Şimdi Ara

MOTOROLA RAZR XT910 849 TL [VATAN BİLGİSAYAR] (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
673
Cevap
4
Favori
72.564
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Vatan 1 subattan itibaren Maximumda ... 1 Subattan itibaren vatan bilgisayarin anlasmali kartlari Bonus ve Maximum ...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu haber çok iyi.
  • razr ı anlatayım size; 3 haftalık kullnıcısıyım.

telefon öncelikle çok şık. benzeri olmayan bir dizaynı var ( sevebilirsinizde sevmeyebilirsinizde o ayrı mesele en azından standart telefon şeklinde değil)

kullnılan malzeme kesinlikle 1. sınıf. ön cam gorilla glass, arka kaplama dupont kevlar fiber. iç aksam paslanmaz çelikten imalat. hem iç parçalar hemde dış parçalar suya karşı nano kaplama ile kaplanmış durumda.

ama bu su geçirmez demek değil. ingilizcesi splash resistant. yani su sıçraması, üzerine su dökülmesi, yada yağmur altında konuşmaya dayanıklı demek.

cihazın donanımı günümüz için orta kategoride ama sıradan bir kullnıcı 2 çekirden 4 şeçirdek farkını anlayamaz zaten.

cihaz 2 çekirdekli 1.2 ghz ti omap 4430 işlemci ve 1 gb ddr2 ram kullanmakta.

cihazın genel performansı çok başarılı

cihazın müzik performansı çok başarılı, forumlarda bir çok arkadaş pahalı mp3 lerini bırakıp razr ile müzik dinlemeye başladığını belirtiyor.

ekran super amoled advanced. renkler çok canlı siyahlar çok siyah.

pil performansı 1 günü rahat idare edecek düzeyde.

bildiğim kadarı ile piyasadaki en ince cep telefonu.

şu an 4.0.4 mevcut büyük ihtimal jelly bean de gelecek .

içinde 2 adet kendine has program çıkıyor birisi motocast; bu program motocastı kurduğunuz masaüstü bilgisayarlar ile telefonunuz arasında bir köprü oluşturuyor. masaüstü bilgisayarda belirlediğiniz klasörlerdeki resim müzil film ve ofis dosyalarına telefonunuzdan ulaşabiliyorsunuz. film müzik vb gibi şeyleri stream yapabiliyorsunuz. dosyaları herhangi bir yere yüklemeniz gerekmiyor. dosyalar sizin bilgisayarınızda kalıyor.

diğer program ise motoprint. wifi destekli yazıcılardan çıktı almanıza yarıyor.

kamerası idare eder. daha iyisi de var. ama kötü de değil. 8 mp 1080 p full hd sterao 30 fps video kaydı yapabiliyor.

bu video kaydını yaparken aynı zamanda fotoğrafta çekebiliyor.

negatif yönleri radyosu yok, nfc si yok,

hayırlı günler.

• quote:

Orijinalden alıntı: aceleciburak

Vatan 1 subattan itibaren Maximumda ... 1 Subattan itibaren vatan bilgisayarin anlasmali kartlari Bonus ve Maximum ...

burak usta %25 kaldırılacak diyor arkadaşlar ama belli değil dediler.
    nedir durum.
  • Arkadaşlar hiç kullanmadım kulaklıkların performansınasıl ??
  • quote:

700 TL ye düşmez ama 849 bile iyi fiyat zaten 31 ocak a kadar vatanda devam ediyor Motorola 799 u görür tabi Atrix hala piyasada satılıyorken geçerli bu durum Atrix piyasadan kalksa 769 699 u bile görür ...

kardeş sanırım siz vatanda çalışıyorsunuz evvel mesajlarda 799 a düşebilir yazmıştınız sanırım bu nezaman olur hatta şuan ki fiyattan 849 dan 749 olma ihtimalide vardır sanırım bu kısa zaman içinde olurmu

hepsiburada 28 ocak akşamına kadar 899 +100 lira da çek vardı

eğer sıfır alırsam inat ettim 799 ,u görmeden almayacağım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi endülüs_faruki -- 29 Ocak 2013; 20:39:04 >
  • Arkadaslar bu cihazın pil ömrü ne kadar acaba ? İlerde pil öldüğü zaman değişimi nasıl olacak ?
  • bir günü çıkarıyor. ortalama kullnımla.

pil değişimi ya serviste olacak yada el marifetiniz varsa netteki videoları izleyerek ve pilide yurtdışından getirterek kendiniz değiştirebilirsiniz.

