İzmirde ucuz kaliteli kot pantolon alabileceğim yerler bilen var mı?
28 Cevap1786 Görüntüleme1 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

1400 Mesaj
11 Aralık 2012; 4:21:25 

İzmirde ucuz kaliteli kot pantolon alabileceğim yerler bilen var mı?

Bizim her eylemimiz emperyalizme karşı bir savaş çağrısı ve insanlığın düşmanı 'Faşizme' ve 'Irkçılığa' karşı halkların birliği için savaş marşıdır.

83 Mesaj
11 Aralık 2012; 4:25:29 

kemeraltına git zaten onlar seni bulur

3820 Mesaj
11 Aralık 2012; 5:00:41 

bu hayatta iki şeyden kaçılmaz, bir ölümden, iki kemeraltındaki kotçulardan. bunu da unutma.

150 Mesaj
11 Aralık 2012; 5:02:05 

quote:

Orijinalden alıntı: faceonbody

DİK DUR !

BU BİR UYARIDIR !

1400 Mesaj
11 Aralık 2012; 20:19:23 

quote:

Orijinalden alıntı: faceonbody

trilyon kez gittim ben öyle demiyorum yani marka falan oraya gittim mi mutlaka birisinin kırıyom ağzını yüzünü ;) Çoğu doğulu zaten konuşmasını bilmiyorlar bile....

Bizim her eylemimiz emperyalizme karşı bir savaş çağrısı ve insanlığın düşmanı 'Faşizme' ve 'Irkçılığa' karşı halkların birliği için savaş marşıdır.

1400 Mesaj
11 Aralık 2012; 20:21:58 

quote:

Orijinalden alıntı: Akçalı.

bu hayatta iki şeyden kaçılmaz, bir ölümden, iki kemeraltındaki kotçulardan. bunu da unutma.

rahat ol ezik bi kişiliğin veya saftirik gibi yapın yok sa onlar senden kaçar ;)

3820 Mesaj
11 Aralık 2012; 22:27:21 

quote:

Orijinalden alıntı: Mutlu Dal

rahat ol ezik bi kişiliğin veya saftirik gibi yapın yok sa onlar senden kaçar ;)

tamam abi

1400 Mesaj
12 Aralık 2012; 1:16:18 

quote:

Orijinalden alıntı: Akçalı.

tamam abi

Tamam abisi

588 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
MicrosoftluFasulye
12 Aralık 2012; 1:20:59 

quote:

Tamam abisi

abisi sana kurban bide kuruçaydaki parfümcülere denk gel bakalım kaçıcaklar mı senden

bu hesap 2 kisi tarafindan kullanilmaktadir
alemin gözü yaşlı demba ba beşiktaşlı..

1400 Mesaj
12 Aralık 2012; 1:32:31 

quote:

Orijinalden alıntı: MicrosoftluFasulye

abisi sana kurban bide kuruçaydaki parfümcülere denk gel bakalım kaçıcaklar mı senden

abisi kuru çaya o kadar çok gittim ki yani yanlış olmasın her ortamı bilirim izmirdeki sen bide balçovaya uğra tepe ye bakalım..

Edit: Kısaca bi bok olmadı fizikliysen ve saftirik gibi yürümüyorsan bir şey olmaz. Ha şuana kadar başımı bi kere belaya soktum doğançayda damacana doldurmaya gidiyorduk orada da ben suçluydum 15 20 kişiden zor kaçtık 4 kişi...

Demek istediğim kaba kuvvet değil siz öyle anlıyorsunuz ama öyle anlıyorsanız da emin ol yek te alacak sayılı insanlar bile olduğundan şüpheliyim ; )

Yani kısa ve net kişiliğin, yürüyüşün ve duruşunda problem yok sa kimse sana sataşmaz ve konuşmasınıda bilirsen adama bb dersin adam sikt.r anlar ama bi pohh diyemez : )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mutlu Dal -- 12 Aralık 2012; 1:35:44 >

1400 Mesaj
12 Aralık 2012; 1:37:20 

quote:

Önerin varsa iyi olur hocam kot alabileceğim güzel ve sağlam ve en önemlisi fiyatı ucuz olan yerler. konuyu kapatalım : ) yoksa sonu gelmez bu tip konuların bir birimizi kırarız sanal ortamda..

