Şimdi Ara

Seagate GoFlex Satellite video inceleme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
1.049
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Depolama çözümleriyle tanınan Seagate, GoFlex serisine dahil ettiği Goflex Satellite modeliyle iOS ve Android kullanıcılarının çoklu medya kullanımı sırasında yaşadıkları depolama alanı yetmezliği sorununa çare oluyor.

• Devamlı sunum yapan yada çok fazla sayıda gerekli dokümanı yanında taşıyanların dışında başkasının işine yarayacağını zannetmiyorum. Wifi dan bağlandığı zaman internet bağlantınızı ortadan kaldırıyor ve ekstra dan birkaç film, müzik yada resim için sizi cep telefonunuzdan daha büyük bir cihaz taşımak zorunda bırakıyor.Tablet olsun telefon olsun millet gramların hesabını yaparken bu ürünü ne kadar kullanır orasını bilemem.Bunların yerine cihazlara daha fazla hafıza yerleştirmek bu kadar zor mu ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -VesselaM- -- 17 Aralık 2012; 1:42:48 >
  • bence gayet faydalı bir ürün acak şuan için geliştirilmesi şart gibi duruyor. özellikle bataryasının geliştirilmesi ile acil durumlarda telefona güç sağlayabilmeli. Madem bu cihaz bizim yedeğimiz gibi bir şey olacak

• quote:

Orijinalden alıntı: -VesselaM-

Devamlı sunum yapan yada çok fazla sayıda gerekli dokümanı yanında taşıyanların dışında başkasının işine yarayacağını zannetmiyorum. Wifi dan bağlandığı zaman internet bağlantınızı ortadan kaldırıyor ve ekstra dan birkaç film, müzik yada resim için sizi cep telefonunuzdan daha büyük bir cihaz taşımak zorunda bırakıyor.Tablet olsun telefon olsun millet gramların hesabını yaparken bu ürünü ne kadar kullanır orasını bilemem.Bunların yerine cihazlara daha fazla hafıza yerleştirmek bu kadar zor mu ?

Uzun süredir kullanan biri olarak Söylediklerinize katılmıyorum. Uzun seyahatlerde ve ev dısında uzun zaman geçirenler için çok ideal bir çözüm. Arabada kutu icinden çıkan çakmak adaptoru ile yada 7 saatten fazla dayanan pil süresi ile çok kullanışlı.
    Ayrıca Wifi ile bu alete bağlanıp yine kendi üzerinden başka bir Wifi ağına daha bağlanıp interneti kullanmaya devam ediyorsunuz.
    Tek sorunu içindeki mkv filmleri sadece XBMC ile altyazılı seyredebiliyorsunuz. Onun dısında bir sorunu yok. Çantada taşıyabileceğiniz ve Apple cihazları dısında tüm Wifi ve USB bağlantısı olan tablet telefon ve pc ler ile bağlanabileceğiniz çok yönlü bir cihaz. 500 gb veriyi her cihazda özellikle İpad de sorunsuzca kullanmak çok güzel.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: uA_1905

buna bi de WiFi eklenirse tamamdir

Nasıl yani ? Var zaten Wifi si. Özelliği o zaten.

• quote:

Orijinalden alıntı: SANALKAPTAN

quote:

Devamlı sunum yapan yada çok fazla sayıda gerekli dokümanı yanında taşıyanların dışında başkasının işine yarayacağını zannetmiyorum. Wifi dan bağlandığı zaman internet bağlantınızı ortadan kaldırıyor ve ekstra dan birkaç film, müzik yada resim için sizi cep telefonunuzdan daha büyük bir cihaz taşımak zorunda bırakıyor.Tablet olsun telefon olsun millet gramların hesabını yaparken bu ürünü ne kadar kullanır orasını bilemem.Bunların yerine cihazlara daha fazla hafıza yerleştirmek bu kadar zor mu ?

Uzun süredir kullanan biri olarak Söylediklerinize katılmıyorum. Uzun seyahatlerde ve ev dısında uzun zaman geçirenler için çok ideal bir çözüm. Arabada kutu icinden çıkan çakmak adaptoru ile yada 7 saatten fazla dayanan pil süresi ile çok kullanışlı.
    Ayrıca Wifi ile bu alete bağlanıp yine kendi üzerinden başka bir Wifi ağına daha bağlanıp interneti kullanmaya devam ediyorsunuz.
    Tek sorunu içindeki mkv filmleri sadece XBMC ile altyazılı seyredebiliyorsunuz. Onun dısında bir sorunu yok. Çantada taşıyabileceğiniz ve Apple cihazları dısında tüm Wifi ve USB bağlantısı olan tablet telefon ve pc ler ile bağlanabileceğiniz çok yönlü bir cihaz. 500 gb veriyi her cihazda özellikle İpad de sorunsuzca kullanmak çok güzel.

Sizin tercihinizdir tabi ki nasıl isterseniz öyle kullanabilirsiniz ancak 64gb ve üzeri hafızaya sahip bir çok telefon ve tablet mevcut bu cihazların kullanım süreleri de malumunuz hafızanın tamamını doldursanız bile (ortalama kalitede filmler örneğin)bu içeriğin ne kadarını izleyebileceksiniz ayrıca belkide siz içeriği bitirmeden bataryanız bitecek çünkü bunların yanında oyun gibi bir çok uygulama da var.Benim düşünceme göre kullanışlı olabilir ama gerekli bir cihaz değil ancak sizin için bir sıkıntı yaratmıyorsa güzel bir ürün.Belki ben yanlış anlamış olabilirim ancak videoda wifi erişimini kısıtladığı söyleniyordu ?

