Şimdi Ara

İPAD 4.Nesil Alacaklar ve Fiyat Araştırması Yapanlar [ ANA KONU ] (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
496
Cevap
13
Favori
42.837
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben bugun vatanbilisayar.com dan 32GB+4G Modelini 1658 tl ye sipariş verdim. Sanırım şu anda en uygun fiyatlar vatan da var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sezing

İpad için 4GB internet Ortalama 29 TL ye geliyor.

Avea'nın ipad kampanyasında örnek vereyim 16 gb + 4g li modeli + 4 GB internet 24 ay boyunca = 93 tl * 24 = 2232 TL

Vatanda İpad 16 gb + 4g li modeli = 1.407
    Ayrıca internet almak isterseniz 29 TL den hesaplarsak 29*24= 696 TL
    Toplam 2103 Tl yapar arada 129 tl fark oluyor.
    Tercih sizin Arkadaşlar.

Aveanın kampanya Linkihttp://www.avea.com.tr/web/KonusMesajlas/Kampanyalar/iPadRetina

Burada şöyle bir detay var,
    cihazı 24 ay taksitle almış oluyorsunuz karşılaştırma yaparken bunuda gözönüne almak lazım,

kampanya detayında,
    •1GB limitli paket limiti bittiğinde hız 32Kbps'ye, 2GB limitli paket limiti bittiğinde hız 64Kbps'ye, 4GB limitli paket limiti bittiğinde hız 128Kbps'ye,15GB limitli paket limiti bittiğinde hız 256Kbps'ye
    düşer diye belirtilmiş,
    cepten kullanığım vodafone internet paketinde limit dolduğunda hız 64Kbps ye düşüyor ama yinede internetten işimi görecek şekilde faydalanabiliyorum,

asıl niyetim wifi modelini almak,genelde evde kullanılacak cihaz,iş yerinde kullanma şansım yok,
    dışarda kullanma duumundada cep telefonundan bağlanma imkanı var.

bonus olması kötü oldu, world bekleyeceğim artık :)

• Bende bugün Vatan Computer'dan iPad with Retina Display Wi-Fi 32 GB modelini 1388 TL'ye aldım. Sanırım en uygun orada ve cihazlar inanılmaz satıyor.
  • şuan bimeks te 32gb wifi modeli 1500 tl ama 150 tl hediye çeki veriyor. 1350 ye geliyor bu şekilde o 150 tlye de kılıf alırsın 2013 haziran ayına kadar da kullanılabiliyor sanıram bu hediye çeki mtlaka alıcak bir şey çıkar parayla alcağımızı hediye çekiyle alırız vatana göre 38 lira kara geçeriz :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mustiabi -- 15 Aralık 2012; 18:13:47 >
  • Beyler hiç iPad kullanmadım ve almak istiyorum. Ekranı etkileyici mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ipad android ve windows 8 arasında kaldım sizce hangisini alayım

tam bir teknoloji delisiyim almışken en iyisi olsun istiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: uABilalCelik

ipad android ve windows 8 arasında kaldım sizce hangisini alayım

tam bir teknoloji delisiysen bu soruyu sorman da gereksiz bence... hangi başlıkta olduğuna bak ve tercihini o yönde yap derim :))
  • Su an media markette 4.nesil 16gb wifi 1099 tl bilgilerinize

• quote:

ne yazık ki win8 tabletler aşırı pahalı.donanım olarak çok iyi ürünler çıkmak üzere ama 2000 tl ve üzeri bir fiyata sahip olurlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: terturk39

quote:

İpad için 4GB internet Ortalama 29 TL ye geliyor.

Avea'nın ipad kampanyasında örnek vereyim 16 gb + 4g li modeli + 4 GB internet 24 ay boyunca = 93 tl * 24 = 2232 TL

Vatanda İpad 16 gb + 4g li modeli = 1.407
    Ayrıca internet almak isterseniz 29 TL den hesaplarsak 29*24= 696 TL
    Toplam 2103 Tl yapar arada 129 tl fark oluyor.
    Tercih sizin Arkadaşlar.

Aveanın kampanya Linkihttp://www.avea.com.tr/web/KonusMesajlas/Kampanyalar/iPadRetina

Burada şöyle bir detay var,
    cihazı 24 ay taksitle almış oluyorsunuz karşılaştırma yaparken bunuda gözönüne almak lazım,

kampanya detayında,
    •1GB limitli paket limiti bittiğinde hız 32Kbps'ye, 2GB limitli paket limiti bittiğinde hız 64Kbps'ye, 4GB limitli paket limiti bittiğinde hız 128Kbps'ye,15GB limitli paket limiti bittiğinde hız 256Kbps'ye
    düşer diye belirtilmiş,
    cepten kullanığım vodafone internet paketinde limit dolduğunda hız 64Kbps ye düşüyor ama yinede internetten işimi görecek şekilde faydalanabiliyorum,

asıl niyetim wifi modelini almak,genelde evde kullanılacak cihaz,iş yerinde kullanma şansım yok,
    dışarda kullanma duumundada cep telefonundan bağlanma imkanı var.

bonus olması kötü oldu, world bekleyeceğim artık :)

en uygun vatanda gözüküyor ben biraz daha beklemeyi düşünüyorum. Ayrıca Akılla telefonum yok o yüzden internetide dişarda tabletten kullanacağım 3g'li almak zorundayım. Operatörlerin cihaz kampanyaları cidden çok abartılı Değmez.

