Şimdi Ara

349. Dönem 59'uncu Top. Eğt. Tug. K.lığı / Erzincan

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
2.728
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • burada toplanalım arkadaşlar ana konuda birbirimizi bulmamız zor oluyor

349. Dönem 59'uncu Top. Eğt. Tug. K.lığı / Erzincan

teslim olacakların listesi

1- @-erna- (Erdi, İstanbul dan 8:20 uçağıyla, tahmini varış :10:00)
    2- @Efe (Efe, İzmir den 5:45 uçağıyla Erzurum a oradan Erzincan a, tahmini varış: 16:00)
    3- @muhti (Özdemir, İstanbul dan 8:20 uçağıyla, tahmini varış : 10:00)
    4- @erdemprod
    5- @darkdead06(Murat, Ankara dan 14:10 uçağıyla, tahmini varış: 15:30)
    6- @black_67(Erdem,İstanbul esenler otogarından 20:00 ulusoy otobüsüyle, tahmini varış: 12:00)
    7- @erturo(, Ankara dan 14:10 uçağıyla, tahmini varış: 15:30)
    8- @_gntc_(, Aksaray dan 23:00 otobüsüyle, )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi defaulticus -- 11 Aralık 2012; 19:26:23 >

• benim burası değil sanırım

15'inci P. Eğt. Tug. K.lığı
    AMASYA
    K.K. Loj. K.lığı Müht. K. 3'üncü Müht. Blg. 32'nci Müht. Bl. K.lığı
    ERZİNCAN
  • Ben de varım devrem.

Sınıfı TOPÇU
    Statüsü Kısa Dönem Er
    Branşı-
    İlk Katılışını Yapacağı Sınıf Okulu / Eğitim Merkezi 59'uncu Top. Eğt. Tug. K.lığıERZİNCAN
    İlk Katılışını Yapacağı Tarih 12.12.2012
    Temel Eğitimini Müteakip Katilış Yapacağı Esas Birliği / Görev Yeri 59'uncu Top. Eğt. Tug. K.lığıERZİNCAN
    DİKKATEn geç 12 Aralık 2012 günü mesai bitimine kadar 59'uncu Top. Eğt. Tug. K.lığı (ERZİNCAN) NA KATILINIZ.

İzmirden Sabah uçağa biniyorum5.45 te.7.45 te Erzuruma ineceğim,orada bir yakınım var onu görüp öğlen 11-12 gibi otobüsle Erzincana geçeceğim.Saat 16.00 gibi de hava kararmaya yakın birliğe katılmayı planlıyorum.Eğer uyarsa şehirde buluşup hep beraber giriş yapalım

• Acemi birliğim ERZİNCAN
    Usta birligim Çanakkale
  • merhaba tertipler bende geldim.

İlk Katılışını Yapacağı Sınıf Okulu / Eğitim Merkezi 59'uncu Top. Eğt. Tug. K.lığı
    ERZİNCAN

Temel Eğitimini Müteakip Katılış Yapacağı Esas Birliği / Görev Yeri 59'uncu Top. Eğt. Tug. Top. Eğt. Tb. 2'nci K/M Top. Çvş. Eğt. Bt. K.lığı
    ERZİNCAN

çarşamba sabahı 8.20 pegasus uçağıyla sabiha gökçenden erzincana gidiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: muhti

merhaba tertipler bende geldim.

İlk Katılışını Yapacağı Sınıf Okulu / Eğitim Merkezi 59'uncu Top. Eğt. Tug. K.lığı
    ERZİNCAN

Temel Eğitimini Müteakip Katılış Yapacağı Esas Birliği / Görev Yeri 59'uncu Top. Eğt. Tug. Top. Eğt. Tb. 2'nci K/M Top. Çvş. Eğt. Bt. K.lığı
    ERZİNCAN

Kara Kuvvetleri Komutanlığı
    Sınıfı PİYADE
    Statüsü Kısa Dönem Er
    Branşı -
    ERZİNCAN
    Temel Eğitimini Müteakip Katılış Yapacağı Esas Birliği / Görev Yeri 59'uncu Top. Eğt. Tug. Slh. Eğt. Tb. 2'nci Hav. Eğt. Bl. K.lığı
    ERZİNCAN

ben de aynı 8:20 uçağıyla gidiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi defaulticus -- 10 Aralık 2012; 23:51:28 >

• quote:

Orijinalden alıntı: -erna-

quote:

ERZİNCAN

ERZİNCAN

Sınıfı PİYADE
    Statüsü Kısa Dönem Er
    Branşı -
    ERZİNCAN
    Temel Eğitimini Müteakip Katılış Yapacağı Esas Birliği / Görev Yeri 59'uncu Top. Eğt. Tug. Slh. Eğt. Tb. 2'nci Hav. Eğt. Bl. K.lığı
    ERZİNCAN

Sizin usta birligi boluge kadar belli yaw bende neden acemi ile ayni yaziyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

