Şimdi Ara

Steam'den Crysis Serisine İndirim

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
457
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•     Valve'in dijital satış platformu Steam, yeni bir haftasonuna daha indirimle giriyor. Steam'den Crysis serisine haftasonu indirimi uygulaması yapıldı.

17 Aralık'a kadar sürecek olan indirimlerde Crysis 2 Maximum Edition, Crysis ve Crysis Warhead'i %75'lik bir kampanya bekliyor. Bu süreçte oyuncular tüm seriyi toplam 19.99 dolardan, Crysis 2'yi 9.99 dolardan, diğer iki oyunu ise 4.99 dolardan satın alabilirler. Bu güzel kampanyaya http://buradan ulaşabilirsiniz.

• Eyiymiş.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • yılbaşında daha büyük bi indirim gelirmi acep?

• 15 Dolara tüm seriyi tamamlayabilirsiniz. Bu indirim kaçmaz.

• alayımda zamanında crysis 1'i korsan oynamanın verdiği uzun soluklu pişmanlığı biraz azaltayım bari

• dün gördüm de almayı düşünüyorum ama yılbaşında farklı oyunlar da indirme girecek parayı biriktirmek istiyorum napsam acaba bi öneri verin arkadaşlar .)

• quote:

Orijinalden alıntı: MovieClipS

dün gördüm de almayı düşünüyorum ama yılbaşında farklı oyunlar da indirme girecek parayı biriktirmek istiyorum napsam acaba bi öneri verin arkadaşlar .)

Yılbaşını bekle, geçen seneki gibi büyük ve daha fazla oyunda indirimler olacaktır.
  • Güzel indirim yapmışlar. kaçırmamak gerekli. yalnız keşke orjinal oyun fiyatları hep bu seviyede olsa ve korsandan vazgeçsek

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.