Şimdi Ara

Spector, Yeni Bir Epic Mickey İstiyor

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
196
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•     İlk Epic Mickey oyunu ile büyük takdir toplayan Warren Spector, serinin 2. oyunu olan Epic Mickey: Power of Two'da beklenen başarıyı yakalayamamıştı. Bu oyun başarısız olmasına rağmen Spector seriyi devam ettirmek istiyor.

Spector'un açıklamasına göre eğer şans bulursa mutlaka yeni bir Epic Mickey geliştirmek istiyor. Örneğin Oswald'ın tek başına yer aldığı bir oyun düşünülebilirmiş; çünkü Oswald gerçekten de bir oyunun baş karakteri olmayı hak ediyormuş.

Bunların yanında Spector; Donald, Scrooge, Goofy gibi karakterlere de sıcak bakıyor. Anlaşılan Disney karakterlerine bir hayli ısınmış. Peki onu yeniden Deus Ex gibi oyunlar üzerinde çalışırken ne zaman göreceğiz? Şu an için ufukta bir şey yok.

• 1. oyunun başarısının arkasına sığınmış bir yapımdı 2. oyun. Umarım 3. oyun iyi olur.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • inşallah sirjohn :D
  • arapça var türkçe yok oyunda bizimkiler çocuk değil sanki.

• RedTurkei;
    2.oyun Türkçe zaten, neyin kafasını yaşıyorsun arkadaş?

• S!rJohN

anlamadan bilmeden kahve ağızıyla yorum yapıyosun bendeki xbox 360 ve onda türkçe desteği yok.. bu yüzden öyle yazdım birdaha benim yazımın altına kardeş arkadaş hangi kafa gibi cahilce kullanılmış kelimeler kullanıp yorum yapmanı istemiyorum senden ricam...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RedTurkei -- 19 Aralık 2012; 1:56:26 >
  • Xbox360 resmi olarak Türkiye 'de yoktu o zamanlar, bu nedenle Türkçe olarak gelmemiş olması doğal. Ben senin Xbox360 için söylediğini nerden bileyim? Diğer tüm platformlara Türkçe gelmiş oyun için yapacağım yorumda önceki yorumum olurdu.

Ayrıca "neyin kafasını yaşıyorsun arkadaş" kelimesi internet ağzıdır, kahve değil zeki(!) arkadaş!

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.