Şimdi Ara

Çift tıklıyorum oyun açılmıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
78.659
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yönetici olarak denemedim , uyumluluk sorununu giderdim gene yok çalışmıyor.Dün çalışan oyun bugün çalışmıyor.Çift tıklıyorum lol ufak simgesi geliyor sonra kayboluyor client falan ekrana gelmiyor nasıl düzeltebilirim?

• format at
  • Tek tıkla.
  • Bu kadar veledin oynadığı bir oyunda forumun bu bölümünde tabi ki veletler fink atıcaktır.
  • ctrl shift esc yap oradan lol.client exe & lol launcher ne varsa sonlandır. Tekrar dene kardeş
  • quote:

Orijinalden alıntı: Saintvictims

ctrl shift esc yap oradan lol.client exe & lol launcher ne varsa sonlandır. Tekrar dene kardeş

+1 buyuk ihtimal orda acik kalmistir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lol client launcher falan görünmüyor zaten,onlar kapalı olduğu halde açılmıyor silip tekrar kuruyorum.
  • Sistem geri yükleme yaptıysan olmuş olabilir bana da olmuştu. Supporta ticket atmayı dene

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: illfeel

quote:

ctrl shift esc yap oradan lol.client exe & lol launcher ne varsa sonlandır. Tekrar dene kardeş

+1 buyuk ihtimal orda acik kalmistir

Orda açık kalsada yazı geliyor altında bi hata veriyor zaten çalışmaktadır gibi bişey tamam diyince açıyor. Bence sorun başka.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BetterNerfLuffy

Sistem geri yükleme yaptıysan olmuş olabilir bana da olmuştu. Supporta ticket atmayı dene

Aynen geri yükleme yaptım.Supportla mı alakalı pc ile mi alakalı tekrar kuruyorum bakalım düzelicek mi
  • tekrar kur duzelir heralde dosyalar gitmistir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: RiverStyx

quote:

Orijinalden alıntı: BetterNerfLuffy

Sistem geri yükleme yaptıysan olmuş olabilir bana da olmuştu. Supporta ticket atmayı dene

Aynen geri yükleme yaptım.Supportla mı alakalı pc ile mi alakalı tekrar kuruyorum bakalım düzelicek mi

düzelmeyecek o zaman ben daha önce atmıştım bunun için bir çözümümüz yok yeniden yükleyin dediler o zaman çözülüyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

hocam pm atsanıza. hatırladıysanız beni
  • Tekrar kurunca düzeldi,adam akıllı cevap verenlere teşekkürler.
  • Şaka bir yana aynı sorun bendede vardı sanırım virüsle alakalı bir durum format atmanı tavsiye ederim
  • Setup tan repair yapın düzelir
  • yönetici olarak dene
  • 3 tıkla
  • uzun süredir bende başaramıyordum ama sonunda başardım şimdi dikkatli dinleyin lol e sağ tıklayın dosya konumunu aç dedikten sonra rads>projects>lol patcher>releases>orda çıkan dosya>deploy>lol patcher a girin işleminiz hallolucaktır
  • quote:

Orijinalden alıntı: azrailinoluyum

uzun süredir bende başaramıyordum ama sonunda başardım şimdi dikkatli dinleyin lol e sağ tıklayın dosya konumunu aç dedikten sonra rads>projects>lol patcher>releases>orda çıkan dosya>deploy>lol patcher a girin işleminiz hallolucaktır

helal olsun üye olanlar bile söylemezken adam yeni üyelik açıp çözümü söylemiş

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.