Şimdi Ara

Instagram, fotoğraf düzenleme özellikleriyle güncellendi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
1.638
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Twitter'ın kendi filtre ve fotoğraf düzenleme araçlarını duyurmasının hemen ardından, Instagram da iOS ve Android için yeni bir güncelleme yayınladı.

Güncelleme, Instagram'ın filtrelerine ek olarak Willo adlı tek renkli ve pembe tonların ağırlıkta olduğu yeni bir filtreyi uygulamaya ekliyor.

Diğer önemli yenilik ise Instagram'a ilk kez resim düzenleme araçlarını getiriyor. Artık fotoğrafları kırpmak ve ölçeklemek uygulama içerisinden yapılabilecek. Ayrıca perspektif düzeltme ile de alanın derinliği daha gerçekçi olarak işlenecek.

Ayrıca fotoğraf çekme bölümünde de tasarım değişiklikleri göze çarpıyor. Deklanşör butonları yeni tasarıma göre optimize edilmişken, bölümde son kullanılan fotoğraflar da alt kısımda seçilebilir bir şekilde sıralanıyor olacak. Son olarak kullanıcı profiline gelen sınırsız kaydırma, filtreli resimlerin Instagram albümü altında fotoğraf rulosuna kaydedilmesi, lokasyon sayfalarının Foursquare'den bilgi çekebildiği buton ve haber kaynağında optimizasyon, güncelleme ile gelen diğer yenilikler.

https://itunes.apple.com/us/app/instagram/id389801252?mt=8

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.instagram.android&hl=en 

• Yerini kaybetme korkusuylami acaba ?

Ayrica tum teknoloji hizmeti sunan sirketlerin elindeki teknolojileri direk paylasmadiklarini silahlarini piyasayanin nabzina gore one cikardiklarini herkes cok iyi gormustur.

Duzeltme:İmla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Commander -- 12 Aralık 2012; 3:10:36 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Commander

Yerini kaybetme korkusuylami acaba ?

Ayrica tum teknoloji hizmeti sunan sirketlerin elindeki teknolojileri direk paylasmadiklarini silahlarini piyasayanin nabzina gore one cikardiklarini herkes cok iyi gormustur.

Duzeltme:İmla

Etkisi büyük tabiki bunda. Instagram'a darbe indirebillir bu ama insanlar instagram vazgeçmez çünkü orası apay ayrı bir platform ve çok daha az insan var Twitter'a göre.
  • ben bir fark göremedim açıkçası...

• Güncelleme ile itunesle senkronize olan klasörümdeki fotoğraflara ulaşamıyorum. Aynı sorunu yaşayan var mı ?
  • Bı de fotoları kaydedebilme özelliği ekleselerdi iyi olurdu aslında.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben pek fark göremedim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kaybetme korkusuyla hemen çıkartmış yeni özelliği.
  • Eski hali daha guzeldi

• quote:

Orijinalden alıntı: YB)

Eski hali daha guzeldi

Kesinlikle daha güzeldi. Artık camera roll haricinde klasör görüntülenemiyor ne saçma bir olay ya

• İnstagram bitti artık!

• quote:

Orijinalden alıntı: bluerdem

Bı de fotoları kaydedebilme özelliği ekleselerdi iyi olurdu aslında.

kaydedebiliyorsun zaten.. ayrica guncellemeden sonra iPhoneda instagram diye klasor acmis oraya kaydediyor eger resmi kaydedip ama instagramda paylasmak istmeiyorsan , interneti kes failed diyecek o zaman kaydediyor yada ucak moduna al
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kdrncr

quote:

Eski hali daha guzeldi

Kesinlikle daha güzeldi. Artık camera roll haricinde klasör görüntülenemiyor ne saçma bir olay ya

goruntuluyor yukari dogru cikin goreceksiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gurkαn

quote:

kaydedebiliyorsun zaten.. ayrica guncellemeden sonra iPhoneda instagram diye klasor acmis oraya kaydediyor eger resmi kaydedip ama instagramda paylasmak istmeiyorsan , interneti kes failed diyecek o zaman kaydediyor yada ucak moduna al

bu kaydetme olayını bi ben mi çözemiyorum?

• quote:

quote:

quote:

bu kaydetme olayını bi ben mi çözemiyorum?

instagram ayarlarindan belki kaydetmeyi kapatmissindir en asagida olmasi lazim oraya bak

• quote:

instagram ayarlarindan belki kaydetmeyi kapatmissindir en asagida olmasi lazim oraya bak

tamam ya şimdi oldu. biz farklı kaydetmelerden bahsediyoruz hocam

ben diğer kullanıcıların paylaştıkları fotoğrafları kaydetmeyi kastetmiştim. ekran görüntüsünü al, sonra onu kırp filan uğraşmak yerine direkt kaydet seçeneği olsa daha iyi olurdu.
  • quote:

quote:

quote:

Eski hali daha guzeldi

goruntuluyor yukari dogru cikin goreceksiniz

Yanlış söylemişim. iTunesle senk olan klasördeki fotoğraflar görünmüyor. Diğer albümler görünüyor evet

• quote:

quote:

ben diğer kullanıcıların paylaştıkları fotoğrafları kaydetmeyi kastetmiştim. ekran görüntüsünü al, sonra onu kırp filan uğraşmak yerine direkt kaydet seçeneği olsa daha iyi olurdu.

instasync diye uygulama var o yapıyor dediğiniz şeyi :) geçenler de tam da bi fotoğrafı kaydetmek isterken , ücretsizken indirdiğim o uygulamaç geldi aklıma bir de baktım beğendiklerimi veya arkadaşlarımın paylaşımlarını vs senkronize şekilde kaydediyor bir albüm oluşturup :) ücretli olmadı ise indirin derim bir an önce :)

• quote:

quote:

quote:

instasync diye uygulama var o yapıyor dediğiniz şeyi :) geçenler de tam da bi fotoğrafı kaydetmek isterken , ücretsizken indirdiğim o uygulamaç geldi aklıma bir de baktım beğendiklerimi veya arkadaşlarımın paylaşımlarını vs senkronize şekilde kaydediyor bir albüm oluşturup :) ücretli olmadı ise indirin derim bir an önce :)

hemen bakıp indiriyorum varsa hocam, çok sağol

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.