Şimdi Ara

İPAD 4.Nesil Alacaklar ve Fiyat Araştırması Yapanlar [ ANA KONU ] (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
496
Cevap
13
Favori
42.837
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: omer_Faruk.

quote:

Orijinalden alıntı: Umutcan

quote:

iPod touch 4g ekran çiziklerle dolu benim

İlginç bir durum aslında, apple'da sonraki nesil cihazlarda çizilmez camdan vazgeçildi galiba o zaman. Hadi parlak iyi kalite bir koruyucu aldık diyelim onu takması da çok zor,
    hele ki bu boyutta bir cihaza takarken kabarcıkları engellesek bile arada mutlaka toz kalacaktır. Kusursuz şekilde montaj garantisi olsa tamam diyeceğim..

Ben taktığı öğrendim hocam

İyi bakalım cihazı alalım da sizin taktikle bir deneriz Taktiğin videosunu falan paylaşırsanız faydalı olur.

• quote:

quote:

quote:

quote:

iPod touch 4g ekran çiziklerle dolu benim

İlginç bir durum aslında, apple'da sonraki nesil cihazlarda çizilmez camdan vazgeçildi galiba o zaman. Hadi parlak iyi kalite bir koruyucu aldık diyelim onu takması da çok zor,
    hele ki bu boyutta bir cihaza takarken kabarcıkları engellesek bile arada mutlaka toz kalacaktır. Kusursuz şekilde montaj garantisi olsa tamam diyeceğim..

Ben taktığı öğrendim hocam

İyi bakalım cihazı alalım da sizin taktikle bir deneriz Taktiğin videosunu falan paylaşırsanız faydalı olur.

öncelikle üstünü tertemiz yap ondan sonra toz almayan bir odaya götür ortala ve hızlıca üstüne taktınmı tamam içinde toz kalsa bile bantla almak çok kolay

• arkadaşlar internet ve film için her zaman yanımda olması açısından ipad 4 almaya kararverdimde sadece wifi yetermi yoksa 3g 4g cellucar hangisini almalıyım. Birce cellucarın ne olduğunu biri bana açıklarsa sevinirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: PewDiePie

arkadaşlar internet ve film için her zaman yanımda olması açısından ipad 4 almaya kararverdimde sadece wifi yetermi yoksa 3g 4g cellucar hangisini almalıyım. Birce cellucarın ne olduğunu biri bana açıklarsa sevinirim

Cellular sim kart girişli model oluyor, içinde 3g modemi var böylece internete kendi hattınla heryerden bağlanabiliyorsun. Wifi modellerde wifi harici internete bağlantı imkanı yok,
    doğal olarak yolda vs. birçok yerde wifi bulamadığın için bağlanamıyorsun. Tercih sana kalmış, cihazı nerede kullanacağına bağlı. Ev/Ofis harici kullanılmayacaksa bence wifi yeterli olur.
  • quote:

quote:

arkadaşlar internet ve film için her zaman yanımda olması açısından ipad 4 almaya kararverdimde sadece wifi yetermi yoksa 3g 4g cellucar hangisini almalıyım. Birce cellucarın ne olduğunu biri bana açıklarsa sevinirim

Cellular sim kart girişli model oluyor, içinde 3g modemi var böylece internete kendi hattınla heryerden bağlanabiliyorsun. Wifi modellerde wifi harici internete bağlantı imkanı yok,
    doğal olarak yolda vs. birçok yerde wifi bulamadığın için bağlanamıyorsun. Tercih sana kalmış, cihazı nerede kullanacağına bağlı. Ev/Ofis harici kullanılmayacaksa bence wifi yeterli olur.

peki hattı taktığımız için ipadden telefon görüşmesi yapabiliyoruz değil mi ?

• quote:

quote:

quote:

peki hattı taktığımız için ipadden telefon görüşmesi yapabiliyoruz değil mi ?

Sadece data hattı için kullanılabiliyor diye biliyorum, telefon özelliği yok.

• Bir tanıdığıma ipad 3 16 gb 4G hediye gelmiş bir yerden. Faturası yokmuş. Sıfır kapalı kutu. Satmayı planlıyor arkadaşlar. Sizce ne kadar teklif etmeliyim.

Piyasada kaç paraya kadar bulunabiliyor.

Fatura yoksa garanti sanırım geçerli değildir dimi...
  • quote:

Orijinalden alıntı: d.t.s.

