Şimdi Ara

ABERCROMBIE-HOLLISTER ALIŞVERİŞ FIRSATLARI (H:75$ - A:150$ üzeri kargo ücretsiz) (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
885
Cevap
23
Favori
63.616
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yaklaşık 7-8 gün önce abercrombie'den vermiş olduğum sipariş bugün elime geçti
  • Hollisterda polo yaka tshirtler 17 dolara düşmüş 4 tane aldım bende
  • İyi akşamlar arkadaşlar...11 temmuzda (kargo dahil) clearance bölümünden 81$'lik alışveriş yaptım. Not Shipped Yet yazıyor hala. Ödemeyi kredi kartı ile yapmıştım, açık provizyon olarak gözüküyor... Sizce bir hata gözüküyor mu? Daha beklemeli miyim.
  • sipariş tutarı ne kadardı? fedex ile mi geldi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lasvegaswings

sipariş tutarı ne kadardı? fedex ile mi geldi?

69 dolar evet fedexle geldi
  • ben 89 dolarlık sipariş vermiştim geldi.bi 80 dolarlıkta dün verdim.ondada not shipped yet yazıyor. bişe olmaz gelir yani dostum
  • quote:

Orijinalden alıntı: wiwaldicarlos

İyi akşamlar arkadaşlar...11 temmuzda (kargo dahil) clearance bölümünden 81$'lik alışveriş yaptım. Not Shipped Yet yazıyor hala. Ödemeyi kredi kartı ile yapmıştım, açık provizyon olarak gözüküyor... Sizce bir hata gözüküyor mu? Daha beklemeli miyim.

Benimde aynı şekilde muhtemelen pazartesi günü kargoya verecekler.
  • Teşekkürler cevaplar için. İlk defa yurtdışından ürün sipariş ediyorum o yüzden merak etmiştim.
  • Amerikada'dan hollister'ın kendi sitesinden getirtmiş olduğum t-shirt hiç giymeden etiketiyle birlikte satıyorum. Satma nedenim ürünün muscle fit olması nedeniyle bana dar gelmesidir. Bedeni L'dir. aşağıkdaki linkte tshirt ü görebilir beden tablosununda inceleyebilirsiniz ben incelemeden aldım. Kargo dahil aldığım fiyatın altına veriyorum.
    Mantıklı tekliflere açığım. Fiyatı 55tl(ürün şu anda 17 dolara düştü bende 30 dolara almıştım kargo dahil 75 tl ye mal oldu.)

http://www.hollisterco.com/shop/wd/dudes-polos/embarcadero-polo-1109551_08

• bidefa kesinikle türkiyede satılan aber ve holl ürünleri sahte sadece yapmaya çalışmışlar. yıllardır dışardan getirtip giyinirim bu markaları.geçen gün markafoniye gelmişti 200 tl lik alışveriş yaptım hepsi aber ve holl hepsini geri gönderdim alakası bile yok sadece boxer ları kaliteliydi diğerleri adamların sitesinde bile olmayan ürünler. beden konusuna gelince uzun boylu ve göbeksizsen ancak giyebilirsin. örneğin burda m giyiyorsan kesinlikle L getirtmen lazım muscle fit olduğu için ya kısa gelir ya da dar olur. elimde iki ürün var ilgilenen varsa pm atsın bedeni bana olmadı tutturamadık. sweatpants ve kot
  • şipariş vercek olan varsa ortak verebiliriz.sadece deniz şortuna kargo parası ödemiyim
  • Hollisterdan sipariş ettiğim 4 tshirt geldi.Smalla almıştım ancak küçük olduSipariş verecek olan varsa aldığım fiyata vercem.Tekrar sipariş vermem gerekiyo
  • son sınır 75 euro değil mi arkadaşlar? o da yaklaşık 100 dolar yapıyor. peki kargo da bu sınıra dahil mi? ayrıca bunu hangi kargo yöntemiyle gönderiyorlar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ramazanyurt

son sınır 75 euro değil mi arkadaşlar? o da yaklaşık 100 dolar yapıyor. peki kargo da bu sınıra dahil mi? ayrıca bunu hangi kargo yöntemiyle gönderiyorlar?

kargo gümrüğe dahil değil

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

son sınır 75 euro değil mi arkadaşlar? o da yaklaşık 100 dolar yapıyor. peki kargo da bu sınıra dahil mi? ayrıca bunu hangi kargo yöntemiyle gönderiyorlar?

Kargo dahil 95 doları geçmeyin takılır
  • quote:

Fedex ile gönderim yapıyorlar yaklaşık 10 günde kapınıza geliyor
  • bugün geçen hafta aldıklarım geldi.1 hafta sürdü. fedex iyi çalışıyorda mng tırt.
  • M-L Gömlek ve şortlarınız alınır
  • Bende bugün Hollister'dan 89 dolarlık alışveriş yaptım. Bakalım ne zaman gelecek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: OziiX

Bende bugün Hollister'dan 89 dolarlık alışveriş yaptım. Bakalım ne zaman gelecek.

Yaklaşık 7-10 gün arasında teslim ediliyor
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.