Şimdi Ara

MOTOROLA RAZR XT910 849 TL [VATAN BİLGİSAYAR] (28. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
674
Cevap
4
Favori
72.564
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Mk4Ever.

quote:

Orijinalden alıntı: aceleciburak

quote:

Orijinalden alıntı: magnum_2323

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: magnum_2323

quote:

telefonlarda iade işlemi '' SİM KART'' takılmadıysa oluyor özellikle mağazalardan aldığınızda mümkünse direk açıp deneyin belli başlı detaylara bakın .... mümkünse ilk gün sim kart takmayın o şekilde kullanın satın aldığınız yer ile alırken görüşün sim kart takmayacağım diye

yeni kanunda IMEI nosuna sahip cihazların servis onayı ile değişim ve iadesi mevcuttur maddesi var ... ama Ekranda bariz sorun vardır ve ölü piksel bolluğu vardır yada arama yamıyordur alınan yere götürülür iade alması yada birebir yeni ürün ile değişimi tamamiyle mağaza müdürünün insiyatifinde ...

İnternetten alınan telefonlar için de mi "SİM KART" takılmaması şartı geçerli?

telefonlar için genel kural bu IMEI li cihazlarda ama web den alışverişte ne kadar geçerli olur bilemem o yüzden bazı şeyleri birebir görerek almak en mantıklı olanı ...

Araştırdım, 175 tüketici hattından sordum, sim kart takılıp takılmaması hiç önemli değil. Mesafeli satış olduğu için satıcı onu geri alıp paranı iade etmek zorundaymış, cayma hakkı 1 hafta içerisinde kullanılırsa...

mesafeli satışta mutlaka vardır ama mağazadan birebir alanlar için durumu netleştirirsek mesela bize bazen tablet fln iade etmeye geliyorlar adam 1 gece kullanmış içine sinmemiş yada beğenmemiş hediye kuponu veriyorum bazılarıda çakal oluyor kullanıp beklemediği gibi olunca para kurtarma derdinde önceden araştırıp kurcalamak gerekiyor ...

öyle olsa yarın bende bi cihaz alayim 1 hafta sürem var snra geri iade edip yenisini alırım böyle tüm üürnleri denemiş olurum ...

ülkemizde çakal çok olduğu için gerçekten mağdur olanlar bu yüzden geride kalıyor ...

Haklısnız.Mağazalarda böyle bir hak tanınsa direk para iadesi olacak olsa millet denemedik ürün bırakmaz..Ama netten taksitle alınanlar her ay taksit tuturı kadar geri ödeme aldığından,direk alımlarda ise paranın iade süreci olduğundan,kargolarla uğraşmak gerektiğinden insanlar bunu yapamıyor .

Hocam birde size danışayım.Hat üzerinden görüşmelerde sorun yok iken sadece skype tango viber gibi programlarda aynı şekilde aynı ses geliyor.Resmen bir cıtırdı sesi gibi çıt çıt çıt konuşmayı bölüyor.Telefonun içinde birden çok mu hoparlör var acaba?

Evet orası öyle ama iadelerde teknik servisten onay alınarak işlem yapılıyor. Herhangi bir durum yok ise ücret iadesini kuponla yapabilir satıcıyıda düşünmek lazım. Eger üründe ayıp varsa ürünün üçreti geri ödenir. Kupon vermeye kalkarlarsa yapacağınız tek şey kuponu kabul etmemek ve direkt olarak tüketici mahkemesine gitmek.

• arkadaşlar telefonu aldım vatandan ama ürün önceden açılmış 1 şubatta yapılandırıldığı söyleniyo netcell kağıdı kesikti pil kullanımında daha önce şarz edildiği gösteriliyo ve az biraz şarz ile geldi oda çabuk bitiyo gibi geldi gözüme ne yapmalıyım?
  • Bence gayet hoş bir tasarımı var ben çok memnunum. Telefonda hiç bir problem yaşamadım. Götten hayran kalıyor şimdiden bir sürü talibi var :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nhtctn

arkadaşlar telefonu aldım vatandan ama ürün önceden açılmış 1 şubatta yapılandırıldığı söyleniyo netcell kağıdı kesikti pil kullanımında daha önce şarz edildiği gösteriliyo ve az biraz şarz ile geldi oda çabuk bitiyo gibi geldi gözüme ne yapmalıyım?

