Şimdi Ara

HANGİ LPG SİSTEMİNİ TAKTIRAYIM DİYENLER

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
1
Cevap
0
Favori
552
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar sizlere azda olsa faydaniza dokunacağni düşündüğüm paylaşimlarda bulunacağim lpg taktirmadan önce aşağidaki kriterleri araştirin.

Soru--taktiracağniz sistemin bilinirliği bayiliği yayginliği ve sürekliliği ülke genelinde varmi

cevap-şu an takip etmiyorum 2011 yilinda 120 ye yakin lpg kit markasi vardi tahminen şu an 60 yada yetmiş gibidir anlayacağniz bir çok lpg üretim firmasi açilip kapaniyor veya yurt dişi girişi durup bir çok marka piyasadan silinip gidiyor bunun bedelini takili olan araç sahipleri ödüyor.tavsiyem biline sürekliliği olan bi marka seçin.

Soru-hangi lpg sistemi aracima uyum sağlar yerlimi taktirsam yabancimi

cevap-bence lpg sistemi taktirmadan önce ustaya sorarak değilde form sayfalarindan araciniza en uygun sorunsuz lpg sistemini kendiniz araştirip bulup karar vermelisiniz usta kötüsünü takar demiyorum usta işine geleni takar bunun detayna girmek istemiyorum son sözüm şudur en düşük fiyatlisini ve sürekliliği olan sorun çikarmayan lpg sistemi taktirin.

Soru-yerli sistemle yabanci lpg sistemlerinin arasindaki fark ve araca uyumu nelerdir .

Cevap-bu soruya anlayacağniz dilde açiklik getirecem vatandaş lpg kitleri yani markalari hakkinda yeterli bilgiye sahip değil tek sahip olduklari bilgi bence isim- marka alişkanliği akillarna yer etmesi ve medyadan gördükleri reklam benzeri bilgiler. Ama bu bilgilerle hareket ettikleri için er yada geç pişman olduklarini anliyorlar. Size basit bi tiyo verecem yerli ürünlerle yabaci ürünler arasinda sadece yeni nesil araçlarda uyumluluk farki vardir bu yüzden gidipte pahalisini aliyim italini aliyim kanatindan uzak durun istisna araçlar dişinda illaki yabanci lpg markalariyla montaj olmasi gereken araçlar var ama siz tutupta 2000 -2005 model bir araca tüp taktirmak için 1000 tl nin üzerinde para harciyolarsa yazik ediyolar çünki 1000 tl lik sistemdende 2000 tl lik sistemde ayni randimanda çalişacak
    gelelim yerliyle yabanci sistemin farklarna bana kalirsa bazi istisnalar dişinda cazip olan ürün yerli olandir örnek verecek olursak lpg enjektörlernin ortalama ömürleri 2 ila 4 yildir yerli yapanci ne olursa olsun (prins teleflex kehin enjentörler hariç) yerli bir marka diyelim enjektörü bozuldu türkiyenin neresinde olursaniz olun 200 tl ye takimini değiştirirsiniz bir de herkesin çok iyi bildiği yabanci bir marka diyelim aslinda yerli olupta yabaci olarak bilinen desek daha doğru olur bu markanin enjektör takimi ise 1000 tl dir 1000 tl lik enjektörde 2-4 yil gidiyo 200 tl likte onun için en uygun fiyata parçasini bulacağniz sistemi taktirin reklama şuna buna kanmayin.
    hani hastaneye gideriz doktor hastalığmız hakkında bilimsel terimler kullanırlar etkilenirizya lpg işide öyle bazı bilimsel açıklamalarla bu büyünün etkisinde kalıyor siz en ucuz sorun çıkartmayan sistemi taktırın sahte büyülere kapılmayın karlı çıkın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LPG YEDEK PARÇA -- 11 Aralık 2012; 21:14:07 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.