Şimdi Ara

Artes D712 7' Dual Core CPU Quad Core GPU 16 GB 4.1 Android Jelly Bean

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.015
Cevap
7
Favori
42.070
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

İşlemci Rockchip RK3066
    İşlemci Tabanı Arm Cortex A9
    İşlemci Tipi Dual Core
    İşlemci Hızı 1.6 Ghz
    Ram 1 Gb
    Depolama (Rom) 16 Gb Nand Flash
    Grafik İşlemci Quad Core Mali 400
    Ekran Boyutu 7"
    Görüntü Oranı 16:10
    Çözünürlük 1280x800
    Ekran Teknolojisi 5 Nokta Çoklu Dokunmatik Lcd
    Ekran Türü Kapasitif IPS-2 Lcd
    İşletim Sistemi Android 4.1 (Jelly Bean)
    Kablosuz Ağ Var
    Dahili 3G Yok
    Gps Yok
    Usb 3G Desteği Var
    Bluetooth Var
    Sd Kart Desteği Maks.32 Gb
    Sensörler Hız Sensörü, GYRO Sensör
    Titreşim Yok
    Ön Kamera 0.3 Megapiksel
    Arka Kamera 2.0 Megapiksel
    Hoparlör Var
    Mikrofon Var
    Pil 3250 mAH Lion Plimer
    Kulaklık Girişi 3.5 mm Std. Kulaklık Çıkışı
    Usb 1x Mini Usb 2.0
    HDMI 1xMicro HDMI
    Düğmeler Ses Butonu, Geri Butonu, Güç Butonu
    Ağırlık 323 Gram
    Boyutlar 184x131x9.5 mm
    Desteklenen Video Türü Avi Rm Rmvb Mp4 Mkv Wmv Vob Pmp Mpeg Mpg Flv 3gp
    Desteklenen Ses Türü Mp3 Wma Mp2 Ogg Aac M4a Flac Ape Wav
    Desteklenen Fotoğraf Türü Jpg Bmp Png Gif vb.. Çevirme, Otomatik oynatma
    E-Kitap Desteği Txt Lrc Pdf vb…
    3D Oyun Desteği Var
    Kutu İçeriği Otg Kablo, Adaptör (Mini Usb), Kulaklık, Kılıf

@ertanx 'e fotoğraf için teşekkürler.

tableti alan arkadaşların yorumlar doğrultusunda;
    - wifi kalitesi kötü düzeyde. modeme 1-2 oda uzaklıkta bile tatminkar değil. kopmalar yaşanıyor. bu sorun yazılımsal mı donanımsalmı kesin olarakbilindiği söylenemez henüz. düzeltilip düzeltilmeyeceği muamma.
    - cihaz kapalı halde şarj edilemiyor.
    - bazı arkadaşlar batarya göstergesinde problem yaşıyor. yazılımsal olduğunu düşünüyorum.
    + cihazın malzeme kalitesi ve ekran kalitesi gayet iyi. metal kasa olduğunu tekrar belirteyim.
    + performans konusunda birşey söylemeye gerek yok zaten. beklendiği kadar tatminkar.

...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi @rd@ -- 20 Aralık 2012; 23:36:21 >

• bu fiyata bundan iyisi bulunmaz bence
  • baya araştırdım daha cazip bişey bulamadım bende...
  • Diğer firmalar aynı özellikteki cihazları 450 liraya satıyorlar gerçekten çok iyi bir cihaz Asıl modeli Pipo u1 pro olduğu içinde Rom sorunu olmaz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Linkmaster

Diğer firmalar aynı özellikteki cihazları 450 liraya satıyorlar gerçekten çok iyi bir cihaz Asıl modeli Pipo u1 pro olduğu içinde Rom sorunu olmaz

çok iyi bir haber buda. yeni kredi kartım haftaya elime geçer geçmez alacağım bitane...
  • quote:

Orijinalden alıntı: @rd@

quote:

Diğer firmalar aynı özellikteki cihazları 450 liraya satıyorlar gerçekten çok iyi bir cihaz Asıl modeli Pipo u1 pro olduğu içinde Rom sorunu olmaz

çok iyi bir haber buda. yeni kredi kartım haftaya elime geçer geçmez alacağım bitane...

