Şimdi Ara

Sabit telefonu bugün kapattım TTNET NET6 Limitli internet kullanabilirmiyim ??

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
1
Favori
1.140
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selam arkadaşlar ortak olarak kullandığım sınırsız internetim kapandı ortaklıkltan çıktım şimdi kendime uygun TTNET LİMİTLİ NET 6 paketini almayı düşünüyorum lakin babam bugün sabit ev telefonumuzu 6 ay gibi geçici bir süreliğine dondurdu durduk yere gelen 18-20 tl lık faturalar yüzünden...

şimdi bende bu sabit hat üzerinden NET 6 LİMİTLİ tarifeyi kullanmak istiyorum

net 6 limitli paketin ücreti ne kadar ve sadece telefonu internet için kullanacağım 30 tl aylık internet parasına ek para da ödeyecekmiyim bağlantı ücreti bilmem ne ??

birde bende 2006-2007 yıllarında kullandığım şu anda sapasağlam bir köşede yatan ADSL modemim mevcut LOOPCOOM marka 4 PORT KABLOLU modem

bu modem işimi görürmü 8 Mbps hızı desteklermi ??

bugün yarın almayı planlıyorum yardımcı olursanız sevinirim iyi günler !!!

• evet beyler acil yardım bekliyorum neden kimse ilgilenmiyor yaa
  • dondurulmuş hatta adsl aboneliği yapılabileceğini sanmıyorum. müşteri hizmetlerini arayıp sorun.
  • vallahamı ??
  • Ayrıca abone olarak kabul etseler bile TTNET LİMİTLİ NET 6 dediğiniz şeyi TAAHÜTLÜ olarak size amiyane tabirle geçirecekler. Bence kanmayın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bana internet lazım kardeşim nerden hizmet alacam ttnet haricinde ??? bilgisi olan varmı ???
  • ilk önce telefonu amamen kapat yada numarıyı iptal ettir sonra en yakaın uydu nete geç varsa yoksa tabu budada kablolu tv zorunlulugu var o da 8 liaydı sanırım
  • yaww yok bizim burda uydunet bilmem ne ya babam dediki ben telefonu kesin kapatıyorum sen kendi adına bir telefon açtır ordan kullan interneti beni karıştırma dedi

şimdi bende kendime yeni bir hat alsam yine ayda 30 tl ya internet kullanabilirmiyim limitli internet ??
  • quote:

Orijinalden alıntı: tda 1562q

yaww yok bizim burda uydunet bilmem ne ya babam dediki ben telefonu kesin kapatıyorum sen kendi adına bir telefon açtır ordan kullan interneti beni karıştırma dedi

şimdi bende kendime yeni bir hat alsam yine ayda 30 tl ya internet kullanabilirmiyim limitli internet ??

TT Net'te YALIN Internet denen bir şey var. Bu YALIN Internet telefon olmadan alınabiliyor. Tavsiye ederim.

Şu linke balhttp://www.ttnet.com.tr/bireysel/internet/ttnetyalininternet/Sayfalar/ttnet-yalin-internet.aspx

Bu aralar ben uydu nete geçmeyi düşünüyorum ama TT Netten Tivibu, wirofon vb bir çok şey aldığımdan vazgeçemiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: serdarski

quote:

Orijinalden alıntı: tda 1562q

yaww yok bizim burda uydunet bilmem ne ya babam dediki ben telefonu kesin kapatıyorum sen kendi adına bir telefon açtır ordan kullan interneti beni karıştırma dedi

TT Net'te YALIN Internet denen bir şey var. Bu YALIN Internet telefon olmadan alınabiliyor. Tavsiye ederim.

Şu linke balhttp://www.ttnet.com.tr/bireysel/internet/ttnetyalininternet/Sayfalar/ttnet-yalin-internet.aspx

Bu aralar ben uydu nete geçmeyi düşünüyorum ama TT Netten Tivibu, wirofon vb bir çok şey aldığımdan vazgeçemiyorum.

yaww iyiki söyledin ben hiç bilmiyodum zaten töbe töbe yaww

almıyom zaten işnternet falan başlarım netine de ..... yaww
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.