hatta razrı, razr maxx haline getiren kitlerde satılıyor yurtdışında.

hayırlı günler.
  • Xperia s/ion ile motorola arasında karar veremedim.gerçi radyo yoksa çok zor razr ama internette dizileri flashla takılmadan izletirmi merak ediyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tasshelhoff

bir günü çıkarıyor. ortalama kullnımla.

pil değişimi ya serviste olacak yada el marifetiniz varsa netteki videoları izleyerek ve pilide yurtdışından getirterek kendiniz değiştirebilirsiniz.

hatta razrı, razr maxx haline getiren kitlerde satılıyor yurtdışında.

hayırlı günler.

o kit in linkini alabilir miyim ?
  • flash konusunda herhangi bir sorun yok.

cihaz çift çekirdekli 1.2 ghz.

sadece 4.0.4 yaptıktan sonra flash apk sini bulup eklemeniz gerekiyor.

marketten bir görünüyor bir görünmüyor malum 4.0 da flash desteği resmen yok.

ama apk yi kurunca sorun kalmıyor.

hayırlı günler.

• quote:

http://www.cellphonerepairshop.com/verizon-motorola-droid-razr-battery-conversion-kit-to-droid-razr-maxx/

bu kit

http://www.youtube.com/watch?v=2GXDQtl1DJY

bu da nasıl uygulanacağı.

hayırlı günler.

pahalı bir şeymiş bunu nasıl girdirebiliriz Türkiye'ye.

• quote:

Orijinalden alıntı: ali_candan

quote:

Vatan 1 subattan itibaren Maximumda ... 1 Subattan itibaren vatan bilgisayarin anlasmali kartlari Bonus ve Maximum ...

burak usta %25 kaldırılacak diyor arkadaşlar ama belli değil dediler.
    nedir durum.

Kaldirsalar nolcak ?Vatan in yuzde 25 indirimli hali bircok sitenin normal satis fiyati. Vatan bilincsiz musteriyi kandirmak icin uyguladigi sozde 25 i kaldirmaz merak etme cok ekmek yedi burdan.
  • hb'de şuan 899 TL + 50 TL maxipuan.
    yani 899 - 50 = 849 TL
    http://www.hepsiburada.com/liste/motorola-razr-xt910/productDetails.aspx?productId=telcepmotxt910&categoryId=371946
    http://www.hepsiburada.com/liste/CustomProducts.aspx?eid=3685&m=1

100 TL hediye çeki kampanyası da birkaç güne başlar büyük bir ihtimâl: 849 - 100 = 749 TL olur.
    100 TL hediye çekinin reel değerinin aslında 80 TL civarı olduğunu düşünürsek = 769 TL.

vatanın fiyatı avantajını yitirdi bence...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Prof.Matematik -- 29 Ocak 2013; 23:30:02 >

• bu cihaz da refurbished moduna girmeden; bence uygun fiyatta almanızda yarar var.

şayet gerçekten almak istiyorsanız.

bu cihaz bu fiyattayken s3 mini vb telefonlara 900 tl vermek büyük yanlışlık.

ace 2 bile 800 tl şu an.

hayırlı günler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: endülüs_faruki

quote:

700 TL ye düşmez ama 849 bile iyi fiyat zaten 31 ocak a kadar vatanda devam ediyor Motorola 799 u görür tabi Atrix hala piyasada satılıyorken geçerli bu durum Atrix piyasadan kalksa 769 699 u bile görür ...

kardeş sanırım siz vatanda çalışıyorsunuz evvel mesajlarda 799 a düşebilir yazmıştınız sanırım bu nezaman olur hatta şuan ki fiyattan 849 dan 749 olma ihtimalide vardır sanırım bu kısa zaman içinde olurmu

hepsiburada 28 ocak akşamına kadar 899 +100 lira da çek vardı

eğer sıfır alırsam inat ettim 799 ,u görmeden almayacağım

799 olur ama dediğim gibi ATRIX modeli olmasa piyasada stoklardan bitse 799 hatta 769 a bile çekerler cihazı

769 - 799 bandına çekilmesi için Atrix in piyasadan çekilmesi lazım hatta takip edenler bilir ATRIX uzun bir süre 679 TL den satıldı yeni yeni 579 lara düştü ...

2. kural büyük mağazalarda indirimler her zaman liste fiyatı üzerinden hesaplanır zaten mağazalara geldiğinizde örneğin vatan için konuşayim hafta içi inidirim %8 dir o %8 lik fiyatın üzerinden bi daha %25 uygulanmaz

RAZR da 1159 TL liste fiyatı var ve 849 a düşmüş durumda ...

