one1=4951&idPhone2=5033

1.Desire x de durdurup mini de durduramadığınız yazılımlar neler? Azıcık mantıklı sallayınız. Her ikisi de aynı işletim sistemini kullanıyor. Kapattığınızı düşündüğünüz uygulamalar 1 dk içerisinde tekrar açılır!
2.Ekranın nesi soluk? Neye göre soluk? Göreceli kavramları tartışmayı bırakınız. Her bir pikselinde 3 tane led olan ekran mı soluk yoksa arkadan aydınlatmalı lcd ekran mı soluk? Renkler daha gerçek olduğu için soluk diyorsunuz. Led LCD - Plazma ekran farkı!
3.235235 kere cevap verdim artık vermiyorum. Vazgeçtim cevap vereyim. Xperia P de nereye taşıyacaksınız? SD KART TAKILAMIYOR CİHAZA. TAŞIYACAK BİR YER YOK. SAÇMALAMAYI BIRAKIN ARTIK!
4.Flash player yeni yazılım ile zaten kaldırıldı. HTML 5 var artık. Flash bitti. Android 4.1.1 de standart flash olan bir telefon gösterin telefonuma çekiç patlatıp resimlerini koyacağım buraya.
5.SDN'nin bir editörünün beğenmemesi ile almayacaksa zaten kimse almasın bu cihazı mümkünse. En azından kimsede olmayan bizde olur farklı olduğumuz ortaya çıkar. Galaxy S ile 1080 P video kayıt ediyordum. Yazılım sayesinde ve 720 p den bariz farkı vardı. Bunda olmaması için hiç bir sebep yok!
6.O videoyu çekenin rahatsız olduğu belli :) O kameranın çektiği mesafeden o cihazı kullanıyorsanız vallahi bravo. Ne göz varmış derim!

RAM her ne kadar aşırı kullanılsa da Desire x te olduğu gibi 768 ram yerine 1 gb ram olduğundan ram bitmiyor ve kasılma olmuyor. Ne zaman baksam en az 300-400 mb ram kullanıma hazır. TSF shell vs bir sürü şey yüklediğim halde!

Sonuç olarak sdn nin videosuna kanıp nasıl inanıyor ve yorum yapılıyor halen hayretler içerisindeyim...

Corsa '01

1280 Mesaj
1 Ocak 2013; 14:22:31 

quote:

Orijinalden alıntı: cumur

4.1.2 guncellemesiyle hafıza taşıma olayı cozulecek mi bir bilgi varmı arkadaşlar yoksa rotmu son çare, eşim kullandığı için uğraşmak istemiyorum açıkçası yüzden soruyorum

Konunun ilk mesajında 4.1.2 güncellemesinin neleri içerdiğini söylemiştim. Fakat buna ek olarak umarım hafızaya taşıma olayı çözülür.

308 Mesaj
1 Ocak 2013; 14:36:35 

arkadaşlar bu telefona bildiğiniz güzel screen locker varmı widget lockeri indirdim ama bildirim çubuğunda olmadğı için arkaplanda gözüküyo bende hep temizlediğim için kapanıyo program

12094 Mesaj
1 Ocak 2013; 14:42:35 

quote:

yani verdiniz de değer mi o kadar fark vermeye ?

400-500 arası bir fiyata saymış normal bence

3943 Mesaj
1 Ocak 2013; 15:21:53 

quote:

Konunun ilk mesajında 4.1.2 güncellemesinin neleri içerdiğini söylemiştim. Fakat buna ek olarak umarım hafızaya taşıma olayı çözülür.

evet bende okudum ama bu sorun hakkında bilgi bulamadım teşekkürler

1280 Mesaj
1 Ocak 2013; 15:25:13 

quote:

Orijinalden alıntı: cumur

evet bende okudum ama bu sorun hakkında bilgi bulamadım teşekkürler

Umarım düzeltilir. Yoksa root'a mecburuz :(

250 Mesaj
1 Ocak 2013; 15:25:26 

bende kliksa.com dan siparis verdim ilk defa alısveris yapıyorum bu siteden bonus card la uyguna geldigi ve samsung türkiye garantili oldugu icin aldım insallah elime ulasıp bir sorun cıkmassa s3 mini kullanıcıları arasına katılacagım

Dacia Lodgy 1.5 dci Laureate 7 Kişilik

Uzaklaştırılmış
1 Ocak 2013; 15:46:34 

quote:

Orijinalden alıntı: erhanakt

http://www.gsmarena.com...one1=4951&idPhone2=5033

1.Desire x de durdurup mini de durduramadığınız yazılımlar neler? Azıcık mantıklı sallayınız. Her ikisi de aynı işletim sistemini kullanıyor. Kapattığınızı düşündüğünüz uygulamalar 1 dk içerisinde tekrar açılır!
2.Ekranın nesi soluk? Neye göre soluk? Göreceli kavramları tartışmayı bırakınız. Her bir pikselinde 3 tane led olan ekran mı soluk yoksa arkadan aydınlatmalı lcd ekran mı soluk? Renkler daha gerçek olduğu için soluk diyorsunuz. Led LCD - Plazma ekran farkı!
3.235235 kere cevap verdim artık vermiyorum. Vazgeçtim cevap vereyim. Xperia P de nereye taşıyacaksınız? SD KART TAKILAMIYOR CİHAZA. TAŞIYACAK BİR YER YOK. SAÇMALAMAYI BIRAKIN ARTIK!
4.Flash player yeni yazılım ile zaten kaldırıldı. HTML 5 var artık. Flash bitti. Android 4.1.1 de standart flash olan bir telefon gösterin telefonuma çekiç patlatıp resimlerini koyacağım buraya.
5.SDN'nin bir editörünün beğenmemesi ile almayacaksa zaten kimse almasın bu cihazı mümkünse. En azından kimsede olmayan bizde olur farklı olduğumuz ortaya çıkar. Galaxy S ile 1080 P video kayıt ediyordum. Yazılım sayesinde ve 720 p den bariz farkı vardı. Bunda olmaması için hiç bir sebep yok!
6.O videoyu çekenin rahatsız olduğu belli :) O kameranın çektiği mesafeden o cihazı kullanıyorsanız vallahi bravo. Ne göz varmış derim!

RAM her ne kadar aşırı kullanılsa da Desire x te olduğu gibi 768 ram yerine 1 gb ram olduğundan ram bitmiyor ve kasılma olmuyor. Ne zaman baksam en az 300-400 mb ram kullanıma hazır. TSF shell vs bir sürü şey yüklediğim halde!

Sonuç olarak sdn nin videosuna kanıp nasıl inanıyor ve yorum yapılıyor halen hayretler içerisindeyim...

4 - Flash a gerek yok yada 4.1 ile flash artık yok diyorsunuz ve HTML 5 var diyorsunuz,

yani özetle bu telefonu aldık flash kurmaya gerek yok çünkü içinde HTML 5 var o flash görevimi görür demek mi istiyorsunuz.

Uzaklaştırılmış