Şimdi Ara

Nokia Güvenlik-Tuş Kilidi Kırma (Resimli Anlatım)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
1
Favori
36.354
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Zaten resimlerde herşey belli fazla anlatmaya gerek yok sadece programı kurarken usb seçeneğini seçin daha sonra kurun tabi daha önceden Nokia PC suite veya Nokia data cable driveri yüklenmiş olsun.Herşeyi tamamladıktan sonra cihazı usb ile bilgisayara bağlayın bilgisayar cihazı bulduktan sonra phone info yapın.Daha sonra cihazı bulacak ve tools'a tıklayın,en altta factory settings tıklayın resimdekileri uygulayın.

Nemesis İndirme Linki :
    http://bc.vc/dAa858

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Onuncu Köyü Arıyorum -- 14 Haziran 2013; 13:31:05 >

• Güzel çalışma, Teşekkür ederim.
  • Bende tam böyle bir program arıyordum. Güzel paylaşım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Rica ederim.
  • Hocam usb'yi etkinleştirmek için tuş kilidini açmak gerekiyor fakat ben kodu bilmiyorum ne yapacağım ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Elitforce

Hocam usb'yi etkinleştirmek için tuş kilidini açmak gerekiyor fakat ben kodu bilmiyorum ne yapacağım ?

Nokia PC suite veya Nokia data cable driver yüklü mü ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Chucky_31

quote:

Hocam usb'yi etkinleştirmek için tuş kilidini açmak gerekiyor fakat ben kodu bilmiyorum ne yapacağım ?

Pc suite yüklü bilgisayarımda

• quote:

quote:

quote:

Telefon modeli nedir ?
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Telefon modeli nedir ?

Nokia c2

• C2'nin yazılımı yeni olduğundan bu yöntem işlemiyor sanırım.Ona flash atmak gerek.
  • quote:

C2'nin yazılımı yeni olduğundan bu yöntem işlemiyor sanırım.Ona flash atmak gerek.

Telefonun modeli c2-01'miş hocam telefon arkadaşımın olduğu için ismini tam olarak hatırlayamamışim. Flash falan uğraşamayacagim gitsin yaptırsin bari

• Güzel paylaşım. Emeğine sağlık. Desteklediği modelleri de belirtirsen çok iyi olur ;)
  • Bendeki 6230i nin kilidi kırmak için bu yöntemi uygulayacağım teşekkürler paylaşım için.

Sorun o şuki o usb kablosunu nerden bulacağım
    Bluetooth bağlantısı bu yöntemle olurmu ? Eski tip nokia bağlantı kablosu bulmam imkansız çünkü bu saatten sonra.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kartal_3462

Bendeki 6230i nin kilidi kırmak için bu yöntemi uygulayacağım teşekkürler paylaşım için.

Sorun o şuki o usb kablosunu nerden bulacağım
    Bluetooth bağlantısı bu yöntemle olurmu ? Eski tip nokia bağlantı kablosu bulmam imkansız çünkü bu saatten sonra.

Maalesef usb kablo şart.

• bu programla flash atabilirmiyiz ??? acill
  • quote:

Nemesis Service Suite

Zaten resimlerde herşey belli fazla anlatmaya gerek yok sadece programı kurarken usb seçeneğini seçin daha sonra kurun tabi daha önceden Nokia PC suite veya Nokia data cable driveri yüklenmiş olsun.Herşeyi tamamladıktan sonra cihazı usb ile bilgisayara bağlayın bilgisayar cihazı bulduktan sonra phone info yapın.Daha sonra cihazı bulacak ve tools'a tıklayın,en altta factory settings tıklayın resimdekileri uygulayın.

Nemesis İndirme Linki :
    http://yadi.sk/d/w3ogXCvz18vQ4

xpress music 5130 da deniyorum şuan pc süite tanımladı telefonu ama program bulmuyor acaba neden?
  • ya bende herşey yuklu herşey tamam fakat bende telefonu bulamıyor telefonumun markası nokıa e63 sorun nedir? ne yapmalıyım?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.