Şimdi Ara

TONER DOLUMCUSUNDAN DOLUM HAKKINDA BİLGİ VE YAZICI TAVSİYELERİ (109. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
3.934
Cevap
68
Favori
203.811
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 107108109110111
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Merhaba,
    Renkli Laser
    Duplex ve network bağlantılı
    Doldurulabilen
    Toner ve drum ünitesi birlikte değişen, sonra ek masraf açmayan.
    Ek bir devoleper ünitesi olmayan
    bir yazıcı önerebilir misiniz. İlginiz için teşekkür ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi saygi -- 18 Mart 2016; 6:14:44 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: saygi

400-500 TL aralığında
    Merhaba,
    Renkli Laser
    Duplex ve network bağlantılı
    Doldurulabilen
    Toner ve drum ünitesi birlikte değişen, sonra ek masraf açmayan.
    Ek bir devoleper ünitesi olmayan
    bir yazıcı önerebilir misiniz. İlginiz için teşekkür ederim.

hp m251n modeli artık üretilmediğinden kriterlerinize uyan en uygun yazıcı dramı tonerle tümleşik Canon i-Sensys LBP7100CN Lazer Yazıcı modelidir fiyatıda sanırım 550t.l. civarıydı.

endlesskartus.com
    ender
  • Cevap için teşekkür ederim. Ama Canon'da sanki çift taraflı baskı standart değil.
  • quote:

Cevap için teşekkür ederim. Ama Canon'da sanki çift taraflı baskı standart değil.

o fiyata dublex baskılı ve aradığınız özelliklerde dolumu sorunsuz renkli yazıcı bulamazsınız dublex baskı olmazsa olmaz ise fiyatı 1000t.l. olanCANON CANON I-SENSYS LBP7210CDN RENKLI LAZER Yazıcı modeline bakın
  • quote:

Orijinalden alıntı: endlessend

quote:

Cevap için teşekkür ederim. Ama Canon'da sanki çift taraflı baskı standart değil.

o fiyata dublex baskılı ve aradığınız özelliklerde dolumu sorunsuz renkli yazıcı bulamazsınız dublex baskı olmazsa olmaz ise fiyatı 1000t.l. olanCANON CANON I-SENSYS LBP7210CDN RENKLI LAZER Yazıcı modeline bakın

İlginiz için teşekkür ederim, zahmet vermez isem Ricoh Sp 240DN ve OKI C301DN için ne dersiniz?
    Yorumunuzu alabilir miyim?
  • quote:

merhaba;
    6 kişilik ofis için 1 haftadır arayışlardayız hala bir cihaz bulamadık.

kısaca istediğimiz

renkli çok fonksiyonlu lazer yazıcı olacak.
    toneri 3000-6000 arası sayfa yazdırabilecek.
    wifi ile iphone ve samsung cihazları bağlanabilecek.
    ağ bağlantısı ile tüm bilgisayarlar bağlanacak.
    Var ise Toner ve drum ünitesi birlikte değişen.
    Canon veya Xerox tercihen.
    tonerleri uygun fiyatlı ve sorunsuz.

istediğimiz tam olarak böyle bir şey. yardımcı olursanız çok iyi olur hocam.
  • quote:

quote:

quote:

İlginiz için teşekkür ederim, zahmet vermez isem Ricoh Sp 240DN ve OKI C301DN için ne dersiniz?
    Yorumunuzu alabilir miyim?

dolumları sıkıntılı ve hassa cihazlardır bence

• quote:

Orijinalden alıntı: Chamlychaly

quote:

merhaba;
    6 kişilik ofis için 1 haftadır arayışlardayız hala bir cihaz bulamadık.

kısaca istediğimiz

renkli çok fonksiyonlu lazer yazıcı olacak.
    toneri 3000-6000 arası sayfa yazdırabilecek.
    wifi ile iphone ve samsung cihazları bağlanabilecek.
    ağ bağlantısı ile tüm bilgisayarlar bağlanacak.
    Var ise Toner ve drum ünitesi birlikte değişen.
    Canon veya Xerox tercihen.
    tonerleri uygun fiyatlı ve sorunsuz.

istediğimiz tam olarak böyle bir şey. yardımcı olursanız çok iyi olur hocam.

1. tercih hp 476nw 2. Canon i-Sensys MF8280CW modelleri bence size uygun özellik fiyat ve doluma uygunluklarıyla ekonomiktir.

endlesskartus.com
    ender

• iyi günler ender bey;
    size ufak bir sorum olacak
    1 adet samsung m 2070 fw marka yazıcı var ( daha önce sorulduysa lütfen kusura bakmayın)
    çip reset yazılımı yapıldı bundan sonra nasıl toner kullanmak gerekir
    muadil toner mi almalıyız ??
  • quote:

Orijinalden alıntı: chcts1

iyi günler ender bey;
    size ufak bir sorum olacak
    1 adet samsung m 2070 fw marka yazıcı var ( daha önce sorulduysa lütfen kusura bakmayın)
    çip reset yazılımı yapıldı bundan sonra nasıl toner kullanmak gerekir
    muadil toner mi almalıyız ??

muadil kullanmak zorunda değilsiniz genelde samsunglarda çip reset programı yüklendiyse dolumdan sonra toneri çipsiz takarlar yada bazılarında çipi olduğu gibi değişmeden üzerinde bırakırlar . muadil neyse dolumdaki işlemde odur . değişen bir şey yok 2ihtimalden başka ihtimalde yoktur. ister muadil ister dolum tercih sizin tabi reset programı sorunsuz ise.
  • Merhabalar ;

