Şimdi Ara

Assassin's Creed IV: Black Flag (2013) [ANA KONU] (88. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.826
Cevap
18
Favori
142.356
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8687888990
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar oyunu playstoredan 66tl ye aldım.Uplay aktivasyon kodu verdiler uplaya ekledim yükledim oynuyorum oyunu.Bir sorum olucaktı oyunu steam hesabımada ekleyebilirmiyim?
  • Arkadaşlar ben pc ye format attım.Oyun d klasöründe olduğu için tekrardan yüklemedim. save dosyasını kopyalamıştım.Tekrar kaldığım yerden oynamak istiyorum. Fakat oyun kabul etmiyor.Save dosyasını görmüyor.Belgelerim de ki klasör değil mi save dosyaları ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi osmandemi2 -- 3 Ağustos 2014; 15:31:34 >
  • osmandemi2 kullanıcısına yanıt
    değil, Uplay'in kurulu olduğu klasörde oluyor save dosyaları
  • Hayır..
  • quote:

Orijinalden alıntı: sub

değil, Uplay'in kurulu olduğu klasörde oluyor save dosyaları

%10-20 ler de save i olan bana uplay den kopyalayıp gönderebilir mi arkadaşlar ?
  • Beyler oyun bitti ama credits kısmı yine çok uzun sürüyo. Şunu arka planda devam ettirecek yada kısayoldan geçilebilecek bir yöntem varmıdır bildiğiniz? Uyuz oldum
  • Beyler şu an ki bilgisayarımda oyunu bitirdim. Gemi falan geliştiriyorum. Ama yeni pc alacağım. Save dosyasını bi belleğe atıp alacağım pc de oynayabilir miyim?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: torata90

Beyler şu an ki bilgisayarımda oyunu bitirdim. Gemi falan geliştiriyorum. Ama yeni pc alacağım. Save dosyasını bi belleğe atıp alacağım pc de oynayabilir miyim?

Geçen gün denedim sorunsuz çalıştı, save dosyası uplay klasörü içinde bu arada.

• quote:

Orijinalden alıntı: TheTurk61

quote:

Beyler şu an ki bilgisayarımda oyunu bitirdim. Gemi falan geliştiriyorum. Ama yeni pc alacağım. Save dosyasını bi belleğe atıp alacağım pc de oynayabilir miyim?

Oyun orijinal değil.

• quote:

quote:

quote:

Oyun orijinal değil.

Oyunun kurulu olduğu yer işte

• quote:

quote:

quote:

quote:

Oyun orijinal değil.

Oyunun kurulu olduğu yer işte

Silmiş save'i ya

• geçen korsan denedim biraz devam ettim beğendim oyunun ambiyansını falan orjinal bakıyorum da key mi alsam kutulu mu karar veremedim.
  • arkadaşlar batman arkham originste bir bölümü geçemedim yardımcı olur musunuz?
  • Oyun keyifli ama sürekli kendini tekrar ediyor, bekleneni veremiyor bana kalırsa.
  • Oyun çok iyi ama bazı kusurları var.

• beyler update v1.06 da fps artışı varmı şuan v1.00 ile oynuyorum da varsa fps artışı indirecem
  • oyunda fps sabitleyici var mı acaba bende sürekli 30 fps veriyor ve ayrıca ara videolarda karakter sesi yok çevre sesi var bu sorunları nasıl çözerim ?
  • oyunu mp oynayan var mi?
  • beyler 2013-2014 oyunlarına göre grafikler kötü değil mi bana kötü geliyor nedense ısınamadım grafiklere bir türlü
  • Bu oyun guzel mi? surukleyici mi? yillar once 1.yi oynamis, 2 ve 3u internet kafede denemis pek sevmemistim ilki gibi. Grafikleri (textures ve polygons) nasil gunumuze gore?
  • 
Sayfa: önceki 8687888990
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.