Şimdi Ara

clio III hakkında

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
722
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar öncelikle forumda arattım clıo III olarak 3 sayfa baktım bişi çıkmadı o yüzden bu başlığı açtım eğer daha önceden açıldıysa kusura bakmayın

arkadaşlar tıp fakültesini yeni bitirdim ve bu süreç boyunca çok takip edemedim donanım seviyelerini şimdi ilk arabam olarak ikinci el 2006-2008 arası makyajsız kasa olan clio3 almayı düşünüyorum.

bu araç hakkında bilgisi olan arkadaşlara birkaç sorum olacak.

sahibindende gördüğüm kadarıyla authentic, expression, extreme gibi modelleri var bunlardan hangisinde kısaca ne vardır ne yoktur ve bir de benim aradığım model aralığında otomatik vites versiyonlarında kronik sorunlar var mıdır ve aldığımda pişman olur muyum.

bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olabilirse çok sevinirim

• Clio 20000 civarına temizini bulabilirsin gibi en boşu oauthentic olarak biliyorum ama aralarında ne fark var bilmiyorum.Daha fazla yardımcı olacak arkadaşlar vardır heralde :)
  • 1.2 extrem 2012 clio 3 üm var 0 aldım 30bin tl ye ama çok pişmanım tavsiye etmiyorum küçük motorlu araç daha fazla yakar derlerdide inanmazdım hakikaten öyleymiş gittim salak gibi aldım şimdi gaz taktırmayı düşünüyorum düz vitesi berbat zaten garc gurc sesler geliyor triptonik olanını düşünemiyorum bile git bir tane vw polo al 1.4
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.