Şimdi Ara

The Bard's Tale; Google Play'de %50 indirimli, Appstore'da ise ücretsiz olarak yayında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
2.877
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•  

InXile Entertainment tarafından geliştirilen RPG oyunu The Bard's Tale kısa bir süreliğine Google Play'de %50 indirimli, Appstore'da ise ücretsiz olarak mobil oyuncuların beğenisine sunuldu.

İlk olarak 2004 yılında PlayStation 2 ve Xbox için yayınlanan The Bard's Tale'de Bard adlı kahramanı kontrol ederek, kötü bir büyücü tarafından kuleye hapsedilmiş olan prensesi kurtarmaya çalışıyoruz. Yapım, grafiksel anlamda mükemmeli sunmasa da klasik RPG oyunlarının ciddiyetiyle dalga geçen yapısıyla eğlenceli bir oyun deneyimi sunmayı başarıyor. Sesleriyle de bu başarıyı sürdüren yapım, basit bir kontrol sistemini de mobil oyuncuların beğenisine sunuyor.

Klasik RPG oyunlarından sıkılmışsanız ve RPG türünden vazgeçemiyorsanız, Google Play'de %50 indirimle 2.99$'a satılan, Appstore'da ise ücretsiz olarak sunulan The Bard's Tale'yi mobil oyun listenize dahil etmenizde fayda var.

• Bence kesinlikle oynanmalı çok eğlenceli komik yeri geldiğinde de başından kalkmamanızı sağlayan bir oyun tavsiye ederim
  • Xperia ile normal'i arasında ne fark var ?

Xperia kullanıcısıyım.
  • Samsung galaxy grand neo kullanicisiyim. Oyunu sd ve hd olarak yukledim. Ikisindede mini map hp mana bari ve kontroller disinda ekrana goruntu gelmedi. Nedenini bilen var mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3.5 GB boyutundaki Hd versiyonunu tele yüklemiştim , başı esprili felan dendiği gibi başladı ama tek düze devam ediyor...

Kirkwall kasabasındaki Bobu bul dedi bulamadım :) sıklıdım orda duruyor ..
  • Nasıl yani Googleplay üzerinde ücretli Appstore'de ücretsiz
  • play storeda şansını denemek istemiş
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.