Şimdi Ara

MOTOROLA RAZR XT910 849 TL [VATAN BİLGİSAYAR] (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
674
Cevap
4
Favori
72.560
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ali_candan

tasshelhoff usta, benim normal gmail hesabı var.
    illa telden mi açmak lazım gmail hesabını?

hayır.

halihazırda bir gmailin varsa sorun yok

kullnıcı adını şifreni yazıyorsun yeterli.

ama maillerin artık telefonuna da gelecektir.

eski kullanmadığın spam dolu bir hesapsa durmadan rahatsız eder seni.

yok kullandığın bir hesapsa sorun yok.

hayırlı günler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mk4Ever.

quote:

Orijinalden alıntı: Nighdoria

12 şubata kadar beklemeye devam haftaya inşallah bir sürpriz yaparlarda 800 e felan alırız

hepsiburada da 900tl 50tl maxipuan ve 100tl hediye çeki var 4-6 şubat

hocam hediye çekini nasıl alıyoruz lütfen bir yardımcı olabilir misiniz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mk4Ever.

quote:

Orijinalden alıntı: Nighdoria

12 şubata kadar beklemeye devam haftaya inşallah bir sürpriz yaparlarda 800 e felan alırız

hepsiburada da 900tl 50tl maxipuan ve 100tl hediye çeki var 4-6 şubat

Tamam hocam 500 tl üzeri yapınca 100 tl hediye çeki veriyorlarmış :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nighdoria -- 4 Şubat 2013; 12:30:39 >
  • çekler bir şekilde kullanılıyor, maxipuan da kullanılır, yani öyle ya da böyle 750 tl'ye geliyor. fatura avantajı da var (gider göstermek deniyor sanırım). alsam mı diye kararsız kaldım, 14ünde umreye gidiyorum, ordan bir tel alayım diyorum ama hem 100 tl vergisi var hem garantisi olmuyor hem nakit veriliyor hem de gider gösterme şansı olmuyor, fena kararsız kaldım yahu... arkadaşlar gaz lazım :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: vindobona

çekler bir şekilde kullanılıyor, maxipuan da kullanılır, yani öyle ya da böyle 750 tl'ye geliyor. fatura avantajı da var (gider göstermek deniyor sanırım). alsam mı diye kararsız kaldım, 14ünde umreye gidiyorum, ordan bir tel alayım diyorum ama hem 100 tl vergisi var hem garantisi olmuyor hem nakit veriliyor hem de gider gösterme şansı olmuyor, fena kararsız kaldım yahu... arkadaşlar gaz lazım :)

az önce ürünü gittim vatan'da inceledim, ürün mükemmel bir dizayn'a sahip bende yarın sipariş vermeye çok yakın hissediyorum kendimi :)... 1 günlük kötü bir atrix deneyimim oldu(hepsiburadadan onarılmış versiyonundan almıştım,1 saat içinde bozuldu).. Ama razr'ın zaten atrix'le kıyaslanacak hiçbir yanı yok, tek dileğim sıkıntılı ürün göndermemeleri.. yoksa çok içime sindi telefon :).. sizde gidin bir yakından inceleyin isterseniz :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: cagrigal

quote:

Orijinalden alıntı: vindobona

çekler bir şekilde kullanılıyor, maxipuan da kullanılır, yani öyle ya da böyle 750 tl'ye geliyor. fatura avantajı da var (gider göstermek deniyor sanırım). alsam mı diye kararsız kaldım, 14ünde umreye gidiyorum, ordan bir tel alayım diyorum ama hem 100 tl vergisi var hem garantisi olmuyor hem nakit veriliyor hem de gider gösterme şansı olmuyor, fena kararsız kaldım yahu... arkadaşlar gaz lazım :)

az önce ürünü gittim vatan'da inceledim, ürün mükemmel bir dizayn'a sahip bende yarın sipariş vermeye çok yakın hissediyorum kendimi :)... 1 günlük kötü bir atrix deneyimim oldu(hepsiburadadan onarılmış versiyonundan almıştım,1 saat içinde bozuldu).. Ama razr'ın zaten atrix'le kıyaslanacak hiçbir yanı yok, tek dileğim sıkıntılı ürün göndermemeleri.. yoksa çok içime sindi telefon :).. sizde gidin bir yakından inceleyin isterseniz :)

Bende bugün baktım ancak açtırtmıyorlar siz açabildiniz mi acaba?
  • Teşhir ürünü var zaten bizim erzurumdaki vatanda ordan bakıp almıştık..2 tane aldık eşimle bana..Gayet yahşi bir telefon
  • direk teşhirde vardı, hem siyah hemde beyazı vardı... istediğim gibi inceledim. hatta birinde 2.3.5 birinde 4.0 vardı :)
  • hepsiburadanın sattıkları atrix gibi Refurbished (Sıfırlanmış, Yenilenmiş) olma olasılığı var mı sizce???
  • Merhaba arkadaşlar.Nasip kısmetse ilk android telefon deneyimin için telefon arıyorum.Razr çok hoşuma gitti gerek konfigurasyon gerek fiyat gerekse tasarımdan.Birkaç sorum olacak arkadaşlar.

1Bu cihaza güncelleme geldimi? Kimisi güncelleme olmadığı kimisi ice cream güncellemesi olduğunu söylüyor
    2.Kamerası yeterli düzeydemi? Yetersiz olduğunu hakkını vermediğini söylüyorlar forumlarda.
    3.Çevremdekiler satmak istediğimde değerinin çok düşeceği yada elimde kalacağını bunu motorola markasından dolayı(Türkiyede pek tutulmadığından) olduğunu söyliyip kafamı karıştırıyorlar.Motorolanın ikinci eli gerçekten bu durumda mı?
    4.İstanbulda gidip birebir inceleyebilceğin teşhir ürünü olan Vatan mağazasının söylerseniz sevinirim.