Bu ayara hangi menüden ulaştın kardeşim? Ben de hb'den aldım da daha elime geçmedi. Geçince ben de incelemek istiyorum.
  • vatanda %25 indirim devam ediyor ... pazartesi fırsatını kaçırmayın ...
  • siyahmı beyazmı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fear-tr -- 25 Şubat 2013; 11:45:42 >
  • quote:

vatanda %25 indirim devam ediyor ... pazartesi fırsatını kaçırmayın ...

bugünde normal mağazalarda %25 mi yoksa nettemi 25. birde ben kararsız kaldım renk konusunda beyazmı siyahmı tercih etmeliyim
  • quote:

Orijinalden alıntı: fear-tr

quote:

vatanda %25 indirim devam ediyor ... pazartesi fırsatını kaçırmayın ...

bugünde normal mağazalarda %25 mi yoksa nettemi 25. birde ben kararsız kaldım renk konusunda beyazmı siyahmı tercih etmeliyim

mağazada da devam ediyor hatta iphonegillerde de kampanya mevcut
  • tamam o zaman bugün gidip alıyım siyah tercih edecem
  • selam arkadaslar.bende atrix alacaktım bir dunya dolusu şikeyet sorun sıkıntı okuyunca vazgeçtim.ama gene motoroladan kopamıyorum cunku f/p ürünü..bu cihaz atrixxin bazı kusurlarını örtüyor.s3 le kafa kafaya ama fıyat olarak 600 tl var.asla o kadar farka değmez.alan arkadaslar memnun mu.ekran kalıtesi kamerası video su nasıl.hkalite hissiyatı veriyor mu telefon.nokia 5230 um var değiştirmek istiyorum ama bi yandanda parayada kıyamıyorum cunku kullandıgım telefon saglam bi sorunu yok.ama akıllı telefona olan istegim beni tetikliyor.sizce değer mi.çalısan 5230 varken bunu almak.malum para da kolay kazanılmıyor..
  • quote:

Orijinalden alıntı: malicinar

selam arkadaslar.bende atrix alacaktım bir dunya dolusu şikeyet sorun sıkıntı okuyunca vazgeçtim.ama gene motoroladan kopamıyorum cunku f/p ürünü..bu cihaz atrixxin bazı kusurlarını örtüyor.s3 le kafa kafaya ama fıyat olarak 600 tl var.asla o kadar farka değmez.alan arkadaslar memnun mu.ekran kalıtesi kamerası video su nasıl.hkalite hissiyatı veriyor mu telefon.nokia 5230 um var değiştirmek istiyorum ama bi yandanda parayada kıyamıyorum cunku kullandıgım telefon saglam bi sorunu yok.ama akıllı telefona olan istegim beni tetikliyor.sizce değer mi.çalısan 5230 varken bunu almak.malum para da kolay kazanılmıyor..

iPad'in var mı? O zaman alma.

iyi bir PC var mı evde? O zaman alma.

Sosyal medyaya yönelik bir iş mi yapıyorsun? O zaman al.

600 TL az para değil. Çalışan durumda olan NOKIA'dan vazgeçme.

Not: Dün RAZR modelini aldım ama tamamen ihtiyaçtan ve SAR değeri düşük olduğundan.

• quote:

Orijinalden alıntı: MİY1988

quote:

selam arkadaslar.bende atrix alacaktım bir dunya dolusu şikeyet sorun sıkıntı okuyunca vazgeçtim.ama gene motoroladan kopamıyorum cunku f/p ürünü..bu cihaz atrixxin bazı kusurlarını örtüyor.s3 le kafa kafaya ama fıyat olarak 600 tl var.asla o kadar farka değmez.alan arkadaslar memnun mu.ekran kalıtesi kamerası video su nasıl.hkalite hissiyatı veriyor mu telefon.nokia 5230 um var değiştirmek istiyorum ama bi yandanda parayada kıyamıyorum cunku kullandıgım telefon saglam bi sorunu yok.ama akıllı telefona olan istegim beni tetikliyor.sizce değer mi.çalısan 5230 varken bunu almak.malum para da kolay kazanılmıyor..