• Alet repeater olarak kullanilabiliyor bilmeden yorum yapmayin bence insanlari yanlis yonlendiriyorsunuz

• sadece seyahat değil,evde bile cok kullanıslı olacak gbi görünüyor.fakat batarya daha güçlü olmalı en az 15 saat dayanabilmeli,ve ayrıca range extender olarak kullanılabiliyorsa tadından yenmez.kablosuz yaşam iyidir 2.4 ghz ve 5 dbi'nın üstüne çıkmamak kaydıyla tabi,sağlık kolay bulunmuyor.

• Büyük haber!

• İpad 3 de önceden izliyordum şimdi videolar donmaya başladı fiber internet kullanıyorum.

• Çok iyi bir çözüm olmuş. Ancak fiyatının daha alınabilir seviyelere imesi gerek. Sadece üç cihaza destek vermesi de başka bir handikap.
    Bu arada S3'TE Xperia Landscapes videosunu izletip, tam Xperia yazan ksımda kesmeniz de dikkatimden kaçmadı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Provisional -- 17 Aralık 2012; 14:15:25 >
  • Bulut depolama varken bence gereksiz. Pahalı cihazım varsa bulut depolamaya da verecek param olur herhalde :-)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güzel inceleme takipteyim.
  • Bu videodaki adamı seviyorum hem sesi hemde görüntüsü güzel

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: uA_1905

buna bi de WiFi eklenirse tamamdir

Nasıl yani ? Var zaten Wifi si. Özelliği o zaten.

Hocam başka bir şey kastetmiştim ama cevabımı aldım ben.
  • Cihaz çok güzel düşünülmüş. İncelemede güzel. Ama neden 1 TB değil diyip her kezi bayayım :)

• evde bunun wireless ini bi repeater a tanımlayıp router üzerinden çok daha fazla sayıda cihaza çok daha geniş kapasiteli olarak eriştirmek mümkün.merak ettiğim nokta videoda değinilmemiş ama wifi üzerinden diske veri yazabiliyoruz değilmi? bu chaz ssd diskli olsa araba içerisinde mükemmel bi çözüm olur. mekanik idsk için güzel bi darbe emici kutu yapmak lazım...

• quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: -VesselaM- Devamlı sunum yapan yada çok fazla sayıda gerekli dokümanı yanında taşıyanların dışında başkasının işine yarayacağını zannetmiyorum. Wifi dan bağlandığı zaman internet bağlantınızı ortadan kaldırıyor ve ekstra dan birkaç film, müzik yada resim için sizi cep telefonunuzdan daha büyük bir cihaz taşımak zorunda bırakıyor.Tablet olsun telefon olsun millet gramların hesabını yaparken bu ürünü ne kadar kullanır orasını bilemem.Bunların yerine cihazlara daha fazla hafıza yerleştirmek bu kadar zor mu ?
    Uzun süredir kullanan biri olarak Söylediklerinize katılmıyorum. Uzun seyahatlerde ve ev dısında uzun zaman geçirenler için çok ideal bir çözüm. Arabada kutu icinden çıkan çakmak adaptoru ile yada 7 saatten fazla dayanan pil süresi ile çok kullanışlı. Ayrıca Wifi ile bu alete bağlanıp yine kendi üzerinden başka bir Wifi ağına daha bağlanıp interneti kullanmaya devam ediyorsunuz. Tek sorunu içindeki mkv filmleri sadece XBMC ile altyazılı seyredebiliyorsunuz. Onun dısında bir sorunu yok. Çantada taşıyabileceğiniz ve Apple cihazları dısında tüm Wifi ve USB bağlantısı olan tablet telefon ve pc ler ile bağlanabileceğiniz çok yönlü bir cihaz. 500 gb veriyi her cihazda özellikle İpad de sorunsuzca kullanmak çok güzel.
    Sizin tercihinizdir tabi ki nasıl isterseniz öyle kullanabilirsiniz ancak 64gb ve üzeri hafızaya sahip bir çok telefon ve tablet mevcut bu cihazların kullanım süreleri de malumunuz hafızanın tamamını doldursanız bile (ortalama kalitede filmler örneğin)bu içeriğin ne kadarını izleyebileceksiniz ayrıca belkide siz içeriği bitirmeden bataryanız bitecek çünkü bunların yanında oyun gibi bir çok uygulama da var.Benim düşünceme göre kullanışlı olabilir ama gerekli bir cihaz değil ancak sizin için bir sıkıntı yaratmıyorsa güzel bir ürün.Belki ben yanlış anlamış olabilirim ancak videoda wifi erişimini kısıtladığı söyleniyordu ?

Diskin bataryası 5 sa. telefon bataryası ise video izlemede 5 saati geçer.. ( video izlerken int.le işim olmaz zaten ) kendime ait bi film arsivim var hatta sezon sezon araştırıp yedeklediğim yabancı diziler.. bunlara istediğim zaman erişip telefonumdan izleyebilmek benim için çok büyük kolaylık. 64 gb ve üstü telefon kimlerde var bilmiyorum bende yok olsada yetmez zaten. ihtiyaca yönelik ve benim durumumda olanlar için gerekli bi alet. Vatanda 360tl biçmişler 500gb a göre çok gelse de düşünmüş yapmışlar nabalım alıcaz ;)

• quote:

quote:

Selam ben yei kullanan biri olarak sormak istediğim şu. Uygulamayı iPhone ve iPad de yükledim wifi de segate buluyorum işaretliyorum bağlanıyor ve ardından otomatik olarak safariden uygulamayı açıyor AppStore dan indirdiğim uygulamadan bağlanamıyorum. Çıkıp uygulamaya girdiğimde wifi bağlantısı yok oluyor. Bu konuda yardımcı olurmusunz. Saygılar

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.