Şimdi Ara

ABERCROMBIE-HOLLISTER ALIŞVERİŞ FIRSATLARI (H:75$ - A:150$ üzeri kargo ücretsiz) (40. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
885
Cevap
23
Favori
63.615
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    sizin paketin içeriği neydi acaba birde gümrüğe geldikten nekadar sonra işlem yaptınız yarın tekrar soracağım selçuk ormana

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Hocam hollister indirimine tüm indirimler dahil değil sanırım.İnternete özel ürünlerde geçerli gibi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Intrepid

sizin paketin içeriği neydi acaba birde gümrüğe geldikten nekadar sonra işlem yaptınız yarın tekrar soracağım selçuk ormana

Hocam, işlemlere ürüne ait belgeler elime ulaşınca başlamıştım. Dediğim gibi 102 dolarlık ürün için bana çıkarılan masraflar resimdeki gibiydi. Ama dediğiniz gibi takıldığı gün temas kurulursa masraf alınır mı tam bilemiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi enolgun -- 18 Aralık 2014; 15:25:32 >

• 102 $'lık ürüne 196 TL vergi nedir Allah aşkına.
  • sınır kaç dolar? 75 dolar mıydı? aman dikkat edin gençler, devletten nerden alacağını şaşırdı!!
  • quote:

Orijinalden alıntı: enolgun

quote:

Orijinalden alıntı: Intrepid

Hocam, işlemlere ürüne ait belgeler elime ulaşınca başlamıştım. Dediğim gibi 102 dolarlık ürün için bana çıkarılan masraflar resimdeki gibiydi. Ama dediğiniz gibi takıldığı gün temas kurulursa masraf alınır mı tam bilemiyorum.

doğrudur benim attığım resme dikkat ederseniz bendede ardiye yazıyor kağıdın gelmesi 2 gün buluyor muhtemelen ondan ardiye ödemek zorunda kaldınız

• Biraz önce ABD VPN ile bağlandım ve aşağıdaki ilanı gördüm;

Hemen atlayıp aldım tabi, fırsat beklediğim 180 $'lık mont direk 90 $'a geldi. Bir de FedEX ertesi gün kargo 5$ kampanyası vardı direk 95 dolara almış oldum. Ancak kargoyu Türkiye seçinde 100 dolar yaptım sepeti yine de kargo ücreti istedi. Ben de şansa amerikada şu an tanıdık gidiyor onun otele gönderdim.

Yalnız şu an bağlandığımda kampanya %30 indirim + 100 $ üzeri bedava kargoya döndü, enteresan

• the wade kullanıcısına yanıt
    Normalde TR adresli satışlara uygulanmıyor bu indirim. Ama bu sefer karışıklık mı oldu nedir uygulanabiliyor. Fedex'in gümrükte sorun çıkartmayacağını bilsem sipariş geçerim de şu haliyle baya pahalıya patlıyor. Zaten TR'ye kargo 50 dolar, indirim kafadan kargoya gidiyor.
  • Hollister'dan 3 adet gömleği kargo dahil 89$'a alabiliyorum şuan.. alsam mı acaba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PVH -- 19 Aralık 2014; 14:48:03 >
  • Selam arkadalar Hollister'dan 80$ + 45$ kargo bir ürün almayı düşünüyorum gümrükte takılma olasılığı nedir ?
  • Yokmudur bilen kimse.
  • farketmezxxx F kullanıcısına yanıt
    Takılmaz, kargo hariç bedel üzerinden hesaplanır gümrük.

• Cevap için çok teşekkürler.

@Silver Shadow
  • PVH kullanıcısına yanıt
    hocam beraber alabiliriz 1 adette ben alabilirim :)
  • kargo dahil 90 dolarlık sipariş sorunsuz geldi 6 gün sürdü istanbula gelmesi
  • Ücretsiz kargoyu, Hangi firma getiriyor?
    196 lira vergiyi çıkaran kargo firması ups veya fedex olabilirmi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ch4ylak -- 2 Ocak 2015; 2:15:45 >
  • Arkadaşlar,

6 yıldır UPS firmasında Ithalat Uzmanıyım konu ile ilgili biraz bilgi vereyim sizlere.

Hızlı kargo yolu ile 75 € ve üzeri gelen tüm eşyalar gümrüğe tabiidir. (75€ aşmayan gönderiler ise fiziki muayene sonucu gümrük memurları tarafından karar veriliyor)

75€ ile 1.500€ arası gelen eşyalar (adet sayısı fazla olmamak kaydıyla) ETGB (Elektronik Ticari Gümrük Beyanı) denilen sistemle gümrükten çekilebiliyor. Bunu kargo firmaları yapabiliyor.

Avrupa'dan gelen eşyalar için mal değeri üzerinden %18, diğer ülkeler için ise %20 vergisi ödeyerek paketi gümrükten alabiliyorsunuz.
    Telefon hariç, tüm elektronik cihazlar için geçerlidir. TV,radyo,monitor vb. ürünlerde ekstra ÖTV ve TRT bandrolü alınıyor.

Başka aklınıza takılan soruları P.M.'den atarsanız cevaplamaya çalışırım.

• Holister ın bedenleri nasıl XXL gidiyorum genelde mavi Jeans alıyorum XXL uygun olurmu bana 183 boy 104 kilo

• Hocam tr de beden neyse orda da aynı ben medium giyıniyorum , hollister da öle...
    Yalnız slim fit lere dikkat et sadece.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.