Şimdi Ara

Lenovo ThinkPad Twist video inceleme 'O hem bir dizüstü bilgisayar hem de bir tablet'

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
53
Cevap
1
Favori
1.871
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dizüstü bilgisayarlarımızdan vazgeçemiyoruz ancak dokunmatik ekranlarıyla keyifli bir kullanım sunan tablet bilgisayarlardan da gözlerimizi alamıyoruz. İşte bu noktadan yola çıkan Lenovo, profesyonel dünyanın efsanevi dizüstü bilgisayar ailesi olan ThinkPad'e, iki tarafın güçlü özelliklerini bir arada sunan yeni bir model kazandırdı; ThinkPad Twist.

ThinkPad'in güçlü tasarım özellikleri üzerine inşa edilen yeni model, döndürülebilir çoklu dokunmatik ekranı ile aynı zamanda bir tablet bilgisayar deneyimi sunuyor. Windows 8 işletim sistemi ile gelen bilgisayar, Core i7 işlemcisi ve yüksek kapasiteli SSD sürücüsü ile gibi konfigürasyon özellikleri ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Lenovo ThinkPad Twist'e ait tüm detaylar ve performans sonuçları, video incelememizde.

• İlk yorum benden olsun. :) Yorum dr bu yorum. Bilmemki ben bu sitede ne arıyorum. Fazla lafa gerek yok Donanımhaber söz sende diyorum :)

• Bana göre Lenevo pc camiasının Nokiası

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Siz ikiniz birbirinizi mi eksilediniz? Bu arada video takılıyor bende mi sorun var bi kontrol eder misiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: haisak

Siz ikiniz birbirinizi mi eksilediniz? Bu arada video takılıyor bende mi sorun var bi kontrol eder misiniz?

Ben de izleyemiyorum

• Video takılıyor Opera, Firefox ta sorunlu. Videoyu daha izleyemedim. Arkadaş şunu youtube den bir hesaptan versenizde şu işkenceyi çekmesek.

• quote:

Orijinalden alıntı: turhill

Video takılıyor Opera, Firefox ta sorunlu. Videoyu daha izleyemedim. Arkadaş şunu youtube den bir hesaptan versenizde şu işkenceyi çekmesek.

Düşük kalite yapın videoyu.

• video açılmıyor!!!

• quote:

Orijinalden alıntı: microsonic

quote:

Orijinalden alıntı: turhillVideo takılıyor Opera, Firefox ta sorunlu. Videoyu daha izleyemedim. Arkadaş şunu youtube den bir hesaptan versenizde şu işkenceyi çekmesek.
    Düşük kalite yapın videoyu.

Haklısınız, video kitleniyor sunucudan akarken...

• Windows 8 tablet/ultrabook bilgisayarları incelemeye aldığınız için teşekkürler sony vaio duo 11 ve samsung ativ smart pc pro incelemelerinizi sabırsızlıkla bekliyorum şahsen İstanbul'da olsam elimdeki duo 11 i memnuniyetle inceleme için size getirirdim nihayetinde cihaz sahibinin kendisinden daha objektif olurdu!
  • Lenovo ThinkPad Twist video inceleme 'O hem bir dizüstü bilgisayar hem de bir tablet'

la tamda Asus S400ca almışken bu yapılmaz ki dostum
  • sonuna kadar sıkıntısız izleyebildim videoyu gerçekten güzel bir cihaz.

ancak gördüğüm kadarıyla türkçe karakterler desteklemiyor bu yüzden cihazın albenisi de kaçmış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SystemApps -- 17 Aralık 2012; 22:09:29 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SystemApps

sonuna kadar sıkıntısız izleyebildim videoyu gerçekten güzel bir cihaz.

ancak gördüğüm kadarıyla türkçe karakterler desteklemiyor bu yüzden cihazın albenisi de kaçmış.

Merhaba,

Bize gelen cihaz, Türkiye'deki ilk inceleme örneği olarak yurt dışından geldiği için İngilizce klavyeli idi. Ancak ülkemizde satılan tüm modeller Türkçe klavyeli olacak.

Teşekkür ederim.

Sevgiler,
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • Biz teşekkür ederiz...
    Hoşçakalın

• Şu ThinkPad serisi bilgisayarların hastasıyım ancak Türkiye'de çok pahalılar. Bu arada dokunmatik olması güzel olmuş, artık Nasa mühendisleri uzay aracında klavyeye bağımlı kalmak zorunda değiller :)

• adı üstünde iş bilgisayarı normal kullanıcıyı ilgilendirmez

• konu ile alakalı değil ama acaba htc butterfly ıncelemesını ne zaman yapıcaksınız ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: fx57

quote:

Orijinalden alıntı: SystemApps

sonuna kadar sıkıntısız izleyebildim videoyu gerçekten güzel bir cihaz.

Merhaba,

Bize gelen cihaz, Türkiye'deki ilk inceleme örneği olarak yurt dışından geldiği için İngilizce klavyeli idi. Ancak ülkemizde satılan tüm modeller Türkçe klavyeli olacak.

Teşekkür ederim.

Sevgiler,

Erdi bey batarya testi olarak hangi programı kullandığınızı öğrenebilirmiyim?
  • Bu da yeni moda oldu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şu TrackPoint'e ısrarla Trackpad demeye bir son verin lütfen. O kadar ThinkPad cihaz incelediniz, 20 yıllık TrackPoint'in doğrusunu öğrenemediniz mi hala?

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.