Şimdi Ara

Samsung, Galaxy S3 için Premium Suite tanıtımının ikinci bölümünü de yayınladı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
0
Favori
1.108
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Galaxy S3 modeli için hazırladığı Android 4.1.2 ile birlikte Premium Suite güncellemesi için ilk tanıtımı geçen hafta yayınlayan Samsung, ikinci bölümü de bugün yayınladı. 

İlk tanıtıma ek olarak bugüne kadar gündeme gelmeyen önemli özellikler ikinci tanıtımda kullanıcılara aktarılıyor.

Premium Suite içerisinde sunulacak diğer özellikler şu şekilde:

- Paper Artist : Bu uygulama ile galeriden seçeceğiniz kendi resimleriniz veya indirmiş olduğunuz resimler üzerinde farklı efektler uygulayarak, ilgi çekici yapımlar hazaırlayabiliyorsunuz.

- Düşük Işık Çekimi : Galaxy S3 modelinin kamerasının düşük ışık altında yeterli kalitede çekim yapamaması eleştirilere neden olmuştu. Bu özellikle artık düşük ışıkta da başarılı çekimler yapılabilecek.

- En İyi Yüz İfadesi : Bu özellik aslında BlackBerry 10 ve yeni Lumia serisinde karşımıza çıkan bir teknoloji. Kamera çekim esnasında artarda 5 poz çekerek, resimdeki kişilerin en iyi yüz ifadesini seçmenizi sağlıyor.

- Kolay Mod : Akıllı telefonlarla ilk kez tanışan kişiler için hazırlanmış bu özellik, en çok kullanılan 5 widget'ı ana ekrana yerleştirmenizi sağlıyor.

- Ses Dengesi : Artık kulaklıkların her biri için ses dengesi ayarlanabiliyor.

- Kurulum Sihirbazı : Telefonu her açışınızdan sonra bu yardımcı menü ekranda belirecek. 

- Kolay Fotoğraf Yakalama : Kamera ön izlemesinde cihaz size kaç tane yüzü tanıyabileceğini belirtiyor.

Galaxy S3 için Premium Suite güncellemesi yavaş yavaş ülkelere yayılmaya başlamış durumda. Sunduğu önemli özelliklerle pek çok kullanıcıyı şimdiden heyecanlandırmaya başladı. 

• Galaxy s3 şuan alınacak en iyi telefon!
  • 4.1.2 yi yüklemeyenler çok şey kaybediyor çok güzel çalışıyor ve özellikleri başarılı
  • Insanlar artik hangi ozellige bakacagini sasiriyor. Durmadan yenilik geliyor, Basarilisin Samsung!
  • Ah bide stabil çalışsa 10 numara telefonda ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emiLL -- 10 Aralık 2012; 11:38:41 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şu saçma sapan çökmeleri düzeltseler harika olacak. AMa böyle güzellikler iyi oluyor.

• her ne kadar galaxy s3'ü çok beğenmesem de
    samsung güncellemeler ve yazılımda kendini çok geliştirdi bunu inkar edemeyiz

• 4.1.2 Resmi sadece Polonyamı verildi Türkiye yayındamı hiç zannetmiyorum ama ??
  • millet uçtu gidiyor sonyden hala haber yok bence bunlar çok güzel şeyler stabilitede sağlanırsa dadından yenmez...

• Az ışık modu gerçekten başarılı olmuş. İsoyu yükseltmekten, poz değerini arttırmaktan çok daha iyi...

Öte yandan diğer özellikler de var olmasına rağmen geliştirilmiş. Samsung, Galaxy S3'ü android'in en iyi cihazı yaptı bence. Donanım tek başına bir şey ifade etmiyor. Bugün 800-1GHz'e underclock yapılmış bir S3 performans olarak en üst, en son model cihazlardan farksızken şimdilik yazılım ve ek fonksiyonlar öne çıkıyor. Kaldı ki bu konuda S3 ve Note 2 rakipsiz durumda...(Android tarafında) Samsung'u bu sefer takdir ettim. Umarım desteği çabuk kesmez...

