- x
Gigabyte G-Smart GS202 Android Akıllı Telefon hakkında
28 Cevap22262 Görüntüleme1 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

74 Mesaj
14 Aralık 2012; 18:03:59 

ne düşünüyorsunuz arkadaşlar fiyat özellik bakımından ne dersiniz alayımmı?

http://www.hepsiburada....oductId=telcepgigags202

0

Ekteki dosya (1)

319 Mesaj
15 Aralık 2012; 6:58:53 

bu aletlerde sar value önemli bence. sertifikaları taiwan falan. ne kadar güvenilir bilmiyorum. sar value de bulamadım.

gökkubbede hoş bir seda...

74 Mesaj
15 Aralık 2012; 14:06:17 

evet sar değerleri hakkında bende bilgi bulamadım

14 Mesaj
18 Aralık 2012; 14:52:47 

0.213 sar değeri görünüyor...

distribütör firma :
http://www.datastar.com...roduct.asp?ProID=151933

Herkes hazineler elde edecek bir baht arar, eziyetlere eziyet katan aşk yeter bize...

21 Mesaj
20 Aralık 2012; 0:59:20 

siparişimi verdim. geldikten sonra tam olarak incelemelerimi paylaşırım.

20 Mesaj
21 Aralık 2012; 22:48:46 

quote:

Orijinalden alıntı: herdemars

siparişimi verdim. geldikten sonra tam olarak incelemelerimi paylaşırım.

Hayırlı olsun. Telefon hakkındaki eleştirilerini merakla bekliyorum.

SolemnChief

6648 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
LawLess437
22 Aralık 2012; 3:23:00 

Fiyatına göre performansı nasıl merak ettim.İnceleme yaparsanız mesaj atmanızı rica ediyorum.

30 Mesaj
22 Aralık 2012; 12:57:18 

....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi resat_gezinci -- 22 Aralık 2012; 13:58:35 >

21 Mesaj
22 Aralık 2012; 13:06:58 

arkadaşım bu konu hakkında forumda bu telefon için açılmış diğer başlıkta incelemelerimi paylaştım. oradan takip edebilirsin. konu başlığını link ile atayım buraya istersen
http://forum.donanimhab..._/key_//tm.htm#69414296

938 Mesaj
26 Şubat 2013; 20:59:32 

0

0

Kesinlikle alınır. Gayet iyi bir telefon.. Şimdi inceledim telefonu alır almaz bu testleri yaptım. Malzeme kalitesi, ekranı vs bayağı sağlam ve görüntü çok güzel.. Bir tane de beyaz alacağım kendime bunu babama verip.

1 Mesaj
18 Mart 2013; 1:29:26 

S.a telefonu aldım ve kullanıyorum görünüm olarak birebir s3 gibi arka plan hareketli duvar kağıtları koyabiliyorsunuz dokunmatiği süper google play storedeki yani marketteki tüm uygulamalar açılıyor en ufak bir kasma olmuyor ses oranı çok iyi sadece ses gelişi biraz kısık ggibi bilmiyorum bnden de kaynaklanabilir telefon özelliklerine göre fiyatı çok iyi kesinlikle tavsiye ederim kamerası 5 mp olmasına rağmen çok iyi değil ama iyi herşeye rağmen alınıp uzun süre kullanılabilecek bir telefon şarjıda 1 gün gidiyor kullanım oranınıza bağlı ki ben teli elinden düşürmeyen birisiyim.

93 Mesaj
19 Mart 2013; 19:57:31 

Çok emin olmamakla beraber
CPU: MediaTek MT6577 Dual Core 1GHz
GPU: PowerVR SGX531

902 Mesaj
19 Mart 2013; 22:34:26 

CPU : 1GHz, MT6575. Olarak buldum google amcada, tek çekirdek, gpu nedir bulamadım
Philips w536 işlenmci olarak daha güncel olacaktır ama 4inc ve ips ekran değil sanırım,aynı fiyat aralığında iki telefon

Paraf ve hediye çeki ile hepsi buradada 325 gibi olur,,çok güzel fiyat gigabyte için bence (keşke paraf kartım olsaydı )

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

imzam kural dışıymış
imza mimza yok ,,dağılınnn :):):):):))

142 Mesaj
20 Mart 2013; 3:32:20 

quote:

Orijinalden alıntı: savagemanx

Çok emin olmamakla beraber
CPU: MediaTek MT6577 Dual Core 1GHz
GPU: PowerVR SGX531

Telefon çift çekirdeklidir. gsmarena'da özelliklerine bakabilirsiniz. Yoksa antutu'dan 6000'in üzerinde alması zordur. Ruslar bu telefonu çok seviyor.

