Şimdi Ara

Assassin's Creed IV: Black Flag (2013) [ANA KONU] (10. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.826
Cevap
18
Favori
142.354
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: [Romulus]

aynen beğenildi diye abartmamak lazım çünkü oyunun ruhuyla pek uyuşmuyor . Şahsen ben çok beğenmemiştim deniz savaşlarını.

Bir de kapşon olayı var . Altair ve Ezio da kapşon yüzün daha büyük bir kısmını kapatıyordu ve dediğin gibi uç kısımda üçgen vardı bunda yok. Nasıl assassin arkadaş bu
  • quote:

Orijinalden alıntı: fasakasa

quote:

aynen beğenildi diye abartmamak lazım çünkü oyunun ruhuyla pek uyuşmuyor . Şahsen ben çok beğenmemiştim deniz savaşlarını.

Bir de kapşon olayı var . Altair ve Ezio da kapşon yüzün daha büyük bir kısmını kapatıyordu ve dediğin gibi uç kısımda üçgen vardı bunda yok. Nasıl assassin arkadaş bu

4 silah var arkadaş sen ne diyorsun
    Final Fantasy, Resident Evil gibi oldu oyun. İlk oyunlar süperdi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• arkadaşlar bence bu asılsız haber Assassin's Creed IV çıkmayacaktır Assassin's Creed 3 serinin son oyunudur böyle haberlere kanmayin ubisofttan açıklama var
  • quote:

Orijinalden alıntı: Arslan Bey

arkadaşlar bence bu asılsız haber Assassin's Creed IV çıkmayacaktır Assassin's Creed 3 serinin son oyunudur böyle haberlere kanmayin ubisofttan açıklama var

Firma doğruladı ve resmi açıklama için sitesinde geri sayım var... 4 Mart ta resmi açıklama ile geniş bilgi verecekler. Slogan da "Yeni çağ, yeni suikastçi."
  • quote:

Orijinalden alıntı: CriminalScum

Animus koymasınlar artık

+541654546465465464654
  • Hemen yerimizi alalım.Çok bekletmezler inş.
  • Yok hiç bekletmeyecekler maşallah, bugün "yanlışlıkla" sızan bir görüntüde 29 Ekim'de raflarda diyordu. AC3 ün üzerinden 1 sene geçer geçmez yapıştırıyorlar oyunu, seriyi çok seviyorum ama biraz insanları(ve oyunu) sağmaya başladıklarını düşünüyorum hazır tutmuş seriyle. COD a döndü resmen, kalite olarak da onlara benzemez umarım.

• Assassin's Creed IV'ün çıkış tarihi!

Yer gök sızıntı!

Assassin's Creed IV: Black Flag (2013) [ANA KONU]

Son bir haftadır yer gök beklenmedik bir şekilde Assassin's Creed IV ile ilgili bilgi doldu. Ubisoft'un AC IV ile ilgili sitesinin gizli bir sayfasında yazana göre 29 Ekim'de çıkacak oyun aynı zamanda bazı yeni jenerasyon sistemlere de yapılmakta.

Konu ile ilgili oyunun sitesinde geri sayım bittiğinde kesinlikle daha çok bilgiye ulaşacağız. Aynı zamanda 29 Ekim tarihi yeni jenerasyon çıkış tarihi spekülasyonlarını oldukça güçlendirmekte. Eğer Ubisoft oyunu aynı zamanda yeni jenerasyona hazırlıyorsa bu tarihte yeni konsolların çıkmış olması lazım değil mi? Yoksa ilk etapta sadece PS3 versiyonu mu çıkacak? Bekleyip göreceğiz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Arslan Bey

arkadaşlar bence bu asılsız haber Assassin's Creed IV çıkmayacaktır Assassin's Creed 3 serinin son oyunudur böyle haberlere kanmayin ubisofttan açıklama var

Tarihi bile belli :D 2014 te çıkçak nisandan önce sitesinde yazıyo
  • Fan çalışmaları başlamış hemen.

• fragman çıkmış 4 Martta çıkmayacakmıydı sitede geri sayım vardı içerden biri mi sızdırmış acaba

sızdırıldığı için kaldırmışlar videoyu Archangel™'ın verdiği linkten izleyebilirsiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Romulus -- 2 Mart 2013; 20:50:24 >
  • Youtube'dan kaldırılıyor çoğu sızdırıldığı için ;
    Bu linkten bakabilirsiniz

https://cdn.anonfiles.com/1362245692264.mp4

• Bende kanalıma attım
  • Trailer harikaydı.
  • Trailer süper gerçekten de, işin suikastçilik kısmını iyice part time a döküyoruz gibi
  • quote:

Orijinalden alıntı: MedalOfMode

Bende kanalıma attım

ubisoft videoları sildirmeye başladı :D bende başka konuda link paylaştım uçmuş şimdiden yedekle videoyu indir dursun pc de

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi senseman62 -- 2 Mart 2013; 20:43:54 >

• Connor maymunundan () sonra yeni suikastçimiz çok şekil göründü bana
  • quote:

Orijinalden alıntı: Archangel™

Connor maymunundan () sonra yeni suikastçimiz çok şekil göründü bana

aynen hocam bide çapkın çıktı Ezio'yu hatırlattı bana
  • quote:

• quote:

quote:

aynen hocam bide çapkın çıktı Ezio'yu hatırlattı bana

Evet Hocam katılıyorum. İşte bu Çapkınlık,Aksiyon,Yep yeni bir dünya,İnsanı içine çeken bir seneryo var gibi duruyor.
    Connor ne ? MAYMUNCULUK

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.