Şimdi Ara

Cm Serileri......................

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
120
Cevap
0
Favori
9.089
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben hala oynuyorum ve çok zevk alıyorum oynarken.Başka CM oynayan var mı benim gibi :) Varsa oyunu burada tartışırız ederiz güzel olur yani

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Razer -- 7 Temmuz 2006; 14:28:29 >

• Ben 01-02 den sonra bıraktım cm yi, sonrasındaki oyunlar aynı zevki vermedi...Efsane oyun CM 01-02...
  • bence fm'de son derece zevkli onuda denemenizi tavsiye ederim
  • ya varmı cm 03-40 oyunları
    bende istiyom
  • walla ben hala 01-02 oynuyorum ;)
  • malesef serinin en kaliteli iki oyunundan biri olmasına ragmen artık oynamıyorum cünkü oyunu artık ezberledim yeter yahu fm2006 ile idare edioz o da iidir denemenizi tavsiye ederim
  • walla FM nın bu osn oyunuyla manager oyunu hastalıgım bıttı gıbı bısey artık muhabbetı bıle sarmıyo eskıden arkadaslarla hep takımlarımızı basarılarımızı karsılastırırdık
  • sen bence yanlıs baslık atmıssın CM 03-04 oynamayan varmı desen daha dogru.. CM serisi Dunyanın en cok oynana oyunlarından .. bende CM yi bıraktım uzun zmndır oynamıyorum ama CM 03-04 den sonrakileri pek tutmadım.. zatn CM 5 ve Fm 2005 polemigi vardı.. neyse ama CM bir efsane .. bazıları için hala efsane ama o oyunda almadıgım kupa kalmadı zaten.. ilerlede bilmedigim oyuncular cıkmaya basladı.. 2012 den sonrada sıktı ..
  • cm 03/04 bu yaza kadar oynuyordum.
  • ama bu cm 01/02 yeni pc lerde çalışmıyo."not enough memory" gibi bişey dio.varmı başına böyle bişi gelen yada çözümünü bilen?
  • wallaha ben bütün serilerini oynuyorum 03-04 te geçenlerde yine oynadım hala çok zevk alıyorum
  • Ben imzamdaki sistemle halen CM-01-02 oynuyorum. Ondan sonra çıkanları sevmedim. En iyisi 99-00'dı. 01-02'de çok güzel. Gerisi işe yaramaz.

Neden en son çıkan sistemlerde çalışmasın ki???
  • ben cm 03-04 de gs yi almıştım.Takımın bütçesi 400 milyon dolardı.Yani her futbolcuyu alabiliodum.Ama her takımı da yendiğim için bi zevki kalmamıştı artık.
    En son fm2006 yı oynuyodum...
  • şu anda fm 2006yı indirmekte olduğum için cm oynuorum...yarın fm ye geçecem inşallah...
  • Ben her ikisini oynuyorum, hem fm2006 hem cm03-04, eski kadro ile oynamakda ayrı bir zevk!
  • CM 01-02 oynayan var.
    Not: Oyunu 1gb ve üzeri ramlerle oynamak için v.3.9.68'i yüklemeniz gerekiyor. Ben yükledim oldu. Bir deneyin...
  • ben 2037 yılına kadar gelmiştim fakat dayanamadım daha fazla...aşırı sıkmaya başladı...oyuna başladığımda 6 ilg açmıştım uzun düşündüğüm için..türkiye liginde gs ile başlamıştım..fakat en son Newcastle ile son buldum..gs de en genç oyuncu irfan başaran dı başladığımda fakat oyunu bıraktığımda o bile kalmamıştı ortalarda...hiç tanımadığım oyuncularlada pek sarmıyordu...aslında 2037 yılına kadar gelmemdeki sebeb oyunun güzelliği değildi..bi ara gazetede fb deki selçuğun bu oyunu oynadığını okumuştum..ve o en fazla 2037 yılına gelebildiğini söylemiş..bende bunun doğruluğunu kanıtlamak için bi test yaptım :D

şimdi bıraktım cm yi..yeni arayışlardayım..
  • cm 01/02 v3.9.68 yamasını indirdim kurdum.ancak oyunu açarken " v3.9.68 Setup..cpp 1672 " gibi bir hata verip masaüstüne dönüyo ekran.yardımcı olursanız sevinirm.
    teşekürler
  • ya eren diye birisini tanıyosanız hem pes 5 hemde cm 03-04 ü
    belki bulabilirsiniz
    bak walla bulursunuz demiyom sonra uğraşmayın benle işim gücüm var

anlaşıldı mı
    hade kolay gelsin biraz zor bulursunuz siz

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.