Şimdi Ara

Akasa 2 Disk Takılabilen USB 3.0 Bağlantılı Docking Station 29.9$

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.496
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Teknobiyotik Facebook sayfasında paylaşmış. Resimdeki indirim kuponu ile bu ürünü 29.9$ dan alabiliyorsunuz. İhtiyacı olanlar için iyi bir fırsat...

http://www.teknobiyotik.com/akasa-duodock-2s-usb-3-0-2-disk-yuvali-docking-station.html

Akasa 2 Disk Takılabilen USB 3.0 Bağlantılı Docking Station 29.9$

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi red devil -- 10 Aralık 2012; 13:48:39 >

• nasıl arkadaşlar,
    ihtiyaç da var,
    alınır mı?

netten yaptığım son alışverişlerde (hb, markafoni) hep teşhir gönderdiler,
    acaba bunlar da o pisliği yapar mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi laider -- 10 Aralık 2012; 13:50:19 >
  • YAPMAZLAR FIRMA SAGLAM
  • ürünü kullanan var mı? tavsiye eden olursa alacağım saygılar
  • Dark ürünlerini satan firma. Teknik destek ve yazılım güncelleme gibi olayları hiç yok. Bir ara forum sayfaları vardı, milleti banlaya banlaya sitede adam kalmamıştı.
  • Kardeşim ben tüm alışverişlerimi bu siteden yapıyorum. Kargoları özellikle aynı gün kargo olan ürünlerde oldukça hızlı. Arızalanan ürünlerim de oldu hemen çözdüler. Fiyatları genelde piyasadan iyi. Zaten bu yüzden Facebook sayfalarını filan takip ediyorum. Böyle bir fırsat gelince de paylaştım. Benim şu an böyle bir ürüne ihtiyacım yok ama ihtiyacı olanlar için fiyat gerçekten ürüne göre çok iyi...
  • Teşekkür ederim, aldım 1 tane. 6 taksit 72 TL kargo dahil.
  • burda sorun bağlantının tek usbden olması.. Yani 2 disktakıp aralarında aktarım yapsak durum ne olur?? Bence vasat olur.. Ben degatein dock una taktığımda bir hd film aktarırken 120mb larda atıyor mesela .. Bu dock için düzgün bir test bulmak lazım.
  • benim de ihtiyacım vardı bir tane aldım
  • quote:

Orijinalden alıntı: volcano2K

burda sorun bağlantının tek usbden olması.. Yani 2 disktakıp aralarında aktarım yapsak durum ne olur?? Bence vasat olur.. Ben degatein dock una taktığımda bir hd film aktarırken 120mb larda atıyor mesela .. Bu dock için düzgün bir test bulmak lazım.

http://www.ebay.com/itm/TWIN-2-5-3-5-SATA-eSATA-HDD-CLONE-DOCKING-STATION-USB-/230446243129?pt=Laptop_Docking_Stations&hash=item35a7aa9d39

Bu cihaz PC olmadan klonlama yapabiliyormuş.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.