Jiayu G3N 4.2.2 Rom -Aveo 2012 Sedan Dizel

93 Mesaj
20 Mart 2013; 9:15:14 

Yok alperenugur haklı

Türkiye distribütörünün sayfasındada onun dediği gibi MT6575 var

http://www.datastar.com.tr/b2c/product.asp?ProID=151933&CID=3761&PID=0&Last=0

142 Mesaj
20 Mart 2013; 14:30:41 

Telefonu olan biri ayarlardan bakabilir mi acaba?
MTK 6575 tek çekirdektir. MTK 6577 çift çekirdektir. Tek çekirdek bir telefonun mantıken motorola atrixi geçmesi zordur. Telefon bende yok almak için bir ara bakmıştım.

Jiayu G3N 4.2.2 Rom -Aveo 2012 Sedan Dizel

219 Mesaj
20 Mart 2013; 14:40:19 

Ram 512 yazıyor, bence yeterli değil. Sonuçta siz bilirsiniz ama

902 Mesaj
20 Mart 2013; 17:16:01 

evet telefonu kullanan arkadaş varsa işlemcisini yazarsa seviniriz,, eğer mtk6577 ise ciddi olarak bende düşünecegim sanırım,, hepsi buradanın kampanyası bitmeden

ama sanmıyorum mtk6577 olsun,512 ram internet için gayet yeterli bence telefona fazla uygulama yüklemeyeceğim için ekran büyük ve ıps

giriş seviyesi bi telefon için gayet yeterli olacaktır tabi hediye ceki ve hediye puanlarla

iyi forumlar

imzam kural dışıymış

395 Mesaj
3 Mayıs 2013; 15:38:04 

Bende kafamda soru işaretler ile almıştım ama pişman olmadığımı söyleyebilirim .. Memory Boster programı ile baktığımda donanım olarak MT6577 yazıyor işlemci olarakda ARMv7 Processor rev 0 (v7l) yazıyor. Zaten performans olarakta bunu destekliyor ; menü geçişleri akıcı ve herhangi bir programda takılma yaşamadım, çoklu işlemlerde de tatmin edici . Pek oyun oynayan biri değilim ama sırf denemek için kurduğum oyunlarda da takılma yaşamadım . Dokunmatik ekranlı telefonların bence en önemli sıkıntısı şarj dayanma süreleri ki; başlarda çok kurcalıyordum ve bir günü çıkarmıyordu ama ekranı nerdeyse hiç kapanmıyordu, şimdilerde sadece konuşma , mesaj, cep bankacılık uygulamalarını kullanıyorum bir hafta dayandığı oluyor ..

Eğer çözümün bir parçası değilseniz o zaman sorunun bir parçasısınız!

10 Mesaj
10 Mayıs 2013; 11:52:35 

quote:

Orijinalden alıntı: Eguf

Bende kafamda soru işaretler ile almıştım ama pişman olmadığımı söyleyebilirim .. Memory Boster programı ile baktığımda donanım olarak MT6577 yazıyor işlemci olarakda ARMv7 Processor rev 0 (v7l) yazıyor. Zaten performans olarakta bunu destekliyor ; menü geçişleri akıcı ve herhangi bir programda takılma yaşamadım, çoklu işlemlerde de tatmin edici . Pek oyun oynayan biri değilim ama sırf denemek için kurduğum oyunlarda da takılma yaşamadım . Dokunmatik ekranlı telefonların bence en önemli sıkıntısı şarj dayanma süreleri ki; başlarda çok kurcalıyordum ve bir günü çıkarmıyordu ama ekranı nerdeyse hiç kapanmıyordu, şimdilerde sadece konuşma , mesaj, cep bankacılık uygulamalarını kullanıyorum bir hafta dayandığı oluyor ..

merhaba,

bu cihazda çift hat nasıl kullanılıyor. bende avea ve turkcell var. aynı anda ikisi de aktif mi. yani turkcell ile görüşürken avea dan gelen çağrıyı görebiliyor ve cevaplayabiliyor muyum.

android güncellemeleri mevcut mu, hangi versiyon kullanıyorsunuz.