Not: Dün RAZR modelini aldım ama tamamen ihtiyaçtan ve SAR değeri düşük olduğundan.

aslında yeni ve iyi bi pc var.ama bilmiyorum karar aşamasındayım.peki razr dan memnun musun hocam.sana gore + ve - leri nelerdir ?

• quote:

quote:

quote:

aslında yeni ve iyi bi pc var.ama bilmiyorum karar aşamasındayım.peki razr dan memnun musun hocam.sana gore + ve - leri nelerdir ?

Dostum bugün kargoya verildi, 2 gün sonra elimde olacak inşAllah. Çok araştırdım. Bu modeli SONY XPERIA P'ye ve S'ye tercih ettim. Cuma gününe dek SAMSUNG GALAXY NOTE 1 (N7000) kullanıcısıydım. Allah pişman etmesin.

Sade kullanım için aldım. iPad'im ve iyi bir PC var evde. Her cihazı, her ne kadar özellikler kaldırsa bile amacına uygun kullanmaktan yanayım.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Dostum bugün kargoya verildi, 2 gün sonra elimde olacak inşAllah. Çok araştırdım. Bu modeli SONY XPERIA P'ye ve S'ye tercih ettim. Cuma gününe dek SAMSUNG GALAXY NOTE 1 (N7000) kullanıcısıydım. Allah pişman etmesin.

Sade kullanım için aldım. iPad'im ve iyi bir PC var evde. Her cihazı, her ne kadar özellikler kaldırsa bile amacına uygun kullanmaktan yanayım.

ipdaı ve pc in varsa alma demiissin bana ama kendin almıssın galiba hocanın dediğini yap yaptıgını yapma misali .aslında bende oyleyım yani akıllı telefona çok ihtiyacım oldugundan degıl ama insan heves ediyor işte..telın geldıgı zaman burada olumlu ya da olumsuz yaorumlarını beklıyorum nereden aldıgınıda belırtırsen sevınırım

• Arkadaşlar hepsiburadada motorola rarz da 100tl hediye çeki kampanyası war.world dede +75 tl çek werio 500tl üstüne.bu ikisini birarada weriomu acaba bilgi sahibi olan warmı ?? acil yardım edin
  • iyi günler. motorola rarzda 100tl hediye çeki werdiği yazıyor + world card tada 500tl üzerine 75tl hediye çeki weriyor. yani ben bu telefonu world kartla alırsam bana toplamda 175tl hediye çeki gelicekmi ? kampanyalar birleştiribilior anladıgım kadarıyla yardımcı olursanız sevinirim..
  • quote:

Orijinalden alıntı: anıl72

Arkadaşlar hepsiburadada motorola rarz da 100tl hediye çeki kampanyası war.world dede +75 tl çek werio 500tl üstüne.bu ikisini birarada weriomu acaba bilgi sahibi olan warmı ?? acil yardım edin

birleşiyor arkadasım
  • hayır 2 sini bir vermiyo.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fear-tr -- 25 Şubat 2013; 17:14:03 >
  • saolun arkadaslar sorunum cözüldü.175tl hediye ceki kazanabiliomusuz 725 gelio ole oluncada hucum :D
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

ipdaı ve pc in varsa alma demiissin bana ama kendin almıssın galiba hocanın dediğini yap yaptıgını yapma misali .aslında bende oyleyım yani akıllı telefona çok ihtiyacım oldugundan degıl ama insan heves ediyor işte..telın geldıgı zaman burada olumlu ya da olumsuz yaorumlarını beklıyorum nereden aldıgınıda belırtırsen sevınırım

hahaha hepsiburada kardeşim. :)))

• 
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.