Çok teşekkür ederim hayırlı günler...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ergin.

Merhaba arkadaşlar.Nasip kısmetse ilk android telefon deneyimin için telefon arıyorum.Razr çok hoşuma gitti gerek konfigurasyon gerek fiyat gerekse tasarımdan.Birkaç sorum olacak arkadaşlar.

1Bu cihaza güncelleme geldimi? Kimisi güncelleme olmadığı kimisi ice cream güncellemesi olduğunu söylüyor
    2.Kamerası yeterli düzeydemi? Yetersiz olduğunu hakkını vermediğini söylüyorlar forumlarda.
    3.Çevremdekiler satmak istediğimde değerinin çok düşeceği yada elimde kalacağını bunu motorola markasından dolayı(Türkiyede pek tutulmadığından) olduğunu söyliyip kafamı karıştırıyorlar.Motorolanın ikinci eli gerçekten bu durumda mı?
    4.İstanbulda gidip birebir inceleyebilceğin teşhir ürünü olan Vatan mağazasının söylerseniz sevinirim.

Çok teşekkür ederim hayırlı günler...

Denemek isteyen varsa Pendik Neomarin AVM Vatan Notebook Mağazasına beklerim cihaz 4.0.4 sürümüne yükseltildi teşhirde çalışır vaziyette duruyor ...

kamerası bence hakkını veriyor...

ikinci el değerine gelirsek eve ikinci eli olmaz bu cihazın...

almak isteyen 2 3 sene kullanmalık alır bu cihazı
  • ben bugün aldım.
    hızında, görüntüsünde bir sorun yok. biraz ısınıyor gibi. şarja takılıydı belki de ondandır.
    ama telefon çok iyi.
  • Az önce telefoncuda inceledim. Görüntü incelik gerçekten çok iyi. Motorola almam diye düşünürken forumu da okuyup gaza gelmek üzereyim:)
  • dizayn ve malzeme kalitesi gerçekten üst düzey arkadaşlar.

plastik telefonlara alışkın olan birini cidden kendine hayran bıraktırıyor bu cihaz.

bu arada telefoncularda varmıymış ? ben vatandan ve hb den başka yerde görmedim de.

hayırlı günler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tasshelhoff

dizayn ve malzeme kalitesi gerçekten üst düzey arkadaşlar.

plastik telefonlara alışkın olan birini cidden kendine hayran bıraktırıyor bu cihaz.

bu arada telefoncularda varmıymış ? ben vatandan ve hb den başka yerde görmedim de.

hayırlı günler.

Nazilli uzunçarşı da 1000 tl kvk garantili. 12 taksite de bölüyor:)
  • http://www.engadget.com/2011/11/07/motorola-droid-razr-review/

bu cümle her şeyi açıklıyor aslında malzeme kalitesi açısından.

Handsets simply don't get much more premium-feeling than the Droid RAZR.

yaklaşık türkçesi " bir telefon droid razrın sağladığından daha premium bir hisse sahip olamaz"
  • hepsiburada dan maximum kartınız varsa çek ve puan hediyesi ile bugün akşama kadar sanırsam 750 tl ye mal edebilirsiniz.

hayırlı günler.
  • arkadaşlar forumu uzun süredir takip ediyorum ancak şu anda ilk mesajımı atıyorum :) bu telefonu ben de almak istiyorum takipteyim şu anda. arkadaşlar telefon şu anda vatanın internet sitesinde kamoanyalı kartlara 859 tl. en son baktığımda son 8 ürün diyordu. bence kaçmaz ancak şöyle bir sorun var. vatandaki razr'lar 8 gb buna dikkat edin. ben hepsiburadadan almayı düşünüyorum çünkü orda 16 gb. ayrıca teli ben de inceledim gerçekten bir tasarım harikası ve çok sağlam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tandemetu

arkadaşlar forumu uzun süredir takip ediyorum ancak şu anda ilk mesajımı atıyorum :) bu telefonu ben de almak istiyorum takipteyim şu anda. arkadaşlar telefon şu anda vatanın internet sitesinde kamoanyalı kartlara 859 tl. en son baktığımda son 8 ürün diyordu. bence kaçmaz ancak şöyle bir sorun var. vatandaki razr'lar 8 gb buna dikkat edin. ben hepsiburadadan almayı düşünüyorum çünkü orda 16 gb. ayrıca teli ben de inceledim gerçekten bir tasarım harikası ve çok sağlam.

Öyle bir durum yok bütün razr larda toplam hafıza 16 gb ancak kullanıcıya ayrılan hafıza 8gb uygulamalar için 4gb geri kalanı da sisteme vermişler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mahseer898

quote:

Orijinalden alıntı: tandemetu

arkadaşlar forumu uzun süredir takip ediyorum ancak şu anda ilk mesajımı atıyorum :) bu telefonu ben de almak istiyorum takipteyim şu anda. arkadaşlar telefon şu anda vatanın internet sitesinde kamoanyalı kartlara 859 tl. en son baktığımda son 8 ürün diyordu. bence kaçmaz ancak şöyle bir sorun var. vatandaki razr'lar 8 gb buna dikkat edin. ben hepsiburadadan almayı düşünüyorum çünkü orda 16 gb. ayrıca teli ben de inceledim gerçekten bir tasarım harikası ve çok sağlam.

Öyle bir durum yok bütün razr larda toplam hafıza 16 gb ancak kullanıcıya ayrılan hafıza 8gb uygulamalar için 4gb geri kalanı da sisteme vermişler.

hmm ok vatanda hafızasına 8gb dediler ve etiketinde de öyle yazıyordu ben de öyle sandım. iyimiş o zaman
  • 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.