Şimdi Ara

İPAD 4.Nesil Alacaklar ve Fiyat Araştırması Yapanlar [ ANA KONU ] (22. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
496
Cevap
13
Favori
42.837
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaslar 16 gb 950 liraya alabilirim isteyene bilkom garantili, ya da istediginiz modeli soyleyin fiyat vereyim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1000000

retina 16 gb wifi beyaz 1099 tl dün marmara park avm deki satürn den aldım, mini ile yan yana koyduk baya inceledik, hafiflik ve ele oturma açısından mini güzel ancak retina nın görüntü netliği kendini belli ediyor, orj ipad kılıfı gibi mıknatıslı case logic beyaz kılıfla (79 tl) çok şık durdu, birde ön film aldım trust 14 tl içinden 2 adet çıktı. gerçekten satürn çok uygun fiyat vatanda bile %25 indirimli 1250 tl

Keske haberlesseydik 950 liraya alirdim sizin icin bilkom garantili sifir

• quote:

Orijinalden alıntı: Erniuif

quote:

retina 16 gb wifi beyaz 1099 tl dün marmara park avm deki satürn den aldım, mini ile yan yana koyduk baya inceledik, hafiflik ve ele oturma açısından mini güzel ancak retina nın görüntü netliği kendini belli ediyor, orj ipad kılıfı gibi mıknatıslı case logic beyaz kılıfla (79 tl) çok şık durdu, birde ön film aldım trust 14 tl içinden 2 adet çıktı. gerçekten satürn çok uygun fiyat vatanda bile %25 indirimli 1250 tl

32 gb 4g li olan modeli almak istiyorum kaça gelir ?
  • Erniuif kullanıcısına yanıt
    Hocam 64 gb wifi - wifi 4G 128 gb wifi wifi 4g bu modeller için fiyat verebilirmisin
  • quote:

Orijinalden alıntı: OzgurUlupinar

Hocam 64 gb wifi - wifi 4G 128 gb wifi wifi 4g bu modeller için fiyat verebilirmisin

128 gb wifi 2000 lira hocam diger dediklerin yok, bunda da sınırlı stok var

• quote:

Orijinalden alıntı: Therocqula

quote:

quote:

32 yok dostum 16 gb 4gli 1300 lira

• Erniuif kullanıcısına yanıt
    Valla ben bimeksden 1800 e aliyorum arada bi 1500 e düşüyor 1 ayda bir falan belki sizde 1500 - 1600 falandır diye sormuştum.
    Bimeksde 1-2 haftada bi 1800 e iniyor fiyatları
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Therocqula

quote:

quote:

32 yok dostum 16 gb 4gli 1300 lira

32 lazımdı teşekkürler yine de

• quote:

quote:

Alıntıları Göster
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1000000 -- 15 Ağustos 2013; 22:59:44 >

• quote:

Arkadaslar 16 gb 950 liraya alabilirim isteyene bilkom garantili, ya da istediginiz modeli soyleyin fiyat vereyim

32 GB Wi-fi'li ne kadar acaba?

• Şu an 16 gb ipad 4 için en uygun fiyat sanırım hepsiburada 'da 1159 lira

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi InCroyable -- 3 Temmuz 2013; 17:42:38 >
  • Dün kliksa.com dan iPad 4. Nesil 32 GB modelini aldım. 1389 TL. Paraf kartla alırsanız 100 TL paraf para kazanıyorsunuz. Yani 32 GB lik iPad 4. nesil 1289 Tl ye gelmiş oldu. 32 GB iPad 4. Nesil en ucuz kliksa.com da diyebilirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: fbliberkay

Dün kliksa.com dan iPad 4. Nesil 32 GB modelini aldım. 1389 TL. Paraf kartla alırsanız 100 TL paraf para kazanıyorsunuz. Yani 32 GB lik iPad 4. nesil 1289 Tl ye gelmiş oldu. 32 GB iPad 4. Nesil en ucuz kliksa.com da diyebilirim

çok teşekkürler...

• Arkadaşlar ben de 32 gb 4g arıyorum. Sıfır veya 2.el satmayı düşünen arkadaşların tekliflerini bekliyorum. Doların ateşinin çıkması mıdır fiyatları bu kadar artıran acaba :((
  • Ben ipad 4 wifi 64 Gb deri kapak + jelatin + kasko 1700tl aldm LOOM Maazasından

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 4.Nesil Yeni iPad Retina WiFi 128GB Siyah - ME392TU/A düşünen varsa pm den ulaşabilir iki yıl Bilkom garantili
  • Apple ürünlerini daha önce hiç kullanmadım.İpad düşünüyorum.
    32 gb wi-fi modelini eminönünden 1250 tl ye buldum.Fiyat İyimidir ve 2 sene bilkom garantili olduğunu söylüyor.Bir problem yaşarmıyım faturalı olarak vereceğini söyledi.
  • Slm aleykm arkadaşlar. Ben de ipad 4 almayı planlıyorum, fiyat araştırması yaparken bu konuya rastladım. Yaklaşık olarak 2 aydır istanbulbilşim, esc, kliksa vb sitelerde araştırma yapıyorum, son haftalarda ipadlerin fiyatları resmen uçtu, 2 hafta önce esc de ipad 4 32 gb wifi+4g 1575 TL idi, şimdi 16 gb wifi+4g 1502 TL. Tamam dolar yükseldi fakat fiyatları bu kadar etkilememesi gerektiğini düşünüyorum. Uygun fiyata garantili 4g li bulan arkadaşlar olursa haber bekliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: smail571

Slm aleykm arkadaşlar. Ben de ipad 4 almayı planlıyorum, fiyat araştırması yaparken bu konuya rastladım. Yaklaşık olarak 2 aydır istanbulbilşim, esc, kliksa vb sitelerde araştırma yapıyorum, son haftalarda ipadlerin fiyatları resmen uçtu, 2 hafta önce esc de ipad 4 32 gb wifi+4g 1575 TL idi, şimdi 16 gb wifi+4g 1502 TL. Tamam dolar yükseldi fakat fiyatları bu kadar etkilememesi gerektiğini düşünüyorum. Uygun fiyata garantili 4g li bulan arkadaşlar olursa haber bekliyorum.

Selam, kliksa'dan 16 gb 4g modelini 1360 liraya alabilirim. Ayrica kliksa'da new ipad modellerini 150 lira indirimli alabilirim. Pm atabilirsiniz.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: smail571

Slm aleykm arkadaşlar. Ben de ipad 4 almayı planlıyorum, fiyat araştırması yaparken bu konuya rastladım. Yaklaşık olarak 2 aydır istanbulbilşim, esc, kliksa vb sitelerde araştırma yapıyorum, son haftalarda ipadlerin fiyatları resmen uçtu, 2 hafta önce esc de ipad 4 32 gb wifi+4g 1575 TL idi, şimdi 16 gb wifi+4g 1502 TL. Tamam dolar yükseldi fakat fiyatları bu kadar etkilememesi gerektiğini düşünüyorum. Uygun fiyata garantili 4g li bulan arkadaşlar olursa haber bekliyorum.

Selam, kliksa'dan 16 gb 4g modelini 1360 liraya alabilirim. Ayrica kliksa'da new ipad modellerini 150 lira indirimli alabilirim. Pm atabilirsiniz.

Bunu kaça alabilirsin hocam? Fiyatı 1779TL
    http://www.kliksa.com/urun/apple-ipad-md526tu-a-32gb-wifi-cellular-white-4-nesil-/900391280

• 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.