Şimdi Ara

EA, Bazı Oyun Sunucularının Fişini Çekiyor

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
533
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

•    Her yıl çıkardığı spor oyunlarıyla başarılı satış rakamlarına ulaşan ve özellikle NHL ve Fifa ile son yıllarda iyi bir çizgi yakalayan Electronic Arts, bazı eski oyunlarının sunucularını kapatacağını belirtti.

Üzerinden uzun zaman geçmiş olan ve sunucularının kapanacağı belirtilen yapımlar  FIFA 11, NBA Jam, Madden NFL 11, NCAA Football 11 ve NHL 11 olarak açıklandı. Eski oyunları emekli etmenin her zaman zor olduğunu dile getiren EA, yeni projelere ağırlık vermek üzere bahsi geçen oyunların 11 Ocak 2013 tarihinden itibaren internet üzerinden oynanamayacağını açıkladı.

Sizce üzerinden çok da uzun süre geçmemiş olan bu yapımların online servislerinin çekilmesi doğru mu?

• 2 sene az mı? İnsan ömrü ile kıyaslayınca...

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Aradan uzun zaman geçmişmiş.Duyan da 5-6 yıl falan geçti sanar.Daha 2.senesini yeni yeni doldurmuş oyun,sen gidiyorsun online hizmetini kapatıyorsun.Çok yanlış bence.

• Kurnaz EA

• O zaman Orjinal almaya ne gerek var bi oyunu multiplayer oynamak için orjinal alınır bu benim şahsi fikrim !

• yeni çıkanların satılması için işte ya ea mantığı
  • bu ne saçmalıktır , fifa 11'i hala 20€ 'dan satmasını biliyolar originde

• hayır yaaa nba jam i kaldıramazlar süper bi oyun

• Çakal ea.

• Yerinde bir karar diğer sunucuların rahatlaması için yapılıyor galiba.

• sırf bu yüzden EA oyunu almıyorum....

• bundan sonra oyunlar onceden belirtmeli bence bu tarihi.
  • Fifa 11mi ? daha yeni bile denilebilir oyun ne yaptın sen EA

• Ea yine insanları aptal yerine koymaya çalışıyor. fifa 11 daha yeni sayılabilecek bir oyun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Demedi demeyin daha çok oyun satmak için yakında oyunların yeni serileri çıktığında bir öncekinin sunucularını kapatırlar , bu saatten sonra EA'nın fifa 11 satmasının ne gereği var ki ?

• daha iyisi çıkmış onun da daha iyisi çıkmış daha ne yapıyorsunuz zaten o oyunlarla anlamadım çeksin tabi boşa israf olmasın bu adamların sayesinde oyun oynuyoruz en çok bizim düşünmemiz lazım tek yaptığımız şey adamları sömürmek onlar çalışıyor çabalıyor ve ülkemizde en az 200 300 yıl sonra yapılabilicek oyunları yapıyorlar bizde eleştiriyoruz süper ya :D

• quote:

Orijinalden alıntı: rambocuk

daha iyisi çıkmış onun da daha iyisi çıkmış daha ne yapıyorsunuz zaten o oyunlarla anlamadım çeksin tabi boşa israf olmasın bu adamların sayesinde oyun oynuyoruz en çok bizim düşünmemiz lazım tek yaptığımız şey adamları sömürmek onlar çalışıyor çabalıyor ve ülkemizde en az 200 300 yıl sonra yapılabilicek oyunları yapıyorlar bizde eleştiriyoruz süper ya :D

Belki bana göre 2011 en iyi fifa oyunu. ben paraya bastırıp almism oyunu. sen ea gamesde mi çalışıyorsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bence çok erken. En az 1-2 yıl daha açık kalması gerekiyor diye düşünüyorum. Daha öncede EA'ın sunucuları vardı. 2005-2006'daki oyunların server'ları yanlış hatırlamıyorsam 2010'da kapatılmıştı.

• EA yeter be kardeşim premium dedin tamam dedik online pass dedin tamam dedik coins dedik tamam dedik ama bu yeter artık EA oyunlarını almaya tırsıyorum artık ....
    Demedi demeyin yakında oyunları online oynamak için ayrıca alıcaz dlc
  • lan yuh artık millet delirmiş... ne olmuş oyunların mp fişini çekıyorsa oyunlara bak... fifa 11 fifa 13 çıktı... 11 yılındakı oyunların fişini çeksin ne olmuş..

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.