Şimdi Ara

Ragnarok Online - Gravity Türkiye Röportajı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
597
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Gravity Europe un Türkiye Ofisinden Pelin Yıldız ile oyunun yenilikleri hakkında konuştuk.

• '' FAR CRY 3 '' ün İncelemesinin gelmemesinin sebebi bu mu ??? !!!

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • ersin sen rahatsız değilmiydin ya :P yoksa bu röportaj işini duyunca acil şifalar mı geldi :D oyunu hiç duymamıştım. zahmet edip ofis açmışlar, 10 senelik oyun, bir deneyelim bakalım.. saygılar...
  • Berbat ötesi bir oyun.
  • "beni getirttirdik"

• sene 2012 olmuş oyuna bakarmısın tarihi eser gibi :D

• site saçmalıyor bu aralar bomba oyunların incelemeleri erken gelmiyor bazende hiç gelmiyor kimsesin bunlarla ilgilenceğini sanmıyorum flt, lucius bilmem ne bunların üstüne bişeyler koyun

• acil şifa gelmiş bencede Ersin'e :D
    hakkını vermek gerek güzel hatun ;)

• Röportaj için tesekkürler..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CILGIN_TURK_96 -- 10 Aralık 2012; 19:12:30 >
  • Yıllar önce aldığım haftalık oyun dergisinin cdsinde demosu vardı şimdi görünce aklıma geldi. Kurmamıştım ama :)

• Ersin abi sen niye Yeni Zelanda bayraklı kazak giydin Türk değilmisin

• Bu arada geç miş olsun

• Arkadaşlar merhaba,

Öncelikle yorumlariniz icin tesekkurler. bu röportajın 3 hafta once yapıldığını belirteyim. Yoğun dönemde fırsat bulamadığımız ve bunun oncesinde zaten hali hazırda bir Ragnarok röportajı yaptığımız için simdi yayınlamayı uygun gördüm.

Yani hastalığım hafiflese de hala devam ediyor. Keşke acil şifa gelse de kurtulsam. Bir türlü atlatamadim çünkü.

2. Olarak elimize ulaştığı anda oyunların video incelemesine başlıyoruz. Fakat özellikle bu donemde aracı firmalardan oyunlar elimize cok geç ulaştı. Bunun üstüne video çekimi, montaj ve kurgusu da eklenince doğal olarak gecikmeler oluyor. Bu konuda kendi adimiza özür diliyor ve biraz daha anlayışla karşılamanızı umut ediyoruz.

Son olarak sitede herkes bir videoya yoğunlaşmıyor. Yani Gökhan FarCry 3 ya da Talha LotR incelerken ben, Levent ya da diger editor arkadaslar bunun gibi ya da FTL gibi farklı videolara yogunlasabiliyoruz. Ya da tam tersi... Yani tabi ki FarCry 3 ya da başka bir videonun gecikmesi bunlara bağlı degil. Ayrıca bu sayılan videolar sizin ilginizi cekmeyebilir ama bu oyunları, yapımları merak eden, ilgi duyan oyunculara da lütfen haksızlık etmeyin.

Tekrar teşekkürler.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• lincourt açıklaman için teşekkürler ama bu site Türkiyenin en büyük oyun inceleme platformu olduğu için beklenti yükseliyor

• Yahu BSC böyle diyorda youtubeda bazı adamlar var günde 2 tane video yolluyorlar ve hepsi birbirinden kaliteli ve özenli oluyor ? Ve bunu yapan adam sadece tek kişi.

• quote:

Orijinalden alıntı: sherlock66

site saçmalıyor bu aralar bomba oyunların incelemeleri erken gelmiyor bazende hiç gelmiyor kimsesin bunlarla ilgilenceğini sanmıyorum flt, lucius bilmem ne bunların üstüne bişeyler koyun

Arkadaşım sen sorunlu musun?İster röportaj yaparlar.İsterse inceleme yaparlar veya yapmazlar.Editörlerin yerinde olsam, direk sizi banlardım.Kimseye hesap soramazsın.İnceleme istiyorsan yabancı sitelere girip bakarsın.Çok mu, zor?

quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

Berbat ötesi bir oyun.

Sizin beğenmemeniz doğal tabi.

• Bence berbat

• Cok guzel oyun ve cok guzel roportaj. Tesekkurler, bence bu piyasada Turkce destek verilen en guzel Oyunlardan biri. Bu Oyunun Roportajini yapmak bazi oyunculari memnun etmesede benim gibi farkli tarzlarida seven oyuncular icin cok guzel oluyor. Ozellikle Ragnarok cok basarili bir oyun. Denemenizi tavsiye ederim.

• Sene olmuş 2012 ben hala half life(1998) hldm,Ultima online(1997) Diablo 2(2000) Cm 03-04 oynuyorum.Tabi yeni nesil oyunlarada bakıyorum.Ama hiç bi yeni nesil oyunda bu oyunlarda takıldığım kadar uzun süre takılmadım.Belkide oyunculuğa cod 4 ile başlamadık ondan böyle oldu bizim sonumuz :)

• Dandik. Ayrıca Ersin üstündeki kazak gerçekten bir tartışma konusu.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.