406 Mesaj
12 Aralık 2012; 2:14:12 

Kemer plaza'ya git.

Bosh A enerji buzdolabı - Beko su sebili - Beko fırın - Beko saç kurutma makinası - Beko 55 ekran televizyon - Ufo yan sanayi ısıtıcı.

599 Mesaj
12 Aralık 2012; 2:19:55 

özdilekte gerçek levis kotlar 80-100 lira arası. bütçene uygunsa bak derim.

1400 Mesaj
12 Aralık 2012; 2:28:38 

quote:

Orijinalden alıntı: patronizm

Kemer plaza'ya git.

anlamadım açıklayıcı olabilir misin hocam.

4501 Mesaj
12 Aralık 2012; 2:31:26 

Bornova'da Bölge metro istasyonunun orada Kotçu Mustafa vardı marka değil ama çok kaliteli kotlar satıyordu, hala orada mı bilmiyorum ama oradaysa eğer tavsiye ederim.

"Türkiye Cumhuriyeti'ni kuran Türkiye halkına Türk milleti denir..."
"Arkadaşlar, efendiler ve ey millet, iyi biliniz ki, Türkiye Cumhuriyeti şeyhler, dervişler, müritler, meczuplar memleketi olamaz. En doğru, en hakiki tarikat, medeniyet tarikatıdır."
"Devrimin amacını kavramış olanlar sürekli olarak onu koruma gücüne sahip olacaklardır."
"Sizler, yani yeni Türkiye’nin genç evlatları! Yorulsanız dahi beni takip edeceksiniz… Dinlenmemek üzere yürümeye karar verenler, asla ve asla yorulmazlar. Türk Gençliği gayeye, bizim yüksek idealimize durmadan, yorulmadan yürüyecektir."

1400 Mesaj
12 Aralık 2012; 2:39:09 

quote:

Orijinalden alıntı: 0nur!

Bornova'da Bölge metro istasyonunun orada Kotçu Mustafa vardı marka değil ama çok kaliteli kotlar satıyordu, hala orada mı bilmiyorum ama oradaysa eğer tavsiye ederim.

Çok sağol hocam başka fikri olan var mı?

588 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
MicrosoftluFasulye
12 Aralık 2012; 10:56:12 

quote:

Önerin varsa iyi olur hocam kot alabileceğim güzel ve sağlam ve en önemlisi fiyatı ucuz olan yerler. konuyu kapatalım : ) yoksa sonu gelmez bu tip konuların bir birimizi kırarız sanal ortamda..

ben sana art niyetli yazmadım yanlış olmasın kardeş , üstteki cevap verip zıtlaştığın üye benim çocukluk arkadaşım ondan daldım öyle , kndini biliyosan sıkıntı yoktur , bende öyle kendimi bilen birisiyimde bi anda 20 kişi etrafında olunca yek mek,görüntü,konuşma kalmıyo tepecik için konuşuyorum . herneyse uzatmayalım ucuz kot için forum bornovaya git little big e bak 2 tane kotu 80e aldım sürekli kampanya var gayette memnunum kotlardan 1-2 hfta içinde bi kaç tane daha alıcam f/p olarak çok iyi .3 kot 100 tl falan kampanyalar oluyo kotlar da gerçekten çok güzel . gittiğinde kampanya yoksa bile kotların fiyatı ucuz zaten

