Şimdi Ara

Samsung Galaxy Tab 2 7' - Telefon Görüşmesi Aktifleştirildi! (28. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
670
Cevap
12
Favori
78.154
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: X-Slim

quote:

Orijinalden alıntı: elbirfurkan

quote:

quote:

tamamdır arkadaslar sorunu hallettim recovery mod daki işlemleri tekrar yaptım ve rom yüklenmiş şuan güncelleştirmeleri yapıyorum umarım sıkıntı çıkmaz.emeği geçen bütün arkadaşlara çok teşekkür ederim.

Hayirli olsun hocam güle güle kullanin :)

şimdide ilk güncellemeyi indiriyor yüklemeye başlıyor ve %31 olunca güncelleme başarısız oluyor bunun için bir çözüm öneriniz varmı. işlemleri en baştan bir daha yapsam düzelir mi acaba.ve daha önceki mesajda ssöylediğim gibi rom yükleyince 68 uygulama optimize ediliyor gibi bir adım çıkıyormu. ve son sorum ses karşı taraftan çok az geliyor neden olabilir sizde de bu versiyonda böylemiydi

bütün işlemleri tekrardan yap hocam bence en iyisi sen cünkü o optimize ederkenki sorun belki bunlari yasatiyordur. ayriyetten cok az dediginiz sey tam bir telefondan gelen ses degil ama yinede duyuluyor yani o kadarda sorun etmeyin normal birsey

dediğiniz gibi bütün işlemleri en baştan yaptım bu sefer öyle sorun yaşamadım şimdi ilk güncelleştirme iniyor bakalım bu sefer yüklenecek mi.
    ses olayına gelirsek evde sessiz bir ortamda biraz zorlanarak duyabildiğim bir ses vardı dışarıda bu sesin duyulması imkansız hocam ancak kulaklıkla hiç denemedim.umarım güncelleştirmeler falan tamamlanınca hepsi düzelir.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

tamamdır arkadaslar sorunu hallettim recovery mod daki işlemleri tekrar yaptım ve rom yüklenmiş şuan güncelleştirmeleri yapıyorum umarım sıkıntı çıkmaz.emeği geçen bütün arkadaşlara çok teşekkür ederim.

şimdide ilk güncellemeyi indiriyor yüklemeye başlıyor ve %31 olunca güncelleme başarısız oluyor bunun için bir çözüm öneriniz varmı. işlemleri en baştan bir daha yapsam düzelir mi acaba.ve daha önceki mesajda ssöylediğim gibi rom yükleyince 68 uygulama optimize ediliyor gibi bir adım çıkıyormu. ve son sorum ses karşı taraftan çok az geliyor neden olabilir sizde de bu versiyonda böylemiydi

bütün işlemleri tekrardan yap hocam bence en iyisi sen cünkü o optimize ederkenki sorun belki bunlari yasatiyordur. ayriyetten cok az dediginiz sey tam bir telefondan gelen ses degil ama yinede duyuluyor yani o kadarda sorun etmeyin normal birsey

dediğiniz gibi bütün işlemleri en baştan yaptım bu sefer öyle sorun yaşamadım şimdi ilk güncelleştirme iniyor bakalım bu sefer yüklenecek mi.
    ses olayına gelirsek evde sessiz bir ortamda biraz zorlanarak duyabildiğim bir ses vardı dışarıda bu sesin duyulması imkansız hocam ancak kulaklıkla hiç denemedim.umarım güncelleştirmeler falan tamamlanınca hepsi düzelir.

Benimde ilk rootladigimda bu sürüme hocam cihaz acilmamişti hiç tekrardan ayni işlemleri yaptimda düzeldi arada oluyor böyle allahtan kolay işlemler hepsi sadece zaman gerekiyor :) hadi ya hocam alla alla en kısa zamanda tekrardan bir telefon görüşmesi yapip yazicagim size o kadar kısık degildi diye hatirliyorum :/

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Benimde ilk rootladigimda bu sürüme hocam cihaz acilmamişti hiç tekrardan ayni işlemleri yaptimda düzeldi arada oluyor böyle allahtan kolay işlemler hepsi sadece zaman gerekiyor :) hadi ya hocam alla alla en kısa zamanda tekrardan bir telefon görüşmesi yapip yazicagim size o kadar kısık degildi diye hatirliyorum :/

güncelleştirmeleri yapabildiniz değil mi hocam ben onu merak ediyorum.sesi bir daha deneyip yazarsanız çok iyi olur diğer arkadaşlarda bu konuda bilgilendirebilirse bizi çok iyi olur.

