Şimdi Ara

HTC, üç yıllığına UEFA Şampiyonlar ve Avrupa Ligi'nin telefon tedarik ortağı oldu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
544
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• HTC, üç yıllığına UEFA Şampiyonlar ve Avrupa Ligi'nin telefon tedarik ortağı oldu

Akıllı telefon pazarında üst sıralarda rekabetini sürdüren Tayvanlı HTC, UEFA ile sponsorluk anlaşması yaptığını duyurdu. 

Ocak ayında başlayacak 3 yıllık sözleşme gereği HTC, Avrupa'nın başarılı kulüplerini biraraya getiren Şampiyonlar Ligi ve Avrupa Ligi'nin telefon tedarik ortağı olacak.

Ayrıca UEFA Süper Kupa Finalleri'nin 2013-2014 yılları için, Kadınlar Şampiyonlar Ligi'nin de 2013-2014-2015 yılları için Global Akıllı Telefon Tedarik Ortağı olacak.

Anlaşmanın tüm detayları açıklanmasa da turnuva karşılaşmalarının HTC akıllı telefonlarından da izlenebileceği ve ilgili pek çok içerik sunulacağı belirtiliyor.

HTC patronu Peter Chou; taraftarlara daha zengin bir futbol heyecanı sunmak için UEFA ile yakın şekilde çalışacaklarını açıkladı.

UEFA Events SA Pazarlama Direktörü Guy - Laurent Epstein ise; bu ortaklık ile Avrupa kulüp futbolunun dünya çapında tanınacağını ve hayranların maçlarla etkileşime girebilmeleri için yeni fırsatlar oluşturacağını dile getirdi.

• Maçları herhalde ücretsiz olarak izleyemeyecegiz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • aferim aferim sen git bunlarla uğraş bizim güncelleme alıp almayacağımızı açıklama aman

• Htc güzel hamleler yapmaya başladı harika bi haber benim için

• One serisine içerik sunarlar bize sunmazlar(sensation)
  • hTC işini biliyor, super haber.

• trübüne oynuyor htc,sevmem marka olarak ama büyük iş koparmışlar...

• Beats gibi olmaya çalışıyorlar artık ben bunu anladım. Reklama oynuyorlar. Elit marka olma çabası tamamen.
  • Heleşükür reklam gücünün farkına vardı HTC.. Biraz olsun satışları yükselecektir..

• oo güzel
  • güzel haber.
  • HTC artık senden maçlarla ilgili bir servis bekliyoruz...

• Dakika 60'ta Pili biter artık, HTC'nin.
  • maalesef en dogrusu bu olmus...

(pilin 60. dakikada bitmesi)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1905sss -- 12 Aralık 2012; 21:03:17 >
  • 90 dakka dayanamayan batarya ile HTC UEFA'nın sahibi olsa kaç yazar

• değil 60 90 daikada tam dolu bataryayı bitirene s3 hediye iftiranın kuyruklusu ancak bu kadar olur
  • Gerçekten iyi bir haber çekemeyenler gene güncellemelerden giriyor konuya.
  • Batarya gitmezmiş bilmem neymiş.. Kardeşim pratikte ne kadar gittiğine bakın siz şu bataryaların, daha elinize htc aldığınız bile yoktur.. Sensation'da bütün gün kullanımda rahat götürüyorum şarjı. Şu an saat gece 2, şarjım yüzde 17, telefon sabahtan beri açık (15 saat 25 dakika 39 saniye) Mobil ağ sürekli açık, arada wifi kulanımı, oyunlar vesaire.. Nerden çamur atacağınızı bilmiyorsunuz bazen.. Büyük anlaşma da yapmışlar helal olsun. (not:şu anda screenshot aldım telefondan, inanmayan mesaj atsın da göndereyim, belki bir daha çamur atmaz:D )

• HTC'den akıllı bir hamle

ama aynı zamanda HTC'nin marka değerini düşürmemesi için müşteri memnuniyetini de unutmaması gerek

• htc ilk defa mantıklı bişey yapmış pardon bu 2. önceden bi de HD2 yi çıkarmıştı.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.