Şimdi Ara

Sıcağı Sıcağına: Metal Gear Rising Demo

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
72
Cevap
0
Favori
1.724
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2 gün sonra Xbox Live ve Playstation Network'te yayınlanacak olan Metal Gear Rising: Revengeance demosunu sizin için denedik ve yorumladık.

• Jack one man army !

im the raiden
    lighting transformed

hey gidi adamım raiden be izleyelim sağolun bu oyunu çok zaman bekledik ta e2 009'damı ne duyurulmluştu
  • Grafikler fazla iyi değil gibi geldi kojimadan daha iyi birşey beklerdim

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Hayvanlara şiddete hayır ! :D bir aksiyon oyunu olarak değerlendirmeniz iyi olmuş ben MGS oyunuymuş gibi değelndirirsiniz diye düşünmüştüm.RE nasıl zombili shooter olduysa bu Revengeance da aksiyon olarak düşünülmeli :D inceleme için teşekkürler

• topuklu ayakkabı giyiyo

ameliyat pek yaramamış
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilkermurat

topuklu ayakkabı giyiyo

ameliyat pek yaramamış

yanlışlıkla şeyinidemi kestiler acaba
  • robottan kan akıyor :D
  • Ben cok sevmedim cunki oyunda eksikler cok ve daha iyi ola bilirdi ... Inceleme Icin Tesekkurler =)

• quote:

Orijinalden alıntı: Tecnique

Grafikler fazla iyi değil gibi geldi kojimadan daha iyi birşey beklerdim

Kojima oyunu yapan kişi değil, o oyun yapmaz icat etmez poligonla uğraşmaz+ Bunu Platinum games yaptı , Kojima Productions değil, insanlardan birşeyler beklerken önce kendinizden bekleneni yazın.
  • Bu ne ya böyle rezil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AyNaR

Ben cok sevmedim cunki oyunda eksikler cok ve daha iyi ola bilirdi ... Inceleme Icin Tesekkurler =)

ne diyon
  • ninja gaiden tarzını seven birisi olarak oyun tek kelime ile mükemmel bunda düşmanın her yerini istediğimiz gibi kesmek ayrı bir hava katmış ninja gaiden de dahi sadece kol bacak ve kafa kesiliyordu o da kendi otomatik olarak karar veriyordu. bunda biz istediğimiz gibi istediğimiz yerini istediğimiz yönden kesip biçicez. kaldı ki her yeri kesip biçebiliyoruz. grafiklerde ps3 ten bekleneni vermiş yeterde artar bile.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oraoraora -- 11 Aralık 2012; 20:45:01 >
  • Robottan nasıl kan cikiyor lan? Icinde adam olsa bile o kadar çıkmaz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kedi olayı süpermiş :)
  • KEDİ süper ;)
  • quote:

Orijinalden alıntı: tolgay007

Bu ne ya böyle rezil.

oyunu çıkarmaları yeterli bence oyun kaç kere el değiştirdi revengeance anlamı ordan geliyor zaten

re- vengeance :)
    baya değişti bu oyun ilk başta fox engine ile falan yapılıyordu ilk oyun falan filançok el değiştirmese erken çıkacaktı :)
    bu hali 1.5 senede plat games motoru zaten sabit motorla yaptıkları oyun.
    ama oynanış ve hikaye süper olacak
    patriotlardan sonrasını konu alıyor bir nevi mgs4'ün devamı
  • robottan kan nasıl çıkıyor :D + topuklu ayakkabı giyiyor herkes benim gbi düşünmüş ahahaha

• quote:

Orijinalden alıntı: by_t

robottan kan nasıl çıkıyor :D + topuklu ayakkabı giyiyor herkes benim gbi düşünmüş ahahaha
    raiden niye topuklu ayakkabi giymis. robottan kan niye cikiyormus. Birakin su detaylari oynamaniza bakin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oraoraora -- 19 Ekim 2015; 13:45:27 >
  • ama sevindim ki Hideo Kojima oyunu değilmiş,Metal Gear Solid'in belki yeni serisinde Solid Snake'i oynayabilirim umuduyla bekliyorum. Bunu kesinlikle almayı düşünmüyorum,Raiden'ı ilk gördüğümde pek ısınamadım,şimdi ısınamıyorum. Adamın bütün vücudu değişti hala adamı beğenemiyorum. Gray Fox gibi kaliteli gözüme gözükmediğinden olsa gerek neyse,Zone Of Enders oyunu ya da MGS5'e umutlarımı saklıyorum. Katlanamadığım bir adam Raiden ya...ne kadar değiştirselerde..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cyclog -- 11 Aralık 2012; 21:46:10 >
  • kojima yapsa daha ıyı olurdu belkı teknık detayları daha ıyı olsa daha guzel olurdu nıjja gayden 3 daha ıyıdı gıbı .

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.