Şimdi Ara

Acer Iconia Tab A110 7' Tablet (Tegra3) [ANA KONU-Paylaşım] (34. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
718
Cevap
18
Favori
37.264
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: exmans123

quote:

Orijinalden alıntı: kukurik

quote:

quote:

Beyler, bu cihazı nasıl fabrika ayarlarına çevirebilirim. Desen şifresini unuttum ve gmail hesabım işe yaramıyor. Yani root menüyü nasıl açarım?
    Şimdiden teşekkürler

ses açma ile power tuşuna basılı tutuyorsunuz sonra ekrana ışık geldimi elinizi çekiyorsunuz ama ışık az geliyo sonra recovery menüsüne giriyor :)

Yok anacığım yemedi. Bende mi sorun var anlamadım. (ki affetmem böyle konularda her bir şeyi yaparım ama)

ses açma ile power tuşuna bastıktan sonra titricek titredikten 2 saniye falan sonra elinizi çekiceksiniz :)

iconia a211 den bahsediyorsun dimi?
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Beyler, bu cihazı nasıl fabrika ayarlarına çevirebilirim. Desen şifresini unuttum ve gmail hesabım işe yaramıyor. Yani root menüyü nasıl açarım?
    Şimdiden teşekkürler

ses açma ile power tuşuna basılı tutuyorsunuz sonra ekrana ışık geldimi elinizi çekiyorsunuz ama ışık az geliyo sonra recovery menüsüne giriyor :)

Yok anacığım yemedi. Bende mi sorun var anlamadım. (ki affetmem böyle konularda her bir şeyi yaparım ama)

ses açma ile power tuşuna bastıktan sonra titricek titredikten 2 saniye falan sonra elinizi çekiceksiniz :)

iconia a211 den bahsediyorsun dimi?

burası a110 konusu tabikide a110 dan bahsediyorum ?
  • a110, a211 hepsi aynı arkadaşlar tek farkları boyutu ve 3g özelliği..

Ayarkar --> yedekle ve sıfırla --> fabrika ayarlarına geri dön seçeneğini seçerseniz de aynı işlem uygulanıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi justpassenger -- 7 Nisan 2013; 23:33:20 >
  • arkadaşlar bende de bu aletten var, tur harici kendi başımıza bir yurtdışı programımız var ve avrupa (viyana prag ve budapeşte özellikle) haritasına ihtiyacım var hangi programları önerirsiniz ücretsiz ve nasıl kurabilirim ya da ücretli neler vardır yardımcı olursanız çok sevinirim
  • ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mekpro -- 9 Mayıs 2013; 13:03:19 >
  • Bitti mi?
  • İconia b 1 veriyor ttnet ama gariptir 110 dan daha yeni bir model ve 110 dan ózellik açısından çok düşük acer ne yapmaya çalışmış geliştireceğine batırmış komik.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: majesterium

İconia b 1 veriyor ttnet ama gariptir 110 dan daha yeni bir model ve 110 dan ózellik açısından çok düşük acer ne yapmaya çalışmış geliştireceğine batırmış komik.

Firmalar artık donanım yarışından çıktılar, daha düşük bütçelere uygun tabletler satabilme yarışı içerisindeler. Bu yüzden özelliklerden kısarak fiyat düşürme politikası izliyorlar.
  • Üç kuruş için müşteri kaybetmeyi göze alan utanmaz Acer'a bir kapak:

Acer Iconia Tab A110 7' Tablet (Tegra3) [ANA KONU-Paylaşım]
  • * - -*

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BallıBey -- 4 Temmuz 2013; 23:17:20 >
  • @hurshit
    Geçmiş olsun. 6.5 ay sonunda mutlu sona ulaşmışsınız. Ancak büyük olasılıkla bir 6.5 ay daha da kapak değişimi beklersiniz bu ülkede
  • "Bu ülke... " 60 yıldır deniyor bu. Yapacak birşey yok. Acer'ın diğer ülkelerde de bu arızayı üstlenmediğini hatırlatalım. Oralarda insanlar haklarını nasıl arıyor, bilmiyorum.
  • Yaşadıgım ilginç bir olayı aktarayım:
    Tableti araçtan inerken eşim düşürmüş,yumuşak kılıf ve rüzgar gürültüsü nedeniyle olsa gerek sesi ne o ne ben duymadık.
    Tabletin düştüğü nokta ise aracımı park ederken kullandıgım alan oldugu için üstünden aracımla geçmişim.Sonra dan fark edip, dagılmış halde buldyk tableti.İşin ilginç olana yanı ise arka kapagının o agırlıga ragmen hiçbir noktasından çatlamamış olması.Sadece lastik sanırım son temas olarak cihazı köşesinden ezdigi için ( tabletin köşeleri de yuvarlatılmış oldugundan) beton zemine açılı olarak sürtmesi sonucu 1 cm boy 0.5 cm de eni olan bir sürtünme izi oluşmuş.
    Tabi ekranı söylemem gerek yok,tuzla buz olmuş.
    Yine de şarj oluyor ve açınca ekranın bazı bölgelerine beyaz ışık geliyor.Sanırım ekran saglam olsa çalışacak.
    Henüz yazlıkta oldugum için herhangi bir girişimde bulunmadım ,tamir için.
    Çıkardıgım sonuç ,arka kapakların farklı malzemeden ve/veya farklı üreticiler,farklı zamanlarda yapılmış olabilecegi.Yani birz şans işi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: incele

