Şimdi Ara

ABERCROMBIE-HOLLISTER ALIŞVERİŞ FIRSATLARI (H:75$ - A:150$ üzeri kargo ücretsiz) (43. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
886
Cevap
23
Favori
63.615
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4142434445
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SiriusBlack

Rica ederim.

Hocam bugün sipariş geçeceğimde lacoste tişörtleri muscle fit olanları hangi beden almamı önerirsin ? 176 boy 78 kiloyum.
  • Aldık bakalım 4 tişört. Haber verene teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: elophidae

Aldık bakalım 4 tişört. Haber verene teşekkürler.

Bedenleri neye göre aldın hocam

• Forumda bedenleri ölçüp yazan arkadaşlar vardı ona göre aldım bakalım. Kısmet artık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi elophidae -- 29 Ocak 2015; 18:56:38 >
  • Kargo bedava 75 dolara düşmüş 2 kazak 3 tişört aldık bakalım
  • _passenger_ _ kullanıcısına yanıt
    hocam gümrükte parça sınırı varmı ?
  • Omer_Faruk. kullanıcısına yanıt
    Umarım yoktur
  • elophidae kullanıcısına yanıt
    hangi konuda hocam ölçüler link verebilir misiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Omer_Faruk.

quote:

Orijinalden alıntı: SiriusBlack

Rica ederim.

Hocam bugün sipariş geçeceğimde lacoste tişörtleri muscle fit olanları hangi beden almamı önerirsin ? 176 boy 78 kiloyum.

Hocam yanıltmayayım ya bilmiyorum.
  • http://forum.donanimhaber.com/m_74640561/f_//tm.htm#74640561
    Bu konuda ölçmüş arkadaş ürünleri. Ben de kendi giydiğim tişörtleri ölçerek en yakın bedeni sipariş ettim. İnşallah tutar.
  • yok mu hiç ürün teslim alan arkadaşlar şu muscle fit beden ölçülerini öğrensek
  • quote:

Orijinalden alıntı: edgar1899

yok mu hiç ürün teslim alan arkadaşlar şu muscle fit beden ölçülerini öğrensek

Ben 1.78 75 kiloyum tüm ürünleri " m " alıyorum. Çok nadirdir ki küçük ya da büyük gelsin ürünler. Muscle fit için M en uygunudur.

Ayrıca arkadaşlar unutmayın ki Abercrombie'nin gönderileri FedEx tarafından yapılmakta ve FedEx gümrük sınırını geçtiğiniz anda hizmet bedeli adı altında 170 liralık bir rakam almaktalar.

Ürünleriniz yoldayken parite bile değişse gümrük limitinin 50 kuruş üzerine bile çıksanız o ücreti talep etmekteler ve ödemezseniz de ürünlere el koymaktalar.

Başıma gelen bu tür olayda ürünleri kabul etmiyorum, geri gönderim masrafını karşılamak kaydıyla iade etmek istiyorum Abercrombie'ye dememe rağmen, umarsızca ürünler gümrük malı olarak kayda geçmiştir.

Unutmayın ki gümrük limiti 75€'dur ve ürünler gümrüğe ulaştığında parite ne ise ona göre işlem yapılmaktadır.

Nakliye ücreti ayrıca işlem görmektedir yani 70$'lık siparişte 20$ nakliyesiyle beraber toplam 90$ olmasına rağmen gümrükte 70$ olarak değerlendirilmektedir ancak ürün gümrüklü işleme girerse nakliye ücretinin de kdvsini ödersiniz.

Ayrıca siparişlerde de parça sınırı yoktur.

Bu arada Abercrombie müşteri memnuniyeti konusunda hiç Amerika'lı bir firma tavrında olmayıp, size en asgari şekilde destek sunacaktır bu da akılda bulunsun.

Aklıma gelen bazı tecrübelerimi paylaşmak istedim, istisnai durumlar dışında yazdıklarımı dikkate alabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bayss -- 4 Şubat 2015; 20:19:08 >

• bayss B kullanıcısına yanıt
    hocam muscle fit bir polo yakanız varsa göğüs ölçüsünü yazabilirmisiniz
  • güzel açıklama için teşekkürler.. peki bu siparişlerimizin kaydı tutuluyor, örnek veriyorum son 6 ay içerisinde 3 kere gümrük limitini aşmayan sipariş versek sorun olur mu acaba? Bu ay bir siparişim geldi sorunsuz (kargo hariç 56 dolar) ve clearence olayı bitmeden bir sipariş daha vermek istiyorum ama her ay bir paket geliyor diye dikkat çekmek de istemiyorum.
  • Hollister siparişlerim geldi. Örnek olması açısından boy 180 ve 82 kilo için L beden tişörtler mükemmel oluyor.
  • elophidae kullanıcısına yanıt
    Hocam muscle fit ise göğüs kısmını ölçüp yazarmisiniz

• güzelmişş
  • quote:

Hollister siparişlerim geldi. Örnek olması açısından boy 180 ve 82 kilo için L beden tişörtler mükemmel oluyor.

üstünüzde foto atarmısınız
    176 boy 78 kiloyum m mi almalıyım ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Omer_Faruk. -- 9 Şubat 2015; 18:42:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Omer_Faruk.

quote:

Hollister siparişlerim geldi. Örnek olması açısından boy 180 ve 82 kilo için L beden tişörtler mükemmel oluyor.

üstünüzde foto atarmısınız
    176 boy 78 kiloyum m mi almalıyım ?

Hocam 4 tane polo yaka 1 tanede gömlek aldım hepsi M beden hemen hemen aynı aynı ölçülerdeyiz olur diye tahmin ediyorum gelince haber veririm kargo dahil 84$'a geldi.

• 
Sayfa: önceki 4142434445
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.