• bana dün gece geldi 4.1.2 güncellemesi. telefon harika oldu gerçekten. hele ekranı ikiye bölme özelliği harika. s3 şuan alınabilecek en iyi akıllı telefon...
  • rehber olayını neden çözmüyorlar anlamış değilim. sanırım galaxy4 modelinin reklamlarını ışık hızında gecikmesiz rehberle yapmayı planlıyorlar :)

• i love S3 S3 S3 S3 =)

• süper bi alet bu ya bildiğin bilgisayar cebince adha fazla özellikleriyle
  • adam gitti lumia 920 diye telefon cıkardı kamera gece mükkemmel çekiyo falan böyle geriniyo . .samsung bir güncellemeyle tokat gbi cevap verdi kabul edin samsung rekabet etmiyor t...k geçiyo resmen :S hayır okdar çok özellik olduki hangi birini kullanıcam liste yapmam lazım :)

• quote:

Orijinalden alıntı: dupont81

bana dün gece geldi 4.1.2 güncellemesi. telefon harika oldu gerçekten. hele ekranı ikiye bölme özelliği harika. s3 şuan alınabilecek en iyi akıllı telefon...

güncelleme ne telefonda nede kies te gözüküyor odinle yüklediniz galiba
  • quote:

Orijinalden alıntı: zulfikar

quote:

bana dün gece geldi 4.1.2 güncellemesi. telefon harika oldu gerçekten. hele ekranı ikiye bölme özelliği harika. s3 şuan alınabilecek en iyi akıllı telefon...

Simdilik sadece polonyaya cikti.Odinle basitce yuklenebilir.Ben custom fw kullandigimdan odinle yuklemedim.Cwm den yukledim.Iyi bir wipeyle sorunsuz ve cok iyi bir guncelleme olmus.Tebrikler samsung :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Türkmenli

quote:

Orijinalden alıntı: zulfikar

quote:

Simdilik sadece polonyaya cikti.Odinle basitce yuklenebilir.Ben custom fw kullandigimdan odinle yuklemedim.Cwm den yukledim.Iyi bir wipeyle sorunsuz ve cok iyi bir guncelleme olmus.Tebrikler samsung :)

uygulumalarım silinecek korkusundan odinle atamıyorum rootsuzda kullandığımdan titanium backup kullanamıyorum malesef çok uzun zamandir multi windowu bekliyordum ama flash destiğini çekti çekeli android iştahım kalmadı

• @zulfikar
    Bana gore android root ile custom fw ile guzel.Cihaza hukmetmeyi seviyorum.Bence root sart.Titanium backup sart.Multiwindow olayi super bisey ve 4.1.1 e gore coookk iyi olmus.4.1.1 e onem vermemis samsung.Gercekten kotuydu o guncelleme.Ama bu gercekten super olmus.Root soyle de sart.Mesela multiwindowda belli uygulamalar var.Onun dusindakileri multiwindow kullanamiyorsun.Ama rootlu olunca basit bir mod yukleyerek istedigini ekliyorsun multiwindow menusune.Mesela ben whatsapp cok kullanirim.O yoktu menude ben ekledim :) Note 2 nin tus kilidinde murekkep efekti,nexusun 360 derece kamera cekimi ekledim.Ozellikle o cekim super bisey.Nereyi cekersen cek sanki oradaymissin gibi.Ben sinifimi cektim mesela millete gosteriyorum sinifa gelmis kadar oluyolar.Tekrar diyorum androidin tadi rootla cikar.Flash destegi cekildi dogru.Ama pek de gerek kalmiyor.Benim yukledigim romda flash var ama ne derece calisiyor bakmadim hic.Acamadigim video olmadi yada ben rastlamadim :)

• quote:

Orijinalden alıntı: brci

adam gitti lumia 920 diye telefon cıkardı kamera gece mükkemmel çekiyo falan böyle geriniyo . .samsung bir güncellemeyle tokat gbi cevap verdi kabul edin samsung rekabet etmiyor t...k geçiyo resmen :S hayır okdar çok özellik olduki hangi birini kullanıcam liste yapmam lazım :)

Lumia 920 çekimlerde gerçekten hakkını veriyor kimse bunu inkar edemez ama herşey Kamera demek değil Nokia bunu anlayamıyor.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.