Yaşadıgım ilginç bir olayı aktarayım:
    Tableti araçtan inerken eşim düşürmüş,yumuşak kılıf ve rüzgar gürültüsü nedeniyle olsa gerek sesi ne o ne ben duymadık.
    Tabletin düştüğü nokta ise aracımı park ederken kullandıgım alan oldugu için üstünden aracımla geçmişim.Sonra dan fark edip, dagılmış halde buldyk tableti.İşin ilginç olana yanı ise arka kapagının o agırlıga ragmen hiçbir noktasından çatlamamış olması.Sadece lastik sanırım son temas olarak cihazı köşesinden ezdigi için ( tabletin köşeleri de yuvarlatılmış oldugundan) beton zemine açılı olarak sürtmesi sonucu 1 cm boy 0.5 cm de eni olan bir sürtünme izi oluşmuş.
    Tabi ekranı söylemem gerek yok,tuzla buz olmuş.
    Yine de şarj oluyor ve açınca ekranın bazı bölgelerine beyaz ışık geliyor.Sanırım ekran saglam olsa çalışacak.
    Henüz yazlıkta oldugum için herhangi bir girişimde bulunmadım ,tamir için.
    Çıkardıgım sonuç ,arka kapakların farklı malzemeden ve/veya farklı üreticiler,farklı zamanlarda yapılmış olabilecegi.Yani birz şans işi.

Buna katılıyorum, benim tabletimde de herhangi bir problem çıkmadı.

Ayrıca @hurshit geçmiş olsun, hakkını alana kadar peşini bırakma. Bu şekilde diğer arkadaşlar da emsal alabilirler, herkesin problemi çözülmüş olur :)
  • Tabletinden herkes memnun herhalde :)
  • Ben temmuzda sattım 260 dan tableti.3g li huawei alacam turkcell marketden.Arka kapak çatlayıp ucu kopunca tadım kaçmıştı
  • bizimki de çatladı biraz ilerleyince çatlak japon sürdüm duruyor şimdilik.
  • ben 1.5 yıldan fazla bi zamandır her gün kullanıyorum aleti, çatlamadı hiçbir yeri nazar değmesin :)
  • Benim tablet de çatlamadı, garip bir durum vesselam :))
  • Bu tabletin çatlama sorunu var ve zamanında neredeyse hepimiz hepsiburadadan aldık indirimle vs.

bi 10 ay sonraki izlenimlerim şunlar,
    pili gerçekten iyiymiş ipadla yarışıyor desek yeridir.
    Garantisi yok kimse var demesin garantisiz ürün gibi düşünün.
    Ve asla hepsiburadan kırılacak bir ürün almayın, taş alın demir alın ama kırılacak olabilen titanyum bile almayın derim :) kırık dumbel gönderdi adamlar :)

Çatlama sorununa gelelim , izlenimlerim sonucu bu üründeki çatlamalar düşme veya darbe ile olmuyor sıcaklık ile oluyor sanırsam.
    Şubat'ta antalyaya gitmiştim ve daha sonra istanbula dönerken çantama koymuştum çantada başka bir çantanın içinde otobüs bagajında. vs.

Hiçbir darbe almamasına rağmen çatlamıştı. (zaten kendi kılıf + lowepro çanta içerisinde darbe alması mümkün değildi.)
    + kalorifere yakın bir yerde bıraktığımda sabah kalktığımda yine çatlamıştı.

Bunlar benim izlenimlerim.
    Ve not olarak Acer'i bir daha alır mıyım alırım ama tabiki fiyatı yine herhangi bir garantisiz ürün fiyatı gibi olursa alırım başka bir şekilde 3 kuruş fazla verilmez Acer'ın hiçbir ürününe.
  • 
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.