395 Mesaj
14 Mayıs 2013; 21:45:47 

Bende Avea ve Vodafone kullanıyorum. Bekleme Modunda ikiside aktif , ama birinden konuşurken diğeri kapalı olarak görülüyor . Tabi ben arama ayarlarından ulaşılamadığımda avea'yı vodafone'a, vodafone'ı da avea'ya yönlendirerek ve çağrı bekletmeyi açarak konuşma halinde gelen aramaları görebiliyorum .. Gerçi bu durumla çok karşılaştığımıda söyleyemem; genellikle ben aradığım için herkesi ..

Kendi sitesinde güncellemeler mevcut, ben alır almaz v17 güncellemesini yüklediğim için eskisiyle karşılaştırma şansım yok. Ben şu an Android 4.0.4 kullanıyorum, yabancı forumlarda Android 4.1 Romu mevcut , şu haliyle her işimi gördüğünden 4.1 yükleme ihtiyacı duymadım ..

Bu mesajda bahsedilenler: @mguckan

5 Mesaj
13 Haziran 2013; 22:01:05 

arkadaşlar wifi hotspot gibi birşey var mı notebook kablosuz bağlantı yapacağim avea internetli hat ile

395 Mesaj
21 Haziran 2013; 20:35:03 

Var

Bu mesajda bahsedilenler: Buzkırıcı

2 Mesaj
10 Kasım 2013; 7:25:40 

SLM ARKADAŞLARBENDE ALMAYI DÜŞÜNÜYORUM UZUN ZAMANDIR BU TELEFONDAN AMA TEREDDÜTTÜE KALDIĞIM NOKTA GELEN ARAMALARDA KONUŞURKENKİ SES SEVİYESİ NASIL ÇOĞU TELEFONUN SESİ AZ OLUYOR HİÇBİR KONUŞMA ANLAŞILMIYOR.ÖZELLİKLE KALABALIK ORTAMLARDA ÇARŞIDA BİLE ANLAŞILMIYOR.HTC DESİRE HD TELEFONUM VAR İLLALAH DEDİRTTİRDİ ARTIK O KONUDA.BU TELEFONUN SESİ TATMİN EDİCİ SEVİYEDE İSE ALACAĞIM KULLANICI ARKADAŞLAR YORUM YAZARSANIZ SEVİNİRİM ŞİMDİDEN ALLAH RAZI OLSUN

41 Mesaj
10 Kasım 2013; 11:01:05 

Gayet başarılı bi telefon normal ilk android kullanıcıysan zevkli kullanımı ama bir zaman sonra tatmin etmemeye başlayabilir ses konusunda da başarısız bir telefon GS202+ genaral mobile yeni telefonu çok harika fiyat farkı çok aralarında tabi ama bu telefonada ne kapak bulabiliyorsun nede batarya film bile yok ekran için

Bu mesajda bahsedilenler: birumutt84

F İ A T - M A R E A

902 Mesaj
11 Kasım 2013; 1:04:05 

Dinlen dinlen kaç :):):)

Philips ahize sesinin yüksek olduğunu okumuştum forumda,yada güvenebilirsen coğu çin telefonu da gayet yeterli seviyede

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Bu mesajda bahsedilenler: birumutt84

imzam kural dışıymış

2 Mesaj
11 Kasım 2013; 5:38:11 

SLM SAĞOLUUN ARKADAŞLAR YORUM YAZDIĞINIZ İÇİN NETİCE İTİBARİ İLE KONUŞMALARDAKİ AHİZE SESİ KISIK YANİ BU TELEFONUNDA.NOKİA 5800 GİBİ YÜKSEK DEĞİL YANİ

13 Mesaj
12 Kasım 2013; 11:04:49 

Telefon sorunludur ve üretilmemektedir , onun içinde fiyatını düşürdüler , ben 1 aydır anakart bekliyorum ve yasal olarak para iadesi talebinde bulundum , almayı düşünenlere duyurulur.

Daloğlu Bilişim

2 Mesaj
23 Nisan 2014; 21:26:01 

Almak isteyenler benimle irtibata geçebilir.
2 adet mevcuttur.
Sıfırdır kutusu faturası bütün aksesuarları bulunmaktadır.

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Mobil Cihazlar] » Android Telefonlar » Diğer Android Telefonlar » Gigabyte G-Smart GS202 Android Akıllı Telefon hakkında
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.359