Detaylı bir inceleme bekliyoruz

• Bu arada Bu sitedehttp://www.ebrarbilgisayar.net/Urun/Artes-D712-16GHz-IPS-1GB-16GB-7-Tablet-pmu240200.html 175 lira diyor

• quote:

Bu arada Bu sitedehttp://www.ebrarbilgisayar.net/Urun/Artes-D712-16GHz-IPS-1GB-16GB-7-Tablet-pmu240200.html 175 lira diyor

bir hata var gibi
    ...

• bende tablet almayı düşünüyorum arkadaşım sorduğu tablet gayet iyi fakat o sitede neden o kadar ucuz bır anlam vermedim..
  • quote:

Orijinalden alıntı: ibo3182

bende tablet almayı düşünüyorum arkadaşım sorduğu tablet gayet iyi fakat o sitede neden o kadar ucuz bır anlam vermedim..

Hata var heralde farkedilmeden alın.

Site güvenilirmi bilmiyorum.

• quote:

quote:

bende tablet almayı düşünüyorum arkadaşım sorduğu tablet gayet iyi fakat o sitede neden o kadar ucuz bır anlam vermedim..

garantisi nasıl acaba sitemi veriyor garantiyi..

• quote:

quote:

quote:

garantisi nasıl acaba sitemi veriyor garantiyi..

Artes veriyorda acaba site gerçekten d712 cihazınımı göndericek Artesteknik e bir mesaj atalım.

• ben attım msj cevap verince yazarım buraya..peki artesi nerden bulucaz yaygın servisleri varmı??
  • quote:

ben attım msj cevap verince yazarım buraya..peki artesi nerden bulucaz yaygın servisleri varmı??

İstanbul'daki merkeze kargoluyorsun onlar sana yapıp geri gönderiyor. Artes in servisiyle sorun yaşayan görmedim

• quote:

quote:

ben attım msj cevap verince yazarım buraya..peki artesi nerden bulucaz yaygın servisleri varmı??

İstanbul'daki merkeze kargoluyorsun onlar sana yapıp geri gönderiyor. Artes in servisiyle sorun yaşayan görmedim

yalnız artes d 821 1080 p miş o da iyi ama paha pahalı çok bi fark edermi acaba çözünürlülük normal laptop çözünürlüğü zaten..ama onda da Bluetooth yok ve 1.5 ghz d717 1.6 oda var ama..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ibo3182 -- 16 Aralık 2012; 17:26:14 >

• quote:

Ben sipariş verdim ödeme tipini havale seçtim. Sipariş notları kısmınada Artes in resmi sitesindeki ürünün linkini koydum "Aynı ürün olduğunu teyit ederseniz ödemeyi yapacağım" diye. Pazar günü çalışmıyorlarmış, yarın dönüş yaparlar galiba.
  • quote:

quote:

quote:

yalnız artes d 821 1080 p miş o da iyi ama paha pahalı çok bi fark edermi acaba çözünürlülük normal laptop çözünürlüğü zaten..ama onda da Bluetooth yok ve 1.5 ghz d717 1.6 oda var ama..

D712 de de 1080 var bildiğim kadarıyla yoksada Çok sorun yaratmaz

• quote:

quote:

Artesin sitesinde satış noktaları kısmında ebrar bilgisayar yok. sadece ucuzcity, hizlial ve hepsiburada var. yetkili satıcı olmadığı için distrübütör garanti vermeyebilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: HuRGeNeR@L

quote:

quote:

Artesin sitesinde satış noktaları kısmında ebrar bilgisayar yok. sadece ucuzcity, hizlial ve hepsiburada var. yetkili satıcı olmadığı için distrübütör garanti vermeyebilir.

mesaj attım cevap bekliyorum site güvenli duruyor ama garantiye almakta fayda var.

• bir kaç yerden baktım da 1080 p ibaresini hiç görmedim..d821 de bataryası fazlaymış..peki bunun 3250 mhA bataryası kaç saat kullnamaya izin vericek.. bir fikri olan var mı??
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.