@mustiabi

Senin dediğin yöntemde mantıklı aslında. Ama kılıfı 150 liradan uyguna getirme gibi bir imkan olabilirmi. Smarcase leri mesela ? ppiyasaları ne kadar ki ?

• Pupa bilişim diye bir yer var ne kadar sağlam bilmiyorum ama fiyatı çok uygun hatta birisi almış burdan

Yeni iPad 32GB Wifi + Cellular Siyah 1.312,71 TL + KDV
    http://www.pupadankapiniza.com/yeni_ipad_32gb_wifi_cellular_siyah/ProductDetails.aspx?ProductID=12676
    Not 3. Nesilmis dikkat edelim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yanar96 -- 16 Aralık 2012; 2:00:02 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ysrkmlal61

Su an media markette 4.nesil 16gb wifi 1099 tl bilgilerinize

bütün media marktlarda gecerli mi bu fiyat hocam? yarin gidip almayi dusunuyorum. ama gidecegim magaza bana bayagi uzak. 1100 lira degilse bosuna gitmeyim
  • quote:

Orijinalden alıntı: yanar96

Pupa bilişim diye bir yer var ne kadar sağlam bilmiyorum ama fiyatı çok uygun hatta birisi almış burdan

http://www.pupadankapiniza.com/yeni_ipad_32gb_wifi_cellular_siyah/ProductDetails.aspx?ProductID=12676

stokta yok diyor.
    Olsada ürün 4. nesil değil 3.nesil. Dikkatli inceleyelim bir yanlış olmasın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sezing -- 15 Aralık 2012; 22:55:20 >

• quote:

Orijinalden alıntı: cezeryeyim

quote:

tam bir teknoloji delisiysen bu soruyu sorman da gereksiz bence... hangi başlıkta olduğuna bak ve tercihini o yönde yap derim :))

haklısınız ama jbnin çıkmasını bekliyorum aslında bir nevi
    çünkü ipad işimi görücek

ama ben usb girişli bir tablet düşünüyorum
    jb gelirse camera kit ile ve ifile programı ile bunuda yapabilicem
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: yanar96

Pupa bilişim diye bir yer var ne kadar sağlam bilmiyorum ama fiyatı çok uygun hatta birisi almış burdan

stokta yok diyor.
    Olsada ürün 4. nesil değil 3.nesil. Dikkatli inceleyelim bir yanlış olmasın.

Ooo büyük bir ayrıntıyı gözden kaçırmışım teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: Shafter

ben pupa dan 12 taksit 1230 a aldim 2 hafta once..16 gb wifi.

Acaba 4. Nesil mi aldınız sitesinde 3. Nesiller var da
  • quote:

Orijinalden alıntı: ydn06

quote:

bütün media marktlarda gecerli mi bu fiyat hocam? yarin gidip almayi dusunuyorum. ama gidecegim magaza bana bayagi uzak. 1100 lira degilse bosuna gitmeyim

Sanirim her yerde gecerlidir. Ben istanbul optimum outletteki mediamarketten bahsediyorum .ayni fiyat bugunde gecerli. 32 gb wifi 1379 tl
    16 gb wifi 1099 tl
    word- card finans pesin fiyatina 10 taksit
    maximum- advantage pesin fiyatins 6 taksit

• Electroworld den 1399 a aldım 16gb+4g peşin fiyatına 6 taksit tavsiye ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi robokobe2424 -- 16 Aralık 2012; 17:57:29 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: robokobe2424

Electroworld den 1399 a aldım 16gb+4g peşin fiyatına 6 taksit tavsiye ederim

Electroworld ün ürünleri bilkom garantili mi?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ydn06

quote:

Sanirim her yerde gecerlidir. Ben istanbul optimum outletteki mediamarketten bahsediyorum .ayni fiyat bugunde gecerli. 32 gb wifi 1379 tl
    16 gb wifi 1099 tl
    word- card finans pesin fiyatina 10 taksit
    maximum- advantage pesin fiyatins 6 taksit

peki garanti olayı nedir hocam? mediamarktın sattıgı ipadler bilkom mu?

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.