Şimdi Ara

Nokia'nın geniş ekranlı bir Windows Phone 8 prototipine ait görüntüler sızdı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
1.134
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Nokia'nın geniş ekranlı bir Windows Phone 8 prototipine ait görüntüler sızdı

Juggernaut kod adlı bir Windows Phone 8 telefonu üzerinde çalıştığı geçtiğimiz yaz aylarında sızan veriler ışığında birkaç kez doğrulanan Nokia'nın benzer bir isim taşıyan yeni prototipi ortaya çıktı. coolRaffy takma adlı bir Twitter kullanıcısı tarafından paylaşılan görsellerde, Nokia üretimi bir prototip olduğu açıkça görülen geniş ekranlı bir aygıt gün yüzüne çıkarıldı. Microsoft'un Windows Phone 8 mobil işletim sistemini içeriyor olmasına karşın ön yüzünde platformun eski logosunu barındıran Juggernaut Semaphone modelli cihaz, büyüklüğü bilinmeyen WVGA (800 x 480 piksel) çözünürlüklü bir ekrana ve çift çekirdekli Krait işlemci ile Adreno 225 grafik biriminin eşlik ettiği Qualcomm Snapdragon S4 MSM8960 çipsete sahip. 

Juggernaut Semaphone'un önümüzdeki dönemlerde piyasaya sürülecek bir ürün mü olduğu yoksa prototip olarak üretilip yazlımsal çalışmalar için mi kullanıldığı bilinmiyor. İlk olarak Finlandiyalı firmanın üzerinde çalıştığı Windows Phone 8'li modeller arasında görünen, ardından test sonucu yayınlanan telefonun şimdi de kendisi internette boy göstermeye başladı. Hakkında çok az bilgi sahibi olunan Juggernaut, ayrıca Nokia'nin büyük ekranlı bir model geliştiriyor olma ihtimalini de kuvvetlendiriyor. 

Nokia'nın geniş ekranlı bir Windows Phone 8 prototipine ait görüntüler sızdı

• Çok faydalı hareketler:)

• ekran pek çizilmeye dayanıklı değil gibi :)

• nokia calisiyor devam boyle :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • iyidir iyi
  • Nokia bitti Nokia battı Nokia öldücüler gelir şimdi.

• quote:

Orijinalden alıntı: SystemApps

ekran pek çizilmeye dayanıklı değil gibi :)

İlk resme dikkatli bakacak olursanız ekran üzerinde koruyucu film var çizik olan ekran değil film.

• ekranın tam olarak neyi geniş piksel aralıklarımı? boyutu yazmamışsınız yanıltıcı başlık gene

• nokya tuşlu telefon yapsın senin neyine dokunmatik akıllı telefon

• Nokia seni seviyoruz da,bu kaçıncı telefon,lumia serisinde bir sürü model çıkarttın,diğer modellerde de çıkarttın.Azalt şu model sayısını gözünü seveyim.Bu kadar çabuk eskitme modellerini. Giriş,orta ve üst seviye olarak girişe yılda 3,orta seviyeye 2 amiral gemisi olarak 1 tane çıkart yeter artar.

• Ben sevmedim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Küçült şu kasayı Nokia modellerinde. Ekran içerisinde kayboluyor kasanın büyüklüğünden.
  • iyi değil ucuz bir win8 cihazı olarak çıkar bu cihaz lumia ayarında değil belli
  • Nokia'ı Nokia yapan tuşlu telleridir.
  • Çözünürlük çok düşük :(

• quote:

Orijinalden alıntı: MERCURY2000

quote:

Orijinalden alıntı: SystemApps

ekran pek çizilmeye dayanıklı değil gibi :)

İlk resme dikkatli bakacak olursanız ekran üzerinde koruyucu film var çizik olan ekran değil film.

aa evet ilk resme dikkat etmemiştim.
  • bana pek inandırıcı gelmedi.Çünkü telefondaki windows işareti mango serisi amblem gibi :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: revelax

nokya tuşlu telefon yapsın senin neyine dokunmatik akıllı telefon

Sende nasıl yazıldığını öğrensen :D

N-o-k-i-a

• Nokia ve Microsoft'un akıllı telefonda daha alacağı çok mesafe var. Maça zaten 3-0 yenik başladılar.

• Nokia'yı destekliyorum, Lumia 920 ile küllerinden doğdu, güncelleme ve müşterilerine destek ile daha da yükselecektir diye düşünüyorum.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.