1400 Mesaj
12 Aralık 2012; 11:19:50 

quote:

ben sana art niyetli yazmadım yanlış olmasın kardeş , üstteki cevap verip zıtlaştığın üye benim çocukluk arkadaşım ondan daldım öyle , kndini biliyosan sıkıntı yoktur , bende öyle kendimi bilen birisiyimde bi anda 20 kişi etrafında olunca yek mek,görüntü,konuşma kalmıyo tepecik için konuşuyorum . herneyse uzatmayalım ucuz kot için forum bornovaya git little big e bak 2 tane kotu 80e aldım sürekli kampanya var gayette memnunum kotlardan 1-2 hfta içinde bi kaç tane daha alıcam f/p olarak çok iyi .3 kot 100 tl falan kampanyalar oluyo kotlar da gerçekten çok güzel . gittiğinde kampanya yoksa bile kotların fiyatı ucuz zaten

Sağol hocam forum bornova kafamda zaten forum bornova denilen yer bildiğin alış veriş mağazalarının olduğu bir yer mi?

Ayrıca 20 kişi olsa bile adama gel yek çıkarım demem oradan uzaklaşmaya bakarım ama mutlaka bende adam toplar giderim yine oraya bırakmam yani peşlerini neyse bu konu uzar da uzar ve sonu iyi yerlere gelmez :)

Litle big daha önce 2 kot 50 lira kampanyası vardı ama kampanyada olan kotlar dandik ti baya ben balçova da oturuyorum ve burada bir sürü avm var agora, palmiye, kipa, özdilek aklıma gelmeyen bir sürü daha var... Buralardan sadece lc waikiki ve de factoyu gezdim colleziona bakacam boş zamanımda şu aralar meşgulüm onun için işten güçten fırsat bulamıyom 5 kuruşta yok ama 2 tane 80 lira olanlar iyidir diye düşünüyorum eğer her mağazasında geçerliyse litle big in bu kampayaların agoradan alırım :)

Güzel cevabın için teşekkür ederim hocam

588 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
MicrosoftluFasulye
12 Aralık 2012; 11:34:26 

quote:

Sağol hocam forum bornova kafamda zaten forum bornova denilen yer bildiğin alış veriş mağazalarının olduğu bir yer mi?

Ayrıca 20 kişi olsa bile adama gel yek çıkarım demem oradan uzaklaşmaya bakarım ama mutlaka bende adam toplar giderim yine oraya bırakmam yani peşlerini neyse bu konu uzar da uzar ve sonu iyi yerlere gelmez :)

Litle big daha önce 2 kot 50 lira kampanyası vardı ama kampanyada olan kotlar dandik ti baya ben balçova da oturuyorum ve burada bir sürü avm var agora, palmiye, kipa, özdilek aklıma gelmeyen bir sürü daha var... Buralardan sadece lc waikiki ve de factoyu gezdim colleziona bakacam boş zamanımda şu aralar meşgulüm onun için işten güçten fırsat bulamıyom 5 kuruşta yok ama 2 tane 80 lira olanlar iyidir diye düşünüyorum eğer her mağazasında geçerliyse litle big in bu kampayaların agoradan alırım :)

Güzel cevabın için teşekkür ederim hocam

ne demek kardeşim . her mağazasında oluyo mu bilmiyorum ama oluyodur kesinlikle dediğim gibi 2 kotu 80 liraya aldım ve dandik değildi tommy kotum da var ikisini yanyana koyduğunda markadan başka kalite farkı yoktu o derece hatta .collezione ,defacto falan bulaşma direk little big e git lcw e uğrama bile. ayrıca forum bornova bildiğin alışveriş mağazalarının olduğu bi yer ayrıca içinde kipa var , ikea var , cafeler var gittiğinde canın sıkılmaz hiç yoktan gezip vakt geçirirsin daha önce gitmediysen . .

1400 Mesaj
12 Aralık 2012; 11:39:46 

quote:

ne demek kardeşim . her mağazasında oluyo mu bilmiyorum ama oluyodur kesinlikle dediğim gibi 2 kotu 80 liraya aldım ve dandik değildi tommy kotum da var ikisini yanyana koyduğunda markadan başka kalite farkı yoktu o derece hatta .collezione ,defacto falan bulaşma direk little big e git lcw e uğrama bile. ayrıca forum bornova bildiğin alışveriş mağazalarının olduğu bi yer ayrıca içinde kipa var , ikea var , cafeler var gittiğinde canın sıkılmaz hiç yoktan gezip vakt geçirirsin daha önce gitmediysen . .