ERZİNCAN

ERZİNCAN

Sınıfı PİYADE
    Statüsü Kısa Dönem Er
    Branşı -
    ERZİNCAN
    ERZİNCAN

ya bu havaalanında inzibat oluyor herkesi toplayıp hemen kışlaya gönderiyor muhabbeti nedir var mı böyle birşey gerçekten? sırf bu yüzden saçı sakalı kesmeden gitmeyi düşünüyorum şehir merkezinde kestiririm diyorum. ben 2bucuk 3 gibi teslim olmak isiyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Efe

quote:

quote:

ERZİNCAN

ERZİNCAN

Sınıfı PİYADE
    Statüsü Kısa Dönem Er
    Branşı -
    ERZİNCAN
    ERZİNCAN

Sizin usta birligi boluge kadar belli yaw bende neden acemi ile ayni yaziyor

hocam tek yer belli ise yedek subay olarak yapıyor olabilirsin
    onlar da usta birliği geç belli oluyor
    ama kısa dönem er yazıyor bilemedim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi defaulticus -- 11 Aralık 2012; 13:19:57 >

• quote:

quote:

quote:

ERZİNCAN

ERZİNCAN

Sınıfı PİYADE
    Statüsü Kısa Dönem Er
    Branşı -
    ERZİNCAN
    ERZİNCAN

ya bu havaalanında inzibat oluyor herkesi toplayıp hemen kışlaya gönderiyor muhabbeti nedir var mı böyle birşey gerçekten? sırf bu yüzden saçı sakalı kesmeden gitmeyi düşünüyorum şehir merkezinde kestiririm diyorum. ben 2bucuk 3 gibi teslim olmak isiyorum

o konuda bir bilgim yok hocam
    ama sakın orada saç sakal kestirme
    yıkanma fırsatımız büyük ihtimal olmayacak gibi bir şey rahatsız olabilirsin
    bir de erken teslim olmanın avantajları var geç gelenlere istediği bot numarası kalamayabiliyormuş ya da yatak olarak kötü yerler kalabiliyormuş

• benim adım Erdi arkadaşlar
    beraber teslim olmanın avantajlarını kullanabiliriz
    toplanalım ama sorun şu ki ben de telefon olmayacak hem alınmıyor diye almayacağım hem bırakacak yer yok
  • bende 59. topcu tugay erzincan beyler usta bırlıkte aynı yer
    bende ankaradan gelıyorum yarın 14.10 da bınıyorum 3:30 gıbı ordayım
    telefon ısını napıcazz bı cok kısı cok rahat ederısınız dıyo erzıncanda
  • teslim olacaklar listesini ilk mesaja yazdım
    arkadaşlar isim ve nasıl ne zaman gideceğiniz hakkında bilgi de alabilirsem iyi olur nicklerin yanına yazarım
    telefon işini bende ne yapayim bilemedim hocam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi defaulticus -- 11 Aralık 2012; 13:58:43 >
  • ismim özdemir istanbuldan sabiha gökçen 8.20 uçağıyla.
    telefonu acemiliğe götürmeyin arkadaşlar kime sorsam sokabilme ihtimaliniz yok diyorlar. aileniz yemin törenine gelecekse onlar getirsin.
  • tamamdır ekledim hocam
    aynen bende telefonu götürmeyeceğim
    götürmeden de nasıl toplanacağız orası sıkıntı
    bu arada en geç 2 gibi teslim olmamız gerekiyor arkadaşlar
    daha geç gidenler istediği numara bot bulamama sıkıntısı yaşamışlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: erdemprod

Acemi birliğim ERZİNCAN
    Usta birligim Çanakkale

benimde aynı devrem

arkadaşlar benide listeye ekleyin

ankaradan uçakla gidecekler irtibatta olalım :)
  • ekledim
    herkes farklı saatte geleceğinden teslim olmadan hepimizin toplanması biraz zor gibi
    ama isiminiz ve nasıl, ne zaman gideceğiniz bilgilerini bana buradan verirseniz en kötü 2-3 kişilik gruplar halinde teslim oluruz daha iyi olur
    bu arada benim gibi piyade olarak yapan arkadaşlar sıkı spora hazır olsunlar
    topçu olan arkadaşlarımız ise bize göre daha şanslı olanlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi defaulticus -- 11 Aralık 2012; 16:15:59 >
  • "Kışlaya gelirken yanınızda cep telefonu, fotoğraf makinesi, teyp, radyo, dizüstü bilgisayar, CD/DVD, taşınabilir bellek, ses kayıt cihazları vb. malzemeler ile kesici ve delici aletler, yiyecek ve içecek ile benzeri maddeler getirmeyiniz. Cep telefonu getirdiyseniz Kışla Nizamiyesinde bulunan PTT bürosu aracılığı ile memleketinize gönderebilirsiniz."

sonuçları öğrendiğimiz sitede birlik bilgilendirme broşürüne mutlaka bakınız orada "59'uncu Top.Eğt.Tug.K.lığı" na girmeniz size en güncel bilgileri verir
    yukarıdaki alıntıda oradandır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi defaulticus -- 11 Aralık 2012; 16:34:49 >
  • İsmim Erdem bu akşam esenler otogardan gidiyorum
  • adım murat
    yarın ankaradan 14:10 ıle yola cıkıyorum 15:30 gıbı erzıncanda olurum
    beyler kogusta bırbırımızı bulalım bı sekılde guzel olur rahat ederız yabancılık cekmeyız
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.