Canon i-Sensys MF217w ve Samsung SL-M2070FW modelleri arasında kaldım.Her ikisininde özellikleri hemen hemen istediğim gibi.Çok teknik özellikleri pek bilmiyorum yazıcılar konusunda? Bana hangisini tavsiye edersiniz , aldıktan sonra kronik arıza , dolum kolaylığı vs..
    Cevap veren herkese şimdiden teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mrhusnu

Merhabalar ;

Canon i-Sensys MF217w ve Samsung SL-M2070FW modelleri arasında kaldım.Her ikisininde özellikleri hemen hemen istediğim gibi.Çok teknik özellikleri pek bilmiyorum yazıcılar konusunda? Bana hangisini tavsiye edersiniz , aldıktan sonra kronik arıza , dolum kolaylığı vs..

samsungun dolumu daha maliyetli canonun daha ekonomiktir canonla toner bakımından aynı ancak canondan daha iyi hp 125a veya wifiisi hp 125nw modelini öneririm.

endlesskartus.com
    ender
  • endlessend E kullanıcısına yanıt
    cevabınız için teşekkürler, peki hangi yönü canon dan daha iyi?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: mrhusnu

Merhabalar ;

samsungun dolumu daha maliyetli canonun daha ekonomiktir canonla toner bakımından aynı ancak canondan daha iyi hp 125a veya wifiisi hp 125nw modelini öneririm.

endlesskartus.com
    ender

en önemli farkı olası sorunlarda tonersiz gönderdiğinizde arızanın arıza çıkarmadan halledilmesi ve teknik servisinin daha başarılı olması canonun teknik servisi hp ye nazaran daha sıkıntılı

• Merhabalar, elimde yaklaşık 4-5 yıl önce aldığım HP Deskjet 2060 var, fakat Windows 10 yükledikten sonra ciddi yazdırma problemleriyle karşılaştım. O yüzden yeni yazıcı alma ihtiyacı duydum. Tonerdir, kartuştur kolay ve ekonomik olan, ev kullanımı için önereceğiniz bir yazıcı var mıdır? WiFi,tek renk ve lazer olması tercihimdir, teşekkürler..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aczmendi

Merhabalar, elimde yaklaşık 4-5 yıl önce aldığım HP Deskjet 2060 var, fakat Windows 10 yükledikten sonra ciddi yazdırma problemleriyle karşılaştım. O yüzden yeni yazıcı alma ihtiyacı duydum. Tonerdir, kartuştur kolay ve ekonomik olan, ev kullanımı için önereceğiniz bir yazıcı var mıdır? WiFi,tek renk ve lazer olması tercihimdir, teşekkürler..

hp 1102w veya canon6030w modellerini öneririm tonerli(laser) dolumu ekonomik ve sorunsuzdur hp yi daha çok tercih ederim teknik servisi daha sorunsuzdur dolum kullansanız bile olasısorununuzu çözerler.

endlesskartus.com
    ender
  • KUŞE ETİKETE ÜZERİNDE RENKLİ RESİM OLAN A4'E BARKOD BASACAM.
    AYLIK 1500 SAYFA CİVARI BASKI ALACAM.
    HANGİ CİHAZI ÖNERİRSİNİZ.
    YARDIMLARINIZDAN DOLAYI ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM.
  • Hocam hp m251n modelı için toner lazım, sizin tavsiyeniz ile almıştım. 4 renk te lazım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: needacar

Hocam hp m251n modelı için toner lazım, sizin tavsiyeniz ile almıştım. 4 renk te lazım.

tabiki iletişim numaramı özelden gönderdim adres , fiyat v.s. sorularınızı özelden sorabilirsiniz veya telefonla direk bana ulaşabilirsiniz.

endlesskartus.com
    ender
  • @endlessend Hocam yazıcıyı iş yerinde kullanacağım. Şimdilik fotoğraf basma gibi bir ihtiyacım yok fakat alıyorken iyi bir yazıcı alayım diyorum. Limit 600TL ve renkli lazer yazıcı tavsiyesi istiyorum. Nette gezinirken Canon i-SENSYS LBP7100CN'yi önerdiklerini gördüm. Sanırım siz de öneriyorsunuz. Dolumu vs.. hakkında bir bilgim yok. Ricoh SG2100N modelini denedim ve hiç beğenmedim. Bi el atın hocam. :)

Ayrıca kullandığım yazıcı beni sinir ettiği için bir anda depoya kaldırdığım LPB5050 modeliydi. Son zamanlarda tonerleri de erken bitirmeye başlayınca iyice can sıkıcı olmaya başlamıştı zaten. Aslında bu yüzden Canon markasından uzak durmak istiyorum. Mesela her gün ilk sayfadan sonra ve ya aradan 1 saat geçtikten sonra çıktı aldığımda ilk sayfadan sonra 3-4dk boyunca kafa temizliği yapıyordu ve gerçekten can sıkıcı bir durumdu. Bunu da göz önünde bulundurarak bir tavsiye verirseniz memnun olurum.. :)

Ben bu 2 modeli buldum ama bir fikrim yok..

HP LaserJet Pro CP1025
    Samsung SL-C410W

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pohuman -- 5 Nisan 2016; 20:55:04 >

• 
Sayfa: önceki 107108109110111
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.