Ben zaten tek gitmem yani hafta sonu arkadaş arabayı alacak babasından kız erkek falan doluşur gideriz :)

Litle big online mağazalarına baktım eski sezonlar 44 lira yeni sezonlar 70 lira civarı kotlar beni çok fazla aşıyor ve çok hoşuma giden kot göremedim ama yinede kotlar güzel kaliteli olduğuna inanıyorum bakıcam :)

Şöyle marka değilde çok güzel görünümlü ve sağlamlığı fena olmayan önerebileceğin yerler var mı konak ta falan hocam?

1442 Mesaj
12 Aralık 2012; 11:48:07 

KEMER PLAZA CLUB SOSYETE
serhat var cem var orda selamımı söyle yardımcı olurlar 50 den verirler ne istiyorsan diesel lewis tommy

1400 Mesaj
13 Aralık 2012; 1:46:33 

quote:

Orijinalden alıntı: premium_uye

KEMER PLAZA CLUB SOSYETE
serhat var cem var orda selamımı söyle yardımcı olurlar 50 den verirler ne istiyorsan diesel lewis tommy

Adamın hasısın ya :)

Selamını nasıl söyleyim oraya premium_uye sana selam mı söyledi diyim :D:D

1442 Mesaj
13 Aralık 2012; 9:57:22 

quote:

pm

156 Mesaj
13 Aralık 2012; 10:03:58 

quote:

pm

adını banada söyleyi ver bende alacam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

621 Mesaj
13 Aralık 2012; 10:16:10 

pantoloncu mustafa duruyor orada kaliteli markalar var mesela tommy hilfiger jack jones massimo dutti dockers state of art var ihraç fazlası ürünleri satıyor tommy 59 massimo dutti 59 du dün aldım daha

344 Mesaj
13 Aralık 2012; 10:27:32 

quote:

hocam sizin için zahmet olmazsa bende pm'den isminizi alabılır myım

Güller kırmızıdır, menekşeler mor... Çimenler yeşil, bulutlar beyaz.
Bazen siyah, bazen gri. Bilmiyorum ya. Havaya bağlı aslında.

576 Mesaj
13 Aralık 2012; 10:38:04 

izmirin bilmem neresinde outlet mağazaları varmış ürünler yarı fiyatına diyorlardı

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

1442 Mesaj
13 Aralık 2012; 15:25:23 

quote:

Orijinalden alıntı: redway

quote:

Orijinalden alıntı: keta35

quote:

quote:

quote:

KEMER PLAZA CLUB SOSYETE

pm

adını banada söyleyi ver bende alacam

yeri anladınız değil mi arkadaşlar, kuruyemişçinin oradan kemer plazaya girin telefoncunun yanında ki mekan
oktayın arkadaşıyız biz deyin yardımcı olurlar ben mesaj atacağım cepten.
orada genelde hep aynı tarz ürünler var tüm dükkanlarda hepsi istanbul malı piyasası sabit 60-70tl
50tl den verirler diye düşünüyorum

1400 Mesaj
1 Şubat 2013; 4:34:28 

quote:

yeri anladınız değil mi arkadaşlar, kuruyemişçinin oradan kemer plazaya girin telefoncunun yanında ki mekan
oktayın arkadaşıyız biz deyin yardımcı olurlar ben mesaj atacağım cepten.
orada genelde hep aynı tarz ürünler var tüm dükkanlarda hepsi istanbul malı piyasası sabit 60-70tl
50tl den verirler diye düşünüyorum

Abi ben haftaya kesin gidiyorum oraya ama tam olarak ne diyeyim oktay abinin selamı var abi 2 tane kot alacam 100 liraya olur mu falan mı diyeyim :)

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Konu Dışı / Off Topic] » Konu Dışı » İzmirde ucuz kaliteli kot pantolon alabileceğim yerler bilen var mı?
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.219