Şimdi Ara

Google Maps App Store'da 48 saatte 10 milyon indirme barajını geçti

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
1
Favori
1.285
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

•  

Apple'ın kendi haritalarında ortaya çıkan hatalar nedeniyle büyük bir beklenti oluşmasına neden olan Google Maps, geçen hafta App Store'da indirmeye sunulmuştu.

Mekan araması yapabilme, StreetView, sesli avigasyon desteği, yeni arayüz gibi önemli yenilikler sunan uygulama, App Store'da kısa sürede en popüler ücretsiz uygulama olmuştu.

Google ticaret bölümü kıdemli başkan yardımcısı Jeff Huber, Google+ hesabından yaptığı duyuruda, ilk 48 saat içerisinde uygulamanın 10 milyon indirme barajını geçtiğini açıkladı. Elbette bu kadar popüler olmasında Apple haritalarının hatalarla dolu olmasının payı büyük.

Uygulama henüz tüm dünyada kullanıma sunulmuş değil. Ülkemiz de dahil uygulamanın gelişini bekleyen pek çok ülke var. Uygulamanın dağıtımı tamamlanınca, indirme sayısında da rekor seviyelere ulaşılacaktır.

• Gorselde google maps nerede? goremedim de...
  • Tr Storeda neden yok ki

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Malesef iOS 5'teki ve hatta Safari'deki gibi değil.
    Harita bile farklı. Daha az detay var.
    Şahsi görüşüm keşke iOS 5'teki uygulamanın aynısı veya benzeri olsaydı.
    Sanki uygulamanın sabit gelmesi ile sonradan indirilebilir uygulama arasında fark olması gerekiyormuş da öyle hazırlanmış hissi yarattı bende.
    Neyse, yine de tereddüsüz güvenebileceğim bir uygulama olması sevindirici.

• AppStore TR oldugu icin halen indiremedim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Psycna

Gorselde google maps nerede? goremedim de...

reha muhtarla show haber
    keşke kırmızı daireye alsalarmış
  • İronik bir olay
  • sirf ben bugun 10 defa indirdim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cocainbar -- 18 Aralık 2012; 5:13:59 >
  • Kimnederse desin Googele MAPS
  • dün indirdim ve yine şaşırmadım muhteşem sadelik ve kullanılabilirlik bir arada yandex falan da fena değil ama google maps başka...google ios a androidden daha çok önem veriyor gibime geliyor nedense..
  • on numara valla
  • TR store da yok nasıl indiricez bunu?
  • Bu alanda rakipsiz bir uygulama olduğunu düşünüyorum ki rakamlarda bunu gösteriyor.
  • IOS ile birlikte gelmeyen uygulamalar çok stabil olmuyor. Yine nede kötünün en iyisi tabi.

• tr app store gelse de indirsek
  • bizim AppStore a gelince parali oluyormus
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gurkαn

bizim AppStore a gelince parali oluyormus

1$ veririm ancak
  • Nedir bu google maps sevdasi. Sanki gideceginiz yere sizi isinliyor. indirim guzel ama mesela ucretsiz copilot var magazada turkiye haritasini indir internetsiz navigasyon olarak kullan isimi yapiyor sonucta.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dark dragon -- 18 Aralık 2012; 17:00:34 >
  • Onca İphone ,Android li cihaz kullandım,inanın ihtiyaç doğrultusunda bir kere açıpta bu Google Maps i kullanmışlığım yoktur.

Navigon programını kullanıyorum ,iphone da.

Android de ise Co-pilot ve Sygic

Gerçek navigasyon cihazları ile birebir aynılar.

Kısacası ben google maps i indirme ğereği duymuyorum

• Bence oklar daha büyük olmalıydı
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.