Bir tanıdığıma ipad 3 16 gb 4G hediye gelmiş bir yerden. Faturası yokmuş. Sıfır kapalı kutu. Satmayı planlıyor arkadaşlar. Sizce ne kadar teklif etmeliyim.

Piyasada kaç paraya kadar bulunabiliyor.

Fatura yoksa garanti sanırım geçerli değildir dimi...

Yerli ürünse garanti geçerlidir, çekilişten çıkan ürünlere fatura verilmiyor örneğin ama seri no'dan garantileri geçerli oluyor. Bilkom'u arayıp seri numarasını vererek sorgulayabilirsiniz sanırım.
  • Merak edenler için, aşağıdaki fiyat fotosu birkaç saat önce Dubai'de elektronik festivalinde çekildi. (Yeğenim, Facebook'tan yolladı.)

İPAD 4.Nesil Alacaklar ve Fiyat Araştırması Yapanlar [ ANA KONU ]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dedektif -- 6 Ocak 2013; 13:51:03 >

• Arkadaşlar öncelikle herekese merhaba,

Bir iphone 4s kullanıcısı olarak kendime Ipad almayı planlamaktayım. Biraz forumda araştırma yaptıktan sonra ( mini ile 4 arasında kalmıştım.) Ipad 4 almaya karar verdim. ( Bu arada 4s i satıyorum. Bu nedenle wifi düşünmüyorum.)

Yaptığım fiyat araştırmasında özellikle Vatan Computer'e ait sitede webe özel haftasonları %25-30 arasında indirimler olduğunu gördüm. Tam almaya karar vermişken

Turkcell'in de Ipad kampanyası başladı. Almayı düşündüğüm Ipad cellular olacak. Turkcell ile Vatan arasında bugünün fiyatları ile bir karşılaştırma yaptım ancak ne kadar doğru karar veremedim. Zira Turkcell'in kampanyası bana daha uygun geldi.Şöyleki;

Turkcell veya başka bir kanaldan da alsam sonuçta aylık bir internet kullanımım olacak.Ben de aylık 4 gb 'ın bana yeteceği kanaatindeyim.

Turkcell kullanıcısı olduğumdan ve internet olayında hiç problem yaşamadığımdan internet tercihimi yine Turkcellden yana kullanmak istiyorum.

Şu an 4 gb mıbil internet aboneliği aylık 39 TL olarak görünüyor.Bu durumda 24 ay taahhütle Ipad kampanyasından fayadalansam bana toplam maliyeti
    24 x 39 = 936 TL oluyor.
    64 GB modeli tercih etmem durumdan Turkcell maliyeti bana 2856 TL oluyor.
    2856-936= 1920 TL

Yani internet ücretini çıkarsak yalın cihaz ücreti bana 1920 TL ye geliyor.

İndirimli satan Vatan Bilgisayara baktığımda ise 64 GB lık model fiyatı 2029 TL olarak görünüyor.

Ben 64 GB lık modeli baz aldım ama bu hesaba göre diğer cihazları da tercih etsek Turkcell karlı görünüyor.

Hesabımda bir hata var mı yardımlarınızı bekliyorum.

•  İPAD 4.Nesil Alacaklar ve Fiyat Araştırması Yapanlar [ ANA KONU ]

Ucuza Kapattım Heralde
  • quote:

Orijinalden alıntı: Scream505

Ucuza Kapattım Heralde

Bilkom garantili mi? Eğer öyleyse güzel fiyat.

Nereden aldığınızı da paylaşabilir misiniz?
  • bimeksten almis. ben de 1350ye 32gb aldim yilbasi indiriminden
  • ben de alacaktım bimeksten ama kaçırdık indirimi yetişemedi nakitim o sırada. umarım tekrar yaparlar bakalım
  • quote:

Orijinalden alıntı: dedektif

Merak edenler için, aşağıdaki fiyat fotosu birkaç saat önce Dubai'de elektronik festivalinde çekildi. (Yeğenim, Facebook'tan yolladı.)

Dubai dirhemi 0.49 tl gibi dusunursek 32 gb wifi 1180 tl ye tekabul ediyor.

Ben gecen hafta 10 taksitli + 2 yil garantili 32 gb ipad 4 u 1300 tl ye aldim. Bu iki avantaj yeterde artar fiyat farkini kapatmaya.