• arkadaşlar acil yardım!!! Harici bir hafiza kartina Mobile Odin ve Flash Kernel dosyasını kopyaladım kartı tablete taktım ancak nasıl kuruluyor hangi dosyaya basmam gerekiyor yardımlarınızı bekliyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: cemilgir

arkadaşlar acil yardım!!! Harici bir hafiza kartina Mobile Odin ve Flash Kernel dosyasını kopyaladım kartı tablete taktım ancak nasıl kuruluyor hangi dosyaya basmam gerekiyor yardımlarınızı bekliyorum

o attığın apk leri bul ve onları kur yani o dosyalara basınca kuruyor zaten.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: nivadan

bu italyan rom dan 4.1.2 ye update ettikten sonra root olayını yine "CF-Auto-Root-espressorf-espressorfxx-gtp3100.tar.md5" ile mi yapıyoruz?

Nasil yani hocam ?

Bu arada @kartel1 hocam ve @android-s hocam ellerinize saglik hersey icin

Kendi adıma ben çok eğlendim son bir kaç gün. Cuma gününden bu güne kadar forumda olumlu ve olumsuz cevap yazan herkesin sayesinde oldu. Bir arkadaş yazmıştı daha önce, aynı cihazı P3100 olarak telefon aktif satarken Türkiye için engellemeleri adil değildi zaten. Ucuza satabilmek için engellemesinin yanında güncellemeleri Türkiye için yayınlamamakta. İsterseniz sammobile sayfasını inceleyin, Türkiyede satılan modellerin yurt dışı modellerinin android sürümleri her zaman daha yüksek. Artık Türkiyedeki samsung kullanıcıları özgür kullanım yollarını keşfediyor forum sayesinde.

• MobileODINLite-v3.65 ve MobileODIN_FlashKernel_P31xx-v2.0 dosyalarını winrar ile çıkardım hafıza kartına attım ama açılan dosyalarda apk uzantılı yada adlı bir dosya yok appinstaller de kurdum ancak o da hafıza kartını görmüyor lütfen yardım
  • arkadaşlar yardım edecek kimse yok mu ACİL YARDIM!!! hafiza kartina attığım Mobile Odin ve Flash Kernel dosyasını kopyaladım kartı tablete taktım ancak nasıl kurulum dosyasını bulamadım hangi dosyaya basmam gerekiyor appisntaller i de kurdum o da hafıza kartını görmüyor yardımlarınızı bekliyorum
  • quote:

arkadaşlar yardım edecek kimse yok mu ACİL YARDIM!!! hafiza kartina attığım Mobile Odin ve Flash Kernel dosyasını kopyaladım kartı tablete taktım ancak nasıl kurulum dosyasını bulamadım hangi dosyaya basmam gerekiyor appisntaller i de kurdum o da hafıza kartını görmüyor yardımlarınızı bekliyorum

internet erişimin var ise hiç uğraşma dosyaları indirdiğin adrese gidip tıkladığında indirilenler kısmına koyuyor oradan kolayca çalıştırabilirsin.
  • quote:

arkadaşlar yardım edecek kimse yok mu ACİL YARDIM!!! hafiza kartina attığım Mobile Odin ve Flash Kernel dosyasını kopyaladım kartı tablete taktım ancak nasıl kurulum dosyasını bulamadım hangi dosyaya basmam gerekiyor appisntaller i de kurdum o da hafıza kartını görmüyor yardımlarınızı bekliyorum

hocam bir kere o dosyaların uzantıları apk olmalı yanlış indirmiş olmayın ilk mesajda ali çimen in konusunun linki var oradan indirin sonra hafıza kartına atın tablette dosyalar isimli programdan extrasdcard ı açın orada göreceksiniz basın ve kurun
  • Arkadaşlar hafiza kartina attığım Mobile Odin ve Flash Kernel dosyasını hangi dosyaya basarak kuracam dosya adlarını yazacak kimse yokmu LÜTFEN ACİL YARDIM!!!!!!!