Diğer olay A mağazası indirim yapar + hediye çeki verir bunlar basit müşteri gelsin aldatmacasıdır ... sonuçta cihaza yine aynı para veriliyor 849 - 100 olsa ne yazar benim ödediğim tutar değişmedikten sonra cebimde o an çıkana bakarım ...

örneğin vatanda çalışıyor olsam bile cebimden az çıkacaksa nerede adam akıllı satış varsa oraya giderim ki yaptım Galaxy Nexus u 1.5 ay önce indirimle 1399 a satarken Media Markt 899 a satıyordu üşenmedim Pendik'ten sabahın 7 sinde deniz otobüsüne binip Yalova oradan Bursaya gittim son Nexusu aldım ( o da aynı sektörde çalışan personel olduğum için yoksa kalmamıştı ) ... Bazen bişiler için inat edip zaman kollayacaksın ... ama Bulunduğum mağazamda 1199 TL ye geçen hafta Nexus'ta sattım

personel olarak bende eleştiriyorum çünkü A Firması ''Exclusive'' diye tabir ettiğimiz ayrıcalıklı ürün satarken bizde o ürünler olmuyor Nokia 820 daha yeni geldi düşünün bari diyorum Mart ayının ilk haftası Xperia Z gelsin 2 hafta satış yapalım ama ürün ve pazarlama departmanı yapar mı bilinmez ...

geçen Paraf kart ile 1899 a iPhone 5 kampanyası oldu zaten mağazam 10 tane ürün gelmişti 1 gün dayanmadı ... iPhone 5 te gerçekten iddialıydık rakipsiz fiyat vardı ...

bir satış danışmanı olarak söyleyeceğim şu içinize sinen yerden alışveriş yapın A yada B mağazası hiç farketmez ...

ben sıcak fırsatlarda sadece olan kampanyaları şahsi olarak forumdaki arkadaşlara elimden geldiğince boş olduğum vakitlerde duyurmaya çalışıyorum kimse bana görev vermiyor hususi bunu yapacaksın diye ...

bu forumdaki herkesin Teknoloji tutkunu olduğunu bildiğim için bir sinerji olsun bi hareketlilik olsun paylaşımlar artsın niyetiyle bunu yapıyorum yoksa çalıştığım firma bana tonla para dökmüyor yada sahibi değilim maaşlı çalışanım ... olay bundan ibaret

elimden geldiğince sıcak fırsatlarda hakim olduğum iyi bildiğim ürünler çıktıkça yazmaya devam edeceğim ...

NOT : Genele yazılmıştır kişisel düşünceler bilgilendirmeler içerir ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aceleciburak -- 30 Ocak 2013; 0:02:27 >

• quote:

http://www.cellphonerepairshop.com/verizon-motorola-droid-razr-battery-conversion-kit-to-droid-razr-maxx/

bu kit

http://www.youtube.com/watch?v=2GXDQtl1DJY

bu da nasıl uygulanacağı.

hayırlı günler.

uygulama kısmı teknik servis elemanlarının yapabileceği bir şey gibi görünüyor. baya zorluymuş

• şahsen bir notebook'u sökmekten daha zor geldi bana
    başkan bunu tc de yapabilen var mıdır ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sayko1933 -- 30 Ocak 2013; 0:54:48 >
  • EVET KARDEŞ DEDİĞİNİZ GİBİ CEBİMDEN ÇIKANA BAKARIM.

AMA KESİNLİKLE 100 LİRA ÇEK AZINSANAMAZ NİÇİN CEVABINI VEREYİM

679,a atrix aldım heryerde o paraydı.

daha sonra 50 lira çeki sanırım fiyatı kampanya dolayısıyla 165 lira olan silicon marka 1 tb 2.5 luk usb 3.0 harddiskte kullandım.115,e geldi.vatan bile 165,e vermedi %25 indirimle

geriye kalan 50 lira çeki şuan 169 lira olan ama benim aldığımda 159 lira olan Electrolux ZTF-7620 ye kullandım.109 liraya geldi .vatanda şuan 160 liraya satılıyor

özet olarak 165+159=324 lira yerine 224 lira ödedim ve cebime kalan 100 lirayıda atrix in taksitlerine ödedim 579,a geldi

4 aydan beri kullandığımız atrix,i 579,a aldık

önemliside bunları herkart ile yapıyor olmanız.vatan,ın eksi yönü axess ve bonus olayı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi endülüs_faruki -- 30 Ocak 2013; 2:17:01 >
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.