Şimdi Ara

Twitter, tüm tweet'lerin indirilmesini sağlayan özelliği başlattı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
593
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Son dönemlerde önemli hamleler yapan Twitter'ın bir süredir mesaj arşivini kullanıcının indirmesine sunacağı konuşuluyordu. Özellikle çok fazla sayıda mesaj gönderen ve geçmişteki mesajlarını merak eden kullanıcılara hitap edecek olan özellik, Twitter patronu Dick Costolo tarafından da teyit edilmişti. 

Bugün itibariyle kullanıcıların Twitter arşivlerini indirmesine olanak sağlayacak özellik kullanıma sunuldu. Twitter'da ayarlara giderek tüm arşivi indirme butonuna tıkladığınızda, zip dosyası şeklinde arşivi indirebiliyorsunuz. Arşiv HTML dosyası olarak ve takvim şeklinde mesajların tarihleri ile birlikte sunuluyor.

Ayrıca Twitter kullanıcılara mail göndererek, gerekli indirme bağlantılarını da sunmaya başladı. Mail içerisindeki indirme linkine tıklayarak da mesaj arşivi indirilebiliyor. Özellik bölge bölge kullanıcılara gönderilmeye başlandı. İlerleyen günlerde tüm kullanıcılar bu özelliği hesaplarında bulabilirler.

Bir süredir bu özellik üçüncü taraf yazılımlarla sağlanabiliyordu. Ancak Twitter bu hamle ile kullanıcıları yine bünyesinde tutmuş oldu. 

• İşte bu çok iyi oldu.

Düzenleme : bende öyle bi buton aktif değil henüz ya da ben bulamadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Legendery -- 17 Aralık 2012; 0:23:28 >
  • Yalnız yanlış hatırlamıyorsam ki büyük ihtimalle hatırlamıyorum dirk değil dick costolo olsa gerek :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Legendery

İşte bu çok iyi oldu.

Düzenleme : bende öyle bi buton aktif değil henüz ya da ben bulamadım.
    .....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-349768E0E -- 21 Ağustos 2015; 14:32:22 >
  • Sevgilimizden ayrıldığımız için sabaha kadar oturup hepsini silmeden önce bu tip uygulamalar çıksaydı ya, uğraşmazdık tek tek saatlerce.
    Malum, yeni sevgili, eskisi zamanında atılanları okuyup çirkeflik yapabiliyor, "Ona bunları yapmışsın bana yapmıyorsun" gibisinden.

Benim sırada beklediğim uygulama budur = "X ile Y tarihleri arasındaki tweetleri topluca sil". (Aslında çoktaaan olması gerekirdi, hem twitter'da hem facebook'ta)

• quote:

Orijinalden alıntı: Cagdas dv6196

Benim sırada beklediğim uygulama budur = "X ile Y tarihleri arasındaki tweetleri topluca sil". (Aslında çoktaaan olması gerekirdi, hem twitter'da hem facebook'ta)

iyimiş
  • quote:

Orijinalden alıntı: Holy Templar

quote:

Orijinalden alıntı: Cagdas dv6196

iyimiş

Çeken bilir... 1000lerce sildim, anam ağladı...
  • çok iyi olmuş bu
  • İyi olmuş. Aynı şekilde silme butonuda gelse iyi olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ohh yemede yanında yat
  • Bune benzer bir özellik Facebook'ta vardı.Açıkcası ben gereksiz görüyorum bu yeniliği.
  • Çevrim dışı bir Twitter sayfası görünümünde görebilsek güzel olurdu, bilemiyorum belki de öyledir.. Ayrıca yukarıdaki yorumlarda yaratıcı fikirler var, umarım akıl ederler bunları da..

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.