• quote:

ali çimen in konusunun linkinden indrdim
    1. Mobile Odin :http://forum.xda-developers.com/attachment.php?attachmentid=1754368&d=1361632564
    2. Flash Kernel :http://forum.xda-developers.com/attachment.php?attachmentid=1187118&d=1341848203

tama bu dosyaarı hafıza kartına atın ve direk dosyalar uygulamasından bulup yükleyin

• bu dosyaları hafıza kartına attım ve direk dosyalar uygulamasında buldum zipli görünüyordu winrar ile çıkardım çıkan dosyaların tümüne bastım ancak kurulan hiç bir şey olmadı hangi dosyaya basarak kurmam gerekiyor ya da indirdiğim dosyalarda problem olsa ali çimen in linki sizlerde de kurulmaması gerekmezmiydi ben bir yerde hata yapıyorum 1,5 saattir burada takıldım
  • quote:

ali çimen in konusunun linkinden indrdim
    1. Mobile Odin :http://forum.xda-developers.com/attachment.php?attachmentid=1754368&d=1361632564
    2. Flash Kernel :http://forum.xda-developers.com/attachment.php?attachmentid=1187118&d=1341848203

hocam panik yapma benim yazdığım kısımda bu konuyu atlamışmıyım? şimdi kontrol ettim tabletten aç demişim yani tabletteki dosya yöneticisine gir oradan harici sd kartı bul içine gir ve indirdiğin dosyaların üstüne tıkla cihaz onları kursun sonra diğerini kur (önce mobil odin sonra kernel ) en önemlisi indirdiğin dosyalar zipli ise zipten çıkar öyle karta kopyala dosya uzantıları apk olacak sonra italya romunuda zipten çıkar harici sd karta at burdan sonrasını ayrıntılı anlattığım bölümden takip et. unutma " dont panic."

• kartel1 harici sd karta dosyaları zipten çıka rttım Dosyalarım klasöründen sd karttaki Mobile OdinLite klasörüne tıkladığımda 1-assets 2-classes.dex 3-META-INF 4-res 5-resources.arsc 6-AndroidManifest.xml isimli dosyalar açılıyor hepsine tek tek bastım kurulum felan yok dosyalar doğrumu ali çimen in linkinden indirdim
  • evet arkadaşlar sonunda herşey tamamlandı ve jb li oldu tablet hiçbir sorun yok ilk konuşmamı da yaptım hoparlörden sorun yok ancak ahizeden ses az gelmesi dışında sorunum yok bütün arkadaşalara tekrar teşekkür ederim.
  • quote:

kartel1 harici sd karta dosyaları zipten çıka rttım Dosyalarım klasöründen sd karttaki Mobile OdinLite klasörüne tıkladığımda 1-assets 2-classes.dex 3-META-INF 4-res 5-resources.arsc 6-AndroidManifest.xml isimli dosyalar açılıyor hepsine tek tek bastım kurulum felan yok dosyalar doğrumu ali çimen in linkinden indirdim

hocam bir düzeltme yapayım yukarıdaki linke tıkladığında direk apk dosyası olarak iniyor senin için bir daha indirdim.inen apk uzantılı dosyayı sd karta at diğerlerini sil. birde kanımca aynı dili konuşmuyoruz senin bahsettiğin sd kart cihazın hafızası benim bahsettiğim harici sd kart yani bir tane mikro sd karta yükleyeceksin o dosyaları

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kartel1 -- 26 Mart 2013; 21:28:08 >
  • Arkadaslar sunları bı toparlasak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kartel1 hocam yukarıdaki link derken hangisini kastettin saat 20:54 de yazdığın mesajın üzerinde benim mesajımdaki alıntı linkini diyorsan direkt zipli dosya olarak iniyor saat 7 den beri burada taıldım
  • 
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.