Demekki dubaide yalan. Turkiye fiyatlari artik gercekten uygun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YEY -- 7 Ocak 2013; 5:07:58 >

• 1450 ye beyaz 64 gb ını satıyorum bilginiz olsun wifi modeli

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: YEY

quote:

Orijinalden alıntı: dedektif

Merak edenler için, aşağıdaki fiyat fotosu birkaç saat önce Dubai'de elektronik festivalinde çekildi. (Yeğenim, Facebook'tan yolladı.)

Dubai dirhemi 0.49 tl gibi dusunursek 32 gb wifi 1180 tl ye tekabul ediyor.

Ben gecen hafta 10 taksitli + 2 yil garantili 32 gb ipad 4 u 1300 tl ye aldim. Bu iki avantaj yeterde artar fiyat farkini kapatmaya.

Demekki dubaide yalan. Turkiye fiyatlari artik gercekten uygun

Gerçekten de Dubai fiyatları eskisi gibi değil. Birçok ürünün fiyatını sordum, burayla neredeyse aynı. Aradaki fark çok az. Garanti açısından riske girmeye değmez.

• quote:

Orijinalden alıntı: umutokumus

Arkadaşlar öncelikle herekese merhaba,

Bir iphone 4s kullanıcısı olarak kendime Ipad almayı planlamaktayım. Biraz forumda araştırma yaptıktan sonra ( mini ile 4 arasında kalmıştım.) Ipad 4 almaya karar verdim. ( Bu arada 4s i satıyorum. Bu nedenle wifi düşünmüyorum.)

Yaptığım fiyat araştırmasında özellikle Vatan Computer'e ait sitede webe özel haftasonları %25-30 arasında indirimler olduğunu gördüm. Tam almaya karar vermişken

Turkcell'in de Ipad kampanyası başladı. Almayı düşündüğüm Ipad cellular olacak. Turkcell ile Vatan arasında bugünün fiyatları ile bir karşılaştırma yaptım ancak ne kadar doğru karar veremedim. Zira Turkcell'in kampanyası bana daha uygun geldi.Şöyleki;

Turkcell veya başka bir kanaldan da alsam sonuçta aylık bir internet kullanımım olacak.Ben de aylık 4 gb 'ın bana yeteceği kanaatindeyim.

Turkcell kullanıcısı olduğumdan ve internet olayında hiç problem yaşamadığımdan internet tercihimi yine Turkcellden yana kullanmak istiyorum.

Şu an 4 gb mıbil internet aboneliği aylık 39 TL olarak görünüyor.Bu durumda 24 ay taahhütle Ipad kampanyasından fayadalansam bana toplam maliyeti
    24 x 39 = 936 TL oluyor.
    64 GB modeli tercih etmem durumdan Turkcell maliyeti bana 2856 TL oluyor.
    2856-936= 1920 TL

Yani internet ücretini çıkarsak yalın cihaz ücreti bana 1920 TL ye geliyor.

İndirimli satan Vatan Bilgisayara baktığımda ise 64 GB lık model fiyatı 2029 TL olarak görünüyor.

Ben 64 GB lık modeli baz aldım ama bu hesaba göre diğer cihazları da tercih etsek Turkcell karlı görünüyor.

Hesabımda bir hata var mı yardımlarınızı bekliyorum.

telefonda paylaşımlı 5 gn internet paketi 1 yıl taahhüt ile 30 tl ye alabilirsin ve ipad hattına aylık 9,90 TL ye paylaştırabilirsin. ipad ve telefon için aylık 5 gb paketin olur zaten ikisini aynı anda kullanmazsın. piyasadan 3g li model bulabilirsen uygun alabilirsin.

diğer kampanyada ipad4 celluler 8 gb paylaşımlı alıp, bu interneti tele yine 9,90 Tl ye paylaştırabilirsin. bunun fiyatı aylık 117 TL'dir.

Yine bir türkcell merkezinden teyit et derim tabi

• su an en ucuz 4 g li celluar 16 gb ipad 4 yada mini nerede ne kadar acaba bilgisi olan?simdiden tesekkurler.

• quote:

Orijinalden alıntı: rizelli1903

su an en ucuz 4 g li celluar 16 gb ipad 4 yada mini nerede ne kadar acaba bilgisi olan?simdiden tesekkurler.

cevap yokmu arkadaslar...mobildeyim netim yavas:(

• 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.