Şimdi Ara

Scarface: The World Is Yours (2006) [ANA KONU] (40. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
876
Cevap
4
Favori
144.976
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Dükkanların hasılatlarını bir bölümde topluyordum ama şimdi toplamak istediğimde yapamıyorum,nasıl hasılatı toplarım?
  • hocam bir bölümde topluyodum derken eğer downtowna geçtiysen mesela tabi 2 bölgede olanları topluyabilirsin ama sonunda tek bir bankada işi bitirirsin.eğer sorununu doğru anladıysam cevabı bu yanlışsam düzelt hocam
  • SS'ler GTA yi hatirlatti. Güzelmi arkadaslar oyun güzelse indirebilirim.
  • quote:

Orjinalden alıntı: LeFransız

SS'ler GTA yi hatirlatti. Güzelmi arkadaslar oyun güzelse indirebilirim.

güzel o kadar basit kalırdıki bu oyun için o yüzden güzel diyemiycem.gerisini sen düşün
  • yha ben m4 de [LittLe friend] sonuna kadar qeLi$tirdim. Ama bombaLArı nasıL atabiLiriz ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: Nst373

yha ben m4 de [LittLe friend] sonuna kadar qeLi$tirdim. Ama bombaLArı nasıL atabiLiriz ?

bomba atmıyo
  • tüh ya :D ama orada 3 tane çizgi qibi bir$ey var merminin yanında . siLahın açıkLamasına baktım 2 siLahı birLe$tirince qibi bir$eyLer yazıyordu.
  • yok o sadece kapasiteyi artırıyo tek jarjörü 80 e çıkarıyo,bide daha çok jarjör alabiliyosun sanırım.ama baya işe yarıyo seri halde.
  • Arkadaşlar herkese selam..önceden bu oyuna başladım çok kısa süre sonra oynayamadan bırakmak zorunda kaldım..Şimdi başka bir bilgisayarda tekrar indirdim yine oynamak istiyorum ama bir sorunum var ; oyunu normal bir şekilde kurdum , directx i kurdum , oyuna girince daha ilk sahnede grafikler sapıtıyor..sadece tony nin suratı gözüküyor geri kalan yerlerde hareket eden saçma sapan çizgiler falan var..sistemimin kaldırmaması mümkün değil ama yinede yazayım : Intel Core Duo 2,00Ghz , nVidia GeForce 8800 GTS , 2Gb Ram..En kısa sürede yardımcı olursanız sevinirim bir an önce oynamak istiyorum..

Şimdiden Teşekkürler ve Saygılar...
  • quote:

Orjinalden alıntı: Arcamenel

Arkadaşlar herkese selam..önceden bu oyuna başladım çok kısa süre sonra oynayamadan bırakmak zorunda kaldım..Şimdi başka bir bilgisayarda tekrar indirdim yine oynamak istiyorum ama bir sorunum var ; oyunu normal bir şekilde kurdum , directx i kurdum , oyuna girince daha ilk sahnede grafikler sapıtıyor..sadece tony nin suratı gözüküyor geri kalan yerlerde hareket eden saçma sapan çizgiler falan var..sistemimin kaldırmaması mümkün değil ama yinede yazayım : Intel Core Duo 2,00Ghz , nVidia GeForce 8800 GTS , 2Gb Ram..En kısa sürede yardımcı olursanız sevinirim bir an önce oynamak istiyorum..

Şimdiden Teşekkürler ve Saygılar...

hocam teknik konularda yardımcı olamıyorum kusra bakmayın çok fazla bi bilgim yok başka bi diskten deneyin isterseniz oyunu kurabilirseniz oyun içeriğiyle ilgili yardımcı olurum.iyi şanslar

• yha arkadaşLar sinir oLdum yha .her yerde Scarface ' e bir "GTA kLonu" deniyor . Ama neden hiç kimse GTAnın scarface fiLminden etkiLendiqini kabuL etmiyor? arkada$ıma oyunu anLatıodum söyLEdiqim çoqu karakterin GTadada oLduqnu söyLedi. çoqu qörev biLe tony nin başından qeçenLerLE aynı. neyse size bi Link vereceqim buradanda bakın resimLere .
    http://www.gamechronicles.com/features/gtascarface/body.htm
  • quote:

yha arkadaşLar sinir oLdum yha .her yerde Scarface ' e bir "GTA kLonu" deniyor . Ama neden hiç kimse GTAnın scarface fiLminden etkiLendiqini kabuL etmiyor? arkada$ıma oyunu anLatıodum söyLEdiqim çoqu karakterin GTadada oLduqnu söyLedi. çoqu qörev biLe tony nin başından qeçenLerLE aynı. neyse size bi Link vereceqim buradanda bakın resimLere .
    http://www.gamechronicles.com/features/gtascarface/body.htm

ya bırak hocam bilmiyen konuşuyo işte scarface 83 yapımı halbuki

• quote:

Orjinalden alıntı: inonu88

quote:

yha ben m4 de [LittLe friend] sonuna kadar qeLi$tirdim. Ama bombaLArı nasıL atabiLiriz ?

bomba atmıyo

tam tersi bomba atıyo :) nasıl atıyo hemen izah edeyim

silahçıdan islahını geliştiriyorsun ya yıldızları satın alıp 2. yıldızda sanırım 3. yıldız da olabilir silahın yanında belirttiğin gibi 3 çizgi çıkacak m4a1 de ve kalasnikof da oluo mause tekerleğine bastığın zaman bombayı atarsın yada tuşları değiştirmediysen capslok da aynı işi göryo diye biliyorum haa onu da mı bulamadın bin arabaya tuşlara tek tek bas arkana baktığın tuş yine bombayı atıyo
    (şarjörü değiştirince de tekrar doluyor)

ki arkdaşlar benim bir sorum olacaktı bem kg satışı yapıcam adamların yanına gidiyorum bazen 2 adamla anlaşmam gerkiyo (1. sini ikna edip sonra kg işi) bazen de tek adamı ikna edince oluyo bunu nasıl ayarlıyoruz hep tek adam olması için ne yapmam lazım ssadece son ada da bi kaç yeri almam gerekiyor sonra bitiyor sanırım oyun :)

haa bi tane daha :D bu oyunu tam bitirince neyi satın aldıktan sonra htunlar bizim peşimizden gleip korumalık yapıyor ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi omercesar -- 7 Nisan 2009; 19:45:40 >

• hala oynayan varmış demekki.Scarfaceye Yeni Oyun Şart Fakat Konu değişmesi lazım Zaten Al Pacino yeter bize Senaryoyu Salla.Yeni oyun çıksa ne güzel olur.
  • bende son 2çeteyı bulamadım 83/81 ortaya çıkmıyolar sokaktakı uyuş. satıcılarını bıle gebertom çıksınlar dıye ama çıkmıyolar ortaya napıcaz bılen varmı?
  • scarface güzel oyundur baya bi oynamıştım isteyen gta klonu desin ne derse desin siz zevk almaya bakın
  • bırde hılelerı yazıyom sağlık ,mermı, cete sakınleştırıcı,vs. buhılleler acıp kapayınca sılınıyo bunu nasıl sabıtleyebılırız?
  • benim bilgisayar anca bu oyunu kaldırır =)
  • Arkadaşlar scarface oyununda alt yazı çıkıyor mu? Ben bulamaım da. Eğer ayarlanıyorsa türkçe patch'i var mı?
  • quote:

Orjinalden alıntı: DARK TOWER

Arkadaşlar scarface oyununda alt yazı çıkıyor mu? Ben bulamaım da. Eğer ayarlanıyorsa türkçe patch'i var mı?
  • 
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.