Şimdi Ara

Assassin's Creed IV: Black Flag (2013) [ANA KONU] (85. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.826
Cevap
18
Favori
142.356
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8384858687
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • assasins creed 2 deki gibi bunda da işyeri kurup para kazanma var mı iguana diye bir yerde işyerleri kurdum ama sanırım para gelmeyecek karşılığında ?
  • incapacitate the man o war adlı görevi geçemedim gemimi geliştirmem gerekiyor ama onuda yapamıyorum yardım edicek var mı beyler save dosyasıyla filan olur mu ?
  • templar armor'u almak için 5 görev yapmamız lazım ben 4'ünü yaptım 5.sini yapmaya gittiğimde haritada gözükmüyor olması gereken adaya gidiyorum görev için ama haritada görev gözükmüyor
  • Göbekli Nuri arkadaşım,

maks. 4'e kadar çıkan kımızı renkli kılıçlar, korsan kelle avcıları tarafından aranma oranını gösterir. ne kadar işaret o kadar büyük gemiler. kurtulmak için gemiyi yağmaladıktan sonra gemiyi filoya dahil et ya da şehir, kale ya da adalardaki aynı işaretli görevlilere rüşvet vererek kurtulabilirsin.
  • Oyunu Aral'dan alıp aktivasyonda key kullanılmıştır hatası alan oldu mu ?
  • benim laptop çalıştırır mı bunu?
    Intel(R) Core(TM) i5-2430M CPU @ 2.40GHz
    8gb ram
    GeForce GT 525M 1 gb

systemreqlab çalıştırmaz dedi de her zaman güven olmuyor ona. sizi deneyim dedim bir de?
  • Assassin2016 kullanıcısına yanıt
    D&R'dan aldığım oyunda oldu
    Ubisofta mesaj attım git değiştir dediler, biraz muhabbet edip değiştirdim D&R'da sorun kalmadı
  • beyler benim bir sorunum var oyun logitech f710 gamepad ile çalışmıyor yada ben çalıştıramadım yardımcı olabilecek kimse var mı?
  • Oyunun başlarında R simgesiyle naval convoy diye çok güçlü bir gemi çıkıyor. 2-3 vuruşta bizim geminin işini bitiriyor. Bu gemiyi nasıl halledebilirim?
  • xLordRealx kullanıcısına yanıt
    Kendi geminizi güçlendirmeniz lazım. Gerek toplar gerek güverte zırhı olarak ilk başta.
  • Oyunu yeni bitirdim. Gayet güzel, eğlenceli bir oyundu. Seri her yıl çıkmasına rağmen her seferinde bir şeyler katmayı başarabiliyor, COD gibi değil yani. Senaryo olarak ise ACIII gibi bu da yeterince tatmin edici değildi ancak yönettiğimiz ve hakkında hiçbir şey bilmediğimiz yeni karakterin gizemi ve Abstergo'nun yeni hüviyeti gelişmeler için heyecanlanmama ve sonraki oyunları iple çekmeme yetti. Sonuç olarak ACIII'den daha iyi bir oyundu. Unity'i merakla bekliyorum.
  • Darshana kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim. Oyunda beyaz balina varmı yok mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KULLANICI_2 -- 5 Mayıs 2014; 21:30:32 >
  • oyunu orjinal aldıysan, denizdeki av hayvanlarının yerleri, social chest'ler, social challange'lar, naval convoy'ların rotasyonları günlük/haftalık/aylık periyotlarla değişir. ancak oyunu İLAÇladıysan İLAÇ sürümüne göre sabit yerleştirilmiş noktalarda belirir ve değişmezler. Oyunun İLAÇlıysa eğer, sürümünü söyle, balina bulup bulamayacağını, nerde bulabileceğini koordinat olarak söyleyebilirim. :)
  • Wolwerine0, Great Inagua, korsanlar için ele geçirilmiş bir ada. Ve orayı Edward ele geçirip kuruyor. Kalkınmasına yardımcı olmak boynunun borcu gibi bişey :D

omuryildiz35, O görevi daha kolay yapman için şöyle bir seçenek önerebilirim; Man O' War'un menzilinin dışında, ama yakınlarda bir yere demir atıp gemiden suya atla ve yüzerek Man O' War'a çık. Dikkat et, gemiden ateş ediyorlar. Bu yüzden yüzeyden değil, dalarak ilerle. Suya ateş edecek ama seni vuramayacak. Ateş ettikten hemen sonra nefes almak için 2 sn yukarı çıkabilirsin. onlar reload yapana kadar sen tekrar dalmalısın. Gemiye çıktığında üstündeki bütün tayfayı öldürmen gerek. Tek kişi kalsa olmaz. Herkes öldüğünde Jackdaw'a dön ve bitirici vuruşu yap. Tayfası ölen gemi ne ateş edebilir ne de kaçabilir. Zaten tayfa ölünce geminin canı %20'lerde olacak. Tek mortar'da batıyor gemi. İyi şanslar. :)

• Serinin oyunları arasında İngilizce dili en ağır oyun olmuş.
  • Darshana kullanıcısına yanıt
    Sürümünü nasıl öğrenebilirim.
  • Arkadaşlar tavsie edbileceğiniz oyunlar var mı?
  • Arkadaşlar filo görevlerini oynayan varsa beni ekleyebilir. uplay: ShockWav3TR
  • quote:

Orijinalden alıntı: gobeklinuri

Arkadaşlar tavsie edbileceğiniz oyunlar var mı?

bu tarzda mmorpg severseniz pirates of the burning sea deneyebilirsiniz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 8384858687
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.